Dėl Lietuvoje besitęsiančio karantino gan sudėtingoje sitaucijoje atsiūdrė turizmo sektorius. Įsibegėjo gegužė,  tačiau Anykščių miesto gatvėse beveik nematyti turistų.Nebus turistų - kentės vietos verslininkai, kuriems atvykėliai yrta vienas pagrindinių pragyvenimo šaltinių.
"Anykšta" klausė pašnekovų, kaip turistiniams Anykščiams pavyks išgyventi koronaviruso akivaizdoje, domėjosi, kokios alternatyvos žmonėms galėtų leisti šį sezoną dirbti ir užsidirbti.

 Mindaugas JUCEVIČIUS, VšĮ "Aukštaitijos siaurasis geležinkelis" direktorius:

- Šiuo metu dalis įstaigos darbuotojų yra prastovose, o pagrindinė veikla - remontas. Kadangi užsiimame ne keleivių pervežimu, o daugiau turistine edukacine veikla, sudėtinga užtikrinti atstumus tarp keleivių, o su dviem žmonėmis siaurukas juk nevažiuos.
Sušvelninus karantino sąlygas ir atnaujinus siauruko reguliariuosius reisus, tikimės, kad galbūt kelionėms labiau pavyks pritraukti šeimas, gimines ar bendradarbius. Tokios uždaros grupės labiau tikėtinos, nei tos viešos. Žinoma, sulauksime šiemet mažiau užsienio turistų.
Birželio pradžioje suplanuotų renginių dar neatšaukėmė. Mes iš klientų pinigų nesame paėmę, tik rezervavę vietas, tad tas atšaukimas nieko nekainuoja.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • kiek kainuoja

  Nuoroda

  mokesciu moketojams pinigu islaikyti ta seniena

  Prieš 2 mėnesių
 • aha

  atsakymas į: kiek kainuoja Nuoroda

  tau tai tikrai nieko nekainuos, kiek gaudavai pensijos, tiek ir gausi.

  Prieš 2 mėnesių
 • Petrute

  Nuoroda

  iseitis irgi yra ,reikia prikabint tik vienas vagonas ir traukiniui lingviau bus traukt ir graiciau suvazines par abu galus ,a keleiviu atsiras , ziurek per petu pertrauku kai karsta dauk kas nares nuvaziuor rubikes nusmaudyt .

  Prieš 2 mėnesių
 • kol Anykščių edukacinių programų rengėjai nesusivienys ir nesugebės pasiūlyti bent trijų parų pažintinės programos su nakvynėmis bei naktigonėmis iš XX amžiaus pradžios, tol po vieną iš spygaus ar verkšlens iš savo "gūžtų"... manau, kad tik kelių atskirų personų susireikšminimas trukdo susivienyti ir parengti rimtas kelių parų "realybės šou" iš XX amžiaus pradžios... atsibūskite anykštėnai...

  Prieš 2 mėnesių
 • Nu kva kva kva

  Nuoroda

  Važiuos ir su vienu keleiviu, jei tas už visą traukinuką sumokės! :) :) :)

  Prieš 2 mėnesių