Lietuvos profesinė sąjunga "Solidarumas" savo interneto svetainėje paskelbė net keletą straipsnių, kuriuose aprašo Anykščių profesinės sąjungos pirmininkės „Solidarumas“ Alvydos Verikienės veiksmus ginant Anykščių ligoninės direktorių dr. Audrių Vasiliauską.


"2020 m. gegužės 11 d. neteisėtai nušalintas Anykščių ligoninės direktorius Audrius Vasiliauskas sugrįžo į darbą, neradus pagrindo jį atkeisti. Tai didelė jį viešai žiniasklaidoje nuo neteisėtų rajono valdžios veiksmų gynusios Anykščių profesinės sąjungos pirmininkės „Solidarumas“ Alvyda Verikienės pergalė.

 

2020 m. gegužės 8 d. Anykščių rajono profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkė Alvyda Verikienė išsiuntė Ministrui Pirmininkui Sauliui Skverneliui ir Sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai laišką, kuriame reiškiamas susirūpinimas dėl padėties Anykščių ligoninėje ir prašoma pagalbos, užtikrinant Anykščių rajono gyventojų sveikatos apsaugą, kurią griauna neatsakingi rajono valdžios veiksmai. Daugiau skaityti čia.

Alvydą Verikienė nepabijojo ginti naują direktorių nuo rajono mero Sigučio Obolevičiaus remiamų jo patarėjo ir ilgamečio Anykščių ligoninės direktoriaus Dalio Vaigino bandymų neteisėtai atleisti jį iš darbo ir pačiam užimti jo pareigas, kurias išlaikyti Daliui Vaiginui nepavyko dėl audito atskleistų pažeidimų ir silpno pasirodymo atrankos konkurse ligoninės direktoriaus pareigoms užimti.

Tačiau, pasak Alvydos Verikienės, nusiraminti dar anksti.

Nepaisant to, kad žiniasklaidai atskleidus skandalingus rajono mero ir jo patarėjo sveikatos klausimais veiksmus, daug anykštėnų stojo naujo direktoriaus pusėn, kova, anot Avydos Verikienės, tęsiasi, nes meras Sigutis Obelevičius ir toliau spaudžia Audrių Vasiliauską atsistatydinti savo noru, o mero patarėjas Dalis Vaiginas toliau kuria planus kaip trukdyti Anykščių ligoninei teikti sveikatos priežiūros paslaugas, kad galėtų dėl to apkaltinti dabartinį ligoninės direktorių", - rašoma pakutiniame paskelbtame pranešime.

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Gal?

  Nuoroda

  Gal Verikienė yra "neetatinė" mero patarėja,o gal miestelio prievaizdė,kad taip uoliai kiša savo "snapą" ten,kur be jos pastangų bus apsieita,o problemas spręs tie,kam ir priklauso tą daryti ?

  Prieš 4 mėnesių
 • Aha

  atsakymas į: Gal? Nuoroda

  o jei problemas nesprendžia tas, kam priklauso?

  Prieš 4 mėnesių
 • Liaudis

  Nuoroda

  Šiandien patekėjo saulė. Esame dėkingi Verikienei ir SOLIDARUMUI

  Prieš 4 mėnesių
 • Įtarimai

  Nuoroda

  Kodėl Vasiliausko negina normalūs žmonės, o tik teisti, su KGB turėję ryšių, darbiečiai ir panaašūs?

  Prieš 4 mėnesių
 • Stebuklas

  Nuoroda

  Kaimieciu pletkai pasieke miesta, kai kazkokia organizacija sugalvojo pasidaryti savireklama ir sukure skunda be jokiu irodymu ir faktu

  Prieš 4 mėnesių
 • Paciente

  Nuoroda

  Deja darbuotojams vienodai koks direktorius jus paziurekite kaip slaugytojos elgiasi didmiesciu ligininese o sioje ligonineje tikrai labai malonios ir paslaugios

  Prieš 4 mėnesių
 • pritariu jums

  atsakymas į: Paciente Nuoroda

  Teko gulėti Anykščių ligoninėje ne vieną kartą ir man, ir mano šeimos nariams. Esam tik dėkingi gydytojams, seselėms, kurie nuoširdžai gydo ir bendrauja su pacientais. AČIŪ JUMS, BRANGŪS MEDIKAI!

  Prieš 4 mėnesių
 • Birute

  Nuoroda

  Kokia yra ligonine?Taip Vaigino deka personalas nesiskaito su ligoniais .Ligonine ne draugu buveine,kaip dabar yra.Visi medikai yra prisieke ir turi laikytis priesaikos.o pirmiausia zmogiskumo.Labai to truko prie Vaigino.Tikiu viskas tik geres prie gerb.Vasiliausko.Aciu. Verikienei.

  Prieš 4 mėnesių
 • anykstene

  Nuoroda

  tik gerb Vaigino deka ligonine isliko tokia kokia yra o juk ne kiekvienas zmogus sugeba dirbti vadovaujanti darba taip dabartinis direktorius yra geras ,malonus zmogus ,bet deja to per mazai kad galetu vadovauti dideliam zmoniu kolektyvui o buves vadovas tiesiog tam sutvertas ir labai laiku meras grazino ia darba Vaigina kad vel viskas susideliotu i savo vietas deja grizus dabartiniam direktoriui daug kam atrodo kad lionines laukia lidna baigtis taigi dar kol nevelu meras turetu ispresti sia problema

  Prieš 4 mėnesių
 • Be žodžių

  Nuoroda

  Vyt po velnių obelevičių iš Vaigina ,košę užvirė .Ar nėr darbo rajone ,tik Vasiliausko darbu domėtis ? Sarmata prieš gyventojus ,na ir žiogelis ne kitoks .

  Prieš 4 mėnesių
 • Linas

  atsakymas į: Be žodžių Nuoroda

  Kol nebuvo Vasiliausko, tol nebuvo intrigų ir nesąmonių. Neabejoju, kad jį atsiuntė čia Veryga, kad sugriautų ligoninę, o Vasiliauskas to ir neslėpė, sakydavo, kad čia nereikalinga nei reanimacija, nei chirurgija, nei vaikų nei nervų skyriai, pelningai dirbtų tik kaip palaikomosios slaugos ligoninė. Mere, taryba, argi to nematote, meskite šitą kenkėją kuo greičiau, kol dar neįvykdė savo piktų kėslų.

  Prieš 4 mėnesių
 • Verikienei

  Nuoroda

  Gerb.klebonas jau pranešė,jog galima lankytis bažnyčioje,tai gal ten dažniau lankykitės ir paremkit Dievo namus(ne prošal agitacija,kad daugiau kiti aukotų)...

  Prieš 4 mėnesių
 • Komentr."Kostas"

  Nuoroda

  Pritariu Kostui.Kai pradeda "paradui"vadovauti eilinės bobelės,tai gaunasi nesąmonės.Įstaigos vadovas PRIVALO už viską atsakyti kas vyksta jam vadovaujant.Ir ne Verikienei spręsti bei agituoti kitus nesusivokiančius kas vyksta ligoninėje.Dar kvailiau,kai atsiranda"svieto lygintojų"!

  Prieš 4 mėnesių
 • Birute

  Nuoroda

  Nuostabus vadovas gerbiamas Vasiliauskas.Jo déka padetis gerejo. Personalas ligonineje neturi mediko etikos visai.Yra tik keletas profesionalu.Semes gerbiamam Vasiliauskui.Tik sekmes.

  Prieš 4 mėnesių
 • Kostas

  Nuoroda

  Mažiau klausykit visokių Verikienių ir "Solidarumų" "geriančiu darbininkų kraują". Ligoninės vadovas turi būti įgalus vadovauti tokiam dideliam kolektyvui, Vasiliauskas čia visiškai netinkamas.

  Prieš 4 mėnesių
 • Kas toji

  Nuoroda

  kažkokia Verikienė, kad taip reiškiasi, uoliai gina ligoninės direktorių Vasiliauską ir negaili kritikos rajono vadovams? Kas ta moteris?

  Prieš 4 mėnesių
 • Iš šono

  Nuoroda

  Manau, kad savivaldybė už šmeižikiškos informacijos skleidimą paduos Verikienę į teismą ir bus jau antras teistumas.

  Prieš 4 mėnesių
 • Įdomu

  atsakymas į: Iš šono Nuoroda

  Už ką buvo pirmas? Jei tai susiję su pinigais, tai kaip tokie žmonės gali dirbti draudime?

  Prieš 4 mėnesių
 • Kai

  atsakymas į: Iš šono Nuoroda

  Žiūrint iš šono jums kreivai ir matosi, pabandykit žiūrėti tiesiai.

  Prieš 4 mėnesių
 • Medikė

  Nuoroda

  Nesuprantu, kodėl profsąjungos gina netikusį vadovą. O netikęs vadovas net nesusivokia, kad joks jis ne vadovas, laikosi įsikibęs kėdės, priešina medikų bendruomenę. Manau, kad taryba turi imtis iniciatyvos ir atleisti, kol dar nesugriovė ligoninės.

  Prieš 4 mėnesių
 • Net

  atsakymas į: Medikė Nuoroda

  Du rentgeno aparatai bus ir ligonine nesugrius.

  Prieš 4 mėnesių
 • anykštėnė

  Nuoroda

  Manau, kad tvarką griauna Verikienė. Kur tik pasitaiko darbiečiai, ten taip ir būna. Pamenu, kaip darbo partijos ministras Padaiga norėjo uždaryt Anykščių ligoninę, tada Verikienė nė cypt, jei neklystu Obelevičius organizavo piketą

  Prieš 4 mėnesių
 • Anykstenas

  Nuoroda

  Gal dabar dirbsime kiekvienas savo darbą kruopščiai ,sąžiningai ir atsakingai anykštėnams !!!Juk norisi kad būtų kuo mažiau chaoso!!!

  Prieš 4 mėnesių
 • Saunu

  Nuoroda

  Pagaliau kazkas isdryso atvirai prabilti apie sita betvarke

  Prieš 4 mėnesių
 • Kriminalas

  Nuoroda

  Cituoju: "... mero patarėjas Dalis Vaiginas toliau kuria planus kaip trukdyti Anykščių ligoninei teikti sveikatos priežiūros paslaugas, kad galėtų dėl to apkaltinti dabartinį ligoninės direktorių"!
  Gal kas galėtumėte tai paneigti?

  Prieš 4 mėnesių
 • tai ka mera

  Nuoroda

  ir kitus ant sakos ,pusi turim

  Prieš 4 mėnesių
 • Kaltas meras L.Alesionka

  Nuoroda

  Įsūdęs griežtą papeikimą D. Vaiginui: už "nerūpestingai einamas pareigas, nepakankamą ligoninės specialistų kontrolę garantuojant kraujo perpylimo darbo organizavimą ir Utenos teritorinės ligonių kasos reikalavimų nevykdymą" jis tepadarė tik pusę darbo. Jau tada reikėjo jį vyti lauk iš posto ir ligoninės. Pagailėjo - tik ragus išaugino. Kaltas!!!

  Prieš 4 mėnesių
 • Tai

  atsakymas į: Kaltas meras L.Alesionka Nuoroda

  Kad nei tau, Alesionka, ligonių kasas pasitelkus, nei Tubiui, net ekonominę policiją pasikinkius, NEPAVYKO įveikti Vaiginą - teisingą, reiklų, nepadlaižiaujantį, nepalaužiamą alesionkinių-tubinių menkystų. Nagų nesusigraužkit...iki pat alkūnių.

  Prieš 4 mėnesių
 • Daro, ką nori...

  Nuoroda

  Ačiū Jums Alvyda. Be Jūsų kaži kaip būtų buvę.
  Vaigino arklelis- Karščiavimo klinika, sako ligoniai ir gydytojai, nedirba. Ten ginekologė priiminėja pacientes, o, matyt, toj pačioj patalpoj su galimu užkratu ligoniai būti priimami negali. Kai grįžo Vasiliauskas, ta reforma jau buvo Vaigino padaryta. Ponui Vaiginui galima viskas.

  Prieš 4 mėnesių
 • Sakinio patikslinimas:

  Nuoroda

  "... pareigas, kurias išlaikyti Daliui Vaiginui nepavyko dėl ne šiaip sau audito, o Valstybinės ligonių kasos atlikto audito bei atskleistų pažeidimų ir silpno pasirodymo atrankos konkurse ligoninės direktoriaus pareigoms užimti."

  Prieš 4 mėnesių
 • Ale tu matai...

  Nuoroda

  Neturėjo boba bėdos, tai nusipirko paršelį. Neturėjo meras Obelevičius bėdos, tai susidėjo su Vaiginu.

  Prieš 4 mėnesių
 • Aha

  atsakymas į: Ale tu matai... Nuoroda

  Neturėjo Alesionka protelio, tai su Tubiu susidėjo. Tiesa, ta pati bambagyslė juos jungia.

  Prieš 4 mėnesių
 • Gurmanas

  Nuoroda

  Neskaniai kvepia.

  Prieš 4 mėnesių
 • jo

  atsakymas į: Gurmanas Nuoroda

  Labai neskaniai kvepia. Paprastai profsąjungos gina darbininkus, o čia gina direktorių...

  Prieš 4 mėnesių
 • ieškok moters

  atsakymas į: Gurmanas Nuoroda

  Nepastebi, kad ligoninėje nėra sudaryto susitarimo tarp administracijos ir profsąjungos, tai kitaip kaip politikavimu nepavadinsi. Manau, kad tikslas paprastas- pasistengti, kad asmeninė draugė taptų ligoninės pavaduotoja. Tubis buvo pažadėjęs, bet STT sumaišė kortas. Dabar asmeninė draugė turi važinėti į kitą rajoną, kad gautų nelabai didelę algą.

  Prieš 4 mėnesių
 • Ieškok moters

  atsakymas į: ieškok moters Nuoroda

  Apie kokią čia draugę, kurio gi?

  Prieš 4 mėnesių
 • tikrai taip

  atsakymas į: ieškok moters Nuoroda

  į ukmergę važinėja

  Prieš 4 mėnesių
 • nesakysiu

  Nuoroda

  ir vargas, kad grįžo - juk šis pilietis neturi jokių lyderio bruožų. Ar jam ligoninei, turinčiai tiek problemų, vadovauti? Aplink rajonai jau dirba, mūsiškiai, du mėnesius prasėdėję užsidarę ir toliau dirbti nesiruošia. Nors jokių koronių jie neturėjo. Ar tai jau ligų žmonės nebeturi? Du mėnesius prasikankinę tik mirties kaip išsigelbėjimo laukti turi? Tai išvis kam tada ligoninė...

  Prieš 4 mėnesių
 • 7

  atsakymas į: nesakysiu Nuoroda

  Kokia rauda... Dar daugiau paraudokite.. Sako pakengveja..

  Prieš 4 mėnesių
 • Red.

  Nuoroda

  "Juozo" slapyvardžiu rašo provokatorius

  Prieš 4 mėnesių
 • ? Kas nustatė

  atsakymas į: Red. Nuoroda

  Ar portalo redaktorius tai rašo?

  Prieš 4 mėnesių
 • Ne juozas

  Nuoroda

  Yra du keliai dabartiniam direktoriui:
  1. Įstoti į partiją, kurios politiką veda mero patarejas ir koloboruoti politikams.
  2. Apsišarvuoti ir ginti save teisiniu keliu, aukojant savo jėgas, laiką, lėšas ir sveikatą dėl eliamentariai biurokratų sukurtos neteisėtos veiklos poveikio atlaikymo.

  Prieš 4 mėnesių
 • nesvarbu

  atsakymas į: Ne juozas Nuoroda

  Ką nors pats supratai ką parašei? Kodėl nereikia į partiją stoti nei vienai mokyklos direktorei, poliklinikos vadovei? Kodėl negražino komunaliniam vadovauti patyrusio ir senio konservatoriaus, kurį išmetė K. Tubis? Kodėl laimi konkursą nepartinis sporto centro vadovas? Labai supaprastinate situaciją arba per daug giliai ieškote. Jei vadovas blogai dirba, tai jį reikia keisti ir nekurti sąmokslo teorijų.

  Prieš 4 mėnesių
 • Romaldas

  atsakymas į: nesvarbu Nuoroda

  Prajuokinot su tokiu palyginimu. Poliklinikos vadovės pavaduotojas yra mero pavaduotojo partijos kandidatas į Seimo narius. Ar kas neaišku kas po kuo ir su kuo :)

  Prieš 4 mėnesių
 • Romualdui

  atsakymas į: Romaldas Nuoroda

  Poliklinikos vedėja kokios partijos? Kandidatas į seimą ir anksčiau buvo pavaduotoju, klas pasikeitė?

  Prieš 4 mėnesių
 • Ats.

  atsakymas į: Romualdui Nuoroda

  Tu net nežinai kad įstaigai PSPC vadovauja direktorė, o ne tavo fermos vedėje. Tai ką tu žinai kas direktorei diktuoja iš kairės ar iš viršaus ....

  Prieš 4 mėnesių
 • Juozas

  Nuoroda

  Kokia pirmininkės pergalė, jei iš karto buvo aišku, kad nušalinama 1 mėn. ? Baigėsi laikas ir grižo. Tas pats, kaip ir po atostogų, pasibaigė ir ateini į darbą.
  Kuo remiantis pirmininkei atrodo, kad griauna? Pagal tai, kiek žmonių baiminasi dėl sušvelnintų karantino sąlygų, kiek žmonių rūpinosi ir pergyveno dėl vis neatidaromos karščiavimo klinikos labiau tiktų pareiškimas, kad A.Vasiliauskas nesusitvarko ir griauna.
  Apie Vaiginą nusikalbėjo visiškai. Vaiginui baigėsi terminuota sutartis ir jis išėjo iš pareigų. Auditas, tai tik politikuojančio K.Tubio ir D.Vaičiūno papildomas bandymas sudirbti galimą konkurentą mero rinkimuose. Prisiminkite, kad buvo kreiptasi ir į prokuratūrą dėl kelių darbo minučių. Prokuratūra veiksmus nutraukė, nes nieko nusikalstamo neįžvelgė.

  Prieš 4 mėnesių
 • pritariu Juozui

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Norėjau pravesti 1 proc. GPM kuriai nors profsąjungai. Bet jei jos užsiima pigiu politikavimu, tai nevesiu.

  Prieš 4 mėnesių
 • jo

  Nuoroda

  kvieskit televizija,tegul visa Lietuva pamato,o kur vicemeras?

  Prieš 4 mėnesių