Dėl Lietuvoje besitęsiančio karantino gan sudėtingoje sitaucijoje atsiūdrė turizmo sektorius. Įsibegėjo gegužė,  tačiau Anykščių miesto gatvėse beveik nematyti turistų.Nebus turistų - kentės vietos verslininkai, kuriems atvykėliai yrta vienas pagrindinių pragyvenimo šaltinių.
"Anykšta" klausė pašnekovų, kaip turistiniams Anykščiams pavyks išgyventi koronaviruso akivaizdoje, domėjosi, kokios alternatyvos žmonėms galėtų leisti šį sezoną dirbti ir užsidirbti.

 Kristina BEINORYTĖ, laikinoji Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro direktorė:

- Vieninga Lietuvos turizmo atstovų prognozė yra ta, kad šį pavasarį ir vasarą žmonės daugiau keliaus po Lietuvą. Jie keliaus su apsaugos, dezinfekcinėmis priemonėmis, laikydamiesi visų karantino reikalavimų. Praėjęs savaitgalis Anykščiuose parodė, kad ne vietinių lankytojų mieste jau buvo - lankomi gamtos objektai, žmonių galima sutikti pėsčiųjų ir dviračių takuose. Judėjimas po truputį intensyvės.Manau, kad daugiausiai lankytojų sulauksime rugpjūtį. Aišku, čia tik prognozės - niekas nežino, ar koronavirusas toliau neplis.
Dabar daugiau su turizmu susijusią reklamą nukreipiame į vietinius turistus.Persiorientuojame į vietinį turizmą. Priemonės išlieka tos pačios, planuojame tas veiklas, kurias buvome susiplanavę anksčiau - vyks įvairūs infoturai, rengsime apie Anykščių rajoną radijo, televizijos laidas.
Didžiausias nusotolis turbūt bus muziejams, vasaros rogučių parkui, Labirintų parkui - neturėsime didelių turistų grupių, autobusų su vaikų ekskurisjomis.
Orientuosimės į šeimas, ką iki šiol ir darėme.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Hm

  Nuoroda

  Čia direktorė? Pagal aprangą tai sakyčiau, kad nevisai panaši...

  Prieš mėnesį
 • Klasika

  Nuoroda

  Dėl pasiūlymo atleisti ateistams. "SVARBIAUSIA- atsisakyti tarpusavio patyčių... " Tyčiotis iš bailių reikia. Tai yra pedagoginė priemonė, tai skatina jaunus žmones suprasti, kas yra garbė, teisingas pasirinkimas.
  – Būk prakeikta!.. Deja!
  Išdavikė dukra!
  Virski drebule tu! –
  Visais lapais drebėk!
  Paukštis joks nenutūps
  Prie tavęs, nečiulbės.
  Tešukuos, tegu raus
  Vėtra plaukus piktai!
  Tegu lietūs išpraus
  Tau veidelį baltai!

  Prieš 2 mėnesių
 • jirkajayde

  Nuoroda

  Geriausias uždarbis internetu dirbant namuose. Tai aš padariau labiausiai apsimokėdamas finansiškai. sekmadienį, gavau puikų „BMW 640d“, praėjusį mėnesį uždirbdamas 41,739 USD. Šis darbas yra tikrai neįtikėtinas ir kiekvieną dieną man suteikia didelę pajamų dalį. Esu tikras, kad pasieksite geriausią rezultatą. Patikrinkite daugiau čia.............

  ...............>>>>>>>>>>>> ccutt.ly/XyvK1fq

  Prieš 2 mėnesių
 • Lėtas :)

  Nuoroda

  Nemokamas verslo pasiūlymas kaip dirbti ir užsidirbti:
  1. Visą savivaldybės ir jai pavaldžių įstaigų vadovų transportą uždaryti garaže.
  2. Savivaldybei išsinuomoti dviračius ar riedžius ir miesto teritorijoje susiekimą vykdyti tik šiomis transporto priemonėmis arba pėsčiomias ar su paspirtuku.
  3. Vietoje nuostolingo TVIC-o traukinuko paleisti maršrutinius žirgų traukiamus keleivinius vežimus, sudarant vietos gyventojams patogius susiekimo maršrutus tarp nutolusių miesto taškų.
  4. Neišleisti nei euro iš biudžeto dėl tuščios TV ar radijo reklamos, kol patys neparodysite, kad dirbate ir gyvenate kurortiniame ir turizmui patraukliame mieste.
  5. SVARBIAUSIA- atsisakyti tarpusavio patyčių bei paslėptos diskriminacijos visuose lygmenyse ir pradėti bendradarbiauti dėl bendrų garbingų tikslų.
  ( pavyzdys taip kap J.ir A. )

  Prieš 2 mėnesių
 • Nu

  Nuoroda

  Botanikas gal viešnamį ikurs ???

  Prieš 2 mėnesių
 • nors

  Nuoroda

  bliuska uzsidetu ,sedi su kombinete

  Prieš 2 mėnesių
 • Nu

  atsakymas į: nors Nuoroda

  Pagal lūpas darbininkė ???

  Prieš 2 mėnesių
 • Lucia Eden

  Nuoroda

  mielai dalinuosi savo liudijimais šiandien su pasauliu. Aš niekada neįsivaizduoju savęs tai darantis, bet esu kupinas džiaugsmo ir noriu, kad kiti turėtų savo pagalbą. Aš esu biuro sekretorė pagal profesiją, turiu du vaikus su vyru. Mano vyras paliko mane ir mūsų vaikus be jokio paaiškinimo. Jis tiesiog paliko namą, o aš girdėjau, kad jis mato kitą moterį. Išbandžiau visas įmanomas priemones, kad grąžintum jį namo, tačiau jis elgėsi keistai manęs atžvilgiu ir netgi apleido vaikus. Aš buvau nusivylęs ir nuniokotas, ieškojau pagalbos iš įvairių pusių, kol pamačiau pranešimą apie dr. Ajayi rašybos keitiklį. Kreipiausi į rašytoją, kuris man pasakė, ką daryti. Jis patikino mane, kad jis ištaria rašybą ir viskas bus gerai per tris dienas, tačiau buvau skeptiškas ir išsakiau keletą minčių, kol galiausiai vėl susisiekiau su juo, mes kartu ėjome į procesą ir nustebau, kad rašyba suveikė, o mano vyras grįžo namo ir atsiklaupė, kad maldautų atleidimo, bet pirmasis buvo jo netikėtas skambutis, nes mes nesikalbėjome apie 6 mėnesius. Dr. Ajayi yra iš tikrųjų jo žodžių žmogus, jei turite problemų dėl savo santykių ar bet kurio gyvenimo aspekto, susisiekite su rašytoju dr. Ajayi dėl ilgalaikio sprendimo.

  Paštas: drajayi1990@gmail.com
  „Viber“ arba „WhatsApp“ numeris: +2347084887094

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Patys kalti, kad leidžia valdžiai daryti absurdus, naikinti verslus, tiki, pritaria ir tyli. Todėl nėra ko verkti, kad verslai žlunga, kad netenka darbų ir pajamų. Kaip sakoma, durnių ir bažnyčioje muša.
  Žinojau, kad koronaviruso testų patikimumas yra tik 30-50 proc., o čia dar pasklido istorija apie tai, kaip Tanzanijoje patikrino koronaviruso testų patikimumą. Todėl klausimas ar ir tas skaičius mirusiųjų iš tikro yra mirę nuo koronviruso, o ne nuo ligų ir senatvės. O dar žinoma, kad kai kuriose šalyse už mirusius nuo koronaviruso artimieji gauna pinigus, tai daug kas suinteresuoti užrašyti, kad mirė nuo koronaviruso, o ne nuo kitos priežasties, kad gautų pinigų.
  https://www.youtube.com/watch?v=pd8iBKa_sH8

  Prieš 2 mėnesių
 • Bilas Geitsas

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Tai kuom dabar tikėt tavim ar Putinu?

  Prieš 2 mėnesių
 • Napaleonas

  atsakymas į: Bilas Geitsas Nuoroda

  Tikėk Suvorovu.

  Prieš 2 mėnesių
 • Kristina

  Nuoroda

  Kaip seksis Tubiui teisme ir asmeniniame gyvenime?

  Prieš 2 mėnesių
 • !!!

  atsakymas į: Kristina Nuoroda

  Vaičiūnai, baik rašinėti kitu vardu

  Prieš 2 mėnesių
 • ???

  atsakymas į: Kristina Nuoroda

  Ko pats nepaklausi- klynas per skystas?

  Prieš 2 mėnesių
 • Todėl

  atsakymas į: ??? Nuoroda

  Nesu toks artimas, kaip panelė Kristina.
  P.S. pagal tai, kad domimasi klynu, ar tik nebūsi koks nors BGK arba jo meilužis?

  Prieš 2 mėnesių
 • Todėl

  atsakymas į: ??? Nuoroda

  Nesu toks artimas, kaip panelė Kristina.
  P.S. pagal tai, kad domimasi klynu, ar tik nebūsi koks nors BGK arba jo meilužis?

  Prieš 2 mėnesių
 • BGK

  atsakymas į: Todėl Nuoroda

  Taip taip, žurnaliūga, vis neužmiršti, ale žinok gi ne visi pydarai, kaip tamsta. O ankstesniam darbe tavo aplinkoj buvo tokie neaiškios lyties fotografai, tai ar tu juos, ar jie tave?

  Prieš 2 mėnesių
 • Visi sąrašo vardu

  atsakymas į: BGK Nuoroda

  Sunku tam BGK. Norėtųsi, kad visi būtų. Daug platesnis pasirinkimas. Dabar susirandi, apsidžiaugi ir atsigauni Šeriuose prie tvoros.

  Prieš 2 mėnesių
 • BGK

  atsakymas į: Visi sąrašo vardu Nuoroda

  O tu nebandei kitur paieškoti, ar vietiniai neišleidžia? Vargšeli, turbūt kol visam kaimui nenučiulpi, tol ir nepaleidžia? Ale koks vargšelis, taip tau pydare ir reikia, žinosi, kaip bobučių ožkytes skriaust

  Prieš 2 mėnesių
 • To BGK

  atsakymas į: BGK Nuoroda

  Primink, kelintas buvai sąraše?

  Prieš 2 mėnesių