Anykščių vrajono savivaldybėje  sudaryta darbo grupė smulkiajam ir vidutiniam verslui skatinti, kurios pirmininke paskirta Anykščių rajono mero patarėja Donata Sabaliauskaitė. "Mūsų darbo grupė peržiūrėjo priemonės „Smulkiojo ir vidutinio verslo skatinimas“ finansavimo tvarkos aprašą, jo programos tikslus ir uždavinius, remiamas veiklas, paramos teikimo, lėšų skyrimo ir administravimo, vertinimo komisijos darbo, atsakomybės ir priežiūros tvarkas, siekiant paremti ir paskatinti rajono verslininkus, sudarant palankesnes veiklos sąlygas, skatinti naujų idėjų ir technologijų taikymą, skatinti abipusį bendradarbiavimą. Kaip ir kasmet, taip ir šiais metais savivaldybė, įgyvendindama strateginį 2020-2022 metų veiklos planą yra parengusi priemonių finansavimo tvarkas, kurių kvietimai teikti paraiškas skelbiami savivaldybės internetiniame puslapyje www.anyksciai.lt.", - "Anykštą" informavo mero patarėja.
Kaip vertinate Anykščių rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo skatinimo modelį?

Kaip manote, ar savivaldybės skiriamos lėšos duoda apčiupiamų rezultatų verslui? Kaip Jūs siūlytumėte padėti vietos verslui, kuris per koronaviruso krizę išgyvena sunkius laikus? O gal, kap mėgsta sakyti patys verslininkai, tegul valdžia jiems tiesiog netrukdo dirbti?
Jūsų komentarus paskelbsime antradienio laikraštyje ANYKŠTA.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Receptas

  Nuoroda

  Svarbu, kad Gališanka su Blazarėnu nevažiuotų pasivaišinti iš nominuotų įmonių sąskaitos. Girdėjau, kad kai kur ir ėdrus Tubys buvo pasivaišinti prieš paskiriant paramą. Geriausia su šita gauja pasielgė vienoje kavinėje, kai tiesiai šviesiai pasakė, kad tokių neaptarnaus.

  Prieš 8 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Būtų labai įdomu, jeigu kas nors surinktų ir susistemintų duomenis kiek per trisdešimt metų buvo išleista savivaldybės pinigų verslo skatinimui ir kokia iš to nauda buvo savivaldybei ir joje gyvenantiems žmonėms. Įtariu, kad paaiškėtų, jog tik nuostoliai. Už tuos išleistus pinigus savivaldybė galėjo pati verslus sukurti ir dabar iš jų pelną gauti, bet juk liberalizmo ideologijos užvaldytoje Lietuvoje nei valstybė, nei savivaldybės negali būti šeimininkėmis, jos gali būti tik melžiamomis karvėmis.

  Prieš 8 mėnesių
 • Nagi

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Vis svaigdamas apie bolševikinę valdymo sistemą pamiršti, kad ir dabar vis dar vietos valdžiios institucijos valdo įmones ir įstaigas, dotuoja jų išlaikymą, remia tislinių projektų panaudojimui lėšomis iš savivaldybės biudžeto.
  Ar nebežinai kiek Anykšių savivaldybė valdo įmonių ir įstaigų kurios vis tai nuostolingai dirba, tai balnsuoja ant bankroto?

  Prieš 8 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: Nagi Nuoroda

  Bolševizmas jūsų smegenyse. Todėl ir nėra tvarkos savivaldybės įmonėse, nes Lietuvoje trisdešimt metų tik liberalizmo ideologija valdo, todėl savivaldybė ir valstybė yra ne šeimininkės, o kai ne šeimininkės, tai ir negali šeimininkiškai tvarkyti savo ūkio.

  Prieš 8 mėnesių
 • Ui

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  koks durnas????

  Prieš 8 mėnesių
 • Barbosas

  Nuoroda

  Jeigu kinas didžiausias menas,tai Anykščiuose didžiausias verslas yra turizmas.kol bus toks mastymas ir nebus ieškomi normalūs investuotojai,tol ekonomikos neišjudinsite. O smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo programa,kur padalinama keliems verslinkams po kelis tūkstančius eurų,(ypač dirbant turizmo srityse)nieko neišsprendžia.

  Prieš 8 mėnesių
 • Ponaičiai valdininkai tikriausiai nežino, kad geriausia parama verslui - jam netrukdyti ir jo nežlugdyti... Užrašykite didžiosiomis raidėmis jiems ant durų, kad kiekvieną rytą, atėję į darbą, galėtų kaip maldelę perskaityti ir pagalvoti už kieno pinigėlius kabinetyke patogią kėdę niurko... :)

  Prieš 8 mėnesių
 • Aha

  atsakymas į: . Nuoroda

  10 balų!

  Prieš 8 mėnesių
 • KDL

  Nuoroda

  Paramos, paramos, paramos, o kas nors mokesciu moketoju nuomones klausia?ar nori remti. Per metus valstybei dirbadmas sumoku 5800euru, bet niekas neriame? Tai, kodel turiu remti,, verslininkus,, jai neisgyvenate, vaziuokite i zuvies fabrikus, o ne paramas dalikinte, beto 200e darmai kekvienam nesirbamciam? Tai smugis, mokesciu moketojui dar vienam.

  Prieš 8 mėnesių
 • Reik

  Nuoroda

  Padaryti politikeliu algas 500e per men

  Prieš 8 mėnesių
 • Jadze iš Svedasu

  Nuoroda

  Rajkia daugiau dirbt, stengtis, a ne ajmanuot ir valstybes kišenes žiurėt. Turiu dvi ožkelas, daržų, sodų, abu su senioku prižiūrim sava ukelį ir nebadaujam, nedejuojam. Verslinyku but už valdžias dramavus pinigus kiekvienas razumnas.

  Prieš 8 mėnesių
 • Jarunda

  Nuoroda

  Tas visas Lietuvos ( ir Anykščių krašto) verslas tebuvo tik pokazucha, tik visiški niekai. Koks ten verslas, jeigu jau pirmom karantino savaitėm pradėjo visi dejuoti kaip siunku išgyventi, kaip blogai, kaip viskas žlunga. Galima pagalvoti, kd karantinas tęsės kelis metus, o ne du mėnesius. Tuoj prašoma valstybės paramos, tuoj atleidinėjami iš darbo žmonės ir visiškas krachas gavosi. Tai ne verslas, o tik plonytis, bet kada galintis lūžti ledelis.

  Prieš 8 mėnesių
 • Parama2019

  Nuoroda

  Puslapyje www.anyksciai.lt susiradus nuoroda "Smulkiojo ir vidutinio verslo skatinimas"
  randama informacija apie parama verslui 2019 metais (2019-04-15 d. isakymas). Verslas ir savivaldybes administracijos darbuotojai gyvena skirtingose epochose?

  Prieš 8 mėnesių