Portalo anyksta.lt skaitytojai atkreipia dėmesį į vieną kelio ruožą, kuriam apverktinai reikalingas remontas.


"Svėdasų seniūnijos teritorijoje važiuojant respublikinės reikšmės keliu Kupiškis-Utena iki Žaliosios galima ne tik mašinos ratus pamesti, bet ir dantis išsidaužyti. Asfaltas taip išmuštas sunkiasvorių mašinų, kad baisu ir važiuoti. Taip daugybę metų ta atkarpa netvarkoma, neremontuojama. Galima pagalvoti, kad tokios avarinės būklės keliu niekad nevažiavo šalies valdžios atstovai. Bet gal ir važiavo, tik niekam tai nerūpi", - pastebėjo skaitytojas.
Apie šį kelią pasisakė ir Svėdasų seniūnijos seniūnas Saulius Rasalas.
"Niekas nekalba net apie kelio atkarpą į Uteną, kur net užmeta važiuojant, tokie amerikietiški kalneliai.Jeigu pravažiuotų NATO ginkluotė, matyt, viskas išsiskirtų", - komentavo S.Rasalas.
Į tokias pastabas Anykščių rajono valdžia paprastai atsako, kad minimi keliai nepriklauso savivaldybei, o yra Lietuvos automobilių kelių direkcijos jurisdikcijoje. Tiesa, bendraudami su aukščiausiais šalies valdžios pareigūnais, ministerijų atstovais, savivaldybės vadovai visada gali atkreipti dėmesį į spręstinas rajono problemas.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • viskas

  Nuoroda

  teisingai-kelias Keliu direkcijos,bet kazkaip obuolys sugebejo ten-aukstai pramusti pinigeliu,kiek zinau jau 3ia karta nulupant danga ir is naujo ja dengti.......jo-akivaizdu kad -negali- paveikti,akivaizdu.....

  Prieš mėnesį
 • Jo..

  Nuoroda

  Baisus kelio ruožas Anykščiai- Beržinė sunkiasvorės veža smėlį visi kelio kraštai išmušti neimanoma važiuot po žiemos.

  Prieš mėnesį
 • Robertėli

  Nuoroda

  ar tu paklausei mero ar pavaduotojo, ar jie stengiasi atkreipti dėmesį valstybės pareigūnų, ar tik savo pamąstymus parašei. Tiesa, tubiniai iš nevagiančių bičių sąrašo prieš rinkimus trimitavo, kad kelias jau pernai bus suremontuotas, pats tranas taip skelbė ant rajono.

  Prieš mėnesį
 • Xarė xarė

  atsakymas į: Robertėli Nuoroda

  nevagiančių tranų klanas dar ne tiek prižadėjo Gudonienę pasodinti, Vaiginą pasodinti, Veršulytę pasodinti, Šmigelskienę pasodinti, Čepulį pasodinti ir dar kelius. Visi laisvėje ir su nutrauktomis bylomis, o pagrindinio trano net advokatas pakliuvo tarp kaltinamųjų... Karma yra.

  Prieš mėnesį
 • eg

  Nuoroda

  normalus ten kelias. tikrai nereikia i ji metyti pinigu, yra prastesniu keliu, kuriuos reiktu tvarkyti.

  Prieš mėnesį
 • Vlada

  Nuoroda

  kASDIEN VAZINEJU , NIEKO BLOGO NERA , REIKIA ATSARGIAI IR PAMAZU VAZIUOT .

  Prieš mėnesį
 • gal

  atsakymas į: Vlada Nuoroda

  su dviračiu važiuoji?

  Prieš mėnesį
 • Vlada

  atsakymas į: gal Nuoroda

  Taip ,ir dar pieno bitoneli vezu , jeigu matau , kad nepravaziuosiu tai persivarau dvirati.

  Prieš mėnesį
 • Vladai

  atsakymas į: Vlada Nuoroda

  Arklys gerai pakaustytas?

  Prieš mėnesį