Darbo partijos Anykščių skyriaus lyderis Ričardas Sargūnas teigia užfiksavęs tris rinkimų įstatymų pažeidimus
Darbo partijos Anykščių skyriaus lyderis Ričardas Sargūnas „Anykštai“ teigė, jog jo partijos atstovai per savivaldos rinkimus Anykščiuose užfiksavo tris įstatymų pažeidimus

Darbo partijos Anykščių skyriaus lyderis Ričardas Sargūnas „Anykštai“ teigė, jog jo partijos atstovai per savivaldos rinkimus Anykščiuose užfiksavo tris įstatymų pažeidimus.

Pasak R.Sargūno, Viešintų apylinkės rinkimų komisijos pirmininkė dviems Darbo partijos atstovėms komisijoje rinkimų dieną į balsavimo apylinkę liepė ateiti tik 12 val. R.Sargūno nuomone, taip bandyta apgauti šias komisijos nares.

Kitas,  R.Sargūno nuomone, įstatymo pažeidimas padarytas Mačionių balsavimo apylinkėje. Darbo partijos lyderio teigimu, į išankstinį balsavimą komisijos nariai išvyko ne nuo rinkimų apylinkės, o iš kažkokios kitos vietos ir todėl iš komisijos veiklos per išankstinį balsavimą buvo eliminuotas Darbo partijos atstovas, laukęs kolegų prie balsavimo apylinkės būstinės.

Kaip trečią pažeidimą R.Sargūnas įvardino – liberalcentristų ir konservatorių štabų įsikūrimą tame pačiame pastate, kur vyksta ir balsavimas. Liberalcentristai ir konservatoriai šiuo metu yra įsikūrę Anykščių kultūros centro patalpose, kur yra ir Senamiesčio rinkimų apylinkė. 

 

Vidmantas Šmigelskas
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.