Anykščių rajono savivaldybė pasirinko naują komunikacinį šūkį - "Anykščiai - čia gera laukti..." Anykščių rajono mero patarėja, Kultūros tarybos pirmininkė Gabrielė Griauzdaitė - Patumsienė paaiškino, ką šiuo šūkiu norima pasakyti.


"Anykščiai – kraštas, kuriame gera gyventi, kurti, svajoti, ugdytis, ilsėtis, švęsti, mylėti... Tai kraštas, kuriame gera net laukti. Žinant, kad jau gana greitai, kai tik dar šiek tiek susitelksime ir visi pasistengsime, vėl ateis laikas, kai nauja galia išsiskleis viskas, kuo vilioja ir žavi Anykščių kraštas – čia gera laukti!
Anykščiai neatšaukia savo suplanuotų kultūros renginių. Viskas vyks, viskas  įvyks! Jei dar nebus galimybės susiburti tiesiogiai – suplanuoti renginiai skleisis kita forma. Ir tai vyks būtent tuo metu, kaip numatyta Anykščių metų renginių kalendoriuje. Iki to laiko, kai vėl galėsime visu balsu išskanduoti: Anykščiai – čia gera švęsti!
Dabar reikia tik palaukti ir nepamiršti, kad Lietuvos kultūrinio turizmo kryptis  – Anykščiai!", - informavo mero patarėja ir Kultūros tarybos pirmininkė G.Griauzdaitė - Patumsienė.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • o kas blogai,

  Nuoroda

  žinoma kad čia gera numirti,pensininkam,o ką -jie ne žmonės? Ar tik statistinis vienetas?Tik rizikos grupės atstovas?Visų Jūsų-negerbiamieji,laukia pensijinis amžius,nuo to jūs niekur nepabėgsite,jeigu sulauksite.Mes,ačiū Dievui,sulaukėme,ir džiugiamės galėdami dar pabūti,o paskui ir numirti gražiuose Anykščiuose.Ir ačiū visiems,kurie stengiasi kad Anykščiai su kiekviena diena gražėtų.Visiems SVEIKATOS!!!

  Prieš 4 mėnesių
 • Esmė

  Nuoroda

  Gerb.Patarėja labai teisingai paaiškino. Dabar, kai visi suvaržyti dėl pndemijos tai valstybės tarnyboje gera laukti, o kai viskas atsipalauduos, gal vėl sulauksime Kalėdų ir bus gera švęsti...

  Prieš 4 mėnesių
 • Apsaugok, Viešpatie

  Nuoroda

  "...galėsime visu balsu išskanduoti: Anykščiai – čia gera švęsti!"

  Prieš 4 mėnesių
 • Nei ka

  Nuoroda

  žmogui pasakyt, galvoji galvoji

  Prieš 4 mėnesių
 • ...

  Nuoroda

  O kame tas gerumas? Tik, jei įmanoma, trumpiau...

  Prieš 4 mėnesių
 • Cekava

  Nuoroda

  Gal gerbiami žinasklaidos atstovai, turėdami suteiktas teises nušviesti visuomenę, gali iš mero patarėjų ar spaudos atstovo gauti informaciją kiek mokesčių mokėtojams kainavo komandos nario, pirmojo patarėjo dingimas mėnesiui iš savivaldybės ir kokiu pgarindu vėl atsirado. Yra toks savivaldybės internetinis puslapis, kuriame kaip ir turėtų pasirodyti mero pasirašomi dokumentai, bet šio mero kadencijos dokumentų nėra. Beje, paskutinis dokumentas 1999 _09_06 data, pasirašytas mero pavduotojo V. Patumsio.

  Šūkis "...gera laukti", bet iki kada????!!! Atsakykite kas žinote!

  Prieš 4 mėnesių
 • Maraz

  atsakymas į: Cekava Nuoroda

  Ne ten ieškai. Atsidarys bibliotekos, nueik ir pamokins kaip naudotis kompiuteriu.

  Prieš 4 mėnesių
 • Ačiū

  atsakymas į: Maraz Nuoroda

  Tai kam tokia lango skiltis sukurta, jeigu kitoje kišenėje dokumentai slepiami? Gal tik savos komandos nariams?

  Prieš 4 mėnesių
 • suda

  Nuoroda

  mala ,ka ji dirba kur jos darbai ,nusibodo demagogija

  Prieš 4 mėnesių
 • Unikumas

  atsakymas į: suda Nuoroda

  Ilgai laukę, dar palaukit, nuo praėjusių metų unikalūs projektai, unikalūs dvarai su dar unikalesnėm veiklom ir šūkiais, darosi darosi ir niekaip neatsidaro. Matyt gerai užrūdijo ar nėra kam patepa..

  Prieš 4 mėnesių
 • kliudžiau

  Nuoroda

  Pagal rajono demografiją geriau tiktų "Čia gera numirti". Galima būtų pritraukti daugiau senjorų iš visos šalies. Kuo ne unikali turizmo kryptis?

  Prieš 4 mėnesių
 • oi

  atsakymas į: kliudžiau Nuoroda

  Pralinksminot, būtų išskirtinis šūkis!

  Prieš 4 mėnesių
 • Nykštėnas

  Nuoroda

  Gražus posakis, deja, šįkart ne vietoje.
  Ar panaudodami, kaskart turėtume daugiau negu 20 kartų ilgesnį išaiškinimą ką jis reiškia pridėti?..

  Prieš 4 mėnesių
 • Ne pirmos iš

  Nuoroda

  daigos.

  Prieš 4 mėnesių
 • ŠŪKIS!!!

  Nuoroda

  ANYKŠČIUOSE GERA LAUKTI IR NIEKO GERO NESULAUKTI ! :)

  Prieš 4 mėnesių
 • Juozas

  Nuoroda

  Mane stebina tai, kad rajono vadovai atsitveria siena nuo žmonių nuomonių, pasiūlymų, idėjų tarsi nuo nuo Covid-19. Tylėjimu, nereagavimu, pasišaipymu... Pačia įvairiausia forma esu pateikęs dešimtis pasiūlymų- niekaip nesureaguota, niekaip. Dar mane neramina tai, jog rajono tarybos nariai laiko savo pareiga balsuoti ranka keliant ar mygtuką spaudant, tačiau nemotyvuoja vienokio ar kitokio apsisprendimo. Pavyzdžių daug. Ligoninės ataskaitos netvirtina, tačiau nepasako, kas joje blogai, strateginio plano netvirtina, tačiau vėlgi jokio motyvo. Tokiu būdu sabotuojamas įstaigos darbas, krenta vadovo motyvacija... Dar mane neramina, jog viešajame anykštėnų gyvenime tampa reikalingas politinis palaikymas.
  P. s. Džiaugiuosi, kad Vaičiūnas, pasirinkęs "ne Juozas" slapyvardį manęs daugiau nepersekios.

  Prieš 4 mėnesių
 • nusibodo

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Vėl kažkas apsimetė Juozu. Tikras Juozas taip nesusikalba.

  Prieš 4 mėnesių
 • Chi- chi- chi

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Juozuk, o kodėl tu visur už kito žmogaus pavardės užkliūvi? Ar kas tavo pavardę naudoja be tavo sutikimo? Jeigu nori padirodyti teisingas, tai ir elkis teisingai, kad ir tau nepatinka, bet tokie yra kitus asmenis ginantys įstatymai . Vat taip.

  Prieš 4 mėnesių
 • Rinkėja

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  O kas tu toks, kad valdžia, 25 tarybos nariai šoktų pagal tavo dūdelę? tarybos narius rinko anykštėnai, už juos kažkas balsavo, o kas tave rinko atstovauti mūsų interesus? Esi niekas, sovietinis valdininkas, komunizmo statytojas, pamiršk tuos laikus, kai galėjai įsakinėti

  Prieš 4 mėnesių
 • Once

  atsakymas į: Rinkėja Nuoroda

  ne dievai tarybos nariai

  Prieš 4 mėnesių
 • nu

  Nuoroda

  "Anykščiai - čia gera laukti..."pensininkams mirties ???

  Prieš 4 mėnesių
 • jo

  Nuoroda

  juda anyksciai, seb banko neturim, jau ir telia neturim... teisingai, jau daugiau nei 10 metu juda, tik tas judejimas yra atgal, o ne i prieki.

  Prieš 4 mėnesių
 • Taip

  atsakymas į: jo Nuoroda

  Neturim, bet čia ne savivaldybės "dėka", ne ji sprendžia tokius dalykus, dėkokime Skverneliui.

  Prieš 4 mėnesių
 • Ne juozas

  Nuoroda

  Visuomeninkai pastebėjo ir nori išreikštį komentarus visumenei. Vieno iš jų nuomone, naujas šūkis gal labiau tinka tiems, kurie turi stabilią - 3 -ims metams į priekį garantuotą kėdę ir pajamų šaltinį, nepriklausantį nei nuo darbdavio, nei nuo valdžios poveikio verslui nei nuo politinių poveikių.
  Deja, vietiniams gyventojams, matant tokį sąstingį iš valdžios pusės, čia darosi sunku laukti. Akivaizdi sąstingio stotelė vietinių maršrutų keleiviams ar turiststams, norintiems mažinti klimato atšilimo poveiki, pasirenkantiems kelionę autobusu ir paliekantiems automobilius ne Anykšiose, o kažkur už 100 km, laukimo sąlygų autobusų stotyje nėra. Prisiminkime ir politikų pažadus rinkimų kampanijos metu dėl anyktėno kortelės, kurios vis dsr turime laukti...Taigi, reikia labai apsvarstyti ir palyginti realybę ir svajones. Ar neprastovėsime duobės po savimi vis dar laukdami?

  Pagarbiai
  # Ne patarėjas, anykštėnas

  Prieš 4 mėnesių
 • jo

  atsakymas į: Ne juozas Nuoroda

  prie pilno lovio gera ,o paprasta tauta vis labiau skursta ?

  Prieš 4 mėnesių
 • Rokas

  atsakymas į: Ne juozas Nuoroda

  Kur tas sąstingis? Sąstingis buvo 4 metus, juda kruta Anykščiai, net per karantiną vyksta statybos...

  Prieš 4 mėnesių