Per praėjusią parą į areštinę uždarytas vienas asmuo, dar vieną nuo arešto išgelbėjo greitos kojos.


Gegužės 11 dieną apie 17.50 val.  Svėdasų seniūnijoje vyras (g. 1999 m.) smurtavo prieš neblaivią (nustatytas 2,33 prom. girtumas) moterį (g. 1979 m.). Vyras po įvykio pasišalino iš namų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

Tą pačią dieną  apie 23.45 val., Anykščiuose, Kęstučio g., neblaivus (nustatytas 0,71 prom. girtumas) vyras (g. 1946 m.) smurtavo prieš vyrą (g. 1977 m.). Vyras sulaikytas ir patalpintas į  areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
  • Aurelija Esu

    Nuoroda

    Kaip tu jautiesi, kai tas, kurį planavai praleisti likusį gyvenimą, staiga pareikšdamas, kad nebesidomi santuoka iš niekur, tokia situacija, kokia buvau, kai susidūriau su burtininkų ratu, vadinamu dr. Ajayi, buvau suirzusi širdis maldavo mano vyrą keliems mėnesiams grįžti namo, visi mano pagrindai nebuvo atkartojami tol, kol nepamačiau vienos ponios liudijimo, kuris papasakojo, kaip burtų žinovė dr. Ajayi padėjo jai gerai apmokamą darbą ir sakė, kad jis yra pajėgus kitam. burtų rūšis, ji praleido savo „Viber“ numerį: +2347084887094 Aš paėmiau numerį ir prašau pranešti rašytojui. Rašytojas Ajajus išaiškino mano situaciją ir tai, kaip mano vyras netikėtai paliko namus, jis papasakojo, kodėl mano vyras paliko namus atlikęs burtą, jis paėmė jį tik septynis dienų grąžinti mano gyvenimui laimę, nes aš laimingai gyvenu su savo vyru ir laukiamės savo antrojo vaiko. Jei jums reikia rašybos rašytojo pagalbos iškilus bet kokiai gyvenimo problemai, apie kurią galite galvoti, susisiekite su rašybos ratuku jo „Viber“ ar „WhatsApp“ numeriu: +2347084887094 arba el. Paštu: drajayi1990@gmail.com

    Prieš savaitę