Laikinai nuo pareigų nušalintasis Anykščių ligoninės direktorius dr. Audrius Vasiliauskas šį pirmadienį sugrįžo į darbą.


Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius "Anykštai" priminė, kad buvo sudaryta komisija, kuri tyrė dr. A.Vasiliausko veiksmus šiam atsisakius ligoninės patalpose įkurti Karščiavimo kliniką.
"Buvo sudaryta komisija, komisija tyrė ir surašė išvadą, o direktorius šiandien grįžo į darbą. Dėl Karščiavimo klinikos iš principo pažeidimų buvo, bet, sakykim, kad dėl to galėtum atelisti iš darbo, tokių pažeidimų nėra, bent jau taip komisija nustatė. Išvados tokios, kad pažeidimų buvo, nes iš principo nebuvo įvykdytas savivaldybės administracijos direktorės įsakymas, bet tie pažeidimai nebuvo tokie žiaurūs, kad reikėtų atleisti iš pareigų", - sakė S.Obelevičius.
Tyrimo komisijos nariais buvo Anykščių rajono savivaldybės gydytoja Vaiva Daugelavičienė ir Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus specialistės  Renata Mickevičienė bei Sigita Mačytė - Šulskienė.
Pasiteiravus, ar dr. A.Vasiliauskas toliau vadovaus ligoninei, meras S.Obelevičius kalbėjo : "Aš nežinau, jis kaip ir penktadienį norėjo rašyti pareiškimą išeiti iš darbo šalių susitarimu, bet kol kas jo pareiškimo neturiu."
Laikinai Anykščių ligoninei vadovavęs Dalis Vaiginas grįžo į savivaldybę dirbti mero patarėju.

Plačiau - laikraštyje ANYKŠTA
  

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Ligonis

  Nuoroda

  Lietuvoje jau atsidaro konsultacinės poliklinikos. Laukiam ir mes užsiregistravę nuo kovo mėn..

  Prieš 9 mėnesių
 • koment."kažkiek pamenu"

  Nuoroda

  Būtų aišku ir suprantama,jei naujas ligoninės vadovas pradėjęs vadovauti provincijos ligoninei,būtų ėmesis dirbti iš peties,bet nelakstęs per 2 skirtingas vietas tuo pačiu laiku

  Prieš 9 mėnesių
 • I teisus gerb,Obelevicius

  Nuoroda

  Mano nuomone ir Obelevičius neturi vadybynių sugebėjimų ,kaip meras,o tik klauso savo patarėjų,kurie nepataria,kaip dirbti,o tik merą vedžioja už virvutes.Juk yra konservatorių dar gerų žmonių ,kurie galėtų padėti,bet deja.......

  Prieš 9 mėnesių
 • M.Fergizienė

  Nuoroda

  Ar jau kupolą galiu vežtis į sodą?

  Prieš 9 mėnesių
 • Aha

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  Palauk rytdienos. Dėl viso pikto atsiklausk Vaigino

  Prieš 9 mėnesių
 • Kodėl

  Nuoroda

  Nuo pat darbo pradžios Anykščiuose Vasiliauskui trukdoma dirbti. Prie Tubio mat, konkursą laimėjo. Obelevičius prie ko dirbti atėjo, tada Tubis jam geras buvo...

  Prieš 9 mėnesių
 • medikė

  atsakymas į: Kodėl Nuoroda

  Nenusišnekėkite. Kaip Vasiliauskui ir kas trukdo dirbti? Kodėl niekas netrukdo PSPC direktorei, ji irgi paskirta Tubio.

  Prieš 9 mėnesių
 • Aha

  atsakymas į: medikė Nuoroda

  Kodėl Vaiginas, būdamas laikinu vadovu, sudarinėjo sutartis, išleido labai svarbų asmenį į atostogas, priėmė seną greitosios automobilį... Ar tai ne specialus kenkimas Vasiliauskui?

  Prieš 9 mėnesių
 • Baikite

  atsakymas į: Aha Nuoroda

  Koks kenkimas? Meras nušalindamas Vasiliauską išgelbėjo jo kailį. Atsitikus atvejui Troškūnuose, Vasiliauskas tikrai būtų nesuvaldęs situacijos ir išmestas iš darbo su "vilko bilietu", dabar gali sau ramiai išeiti iš darbo ir dar paprašyti kokios išeitinės.

  Prieš 9 mėnesių
 • jo

  atsakymas į: Baikite Nuoroda

  kas būtų, jeigu būtų- neburk iš kavos tirščių

  Prieš 9 mėnesių
 • R.Gižinskas

  atsakymas į: Kodėl Nuoroda

  Geriau jokio Mero,negu politiškai bestuburis

  Prieš 9 mėnesių
 • jooo

  atsakymas į: R.Gižinskas Nuoroda

  Pritariu, Romai, per geras mūsų meras, Tūbis tą Vasiliauską jau seniai būtų perdavęs prokuratūrai, gal jau direktorius būtų ir atsėdėję pusę sroko

  Prieš 9 mėnesių
 • teisininkė

  Nuoroda

  Manau, kad rajono taryba, politikai turi užbaigti šį cirką ir balsuoti už Vasiliausko atleidimą, perduodant medžiagą prokuratūrai. Tegu aiškinasi.

  Prieš 9 mėnesių
 • pritariu

  atsakymas į: teisininkė Nuoroda

  Ir pagal Tubio praktiką, užantspauduoti duris

  Prieš 9 mėnesių
 • kažkiek pamenu.

  Nuoroda

  juk niekas negimė vadovavimui,kai reikės manau ir baigs vadybos mokslus,o be to ir p.Vaiginas dirbdamas mokėsi Utenoje Baikit kiršintis ,nustokite rašinėti,kaip norės p.Vasiliauskas taip ir nutiks. Ateis laikas susidelios visi reikalai į vėžes,svarbu,kad nesirgtume jeigu ką tai vyksime į Ukmerge.

  Prieš 9 mėnesių
 • kažkiek...

  atsakymas į: kažkiek pamenu. Nuoroda

  Jei Utenoje mokėsi, tai rimta.

  Prieš 9 mėnesių
 • Jonas

  atsakymas į: kažkiek pamenu. Nuoroda

  Tai dar Vasiliauskas tebevaidina, kad dirba? Kodėl protingi žmonės jam nepataria, kad išeitų savo noru ir nekiršintų medikų visuomenės.

  Prieš 9 mėnesių
 • Oonnaa

  Nuoroda

  Anykštos fronte nieko naujo.Patys parašo str, patys ir komentuoja, Dabar kas dieną bus perrašomas tas pats straipsnis su prierašu, kad A.Vasiliauskas pareiškimo dar neparašė.

  Prieš 9 mėnesių
 • Teisus gerb.Obelevičius

  Nuoroda

  "Geras žmogus"-"negeras..."Juk ne apie gerumą kalbama,ne dėl "gero-negero"prieš mėnesį Obelevičius laikinai nušalino nuo pareigų taip kai kurių anykštėnų liaupsinamą A.Vasiliauską.VISUR SVARBU KOMPETENCIJA ir SUMANUMAS,EINANT ATSAKINGAS PAREIGAS(kalbama apie ligoninę).Gal žmogui paprasčiausiai "neduota"būti geru vadybininku,nes gal jis geras kitos srities specialistas?Visai nenuostabu,kai taip atsitinka,kada būtina kažką kardinaliai keisti,netripčiojant vietoje.Čia "gerumo-negerumo"nereikia,o reikia kitų kompetencijos savybių.

  Prieš 9 mėnesių
 • Kaip?

  atsakymas į: Teisus gerb.Obelevičius Nuoroda

  O Gervinskas irgi kompetencijos ir sumanumo stokojo? Mero patirtis neleido dirbti jam mažos įmonės vadovu. Kaip? Tai gal ne čia esmė.

  Prieš 9 mėnesių
 • Na

  Nuoroda

  O kaip vyr. Slaugytoja atsirado ar taip ir nera

  Prieš 9 mėnesių
 • Gynėjai iš profsąjungos,

  Nuoroda

  priminkit, prašau, kaip ten su kolūkio burokais buvo, gal dar ką dar gali pakomentuoti besireiškiantis kitas uolus komunistas-struktūrininkas ?

  Prieš 9 mėnesių
 • M.

  Nuoroda

  Nesuprantu, kodėl dėl kažkokio svieto perėjūno vilniečio tiek laužoma iečių? Tūbis atleido keliolika vadovų ir niekas nė cypt. o dabar - choras gynėjų. Bet kas visai nesuprantama, kad tame chore pirmais balsais dainuoja su KGB, su darbo partija siejami asmenys. Kas čia darosi ant Anykščių?

  Prieš 9 mėnesių
 • Romui

  atsakymas į: M. Nuoroda

  Darbo partija, partija Frontas aišku. Kas asu KGB? Gorkio mokykloje rengė ne tik KGB.

  Prieš 9 mėnesių
 • Man

  Nuoroda

  Atrodo Vasiliauskas netinkamas, nes yra tik inteligentas liurbis

  Prieš 9 mėnesių
 • Tau

  atsakymas į: Man Nuoroda

  Bolševikams irgi inteligencija netiko. Šaudė ir į gulagus varė.

  Prieš 9 mėnesių
 • Man

  atsakymas į: Tau Nuoroda

  Tikrų bolševikų labai mažai liko
  Čiu dra, dra la lai
  Vis kaip viens prisiekia
  Deivo pagalbos
  Čiu dra, dra la lai
  Tik vienas ateistatas
  Čiu dra, dra la lai

  Prieš 9 mėnesių
 • Dirbantis

  Nuoroda

  Buvo ligonine kažkada ,o dabar tik slaugos Skyrius .Darem sanariu operacijas ,buvo daug operaciju ,bet viskas sunyko ,Lietuva naikinama ,neliko mokykU ,daug bedarbiu tai ant gyd.V.A ,ner ko varyt.Ligonine nyko jau seniai ,tik dirbtinai bande laikyt lavona. Dziaukimes kad slaugos sk dirbs ,o visa kita ukmergen ar Utenon vaziuosim,kaip ir ankščiau vaziuodavom. Gyd .Vasiliauskui sveikatos dirbant toksikotoj aplinkoj.

  Prieš 9 mėnesių
 • nu ką

  atsakymas į: Dirbantis Nuoroda

  ačiū Skverneliui ir valstiečiams

  Prieš 9 mėnesių
 • Tai

  atsakymas į: nu ką Nuoroda

  Vaiginas valstietis,suprantama kodėl nyksta ligoninė.

  Prieš 9 mėnesių
 • Dėl partiškumo

  atsakymas į: Tai Nuoroda

  Svarbu, kad niekados nebuvo komunistu , kaip koks Tubys.

  Prieš 9 mėnesių
 • arba

  atsakymas į: Dėl partiškumo Nuoroda

  kaip koks daržininkas

  Prieš 9 mėnesių
 • Tikrai taip!

  atsakymas į: Dirbantis Nuoroda

  Ukmergėje net nauja operacinė atidaryta. Su naujausia įranga, aparatūra, paruoštais darbuotojais. Va taip mieli anykštėnai...

  Prieš 9 mėnesių
 • Ui ui

  atsakymas į: Tikrai taip! Nuoroda

  Nespėjo atidaryti ir koroną prisikvietė

  Prieš 9 mėnesių
 • Tiesa

  Nuoroda

  O kodėl meras neinformuoja per savo žiniasklaidos atstovus koks susitarimas dėl patarėjo posto ir darbo vietos išlaikymo.
  Savivaldybė savo oficialiame, iš biudžeto lėšų išlaikomame tiklapyje jokių mero pasurašomų dokumentų netalpina, nors pagal savivaldos įtatymą ir veiklos viešumą privalėtų tai daryti nuolat. Ar ten šios institucijos vadovas nesusitvarko su priskirtomis pareigomis ar informacija slepiama nuo visuomenės?

  Prieš 9 mėnesių
 • tiesai

  atsakymas į: Tiesa Nuoroda

  baik geriau pervesk į komiteto sąskaitą nors 50 eur, bus daugiau naudos:)

  Prieš 9 mėnesių
 • Geras

  Nuoroda

  žmogus ne profesija. Gal gerai gera žmogus, bet ligoninės valdymui reikalingas vadybininkas. Įdomu kokius vadybos kursus yra baigęs. Ligoninėje darbuotojų skaičius nemažas ir paslaugų įvairovė dydelė.

  Prieš 9 mėnesių
 • VaLda

  Nuoroda

  Yra toks posakis - gerai senas arklys, bet jau nebegyliai aria . Taip, kad nieko iš to seno arklio nėra. Paarė , vagą iškreivino ir nuruko kitur arti dirvonų. Laksto, kaip dūšia be vietos ir nutupė
  sparnus apsvylęs. Tegu sau aria savivaldybės dirvonus, ten jam ir vieta. Kiek girdėjau Direktorius jokio pareiškimo niekam nežadėjo rašyti. Norėtumėt, bet..?......Sėkmės Jums Direktoriau, parodykit užsispyrimą ir nukinkykit visus senus arklius.

  Prieš 9 mėnesių
 • Gydytoja

  Nuoroda

  Tai negi negalima atleisti su "vilko" bilietu? Visi mato, kad Vasiliauskas - geras žmogus, bet ne vadovas. Neatleisit, iš ligoninės liks tik slauga. galiu lažintis.

  Prieš 9 mėnesių
 • Spėjimas

  atsakymas į: Gydytoja Nuoroda

  Nereikia būti orakulu, kad matytum jog ir taip iš ligoninės liks tik slauga, Ir čia nieko nepadarysi, nes demografija tokia, Pirmiausia, jei kokia rimtesnė operacija ir yra galimybė visi važiuoja operacijų darytis į didesnes ligonines, konsultacijų irgi ten kur didesnė kvalifikacija ir jaunesni gydytojai, kurie dalyvauja seminaruose ir mokymuose užsienyje, Tad nereikia karščiuotis, nervuotis ir diskutuoti ir spręsti problemas, kurias sąlygoja visai kitos aplinkybės. Kad ligoninė atsigautų ir atitktų lūkesčius neužtenka vien tik noro. Pirmiausia, tai turi būti patrauklu jaunam gydytojui. Atlyginimas gal būt net didesnis nei didmiestyje, galimybės tobulintis ir turėti karjeros galimybę, tinkama aplinka darbo ir įranga, šiuolaikiškas požiūris į gydymą o tai praktiškai tai, ko šiandien čia nėra ir vienas pletkynas. Ką gali pamatyti iš komentarų, tik amžiną pilstymąsi purvais ir kažkokius desperacinius pasisakymus. Racionalumo - 0.

  Prieš 9 mėnesių
 • Gydytojai

  atsakymas į: Gydytoja Nuoroda

  Ponia ar panele, pažiūrėkite, kokia liko ligoninė po vaigino. Taip dar nebuvo.

  Prieš 9 mėnesių
 • Tai jau tikrai...

  atsakymas į: Gydytojai Nuoroda

  Tai jau tikrai taip nebuvo, kad iš Vaigino nuvadovautos ligoninės ligoniai šimtais varytų gydytis kitur.

  Prieš 9 mėnesių
 • Pencinykas

  Nuoroda

  Ponas mokslinčius galėjo ir negrįžti. Ponas VBaiginas puikiausiai susitvarko, gali ir toliau ligoninei vadovauti. Bt mums, seniams, vienodai. Po 60 metų mes jau nurašyti, jokios karščiavimo klinikos nebepriima mūsų, darbuose ir nereikalingi, į krautuves, renginius irgi nenori insileistoi, visur kabo užrašai apie nepageidaujamus rizikos grupės žmones.

  Prieš 9 mėnesių
 • Man smagu

  atsakymas į: Pencinykas Nuoroda

  Reikia paskaityti apie karščiavimo kliniką. Virš 60 vaiginas ten neįleis ir galite džiaugtis arba ne.

  Prieš 9 mėnesių
 • Leo Alfa

  atsakymas į: Man smagu Nuoroda

  Debilas. Prie jo Vaiginas ar Vasiliauskas? Yra toks Skvernelis ir toks Veryga, jų ir klausk kodėl? Bijai? Reiškia dar ir pridėtas esi.

  Prieš 9 mėnesių
 • Oceana

  Nuoroda

  Taip ir buna prie koncervu ir visokiu kurklieciu...kaimo sviesuliu!!! Taip nieks ir nesuprato kam tas ziogeliokupolas...seip turetu atsakyt uz siuos sprendimus...tie du koloradai

  Prieš 9 mėnesių
 • oceanai

  atsakymas į: Oceana Nuoroda

  o ar nebusi ta šviesuolė kuri dar vis savivaldybėje trinasi:)?

  Prieš 9 mėnesių
 • psichiatras

  atsakymas į: Oceana Nuoroda

  Iš Rokiškio rašai?

  Prieš 9 mėnesių
 • Oceana

  atsakymas į: psichiatras Nuoroda

  Is Aknystu...

  Prieš 9 mėnesių
 • Džiugi naujiena

  Nuoroda

  Reik depot p.Alvydai už vieša iniciatyva ,kuria palaike gyventojai.Likit su mumis grb,Gydytojau ,mes tikim jumis ir palaikysim ateity.Ačiū,.

  Prieš 9 mėnesių
 • Linas

  atsakymas į: Džiugi naujiena Nuoroda

  Kokie gyventojai palaikė? Juozas su Tubiu. Gyventojams dzin kas vadovauja, kol betvarkė ligoninėje kažko nenumarino.

  Prieš 9 mėnesių
 • ;LABAI GERAI , KAD SUGRIZOET !!!!!

  Prieš 9 mėnesių
 • Leonas Al.

  Nuoroda

  Daktare Audriau Vasiliauskai, jei tu vyras ir vadovas, tai imk valdžią į savo rankas! Ryžtingai apsišluok aplinką nuo skundikų, išdavikų, intrigantų ir kitokių šiukšlių. Tik tada tvirtai dirbsi. Jei iš tiesų, kaip kai kas sako, esi tik inteligentiškas minkštakūnis - tada eik lauk. Susiderėk geriausias išeitines ir bendru sutarimu varyk iš kur atėjęs. Lietuvoje ligoninėms laikai atėjo sunkūs. Išgyvens ne visos. Priežastis tu žinai. O todėl, brolau, apsispręsk pats kas tu esi: bebaimis kovotojas ar nendrelė pavėjui. Linkiu tau daktare Audriau sėkmės.

  Prieš 9 mėnesių
 • Pritariu

  atsakymas į: Leonas Al. Nuoroda

  Iš tiesų tai inteligentiškas minkštakūnis - labai Vasiliauskui tinka

  Prieš 9 mėnesių
 • Nu joooo

  atsakymas į: Leonas Al. Nuoroda

  Jeigu jau Alesionkos palaiko Vasiliauską, vadinasi, kažkas negerai...

  Prieš 9 mėnesių
 • Be be be...

  atsakymas į: Nu joooo Nuoroda

  Tavęs matai Alesionka neatsiklausė. Ėjo ir praėjo kaip pro tuščią vietą, net nepastebėjo...

  Prieš 9 mėnesių
 • C

  atsakymas į: Nu joooo Nuoroda

  Su jumis tikrai negerai, uzuojauta

  Prieš 9 mėnesių
 • Liepa

  Nuoroda

  Sėkmės ponui Vasiliauskui!

  Prieš 9 mėnesių
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano nuomone prie straipsnio antraštės labiau derėtų gerbiamo mero atvaizdas. Visa informacija remesi savivaldybės vadovo priminimais "Anykštai". Taigi, pastebėtina, kaf čia nėra jokios informacijos, išsakytos iš dr. A. Vasiliausko pusės.

  Prieš 9 mėnesių
 • Skaityk su akiniais

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Taigi parašyya, kad visas straipsnis bus antradienio laikraštyje. Varyk rytą į ,,Maximą"

  Prieš 9 mėnesių
 • Juozui

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Ar tas atvaizdas, kur nuotrauka primena paveikslą "Leninas Smolnyje"?

  Prieš 9 mėnesių
 • Aha

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Na va, pasirodė lauktas Juozas Vaičiūnas

  Prieš 9 mėnesių
 • Sekmes darbe direktoriui, dziaugiames

  Prieš 9 mėnesių
 • visiškas pypietc ligoninei

  Nuoroda

  dabar jau negrįžtamai, jei dar bent mėnesį pabus.

  Prieš 9 mėnesių
 • Labai gerai, ksd sugrizo, sekmes.

  Prieš 9 mėnesių
 • GERAS

  Nuoroda

  GALVOJAU, KAD PROTINGESNIS. Žmogus pats neturi komandos, neturi supratimo apie vadovavimą ir braunasi vadovauti. Tūbys jį jau būtų pasodinęs.

  Prieš 9 mėnesių
 • Tt

  atsakymas į: GERAS Nuoroda

  Ka cia paistot niekus. Jus gal turite supratima, yai dalyvaut reikejo konkurse. Begediska rasliava. Geda.

  Prieš 9 mėnesių
 • manau

  atsakymas į: GERAS Nuoroda

  Pasodins ir šitie, ans gi neturi suopračio apie dokumentų tvarkymą.

  Prieš 9 mėnesių
 • papildykit

  atsakymas į: manau Nuoroda

  o apie ką turi suopratį..??

  Prieš 9 mėnesių
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Sveikinam -pagaliau savivaldybės vadovai susiorientavo. Direktoriui A.Vasiliauskui - SĖKMĖS. Vadovas darbuotojams neturi būti baubas: kolektyve turi vyrauti pagarba kiekvienam.

  Prieš 9 mėnesių
 • Senjoro dukra

  atsakymas į: Anykštėnas Nuoroda

  Man nesvarbu kokios spalvos arklys. Man svarbu, kad artų. Per tą mėnesį, kai arė senas arklys, paslaugos pagerėjo.

  Prieš 9 mėnesių
 • na na

  atsakymas į: Anykštėnas Nuoroda

  Norėjai pasakyti - anarchija...

  Prieš 9 mėnesių