Anykščių regioninio parko direkcija skelbia, kad lankytojai nekantrauja ir dažnai teiraujasi, ar jau galima lankytis Lajų take.


"Vyriausybės nutarimu, apžvalgos bokštai galės būti atverti lankymui tik nuo gegužės 18 dienos, taigi, būkite kantrūs, ir neskubėkite vykti į Lajų taką – saugokite sveikatą, kuri yra brangiausias turtas!", - pataria Anykščių regioninio parko direkcijos specialistai.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • manau

  Nuoroda

  Ypač nereikėtų skubėt į muziejus. Uždaros patalpos pasidarys viruso platinimo taškais. O darbuotojų saugumu juk niekas nesirūpins...

  Prieš 2 mėnesių
 • Chi chi

  Nuoroda

  Kur pradingo Juozas Vaičiūnas, gal izoliavosi technologijos mokykloje? Jau 2 dienos nerašo

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Lietuvos kvailius vis kas nors puola - tai rusai, tai virusas, amžinoje baimėje veršiai gyvena, amžinai vienas su kitu sukiršinti, nes vienus puola, o kitus nepuola, dėl to vienas ant kito pyksta ir pykstasi. Bijančius ir sukiršintus valdžiai lengviau valdyti. O Baltarusija gyvena normalų gyvenimą, nes turi protingą ir neparsiduodantį valstybės vadovą, kuris daro viską, kad Baltarusija turtėtų ir būtų nepriklausoma valstybė. Toliau kvailiai juokitės ir tyčiokitės iš A.Lukašenkos ir Baltarusijos tvarkos, kol proteliai neprašviesėjo, o jie prašviesėti (ne visiems) gali, kai valstybė politinių prostitutų bus galutinai išvogta (vis tik trisdešimt metų vagia ir švaisto valstybės pinigus, valstybės pajėgumai ne begaliniai) ir ubagyne paversta.
  Vakarykštis Baltarusijos paradas, virusas baltarusių nepuola.
  https://www.youtube.com/watch?v=gCtw5wthHmY

  Prieš 2 mėnesių
 • bolševikini Taigiau

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  suprask vieną kartą, kad tavo taip giriama Baltarusija nėra jokia nepriklausoma valstybė su savo batka ir paradais, o tik vakarinė Rusijos imperijos gubernija ir batka straksi pagal caro muziką, jei tau atrodo kitaip, tai čia jau tavo problemos.

  Prieš 2 mėnesių
 • atsibuskit

  Nuoroda

  pagaliau...tas korona virusas tik jusu galvose...

  Prieš 2 mėnesių
 • Petrute

  Nuoroda

  intersna is auksciau paziuret , tik man galva sukas reikeja zemesni statyt ir uzlipt lingviau senesniem ir vaikam.

  Prieš 2 mėnesių
 • Hm

  Nuoroda

  Vakar žmonių knibždėlynas buvo prie Puntuko, aikštelės pilnos mašinų, lauko kavinėse pilna lankytojų, ant naujojo tilto pradilenkt neįmanoma.

  Prieš 2 mėnesių
 • Šaunu !

  Nuoroda

  LAJŲ TAKAS - GERIAUSIAS KORONAVIRUSO DRAUGAS ! :)

  Prieš 2 mėnesių