Įsisiūbavus koronaviruso epidemijai ir Lietuvoje paskelbus karantiną, veido kaukės tapo privaloma apsaugine priemone, o kai kam net madingu aksesuaru.
„Anykšta“ teiravosi pašnekovų, kaip jie vertina nurodymą nešioti apsaugines kaukes, ar su jomis jaučiasi saugesni,kokias renkasi apsaugines kaukes, kaip dažnai jas keičia.

 Česlovas VALIUŠKEVIČIUS, Troškūnų seniūnijos Nausodės seniūnaitijos seniūnaitis:

- Apsaugines veido kaukes visada nešioju, saugausi, nes turiu sveikatos problemų. Pas mane net vaikai per karantiną neatvažiuoja. Šiek tiek su apsaugine kauke jaučiuosi saugesnis, žinai, kad kito žmogaus neapkrėsi. Esu nusipirkęs daugkartinių apsauginių kaukių iš vaistinės.
Parduotuvėje kaimol dariau tvarką. Kai kuriuos pirkėjus teko išvaryti, nes atėjo apspipirkti be apsauginių kaukių. Yra kaime tokių, kurie negalvoja ir jiems svarbiausia alaus butelis... Bet dauguma žmonių apsaugines kaukes nešioja.
Manau, kad kaukes dar visus metus teks nešioti. Tie, kurie galvoja, kad koronavirusas - dirbtinai išpūsta problema, silpnai mąsto, neturi galvos. Čia, kaip Baltarusijos prezidentas sako, gerkit spiritą, nesirgsit. Bet kiek jau susirgę - baisu pažiūrėti.
Dėl koronaviruso reikėjo labiau kinus paspausti, tada virusas nebūtų taip plačiai pasklidęs. Ir virusą atvežė į Lietuvą emigrantai, kurie išvažiavę dirbo.
Man juokas ima, kad žmonės dejuoja dėl karantino. Uždaryti namuose, niekur negali eiti. Esu ūkininkas, reikia ir kuro, ir traktoriui dalių, žemės ūkio darbai nelaukia karantino pabaigos.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Anupras

  Nuoroda

  "įsisiūbavus epidemijai"... :D kvailiai paskutiniai... gal oficialią informaciją paskaitykit, kada skelbiama epidemija, kiek turi būti susirgimų...
  O kai sergančių penki šimtai, o kaukintis turi trys milijonai, tai proto trūkumo epidemija tikrai įsisiūbuoja...

  Prieš 6 mėnesių
 • Teisingai

  Nuoroda

  kaukes turejo buti privalomos visus metus nešioti,o ne kaip dabar jaunimas vakarais buriuojasi ,susiglaude,jokiu atstumu nesilaiko,niekas ju nedrausmina,-ar iš tokiu pasiburiavimu neišlis virusas,ir labai keista kai gatve einama be kaukiu,o prie parduotuviu uzsidedama,otai jau gatveje viskas taip gerai ,virusu nešiotojai nevaikšto.Turguje ,-deveti kaukes,bet ar domisi kaip jas devi.arant kaklo kabanti kauke ir cigarete dantyse yra suderinamas dalykas.Visur turejo buti nurodyta deveti ir gatveje ,ir turguje ir prekybos centruose.Per greitai paleido vadeles,išsilakste visi kaip palaidos avys.

  Prieš 6 mėnesių
 • Nu joo...

  Nuoroda

  Ale nusipenėjęs kaip pekino antis rudenį. Taukai jau laša...

  Prieš 6 mėnesių
 • kaimieciui

  Nuoroda

  o gal musu mero zmogus

  Prieš 6 mėnesių
 • Kaimietis

  Nuoroda

  Tai ar negalejot žmogaus apipraust prieš fotkine???

  Prieš 6 mėnesių
 • di

  Nuoroda

  ...bet ,kaip imanoma taip nusisneketi...

  Prieš 6 mėnesių
 • jo

  Nuoroda

  dabar kaukes nesios tik tie, kurie dar nesuprato, kad jos padeda lygiai tiek pat, kiek stringai nuo salcio.

  Prieš 6 mėnesių
 • K

  atsakymas į: jo Nuoroda

  Koks protingas.

  Prieš 6 mėnesių
 • Užtenka

  Nuoroda

  Šitų nesąmonių gyt nedirbo anksčiau o dabar tik laisvė dar didesnė

  Prieš 6 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Iki šiol neturiu kaukės ir nesirengiu pirkti. Visokių yra žmonių, toks pasaulyje gerai žinomas dainininkas Maiklas Džeksonas ir labai saugojosi visokių mikrobų, norėjo ilgai gyventi, o ar tai jam padėjo, gerai atsakymą žinote. Toliau, kvailiai, šaipykitės iš Baltarusijos vadovo, kuris turi gerus specialistus, kurie diplomus gavo už mokslo žinias, o ne už kitus dalykus, ir turi protą ir sąžinę, todėl nesąmonių savo šalyje nedaro. Iš Švedijos, kuri daro panašiai, kaip Baltarusija, nedrįstate šaipytis. Labai įdomu paklausyti moters pasakojimų apie tai, kaip su viruso problema tvarkosi Švedija, kuriai vadovauja socialistų partija, bet ne ji sprendžia medicininius klausimus, o specialistų, virusologų taryba.
  https://www.youtube.com/watch?v=REE2hdwd0ms /> Lietuvoje vyksta idiotizmai, nes per daug yra durnių, kurie palaiko valdžios daromus idiotizmus, įvestą diktatūrą, ne karantiną (karantinas yra, kai nuo likusios visuomenės yra izoliuojami sergantys ir įtariami, jog yra užkrėsti, asmenys, bet ne sveiki žmonės). Blogai, kai valdžią turi nesveiki žmonės, tada visa visuomenė tampa jos įkaitais.

 • Ja

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Na apgailetina ir tiek.

  Prieš 6 mėnesių
 • Chi chi chi :)

  Nuoroda

  Nausodės seniūnaitija skelbs karą Kinijai gal? Ar užteks tik sankcijų? :)

  Prieš 6 mėnesių
 • šiaip tai drabužiai yra plaunami, o ne dėvimi, kol suplyšta... :)

  Prieš 6 mėnesių
 • tai kam ukininkauti

  Nuoroda

  kai tokias pareigas uzimi,neturi ka veikti turbuto ar tu zinai kas ta virusa i kinija atveze

  Prieš 6 mėnesių