Šiąnakt Anykščių rajone gausiai iškritęs sneigas pasėjo nerimą tarp žemdirbių bei sodininkų. Anykščių rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėjas Virmantas Velikonis komentavo, kad situacija kol kas nėra baisi.


"Rapsai dar nėra labai išsišakoję, kad juos iškritęs sniegas suguldytų. Šiąnakt Anykščių rajone buvo - 0,6 laipsnio, tai tokia oro temperatūra negalėjo pakenkti žiedams. Pavojingesnės buvo prieš tai buvusios šalnos.
Šį pavasarį trūko drėgmės, jei sniegas pamažu nutirps ir ištirpęs vanduo tolygiai pasiskirstys, pagirdys augalus.
Jeigu užeis šalčiai ir užsidės sniego pluta - tada jau kitas dalykas.Kukurūzų ūkininkai dar nesėja, grikių irgi ne, o visi kiti darbai jau padaryti, tad kol kas ūkininkai gali būti ramūs", - kalbėjo V.Velikonis.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Aurelija Esu

  Nuoroda

  Kaip tu jautiesi, kai tas, kurį planavai praleisti likusį gyvenimą, staiga pareikšdamas, kad nebesidomi santuoka iš niekur, tokia situacija, kokia buvau, kai susidūriau su burtininkų ratu, vadinamu dr. Ajayi, buvau suirzusi širdis maldavo mano vyrą keliems mėnesiams grįžti namo, visi mano pagrindai nebuvo atkartojami tol, kol nepamačiau vienos ponios liudijimo, kuris papasakojo, kaip burtų žinovė dr. Ajayi padėjo jai gerai apmokamą darbą ir sakė, kad jis yra pajėgus kitam. burtų rūšis, ji praleido savo „Viber“ numerį: +2347084887094 Aš paėmiau numerį ir prašau pranešti rašytojui. Rašytojas Ajajus išaiškino mano situaciją ir tai, kaip mano vyras netikėtai paliko namus, jis papasakojo, kodėl mano vyras paliko namus atlikęs burtą, jis paėmė jį tik septynis dienų grąžinti mano gyvenimui laimę, nes aš laimingai gyvenu su savo vyru ir laukiamės savo antrojo vaiko. Jei jums reikia rašybos rašytojo pagalbos iškilus bet kokiai gyvenimo problemai, apie kurią galite galvoti, susisiekite su rašybos ratuku jo „Viber“ ar „WhatsApp“ numeriu: +2347084887094 arba el. Paštu: drajayi1990@gmail.com

  Prieš mėnesį
 • Kaip bus su mano bulbam nes jau žydi ir kasu

  Prieš mėnesį
 • Nerijus

  Nuoroda

  pats tas kuris žino :) gal nematė kad jau žydi rapsas

  Prieš mėnesį