Penktadienį  Anykščių ligoninė gaus naują apie 48 tūkst. Eur vertės portatyvinį rentgeno aparatą.


Anykščių ligoninės direktorius dr. Audrius Vasiliauskas "Anykštai" sakė, kad dėl naujojo rentgeno aparato kreipėsi į valstybės ekstremaliųjų situacijų valdymo centrą planuojant Anykščiuose atidaryti Karščiavimo kliniką.
"Mūsų turimas rentgeno aparatas buvo neskaitmenizuotas. Daktaras Dalis Vaiginas staiga įsigijo Karščiavimo klinikai aparatą.Nepasklaidė dokumentų, mano rašytų raštų, kad prašiau rentgeno aparato iš valstybės ekstremaliųjų situacijų valdymo centro.Dabar turėsime du portatyvinius veikiančius rentgeno aparatus", - pasakojo dr. A.Vasiliauskas.
Pasak dr.A.Vasiliausko, laikinai Anykščių ligoninei vadovavęs D.Vaiginas rentgeno aparatą pirko už ligoninės lėšas, rytoj atkeliausiantį Anykščių ligoninei pagal panaudą skyrė valstybė.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Pašalietis

  Nuoroda

  Komentarai parodo žmonių lygį.Rietenos rietenos ,purvo pilimas vieni ant kitų ,Perlipkit per savo ego ir bendrai darykit gyventojų labui , o dabar rietenos ir purvo pilstymas ,gėda . Pensininkams patarimas ,- eikit ilsėtis ,leiskit jaunai kartai dirbt ,o jei norit geranoriškai padėkit ,bet ne kritikuokit .Prisiminkik kaip mums,jauniems,nepatiko senuku kritika ,taigi dabar mūsų eile jaunus suprast .

  Prieš savaitę
 • kokie rajono

  Nuoroda

  vadovai tokia ir betvarke

  Prieš savaitę
 • Visuomenei

  Nuoroda

  Ar nereiktų iš ligoninės stebėtojų pašalinti Juozo Ratauto? Jis pats prisipažino, kad užsiima politikavimu ir nedirba kaip stebėtojas

  .Skambina ponas Vaiginas ir klausia: „Ar Stebėtojų taryboje svarstėte Anykščių ligoninės 2019 m. veiklos ataskaitą?“. Žinodamas apie įtemptus santykius tarp Vaigino ir ligoninės direktoriaus Vasiliausko bei girdėjęs, kad renkamas kompromatas prieš vadovą ir nenorėdamas dalyvauti šioje ne itin švarioje kampanijoje, atsakiau: „Atsakau į jūsų klausimą pratylėjimu“. Nepatenkintas patarėjas padėjo ragelį ištaręs: „Tuomet ties tuo ir baikim“.
  Skambina ponia Daugelevičienė – toks pat klausimas, panašus ir atsakymas. (...) Siguti, palaikyk Audrių!

  Prieš savaitę
 • Juozas

  atsakymas į: Visuomenei Nuoroda

  Aha, būtų daug ramiau...

  Prieš savaitę
 • Durnių

  Nuoroda

  laivas. Taip tuščią ligoninę galima bus užpildyti rentgeno aparatais.

  Prieš savaitę
 • Mano batai buvo du... :)

  Nuoroda

  Aparatai dabar du.
  Tik ligonių nerandu...
  Vienintelį matau kelią:
  Peršviest Vaiginui galvelę.

  O peršvietus pažiūrėti,
  Ar ten rasta proto?
  Jei nerasta - siųst į Rygą
  Tegu gaudo šprotus!

  Prieš savaitę
 • ona

  atsakymas į: Mano batai buvo du... :) Nuoroda

  e tu durnas kaip cebato aulas tuo aparatu galva sviesk pats

  Prieš savaitę
 • ku kū

  Nuoroda

  kam ta palatkė už 7000€,kam tas antra aporotas už 41000€? Bardakas su tais viršininkais

  Prieš savaitę
 • Naujas rentgeniukas gerai,

  Nuoroda

  bet Veryga nurodė įkurti kiekvienoje savivaldybėje Karščiavimo klinikas kovo viduryje, ir tada jo reikėjo. Gavimas aparato post factum jau kaip mirusiam grabnyčia... Na,gal juo ir dabar pasinaudos kažkiek , bet, greičiausiai, jo nebereikės nes ligoninės jau nebėra, ji merdi ir tiek.

  Prieš savaitę
 • Luciane Perez

  Nuoroda

  Aš sugebėjau su savo vyru pasitelkti rašybos gydytoją dr. Ajayi, kai sužinojau, kad jį žavi kita moteris, aš buvau labai laiminga, kad susisiekiau su rašybos atstovu, nes jis yra priežastis, dėl kurios aš sugebėjau laimėti savo vyrą. ir dabar gyvename ramybėje. Kreipkitės į dr. Ajayi dėl visų jūsų rašybos darbų, kurie padėjo man susigrąžinti savo vyrą. Manau, kad jis padės jums tai, kas jus vargina. El. Paštas drajayi1990@gmail.com „Viber“ arba „whatsapp“: +2347084887094.

  Prieš savaitę
 • Skiriu Karščiavimo klinikai su Vaigino kupolu

  Nuoroda
  Prieš savaitę
 • anikstenai tai ne ruskei tai kam cia taikai

  Prieš savaitę
 • Sirgalis

  Nuoroda

  Kol nėra sporto varžybų, tai patapo visi ligoninės reikalų žinovais.

  Prieš savaitę
 • Tai

  Nuoroda

  Ką Vasiliauskas savo asmeniniuose archyvuose menamai turėjo ar dabar sukūrė - niekam ir dabar nežinoma. O melagingai pasigirti šitas Vasiliauskas tikrai labai moka. Tiesa, melo kojos-trumpos, taip buvo ir apsimelavus, kad 2019 m. veiklos atskaitai pritarė Stebėtojų taryba, kuri nei matė, nei gavo atskaitą. Net ir sukviesta, kad pirmininką išsirinktų, nebuvo.

  Prieš savaitę
 • U

  atsakymas į: Tai Nuoroda

  Paistalai.

  Prieš savaitę
 • Nu jo

  Nuoroda

  Gal savivaldibei nieks nebedirba kad nemato ka isdarineja naujas vadovas?

  Prieš savaitę
 • O

  atsakymas į: Nu jo Nuoroda

  Ka isdarinejo, indomu, gal sarasiuka pateikit

  Prieš savaitę
 • Jaunimui

  Nuoroda

  Šitie išgarsinti, išgarbinti rentgenai kaip ir Karščiavimno klinika bus skirti tik jaunimui. Vyresnio amžiaus žmonės nuo 60 metų juk nebus gydomi. Oficialiai pranešta visuose informacijos šaltiniuose. Seniems žmonėms vieta ne ligoninėje ir ne prie šių apartatų numatyr, ale kapuose. Ten dar seneliai nuo 60 ir vyresni priimami.

  Prieš savaitę
 • Elementorius Vasiliauskui

  atsakymas į: Jaunimui Nuoroda

  Direktoriau Vasiliauskai,norint vadovauti ligoninei, ne - žvakių fabrikėliui, pirmiausia paskaityt reiktų bent elementorių (bendruosius ir specialiuosius reikalavimus paslaugoms teikti įstaigoje): VIENAS portatyvus rentgeno aparatas privalomai TURI BŪTI reanimacijos - intensyviosios terapijos padalinyje (kur karantino laikotarpiu dažniausiai patenka neištirtieji dėl Covid-19 infekcijos ligoniai, nors čia guldyti reikia visai dėl kitų grėsmingų sveikatai būklių). Na o KITO BŪTINAI REIKIA Karščiavimo klinikai. Ar dabar aiškiau jums, visi vasiliauskai, kodėl reikia 2 portatyvių rentgeno aparatų?

  Prieš savaitę
 • Atsakymas žinovui

  atsakymas į: Elementorius Vasiliauskui Nuoroda

  rentgeno aparatas reikalingas ligoninės kiekvienoje palatoje. Jų reikia apie gerą šimtą

  Prieš savaitę
 • kerštas ?

  Nuoroda

  Kodel panaudotos ligonines lešos ? Dalį ,kodel toks kerštingas ? Daktaras buvai geras ,o kas liko ? Senas ir piktas,nepatenkitas kitais ?

  Prieš savaitę
 • Corona

  atsakymas į: kerštas ? Nuoroda

  Kaangi čia karščio klinkkai, o ne ligoninei, tegu moka savivaldybė, nes veryga pavedimą davė savivaldybėm įsteigti klinikas. Logiška :)

  Prieš savaitę
 • Ar

  atsakymas į: kerštas ? Nuoroda

  Ar matai kerštą, kai įsijuosęs Vaiginas dirbo darbus už Vasiliauską, nesugebėjusį per pusantrų metų tiek padaryti, kiek Vaiginas per 1 mėnesį padarė?

  Prieš savaitę
 • aha

  atsakymas į: Ar Nuoroda

  Vaiginas viską sujaukė

  Prieš savaitę
 • Džiaukimės

  Nuoroda

  Darosi įdomu. Vaiginas pirko aparatą, karščio klinika nepriėmė nei vieno ligonio. Jei vaiginas taip 20 metų vadovavo, o tuo neabejoju, tai rezultatas yra- slaugos ligoninė ir nieko daugiau.

  Prieš savaitę
 • Taigi aha

  atsakymas į: Džiaukimės Nuoroda

  Ką Vaiginas ne tik išlaikė, bet ir sustiprino ligoninę per daugiau nei 20 metų, padarydamas pranokusią regionines (kaip Ukmergės ir kitas) ligonines, tai Vasiliauskas vos per metus "sugebėjo" ją nugyventi ir priartinti iki slaugos ligoninės lygio...Pamatę, ką jis daro, ėmė trauktis patyrę ir labai kvalifikuoti gydytojai - pavaduotoja Pažėrienė, radiologė Pukenienė, ruošiasi ir neurologai Ivanovaitė, Unikauskaitė bei kiti trauktis, matydami vadovo Vasiliausko nekompetenciją.

  Prieš savaitę
 • aha

  atsakymas į: Taigi aha Nuoroda

  Neskiesk nesąmonių, per 2019 metus priimta gydytojų daugiau nei atleista. O tokia nyki padėtis tapo prie Vaigino

  Prieš savaitę
 • Taigis Kaipgis

  atsakymas į: Taigi aha Nuoroda

  Pažėrienė su Pukeniene jau brandžios sunokę pensininkės. O apie kitas dvi aš geriau patylėsiu...

  Prieš savaitę
 • tai

  atsakymas į: Taigi aha Nuoroda

  Unikauskaitei senai metas trauktis.

  Prieš savaitę
 • Pastaba

  atsakymas į: Taigi aha Nuoroda

  Anonimiškai rašyti ir naudoti kitų asmenų duomenis jau yra neteisėta veikla. Daugiau į tokius komentarus nekreipkite dėmesio.
  Pagarbiai
  Jonas Likėnas

  Prieš savaitę
 • Ar

  atsakymas į: Pastaba Nuoroda

  Čia tu, Levuk alesionka? Tai jau į Likėnus iš Dembavos tavo išpirdolino dėl skleidžiamos smarvės, arčiau Smardonės purvo? Padės ar nepadės, bet pratinkis...

  Prieš savaitę
 • Be be be...

  atsakymas į: Ar Nuoroda

  Ir vėl nepataikei. A ja jai... Bet tu bandyk. Stenkis. Gal ir tavo žabalai vištai grūdas atsiras.

  Prieš savaitę
 • Aišku

  Nuoroda

  Pagal panaudą davė, pagal pirmą prašymą pasiims atgal. Visados geriau turėti savo.

  Prieš savaitę
 • Kosmosas

  Nuoroda

  Rajono taryba turi sudaryti komisiją laikino ligoninės vadovo veiklai ištirti. Ar ne per daug pridaryta nesąmonių? Ar neturėjo Vaiginas direktoriaus telefono ir negalėjo jam paskambinti ir išsiaiškinti: reikia ar nereikia to aparato...

  Prieš savaitę
 • jau

  atsakymas į: Kosmosas Nuoroda

  Sudarė komisiją kaip ir norite, ir tirs Vasiliausko "grybų karą"...

  Prieš savaitę
 • VaLda

  Nuoroda

  Karščiavimo klinikos atidarymui buvo pilnai pasiruošta. Peršasi išvada, kad Direktorius buvo nušalintas, šmeižiamas žmogus irgi nepagrįstai. Dabar pamatėte, kas yra kas. Vienas norėdamas pasirodyti, koks jis protingas, o pasirodė, kad yra visai š......Išleido didelius pinigus iš ligoninės lėšų, dabar tegul juos grąžina iš savo kišenės arba tegu savivaldybė apmoka , bus kitoms priemonėms pirkti. Kaip negražu, kai bet kokiais būdais kenkiama sveikatos apsaugai.

  Prieš savaitę
 • Taigi, kaipgis

  atsakymas į: VaLda Nuoroda

  Jei jau Vasiliauskas buvo paruošęs kliniką, tai kodėl jos neatidarė? Jis tik kliedėjo, kaip ir dabar sugrįžęs direktoriauti kliedi, nesuvokdamas, ką ir kaip reikia daryti. O Mačytė-Šulskienė ir kiti tubinukai - čia bejėgiai, kelnytės per trumpos...

  Prieš savaitę
 • To Valda

  atsakymas į: VaLda Nuoroda

  ĮDOMU KĄ VEIKIA VALDYBA , BE VALDYBOS PRITARIMO NEGALĖJO VAIGINAS PIRKTI APARATO. ČIA DABAR KILO SKANDALAS , VALDYBA TURBŪT PRITARĖ ŠIO APARATO PIRKIMUI.

  Prieš savaitę
 • Komunalinio ūkio?

  atsakymas į: To Valda Nuoroda

  Valdyba kokia?

  Prieš savaitę
 • Tai subludijo is to dziaugsmo, kad grizo.. Na reik suprast ir atleist..

  Prieš savaitę
 • Tikrai?

  Nuoroda

  O tai tas kupolas - palapinė pirktas iš kokių lėšų? Ligoninės ar savivaldybės ?

  Prieš savaitę
 • Taigi aha

  atsakymas į: Tikrai? Nuoroda

  Iš Vasiliausko, tikriausiai, asmeninių lėšų...

  Prieš savaitę
 • ,

  atsakymas į: Tikrai? Nuoroda

  marijonos

  Prieš savaitę