Anykščių rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokykloms rekomenduojama 2019-2020 mokslo metus užbaigti ugdymą vykdant nuotoliniu būdu. Tokį sprendimą priėmė Anykščių rajono savivaldybės vadovai ir Švietimo skyriaus specialistai.

 Atkreipiame dėmesį, kad Vyriausybė, švelnindama karantino sąlygas, sudaro galimybę grįžti visiems vaikams, mokytojams ar tik daliai jų, taikant mišrų ugdymo būdą, į mokyklas, jeigu to pageidauja mokyklos bendruomenė ir yra užtikrinamas visų bendruomenės narių saugumas. Ugdymo procesą birželio mėnesį galima organizuoti ir kitomis nei pamoka ugdymo formomis, t. y., vesti individualias ar grupines konsultacijas, ypač atkreipiant dėmesį į specialiųjų ugdymosi poreikių turinčius mokinius, egzaminams besirengiančius abiturientus, taip pat mokinius, kuriems teko mokytis nuotoliniu būdu nepalankioje edukacinėje aplinkoje namuose, ir taip kompensuoti pastebėtus mokymosi praradimus.

Anykščių rajono savivaldybės inf.

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Mokynis

  Nuoroda

  Yeeeeeeeesss

  Prieš savaitę
 • Aušrinė

  Nuoroda

  Puiku, mokslai jau baigiasi, neverta grįšti į mokyklas dėl dviejų savaičių. Būkime sveiki, saugokime savo ir kitų sveikatą.

  Prieš savaitę
 • Jonas

  atsakymas į: Aušrinė Nuoroda

  O tai kada mokslo metai baigias

  Prieš savaitę
 • komentr."atsakymas-gal"

  Nuoroda

  Tegul tik tik nevirkauja kai kurie pedagogai,kad sunku dirbti nuotoliniu būdu...Norit didelių atlygių tai ir stenkitės esant tokiai situacijai dirbti ŠIUOLAIKIŠKAI.Praėjo pasėdėjimo laikai,įrodykit mokiniams jog esate verti jų lūkesčių.Verta prisiminti neseniai išėjusio anapilin nusipelnusio pedagogo-gerb.Burgio išsakytas mintis apie šiandieninio pedagogo statusą!

  Prieš savaitę
 • Atsakymas į gal

  Nuoroda

  O tamsta galvoja,kad nuotoliniu būdu mokytojams labai paprasta dirbti?pabandyk nors kūno kultūrą pravesti,jeigu jau kyla tokios mintys!

  Prieš savaitę
 • O

  atsakymas į: Atsakymas į gal Nuoroda

  O gi eikit prastovon, jei labai sunku, kas liepia dirbti. Todėl kad norim pinigų ir nieko nedirbti. Ir iš kur mūsų didžiosios valdžios bukumas randasi.

  Prieš savaitę
 • Gal

  Nuoroda

  ir alga mokytojams bus mokama nuotoliniu būdu, virtualiai, tai yra, netikra valiuta. Netikras mokslas, tai ir alga gali būti netikra.

  Prieš savaitę
 • jolka

  Nuoroda

  korona tai korona bet zinios vaiku kazin ar tikros-jik yra internetas yra tevai kurie padeda vaikams o patys negalvoja.mokytojai neprisijungia nebendrauja nekausineja-paraso uzduoti ir a t e

  Prieš savaitę
 • As

  Nuoroda

  Šaunu???? įpratome taip mokytis, o ir saugiau bus....palauksim kol coronos nebeliks visai .

  Prieš savaitę