Ketvirtadienį vykusiame Anykščių rajono tarybos posėdyje prisiminta emigrantų tema.Socialdemokratas Egidijus Šilaika prognozavo, kad mokinių skaičius rudenį Anykščių rajono mokyklose keisis, nes į Lietuvą grįžta nemažai emigrantų.
Kaip manote, ar Anykščių rajonas šiuo metu yra pasiruošęs priimti grįžtančius emigrantus? Ar tikite, kad kilus koronaviruso pandemijai, emigrantai Anykščių rajone pasiliks ilgesniam laikui? Kokias matote jų galimybes įsitvirtinti Anykščių rajono gyvenime?
Taip pat būtų įdomu sulaukti komentarų ir iš pačių iš užsienio į Anykščių rajoną parvykstančių emigrantų.
Jūsų komentarus išspausdinsime antradienio laikraščio "Anykšta" puslapiuose.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Loreta Dough

  Nuoroda

  Kokią problemą jūs išgyvenate gyvenime ir jums reikia greito sprendimo, aš jums pasiūlysiu susisiekti su dr. Ajayi. Jis yra savo dievų palaimintas rašytojas, kad padėtų žmonėms susidurti su įvairiomis gyvenimo problemomis. Aš tai dalinuosi kaip savo naudos gavėjas. didžiulė galia, nes jis padėjo man susigrąžinti savo vyrą, kai jis paliko mane ir vaikus, kad būtų su kita moterimi, kuri jį pakerėjo, kad liktų su ja, aš tikrai džiaugiuosi, kad mano vyras grįžo namo, kaip ir gyvens meilėje ir ramybėje . Kreipkitės į puikų rašybos žinovą šiandien ir daugiau nebeverksite, nes jis turi rasti jūsų problemos sprendimą. kontaktai „Viber“ ar „WhatsApp“: +2347084887094 arba el. paštas: drajayi1990@gmail.com

  Prieš 2 mėnesių
 • Lol

  Nuoroda

  Nu spėjant ,kiek gali uždirbti pas ūkininkus,20k per naktį.tai ilgam

  Prieš 2 mėnesių
 • Oi laukiam,laukiam

  Nuoroda

  Lietuva labai laukia gryztanciu emigrantu,net sutinka ne tik nurasyti visas ju susikaupusias skolas uz PSD,bet netgi ir metus laiko gydyti nemokamai,kad po visko vel galetu emigruoti ir uzdirbtus pinigus siusti i lietuva.Jei ne emigrantai,tai lietuva senai butu bankrutavusi,nes cia like darmajedai nenori dirbti,jie nori tik kad valdzia juos islaikytu dalydami didziules pasalpas pragerimui.

  Prieš 2 mėnesių
 • VaLda

  Nuoroda

  Skaitau ir pyktis paėmė. Man gėda būtų rašyti tokias nesąmones. Juk grįžta mūsų pačių vaikai su šeimomis. Reikia stengtis padėti vieni kitiems, galvoti apie naujų darbo vietų kūrimą. Dėl ko žmonės važiavo į kitus kraštus, kad galėtų užsidirbti vaikų, senų tėvų išlaikymui. Reikia džiaugtis ir stengti, kad su visam grįžtų, atgytų mūsų miestas, nesėdėtų koncertų salėse vien pagyvenusio amžiaus žmonės, pensininkai. Geriau išvyti pašalpinius, kurie trinasi pakampėmis ir geria. Dar vienas dalykas -tai darbdavių savivalė(sau tik sau),kai eiliniai dirba už minimumą ir to kartais negauna. Ko pykti ant valdžios patys gi tuos mokytojus renkam, lekiat net žviegdami, o paskui išrinktieji valdžia nepasidalina ir pešasi. Per mano visą rinkiminį laikotarpį dar tokios valdžios nebuvo. Atvažiuoja į rajoną dirbti naujas žmogus, tol ėda, uja kol apsisuka ir kuo toliau bėga nuo Anykščių. Galiu teigti valdžia dabartinė nėra didžiai gerbtina dėl savo neveiklumo : pvz. peržiūrėjai struktūrą ligoninėje, užsisėdėjusius pensininkus pakeisti jaunais išsilavinusiais specialistais. Reikia džiaugtis, kad pas noriai vyksta aukšto išsilavinimo , protingi specialistai. Protinga valdžia taip nedarytų - iškart įvestų tvarka, o pas mus ....Nesuprantu tų žmonių, kurie nesugeba vadovauti, o lenda į valdžią - atminkit partija Jums valgyti neduos - šiandien ji yra rytoj jos gali nebūti, o gyventi mums reikia čia ir dabar. Karantinas- turit gero laiko pamąstymams, susėskit ir galvokit apie rajono perspektyvą, jei taip norit kažką vyti, tai išsivykite patys save, jei nesugebate sustyguoti darbo.

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: VaLda Nuoroda

  Reikia galvoti apie darbo vietų kūrimą. Tik kas galvos. Juk nerenkate ir nerinksite tų, į valdžią, kurie sako, kad reikia stiprinti valstybę, kad pati valstybė kurtų darbo vietas.
  Į Seimą išrinkote ir toliau rinksite tuos, kurie mažins darbuotojų teises.
  Kapitalizmas ir pašalpiniai yra neatskiriami dalykai. Tai socializme negali būti pašalpinių, nes ta sistema tinginių nemėgsta ir pinigų už nieką nedalyja.
  Dažnai pensininkai ne iš gero gyvenimo dirba. Ir dažnai už algą, už kurią jauni žmonės nedirbtų.

  Prieš 2 mėnesių
 • Taip

  atsakymas į: VaLda Nuoroda

  Įlindo į vietą per partiją, o dirbti nemoka. Gerai, kad dabartinė valdžia atlaidi, bet karantino sąlygomis privalo imtis priemonių- reikia įvesti tvarką. Nes jei nebus karščiavimo klinikos, tai turėsime daug mirčių, esame senas rajonas.

  Prieš 2 mėnesių
 • Norėiau žinoti

  Nuoroda

  O visi tie, kuriems Lietuva siuntė lėktuvus, kad juos parvežtų iš užsienių irė taip gelbėtų nuo viruso, susimokėjo už tuos brangius užsakomuosius skrydžius, ar mūsų pinigus naglai išnaudojo?

  Prieš 2 mėnesių
 • Keistas noras

  atsakymas į: Norėiau žinoti Nuoroda

  Kokie dar kyla klausimai? Nesuprantu, skaityti moki, rašyti moki, o tokius kvailus klausimus užduodi. Ar nenorėtum žinoti, kad po vasaros ateina ruduo, sniegas tirpsta ar kitokių elementarių dalykų? Aišku, kad susimokėjo, gali susirasti ir kokios kainos buvo.

  Prieš 2 mėnesių
 • ne Norgė

  Nuoroda

  Bandoma viską suvesti į didesnius pinigus. Ne visados pinigai svarbiausia. Pripažinkite, kad Europoje kitoks požiūris į jauną žmogų. Lietuva labai europėja, bet provincijoje ( sorry, bet rašytojų sostinė irgi yra provincija) viskas vėluoja. Kokios Europos tikėtis "ant Anykščių" jei valdžioje buvo kolchozo pirmininkas ir KGB karininkas, po to saldafonas, kuris gali gatvėje mužikiškai bučiuoti moteris ir skaildyti seksistinius anekdotas.

  Prieš 2 mėnesių
 • Koks požiūris?

  atsakymas į: ne Norgė Nuoroda

  Jei tas jaunas žmogus sako - duok 1000 eurų vien už tai, kad ateitų į darbą... Sėkmės Europoje!

  Prieš 2 mėnesių
 • Sakai?

  atsakymas į: ne Norgė Nuoroda

  Labiausiai tai rajoną nuvadovavo trys mokytojai ir kailius išvertę buvę komunistai. Gal sakau jie tokias slaptas užduotis gavo, a ne ? Ir vis dar trebevykdo... :(

  Prieš 2 mėnesių
 • Sakau

  atsakymas į: Sakai? Nuoroda

  Dėl trijų mokytojų- manau, kad Blazarėnui niekas nedavė daug pavadovauti ir todėl jį iš prisivadovavosių mokytojų sąrašo reiktų išmesti.

  Prieš 2 mėnesių
 • Taip

  atsakymas į: Sakai? Nuoroda

  Komunistas Tubis tikrai nieko nevertė, jis net atsisakė minėti Dievą per priesaiką. Jis nėra toks kaip kiti. Vaiginas irgi nieko nevertė, nes sugebėjo per tarybinius laikus išlikti nepartiniu.

  Prieš 2 mėnesių
 • Soriukas :)

  atsakymas į: Sakai? Nuoroda

  ne tre..., o tebevykdo :)

  Prieš 2 mėnesių
 • Gana apie bedančius

  Nuoroda

  Źinoma emigrantai taiso dantis sugryže ,gydosi irgi ne už dyka .Jei dantų netaisytu ,tai nebūtų tiek kabinetų ,neturėtų darbo moterys ,eitume pas laimutę į polikliniką.

  Prieš 2 mėnesių
 • Durnynas

  Nuoroda

  Pyksta ant išvykusiu tie ,kurie patys nesugebejo ar blauzdos per silpnos buvo kurtis svetimoj šaly .Zinoma ,geriau sedet tevams ant sprando dar ir anùkus numest pasaugot vakare...Tik nevykelis gyvena su pavydu ir kritikuoja kita ,kuriam geriau sekasi .

  Prieš 2 mėnesių
 • Sėkmingos migracijos pavyzdžiai

  atsakymas į: Durnynas Nuoroda
  Prieš 2 mėnesių
 • Durnynui

  atsakymas į: Durnynas Nuoroda

  Tie "nevykėliai", likę čia, gydo tavo tėvus ir vaikus, kuriuos tu palikai. Moko mokyklose mokinius, kolegijose ir universitetuose studentus, dirba kultūros baruose, bibliotekose, bažnyčiose ir cerkvėse darbuojasi dvasinių problemų baruose, priima gimdymus, laidoja žmones, augina duoną, gyvulius, paukščius, asfaltu kloja kelius, vairuoja, skraidina, plukdo, medžioja ir žvejoja. Ne ant tavų, o ant šitų "nevykėlių" pečių šiandieną ir laikosi Lietuva, prieš kurią tu bandai šiaušti skiauterę ir kuri tave nuo bėdų ir epidemijų iš svetur išstumiamą po savo sparnu priima.

  Prieš 2 mėnesių
 • Skvernelis yra policininkas

  atsakymas į: Durnynui Nuoroda

  Asfaltu kelius kloja Skvernelis. Jie negyvena Skvernelis, tai asfaltu kelių nekloja.

  Prieš mėnesį
 • Taigi aha !

  Nuoroda

  O nachui jie čia kam reikalingi!? Mokesčių Lietuvoje nemoka, nuo viruso ir kitų ligų tirtis bei gydytis, dantų remontuotis sulekia kaip skėriai. Jokios Lietuvai iš jų naudos. Tegu varo atgal į savo "norges" bei "londes" !!! Jie Lietuvai jau atrėžta riekė. Ir supelijusi taip pat...

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi aha,o

  atsakymas į: Taigi aha ! Nuoroda

  Tu durnas jie avare susimoka už savo dantų tvarkymą,ir tėvam pragyvent padeda,o pats gal ant pašalpų sėdi,užtat toks pyktas

  Prieš 2 mėnesių
 • Dėkuj už tokias pagalbas

  atsakymas į: Taigi aha,o Nuoroda

  Tik likusiems kainas kelia ir rinką iškraipo.

  Prieš 2 mėnesių
 • Prasčiokui

  atsakymas į: Taigi aha,o Nuoroda

  Koks tu lietuvis? Tu net rašyti be klaidų lietuviškai nemoki. Žuvims žarnas versti ir tetinki.

  Prieš 2 mėnesių
 • NU NU NU

  atsakymas į: Taigi aha,o Nuoroda

  Kam čia jų reiki, tik bėdos privėrė. Nx tegul ir sėdi užsienyje, kam juos įsileidome. Reikėjo neleisti, tai būtume visi sveiki. Dar tokių sava..aud...ži.. nemačiau...

  Prieš 2 mėnesių
 • Kazze

  Nuoroda

  Jokios naudos iš tų grįžusių. Nei jiems Lajų takas įdomu bus, nei tyras oras, nei restoranėliai. O plano ką kurortiniam rajonui veikt be turizmi nėr,

  Prieš 2 mėnesių
 • Ar

  Nuoroda

  Ne laikas pagaliau nustoti skleisti zizimą ir erzelį. Ar nenusibodo pulti vieniems kitus ir kaltinti.

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi kad ne.

  atsakymas į: Ar Nuoroda

  Tau - laikas. Tu ir nustok! Man - ne. VELNIAM TIE EMIGRANTAI REIKALINGI!!!

  Prieš 2 mėnesių
 • idiotai

  Nuoroda

  kas lietuvoje uz dyka gydo ,nebejuokinkit svieto

  Prieš 2 mėnesių
 • Nerijus

  atsakymas į: idiotai Nuoroda

  Juk cia kamentatorei kur bedančei...jie neina pas dantystus
  .nes nezino kad jai mokama

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Kam jie cionai reikalingi. Reikejo sedet savo Anglijoj. Matyt ir ten ju nebelaiko niekas. Kai tai taip bega is Lietuvos o kai jau beda prispiria tai grizta. Jie ir parveze ta virusa

  Prieš 2 mėnesių
 • Londonas

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Cia i praita tema Baltarusija Rusija video.
  https://m.youtube.com/watch?v=9Wf-ciHgqrE

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: Londonas Nuoroda

  Ne tam Taigi rašote. Apmokėtų panikos skleidėjų pilna. Turėtų Batka tuo susirūpinti, kad visi tokie pletkų, melo skleidėjai buvo griežtai nubausti.

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: Londonas Nuoroda

  Ne tam Taigi rašote.

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Nepasakysite kur kam važinėti, žmonės turi savo interesus ir yra laisvi daryti tai ką nori, bent kol kas, nes nežinia kas po tais karantinų įvedinėjimais slepiasi ir į ką visa tai išeis.

  Prieš 2 mėnesių
 • Manau

  Nuoroda

  Kad sugrys tik pasinaudoti proga uz dyka pasigydyti,pailseti ir tada vel kels sparnus i platuji pasauli.

  Prieš 2 mėnesių
 • dainius

  Nuoroda

  lietuva źlugusi tauta ..tokiu komentaru spjaudimusi ant savu...o rusai tokiu laiku amerikieçiam siunta siuncia..poziris kitas

  Prieš 2 mėnesių
 • Londonas

  atsakymas į: dainius Nuoroda

  Ne uz dyka siuncia o parduoda nes pinigu reikia. Prie dabartiu naftos kainu, rublio ir dolería santykio karantinas smaugia Rusija. Bet manau jie pragyvens, nes tuoj kinieciams daug zaliavu reikes.

  Prieš 2 mėnesių
 • Ir kinai

  atsakymas į: Londonas Nuoroda

  ne už dyką duoda. Todėl kai kurios šalys jų pagalbos atsisako arba pavadina nekokybiška.

  Prieš 2 mėnesių
 • Visada

  atsakymas į: dainius Nuoroda

  gali pradėt nuo savęs. Ši diena yra pirmoji- viso likusio gyvenimo diena. Tad pirmyn!

  Prieš 2 mėnesių
 • augis

  Nuoroda

  Lietuviam labai gera proga eilini karta purvais pasidrapstyti-komentatoriai -atspindys dalies tautos

  Prieš 2 mėnesių
 • O jums

  atsakymas į: augis Nuoroda

  neatrodo,kad atspindys dalis tautos grįžusių iš užsienio ir nesilaikančių karantino,girtuokliaujančių,daužančių svečių namus,kur patys gyvena,vagysčių iš parduotuvių,muštynių ir visokiausių kt.dalykų. Jie dėjo.... ant tavęs ir manęs. Ir baikit čia būt Tadas Blinda-svieto lygintojas. Nereikia lygint nesulyginamų dalykų.

  Prieš 2 mėnesių
 • Na va

  Nuoroda

  Gavom dovana,parveze ir dabar sitie klajokliai nekalti,kad musu tautieciai serga.Baust tokius kurie parveze korona,tegul gydo nekaltus zmones.Skaudu skaityti,kai dar gasdinama,kad mirs virs 200 zmoniu,o per ka mes mirsim,-per tuos kurie iesko komforto,o mes sunkiai dirbe ,nebegaledami pasidziaukti ka susikureme turesime iseit,-liudna.

  Prieš 2 mėnesių
 • o ka cia

  Nuoroda

  veiks ,juk uz pavalgyma ,nedirbs ,reikia ir gyventi ,ne tuos kaltinat

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: o ka cia Nuoroda

  Kaip tik tuos, nes emigrantai pasirenka lengviausią kelią - ne kovoti už geresnį gyvenimą savo tėvynėje, bet pabėgti į ten kur gera, kur jau kiti streikais, demonstracijomis išsikovojo savo šalyje geresnį gyvenimą, geresnes sąlygas dirbantiems.

  Prieš 2 mėnesių
 • Batka

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Aš irgi sakau nereikia leist Baltarusių dirbti į Lietuvą, tegu pas save daro tvarką, nuverčia Lakašenką, įstoja į ES, ir gyvens kaip žmonės, nereikės vergauti Lietuvoje.

  Prieš 2 mėnesių
 • Išvykęs

  Nuoroda

  Pasitikslinkit kiek MILIJONU kasmet Lietuvos bankai pasipildo emigrantu pinigais ,tuo bùdu presideda prie ekonomiskas kelimo .Jei iš banku išimtu savo indelius Lietuvele būtu bankrotas.Nemenkinkit išvykeliu ,nes sava valdžia NIEKO nesukūre saviems gyventojams Todel buvo priveresti ,ne savo noru,išvykti ir padet savo artimiems likusiems čia,Kitu atveju būtu milijonas bedarbiu ! Ar noretum to ? Galvokit pries smerkdami ir priešindami vieni kitus .O bedančiu visur yra ir Lietuvoj ir anglijoj .

  Prieš 2 mėnesių
 • Ei

  atsakymas į: Išvykęs Nuoroda

  Isvykeli, tu rimtai kvailas ar tik apsimeti?

  Prieš 2 mėnesių
 • Nėra čia ko tikslinti,

  atsakymas į: Išvykęs Nuoroda

  tie pinigai tik pravalgymui, gal dar kyšiams daktarams, bet greitoji pagalba važiuoja už mūsų pinigus. Ir nustokite aiškinti, kad jus išvarė. Tai buvo jūsų pasirinkimas, tiesiog ėjote lengviausiu keliu. O dėl grįžimo, jeigu esame teisingai informuoti, tai Anglijos policija tuos peckelius surankioja ir pati į .lėktuvus įsodina.

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: Išvykęs Nuoroda

  Kaip spausdintas popierius gali prisidėti prie ekonomikos kėlimo,jis gali prisidėti tik prie kainų išaugimo, tai yra infliacijos augimo.

  Prieš 2 mėnesių
 • Atsipeikėk tamsta

  atsakymas į: Išvykęs Nuoroda

  neskiedęs nesąmonių. Kaip nėra to darbo? Nesamdytų ukrainiečių,baltarusų ir iš tolimiausių kraštų dirba siuvėjomis,tokių kaip Vietnamas,Kombodža. Juk tie emigrantai irgi ten nedirbo ofisuose,biuruose,bankuose,medicinoje,bet dirbo žuvies fabrikuose,senelių namuose,statybose ir visokiuose šiltnamiuose ar ūkyje. Tiek jie ten ir dirbo,tik už pragyvenimą linksmai. Vieną dieną vienur,kitą kitur. Kas dirbo rimtai su visom soc.garantijom,tas ir negrįžo.

  Prieš 2 mėnesių
 • Atsipeikėk tamsta

  atsakymas į: Atsipeikėk tamsta Nuoroda

  Tai ko sėdit ant pašalpų jei tiek darbo yra,patys tingit užpakalius pakelt ,rėkiat kad permažai moka,tai ir atvaro ukrainiečiai dyrbt

  Prieš 2 mėnesių
 • Nu

  atsakymas į: Atsipeikėk tamsta Nuoroda

  Ukrai pigesni vergai

  Prieš 2 mėnesių
 • Pašalpinis

  Nuoroda

  Kaip gerai, kad mūsų armija pasipildys naujais pašalpiniais. Negi didelius pinigus kalę emigrantai norės dirbti už menką atlyginimą Lietuvoje. Lopetą, šluotą į rankas ir pirmyn, brolia draugai emigrantai.

  Prieš 2 mėnesių
 • Patarlė

  Nuoroda

  Šaukštas deguto medaus statinę pagadina.

  Prieš 2 mėnesių
 • X - man

  Nuoroda

  Nebūkime naivūs, baigsis Korona viruso pandemija, Europos šalys sušvelnins karantino sąlygas, galų gale panaikins patį karantiną ir vėl viskas grįš į savo vėžes, kaip ir buvo iki šiol. Dabar svarbiausia piliečių sąmoningumas, kurio dėka siekti kuo mažesnio užsikrėtusiųjų ir apskritai aukų skaičiaus, nuo šitos kvarabos kuri apėmė visą pasaulį. Ne apie ateinantį rudenį reikia galvoti, o kaip dabar ir kuo efektyviau, įveikti tiek vietinę, tiek pasaulinę COVID - 19 epidemiją.

  Prieš 2 mėnesių
 • Bronė

  Nuoroda

  Tai ko tada sulėkė visi ,jeigu ten taip gerai?Pamatė kad ten nesirūpins jų sveikata,kaip Lietuvoj!!!!

  Prieš 2 mėnesių
 • Idomu

  Nuoroda

  Kas atvežė Lietuvon iš užsienių koronovirusą? Visokie turistai, slidininkai ir emigrantai. Sėdėtų visi namie rūras suraukę kas Lietuvoj, kas Anglijoje ar Norvegijoje ir būtų ramu. Dabar laksto iš vienos šalies į kitą, iš vieno darbo į kitą, užsimano- važiuoja Lietuvon, užsimano- grįžta atgal. Taip virusai ir platinami.CDar daug kas ir karantino nesilaikė sugrįžę. Todėl nepykite, kad tuos keliauninkus žmonės keikia.

  Prieš 2 mėnesių
 • Londonas

  atsakymas į: Idomu Nuoroda

  O tu vienkiemi gyveni? Man ar i Londona ar i Klaipeda is Anyksciu panasiai uztrunka.

  Prieš 2 mėnesių
 • kiek komentaristu zombiu

  Nuoroda

  emigrantai ,musu zmones ,vaikai ,juk kas sukure bedarbyste ,o jie dirba ir uzsidirba ,jai valdzia nesudaro kad galetu pragyvent ,ka kaltinti

  Prieš 2 mėnesių
 • Emigrantas

  Nuoroda

  Nesuprantu, kodėl visuomenės toks neigiamas piūris į emigrantus. Mes ne iš gero gyvenimo palikom tėvynę, namiškius, gimines. Bet daug padedam gimtinėje likusiems, siunčiame pinigus, visaip remiam artimuosius, prisidedam prie labdaringų akcijų. Ne visi emigrantai yra pijokai, tinginiai, blogiečiai.

  Prieš 2 mėnesių
 • Akis

  atsakymas į: Emigrantas Nuoroda

  Tai ir dirbkit Lietuvai, ir Lietuvoje. Negiedokim ko nereikia.Mes turim suteikti jums prieglobsti,o mums -korona,kad mes - Lietuvoj gyvenam, ir ji dar yra

  Prieš 2 mėnesių
 • Kodėl

  atsakymas į: Akis Nuoroda

  Jūs galvojate kad grįžę ten dirbantys emigrantai kalti, juk labai daug yra ir atostogas leidžiančių užsienyje.

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: Emigrantas Nuoroda

  Kas iš tų popierių, kuriuos atsiunčiate, jie tik padidina Lietuvoje kainas, tai yra padaro blogiau čia gyvenantiems.
  Norite, kad geras gyvenimas savaime pasidarytų ar Lietuvoje kažkas kitas jį sukurtų. Kitose valstybėse taip pat ne visada buvo geras gyvenimas, bet patys žmonės jį padarė geru, dirbdami savo tėvynėje ir ją turtindami, keisdami tvarką, užkertančią kelią valstybės turto vogimui. Savaime geras gyvenimas neatsiranda ir gera tetulė ES savo iš oro pagamintais popierėliais gero gyvenimo neatneša.

  Prieš 2 mėnesių
 • Jadze iš Svedasu

  Nuoroda

  iš tū emigrontų tai jakias naudas, kaip iš ožia piena. Ale tegu būna, kur jiem dėtis? Mūsų šalis bagota, gal sugebės pašalpas ir tiem nabagam mokėti. Anie gi nedirbsm, paprati tinginiaut, baliavot ir nieka neveikt.

  Prieš 2 mėnesių
 • Teisingos

  Nuoroda

  mintys komentatoriaus "Taigi". Kur dirbo, gyveno, mokėjo mokesčius, tegu ten ir lieka., nėra ko čia važinėti į Lietuvą pigiai dantų taisyti, po aludes valkiotis, gimtadienius švęsti, milijonierius vaidinti.

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Kai užsienyje gerai, tai jie ten dirba ir uždirba turtą svetimoms valstybėms, senus tėvus palikę Lietuvoje likusiems savo mokesčiais juos išlaikyti. Atsiunčia arba atsiveža į Lietuvą spalvotų popierėlių, vadinamų pinigais, kurie čia padidina infliaciją ir pablogina Lietuvoje gyvenančių ir dirbančių padėtį. Kai užsienyje tampa blogai, tada jie prisimena tėvynę, atgal į ją suvažiuoja ir naudojasi jos paslaugomis, nors iki tol dirbo ir mokesčius mokėjo svetimoms valstybėms, iš kurių teko išvažiuoti. Pasinaudos Lietuva, o kai užsienyje situacija taps gera, tai vėl išvyks didinti kitų valstybių BVP. Kam vargti, ko nors savo tėvynėje siekti, kam siekti politinės ir ekonominės sistemos pakeitimo, dirbti Lietuvai ir ją turtinti, kai galima lengviausiu keliu- išvykti į ten, kur kitos tautos per daugelį metų susikūrė sau gerą gyvenimą ir pasinaudoti tuo.

  Prieš 2 mėnesių
 • Sodietis

  Nuoroda

  Labai gerai, kad gryžo emigrantai. Ūkinykai labai ieško darbuogtojų: galvijų šėrikų, karvių melžėjų, traktoristų, juodadarbių, tai galės dirbti.

  Prieš 2 mėnesių
 • nu

  Nuoroda

  koks normalus zmogus gali gyventi sitoje pigiu vergu teritorijoje ???

  Prieš 2 mėnesių
 • As

  Nuoroda

  Ir manau kad su gryžo kurie perejūnai ir nelegali, bei visi kiti palaidūnaigyventys gal tokį gyvenimą kur negalima to daryti

  Prieš 2 mėnesių
 • Pabėgs

  Nuoroda

  Žinoma, kad nepasiliks. Rimti žmonės, turintys darbus, užsienyje įsitvirtinę, ten ir dabar liko, ten karantimne dienas leidžia. O šitie, kuriuos valstybė taip rūpestingai lėktuvais ir keltais gabeno, po kurio laiko vėl pradės lakstyti į užsienį. Lietuvoje mokami atlyginima netenkins. Be to, sugrįžo daug visokių svieto perėjūnų, tinginių, apsileidėlių, kurie nereikalingi nei užsieniui, nei Lietuvai. Duok Dieve, tegu tik jie išvažiuoja.

  Prieš 2 mėnesių