Vilniaus rajone pasieniečiai sulaikė du Utenos rajono gyventojus, dėl neatsargumo iš Lietuvos neteisėtai perėjusius sieną į Baltarusiją.

 

Pirmadienį vakare VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Padvarionių pasienio užkardos pareigūnai, naudodamiesi vaizdo stebėjimo sistemomis, užfiksavo sienos pažeidimą. Vilniaus rajono Bajorų kaimo prieigose du vyrai kelis metrus perėjo valstybės sieną iš Lietuvos į Baltarusiją. Ten jie pastoviniavo ir netrukus grįžo atgal į Lietuvą.

Čia juos pasitiko ir sulaikė arčiausiai buvę VSAT patruliai ir kinologas su tarnybiniu šunimi. Paaiškėjo, kad pažeidėjai yra 19-os ir 20-ies metų Utenos rajono gyventojai. Apklausos metu jie teigė nepastebėję ir nežinoję, kad netyčia perėjo sienos liniją. Abu vyrai gailėjosi pasielgę neapdairiai.

Detaliai išsiaiškinę visas įvykio aplinkybes pasieniečiai jų veiksmus traktavo kaip administracinį nusižengimą - neteisėtą valstybės sienos perėjimą dėl neatsargumo. Už jį Padvarionių užkardos pareigūnai Utenos rajono gyventojams skyrė baudas po 35 eurus.

Atlikus visus formalumus vyrus pasieniečiai paleido.

VSAT Vilniaus pasienio rinktinės inf.

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Vinca

  Nuoroda

  ne ka kita ti eja a cigareciu a da gal ir piges arielkas nuspirkt tik saka kad pabludeja .

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Vyrai žiūri į ateitį, jie nagrinėja kaip būtų galima patekti į demokratinę Baltarusiją, kurioje gerbiamos žmogaus teisės.

  Prieš mėnesį
 • Vazelionka

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Tau senai laikas emigruoti į demokratinę Baltarusiją, bet tu kaip ir visi vatnykai, Lakašenkos arba Putlerio demokratiją mylite tik iš tolo, ir jūsų ten net su pagaliu nenuvarysite. Iškreipta jūsų meilė per atstumą, iškreiptai priedurnių diktatūrai.

  Prieš mėnesį
 • Tikrai?

  atsakymas į: Vazelionka Nuoroda

  Tu gal Putlerio ir Lukašenkos šnipas, kad taip gerai žinai kaip jie ten tvarkosi.a? Dažnai lankaisi?

  Prieš mėnesį