Anykščių rajono mero patarėja Donata Sabaliauskaitė prognozuoja, kad koronaviruso pandemija ir dėl jos paskelbtas karantinas sulėtins rajono ekonominį vystimąsi, tačiau mero patarėja įžvelgia ir pozityvių dalykų.


"Anykščių rajono savivaldybės vienas iš prioritetų ir yra ekonomikos augimo skatimas. Tik labai gaila, kad šiuo metu šalyje galimas ekonomikos sulėtėjimas, kas taip pat palies ir mūsų rajoną, sumažins buvusį verslumo lygį. Tačiau ateinantis šiltasis sezonas nuteikia pozityviai, kadangi esame kurortinė vietovė, vykdanti kultūrinį turizmą, kurioje lankytinų objektų ir pramogų tikrai netrūksta įvairaus amžiaus žmonėms", - "Anykštai" sakė D.Sabaliauskaitė.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Hm

  Nuoroda

  O Bobelevičius žino apie tai?

  Prieš savaitę
 • Ne juozas

  Nuoroda

  Gal geb. mero patarėja galėtų žurnalistui nušviesti kokius strateginius uždavinius dėl ekonomikos vystymo sprendžia savivaldybė ir su kokiais projektais dirba pati patarėja. Šalyje nuolat skelbiami įvarių rėmimo fondų kvietimai teikti paraiškas projektų finansavimui. Kokiuose kvietimo konkursuose yra pateiktos paraiškos? Kokiems konkursams ruošiami projektai savivaldybėje ar kartu su savivaldybe?
  Iš anksto dėkoju dirbantiems ir tarnaujantiems dėl visuomenės žinių apie rajono ekonominio vystymo projektus ir darbą šioje srityje.

  Prieš savaitę
 • Priešprieša:

  Nuoroda

  Patarėjos D,Sabaliauskaitės nuomonė:""Anykščių rajono savivaldybės vienas iš prioritetų ir yra ekonomikos augimo skatimas."
  Mero S.Obelevičiaus nuomonė: "Yra pas mus tokių politikų, kurie šneka nesąmones, girdi Anykščiams reikia keisti savo strategines kryptis – atsisakyti turizmo ir vystyti pramonę… Jeigu toks, atsiprašant, durnius ateitų į valdžią, nežinia, kokiais tempais prasidėtų Anykščių regresas."
  Akivaizdi nuomonių priešprieša. Kaip manote, kuri nuomonė laimės? Koks patarėjos tolesnis likimas? Paliks darbe ar išmes, kaip Adamkus Gudelį?

  Prieš savaitę
 • Tikrai taip!

  atsakymas į: Priešprieša: Nuoroda

  Durnius į valdžią atėjo ir sėdi. Anykščių rajono regresą mato net akli. Darytina išvada: Mikalda yra Obelevičius tetulė ! :)

  Prieš savaitę
 • Vardas

  Nuoroda

  Anykščiai ir ekonomika. Skamba kažkaip keistai...Iš ko gali augti, jei pramonės lygiai 0. Miestelis, laukiantis ir kažko besitikintis iš turistų...

  Prieš savaitę
 • Caca

  Nuoroda

  Labai geros įžvalgos. Gal ir mero sodą turistai laikydami išpopuliarins šaltyje.

  Prieš savaitę
 • kaka

  atsakymas į: Caca Nuoroda

  Tik tada, kai meras bus grąžintas į tą sodą... P.S. O kas finansuoja to sodo-daržo veiklą? Ir už kiek?

  Prieš savaitę
 • **

  Nuoroda

  Ateš virusa taip laukiami turistai,mazai turime dar serganciu,o kam cia sarbu,pelnas svarbiau nei rajono gyventoju sveikata.

  Prieš savaitę
 • vv

  Nuoroda

  tikrai yra kuo dziaugtis,turistai prives daug pinigu,vietiniams nei dirbt nereikes ir sukis cia gera laukti bus labai tinkamas

  Prieš savaitę