Šį savaitgalį švęsime Velykas.Kviečiame pasidalinti mintimis, kaip karantinas pakeis šios šventės tradicijas Jūsų šeimoje.
Kaip manote, ar tautiečiai per Velykas pernelyg neatsipalaiduos ir laikysis karantino sąlygų? Kaip reaguojate į griežtus karantino suvaržymus per šventes?
Jūsų komentarus paskelbsime laikraštyje "Anykšta".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Taigi

  Nuoroda

  Lietuvos valdžioje sėdi idiotai, kuriuos išrenka tokie pat idiotai rinkėjai, todėl Lietuvos ūkis naikinamas, valstybė klampinama į milijardines skolas, idiotiškomis priemonėmis (ypač idiotiškas reikalavimas yra gatvėje nešioti namordnykus, kai virusas oru neplinta, jo ten nėra, ir kai PSO sako, kad sveikiems žmonėms namordnykai nereikalingi, jie reikalingi tik sergantiems, kad neapkrėstų sveikų žmonių), žmogaus teisių varžymais, kaip Stalino laikais, gyventojams sudaromas stresas, žmonės pykti, nervingi. Jau ir taip sergamumas širdies ir kraujagyslių ligomis yra didelis, kasdien nuo šios ligos Lietuvoje miršta 60-70 gyventojų, tai idiotų sukurta policinė valstybė dar labiau padidins sergamumą ir mirtingumą. O kur dar kiti padariniai, kuriuos sukels po šių idiotiškų priemonių ateisianti ekonomikos krizė: nedarbas, nusikalstamumo augimas, savižudybių skaičiaus augimas ir t.t. Jeigu patys proto neturi, tai bent pasižiūrėtų į protingus vadovus, pavyzdžiui, Baltarusijos vadovą A.Lukašenką. Bet ir tiek proto neturi, kad sugebėtų sekti pagal protingo vadovo pavyzdį.
  Suprantamas ir pateisinamas valdžios veikimas būtų, jeigu iš tiesų mirtingumas nuo koronaviruso būtų didelis, o dabar labai mažas (tragedija yra tik šeimoms, kurios netenka savo artimųjų) – virusas atsirado 2019 m. rudenį, Lietuvoje mirė tik 23 žmonės, 14 yra sunkioje būklėje.
  Nustebino, kad pagaliau didžiojoje Lietuvos žiniasklaidoje atsirado straipsnis, kuriame garsus JAV profesorius dr. Paulas Offitas pasako tiesą – kad koronaviruso padariniai nėra siaubingi, neserga vaikai, mirtingumas nedidelis, kad reikia imtis sveiko proto priemonių, o ne tokių drakoniškų, po kurių atsigavimui reikės keleto metų, reikia elementarių priemonių, kad nebūtų padaryta žala dėl žalos, kad šis virusas atsirado ir išnyks, kaip anksčiau būvę virusai SARS, ebolos ir kiti. Ir pasako daug kitos tiesos, kurią sako ir paprasti Lietuvos žmonės, net nebūdami profesoriais, bet jie turi sveiko proto bei gyvenimiškos patirties ir suvokia kokie idiotiški yra valdžios sprendimai, kad jie pridarys daugiau žalos nei naudos.
  Taigi koks gali būti Velykų šventimas, kai valstybei vadovauja idiotai- tik šventimas, kaip „durnių laive“.

  Prieš 2 mėnesių
 • Abstinentas

  Nuoroda

  Rimtiems žmonėms Šv. Velykos- prasminga Kristaus Prisikėlimo šventė. O visokiems pijokams- tai eilinė girtavimno diena. O prisigėrus rūpi ir kumščiaisa pamojuoti. Policija vėl turės darbo, aiškinantis smurto šeimoje aplinkybes, bus sulaikyta daugybė girtų vairuotojų ir t.t.

  Prieš 2 mėnesių
 • Reikia

  Nuoroda

  Būtinai reikalingas karantinas ir protingiems žmonėms atšvęsti Velykas jis nesutrukdė. Bet blogai, kad daug kam į karantiną nusispjaut. Nors buvo prašoma, reikalaujama per šventes niekur nevažinėti iš namų, pilni keliai buvo važiuojančių nežinia kur ir nežinia ko. Pradeda veikti turgavietės, švelninamos karantino sąlygos kai kuriems objektams. Nenustebsimne, jei pradės veikti aludės, viešbučiai, kirpyklos, naktiniai klubai ir kitokie virusų platinimo šaltiniai. Reikia ne švelninti, bet griežtinti karantiną, kol dar neišmirė tūkstančiai žmonių.

  Prieš 2 mėnesių
 • Nejuokinkit

  Nuoroda

  Kokios gi dabar šventės, jeigu jas užgožia prekybininkai ir verslas. Tuoj po Visų Šventųjų prekybos centruose prasideda Kalėdinės akcijos, visa reklama skirta trik Kalėdoms. O tuoj po Naujų Metų jau rėkaujama apie Velykas. Atsibosta tie reklaminiai triukai, nebėra šventinės nuotaikos.

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Komentaras iš interneto apie sekunde.lt straipsnį "Ekspertė: ekstremali situacija skelbiama neteisėtai":
  "Na, štai akivaizdus paaiškinimas dėl ekstremalios situacijos paskelbimo. Pasirodo, nors ir taip buvo aišku, kad visa ši ekstremali situacija yra tik spektaklis valstybinių nusikaltėlių grupuotėms pasisavinti šimtus milijonų, gal net milijardus, eurų.
  Pažeidus Civilinės saugos įstatymą ir neteisėtai paskelbus ekstremalią situaciją tarsi teisėta tampa galimybė lanksčiau naudoti Vyriausybės rezervo arba valstybės biudžeto rezervo finansinius išteklius ir be viešųjų pirkimų įsigyti įvairias prevencines priemones
  Lietuvos Vyriausybė apsisprendė skelbti ekstremalią situaciją ruošiantis galimam koronaviruso plitimui šalyje."

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Siulau nešvesti,nes nx

  Prieš 2 mėnesių
 • Aš tai

  Nuoroda

  Nusipirkau pinigų, kiausiniu, unti IKI kriautuvėj. Kiaušinius dažysiu tradiciniu budu, a unti kepsiu dukofkėj

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Kokios gali būti žmonėms šventės, kai valdžioje yra idiotai, politiniai prostitutai ir vagys. Bet kitokių valdžioje nebus, jeigu ne vieni, tai kiti tokie patys, nes rinkėjai tokie pat, todėl protingi, sąžiningi, neparsiduodantys į valdžią nepatenka.

  Prieš 2 mėnesių
 • Nebeįdomu

  Nuoroda

  švęsti dabar nebeįdomu. Parduotuvės visko pilnos, kasdien gali valgyti taip, kaip per Velykas. Niekas nedrauxdžia švęsti, laisvė. Prie ruso tai būdavo kitaip. Komunistai švęsti drausdavo, bausdavo, krautuvės buvo tuščios. Reikėjo sugebėti paruošti iš nieko Velykinius valgius, pasislėpus švęsti.

  Prieš 2 mėnesių
 • Bet visi

  atsakymas į: Nebeįdomu Nuoroda

  viską turėjo, kas ne tingėjo

  Prieš 2 mėnesių
 • Jojo

  atsakymas į: Nebeįdomu Nuoroda

  Jojo kai kam svarbiausia yra per šventes priėsti. Ir kur gi ta Velykų prasmė?

  Prieš 2 mėnesių
 • Cicilikas

  Nuoroda

  Aš nešvenčiu nei Kalėdų, nei Velykų. Pati didžiausia man šventė kai kišenėje yra pinigų. Dabar per karantiną darbo nėr, pinigų irgi nėr. Kokia čia šventė?

  Prieš 2 mėnesių
 • Kaimo Jurgis

  Nuoroda

  Kai kurie vaikai net per Velykas tėvų neaplankydavo. O dabar kai karantinas, kai valdžia draudžia važinėti., visi labai pyksta dėl to ir gailisi, kad tėvų negalės aplankyti. Tik kažin ar tas gailestis yra tikras?

  Prieš 2 mėnesių
 • Pencijas gi

  atsakymas į: Kaimo Jurgis Nuoroda

  gava

  Prieš 2 mėnesių
 • Kaip visada

  Nuoroda

  Švęsime Šv. Velykas kaip visada- su savo šeima, šeimyninėje aplinkoje. Niekad nemėgome blaškytis, kur nors į svečius važinėti, gimines lankyti. Ir mūsų nelabai kas lankydavo, žinodavo giminės, kad mėgstame šias šventes švęsti savo namuose su savo šeima. Šv. Mišias taip pat dažniausiai per TV žiūrėdavome. Nepatinka spūstys bažnyčioje per didžiąsias šventes ir tas amžinas piniginių aukų rinkimas bet kokia proga. Todėl geriausia pasimelsti prie televizoriaus ekrano. Taigi, Šv. Velykos mums bus panašios kaip ir visuomet.

  Prieš 2 mėnesių
 • Ona

  atsakymas į: Kaip visada Nuoroda

  Pritariu.

  Prieš 2 mėnesių
 • Mano

  Nuoroda

  Nuomone,sias sventes svesime neiprastai,sv.misias stebesime per televizija,i.baznycia del.karantino
  neisime,neturesime salia brangiu zmoniu,l.teigiamai reaguoju i visus suvarzymus ,vardan kiekvieno musu saugumo. Neiprastai skamba zodziai ,geri vaikai tevu nelanko,tai suprantam, kad siuo sveikatai pavojingu laikotarpiu,noredami matyti juos sveikus ir gyvus, turime elgtis samoningai pasveikinti telefonu,palinketi ,kad si klastinga liga aplenktu kiekviena is musu,o del sventimo , atsipalaidavo, turbut priklauso nuo musu paciu,kiek gerbiam aplinkui esancius,nuo supratimo apie pavoju , galvoju, kad atsiras visokiu,bet visi apribojimai daugumai leis pamastyti ar verta rizikuoti

  Prieš 2 mėnesių
 • Džinas

  Nuoroda

  Kaip švesim? Kaip visada-daug gersim ir èsim.Mes kitaip nemokam.

  Prieš 2 mėnesių