Nors karantino sąlygos nuolat švelninamos, Anykščių rajono savivaldybės vadovai ir toliau dirba griežtomis sąlygomis.


Šį ketvirtadienį savivaldybės vadovai dalyvaus kasrytiniame pasitarime. Tuo, kaip skelbia savivaldybė, Anykščių rajono mero Sigučio Obelevičiaus ir jo pavaduotojo Dainiaus Žiogelio darbotvarkė ir užsibaigia.
Administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė šiandien po vadovų pasitarimo nuo 10 iki 12 val. dirbs su dokumentais (pasirašymas, vizavimas).Nuo 13 iki 15 val. numatyti pasitarimai su administracijos darbuotojais nuotoliniu būdu.
Administracijos direktoriaus pavaduotoja Veneta Veršulytė po vadovų pasitarimo dirbs su dokumentais ir dalyvaus pasitarimuose su administracijos darbuotojais nuotoliniu būdu.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • senjora

  Nuoroda

  galėtų susimažinti algas,nieko nedirba, o kosmines algas gauna.Aš vos 300 gauno ,o jie 3000.Kokia atskirtis,baisu

  Prieš 4 mėnesių
 • Tai

  Nuoroda

  Jie nieko nedirba tik sėdi užsidare ir kava geria ir dar atlyginima gauna tiesiog rojus žemėj. Žmonės siuvyklose visa karantina pradirbo kur daug žmoniu vienon vietoj tai čia normalu ?

  Prieš 4 mėnesių
 • O konkrečiau negalima?

  Nuoroda

  Pasitarimas. Darbas su dokumentais. Jokio konkretumo. Tai ko norėt, kad ir iš kitų dirnžbančiųjų (ypač - prastai dirbančių pensininkų!) nereikalaujama jokių detalių planų, nėra anketavimų, vertinimų. Bim-bam. Laisvė papūgoms!

  Prieš 4 mėnesių
 • ŽALAKEVIČIUS

  Nuoroda

  Niekas nenorėjo mirti...

  Prieš 4 mėnesių