Anykščių autobusų stoties pastatas jau prašosi remonto darbų, tačiau stotį nuomojanti UAB "Autovelda" bent jau kosmetiškai paremontuoti yrančias sienas neskuba.


 UAB "Autovelda" vadovas Egidijus Preidys prisipažino matęs, kad irsta autobusų stoties rampa nuo Žvejų gatvės pusės.
"Aptvarkysime šitą reikalą, bet, be abejo, kapitalinio autobusų stoties remonto nedarysime.Ji nėra griuvanti, buvo atnaujinta", - kalbėjo E.Preidys.
UAB "Autovelda" vadovas E.Preidys sakė, kad tvarkant autobusų stotį kažkokie įsipareigojimai turėtų būti iš Anykščių rajono savivaldybės valdžios.
"Mes savų lėšų į savivaldybės objektą negalime investuoti", - aiškino E.Preidys.
Bendrovei "Autovelda" autobusų stotis yra išnuomota iki 2039 metų.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • kur pirstu besi

  Nuoroda

  visur betvarke,patvarke keliuka per VEJELISKIO KM ,kelias nuo remonto 6 men jau sulauzytas vietomis ,bet furos turbut pabaigs visa ir daugiatones transporto priemones sulauzyt visa kas nori tokiu greiciu vaziuoja ,gyvenantiems ten jokio saugumo ,nes ir ne visi zenklai sustatyti,palikti nupiautu medziu kelmai,kodel neatsadinate ,kas nupiovete,,keistai atrodo kelio asfalto danga 6 cm ,pagrindas daugumoj molis,o leidziama vaziuoti sunkioms furoms ir sunkiai technikai,valdziai dzinturbut kad kelias gadinamas ,kelio plotis 4 metrai ,tai ,kaip prasilenkimas,susidaro nuomone kad rajono vadovams dzin juk ten dar ir zmones ir ju vaikai gyvena,vienu zodziu padare nauja autoestrada pagal rajono valdzios zupratima

  Prieš mėnesį
 • Tualeto formos autobusu stotis, o kokie pinigai buvi skirti.

  Prieš mėnesį
 • Esmė

  Nuoroda

  Komentarų rašytojai nesupranta kas yra turto savininkas, kas valdytojas ir kas nuomininkas. Reikėtų žiniasklaidos atstovams plačiau nušviesti visuomenę apie tokius, visuomeninius objektus, kurie nėra privataus saviniko turtas. Žmonės mažai domisi tokiais teisiniu pagrindu apibrėžtais dalykais ir komentaruose aiškina savo buitiniu supratimu, iškraipydami esmę.

  Prieš mėnesį
 • kokia isvaizda stoties

  Nuoroda

  gaila tokia ir rajono vadovo

  Prieš mėnesį
 • chmmm

  atsakymas į: kokia isvaizda stoties Nuoroda

  Stoties išvaizda nesikeičia jau n metų. Prie Tubio buvo tokia pat. O kaltas, kiek atsimenu, dar liberalas meras Gervinskas ar Gudelis, kuris pasirašė sutartį su liberalu a.a. Preidžiu, pagal kurią ko gero nuomininkas savivaldybei net nuomos nemoka.

  Prieš mėnesį
 • Jo

  Nuoroda

  Įdomu kokia nuomos kaina?Ar tik ne koks 1,20 euro metams

  Prieš mėnesį
 • remontuoti turi pastato savininkas, tai yra savivaldybe. prie ko cia Autovelda turetu remontuoti kazkieno turta? ji mika nuoma, o remontuojasi savininkas.

  Prieš mėnesį
 • baisiausia, kad

  atsakymas į: o Nuoroda

  nemoka jokio nuomos savivaldybei, naudojasi draugelių perduotą turtą sau už dyka, lupa nuomą iš verslininkų ir vežėjų, ir dar ieško smegenų kitame gale.

  Prieš mėnesį
 • nebaisu

  atsakymas į: baisiausia, kad Nuoroda

  nes yra sutartis, ir labai abejoju, ar pagal sutarti jis turetu tvarkyti svetima turta. kas sutarti pasirase dabar visai nesvarbu. jei norite, kad autovelda tvarkytu stoti, tai gal jus issinuomokit is citibee automobili ir tvarkykit vaziuokle jam, uzmontuokit naujas padangas...

  Prieš mėnesį
 • klystate

  atsakymas į: nebaisu Nuoroda

  nuomininkas visada tvarko nuomotą turtą ir dar tam tvarkymui kiekvieną kart turi gauti rajono tarybos pritarimą.

  Prieš mėnesį
 • Nuoroda

  Neseniai remontavo autobusų stotį, kokia įmonė padarė broką, tegul ir taiso

  Prieš mėnesį
 • Ne juozas

  Nuoroda

  Mano nuomone čia akyli Juozo ( tikro visuomenininko) akis būtų pastebėjusi tikrąją tokio neūkiškumo priežastį -rajono savivaldybės administracijos ir politikų, užmančių Tarybos narių vietas, abejingumas dėl savo turto būklės, kuris perduotas naudoti pagal nuomą. Labai gaila, kai rajono patvirtinto strateginio plano ir veiklos vystymo kriterijai savivaldybės tarnautojų ir rajono politikų užima tik nutarimų tekstuose puslapio vietą, bet nepasiekia ten dirbančių ar atstovaujančių rajono žmonių, rinkėjų poreikius asmenų smegeninės. Manau ir spaudos atstovai taip pat galėtų visais varpais paskambinti ir pažadinti " lėto miesto" valdininkus ir vadovą iš komforto būsenos.

  Prieš mėnesį
 • teisininkas

  atsakymas į: Ne juozas Nuoroda

  Jeigu esi durnas, nerodyk to viešai. Pasiskaityk įstatymus ir pamatysi, kad nuomininkas privalo prižiūrėti savo turtą. Dėl remonto jis tik turi kreiptis į tarybą, kad gautų sutikimą.

  Prieš mėnesį
 • Replika

  atsakymas į: teisininkas Nuoroda

  Tokį komentarą rašo dažniausiai politikai, kurie neturi etikos normų ir bendravimo kultūros sampratos. Beje, dėl pasiskaitymo, reikėtų nepamiršti to daryti ir mūsų išrinktiesiems tautos atstovams, kuriems pavesta pagal Tarybos nario pareigas kontroliuoti kaip savivaldybės administracija valdo turtą. T.y. ir tos pareigos - kaip nuomininkai naudoja ir prižiūri perduotą savivaldybės turtą, vykdo nuomos sutarties įsipareigojimus ( nebloginant turto vertės naudotis juo... atlikti einamąjį remontą ...ir kt). Ar gali kas paneigti, kad savivaldybės turto skyrius įtakojamas vietos politikų, užsimerkia į nevykdomus nuomininko įsipareigojimus ir taip netiesiogiai prisideda prie galimų korupcijos apraiškų.

  Prieš mėnesį
 • Ona

  atsakymas į: Replika Nuoroda

  Ką jūs čia spėliojate, tarsi būtumėte matę nuomos sutartį. Esu girdėjjusi, kad ta sutartis taip surašyta, kad nuomininkui viskas dzin ir savivaldybė negali įkasti. Kiek teko girdėti, tai ir Obelevičius, ir Tubis bandė nutraukti sutartį ir iki šiol nepavyko.

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnas

  atsakymas į: Ona Nuoroda

  Gal Tamstos ausys kaip lokatoriai, kad tiek daug girdėjot?
  Reikia padėkoti žurnalistui, kad neliko abejigas kaip mūsų valdžios vyrai ir paviešino kap neatsakingai naudojamas rajono žmonių uždirbtas ir verslininkui perduotas naudoti turtas. Gaila, kad tarp valdžios vyrų nebėra tokių atsakingų žmonių kaip buvęs Vykdomojo komiteto pirminikas ar jo pavaduotojas, berods Juozas, kurie rūpinosi rajono ir miesto klestėjimu, turistų pritraukimų iš sąjunginių respublikų, tautinių švenčių organizavimu rajono gyventojams.

  Prieš mėnesį
 • ???

  atsakymas į: Ne juozas Nuoroda

  Prie ko čia savivaldybė? Yra šeimininkas, tegu ir tvarko. Tiesa, savivaldybė už aplaidumą gal galėtų nutraukti kažkada galimai korumpuotai sudarytą sutartį

  Prieš mėnesį
 • Aha

  atsakymas į: ??? Nuoroda

  O kas savininkas? Tas tvarko, remontuoja, o nuomininkas moka nuomą

  Prieš mėnesį
 • kad nene,

  atsakymas į: Aha Nuoroda

  gavo už dyka pusamžiui su sąlyga kad renovuos, remontuos ir prižiūrės.

  Prieš mėnesį
 • Chi chi

  atsakymas į: Ne juozas Nuoroda

  Matot, kaip Donce tobulėja...Netrukus taps tikru žmogumi!

  Prieš mėnesį
 • Jo

  Nuoroda

  Koks šeimininkas toks ir vaizdelis

  Prieš mėnesį
 • blūdas tas savininkas,

  Nuoroda

  stotį išnomavo gal savo draugeliui bendrapartiečiui trim dešimtmečiams už dyka, su sąlyga kad remontuos, dar buvusio mero Gervinsko laikais, rampos siena išgriuvo prieš 15 mėnesių. O dabar gudrutis paveldėtojas tik pamatė ir nutarė, kad savivaldybė turi tvarkyti jo naudojamą pastatą, už kurį lupa pinigus iš parduotuvės, autocentro ir kitų vežėjų, kurie užsuka dėl keleivių.

  Prieš mėnesį
 • Sniegas

  Nuoroda

  Ei žmonės-nebūkit paniurę toks sniegas:),tokia puiki proga LIPDYTI SENĮ BESMEGENĮ????????????
  SKUBĖKIT TIK

  Prieš mėnesį