Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius ketvirtadienį Anykščių rajono tarybos narius informavo, kad balandžio pabaigoje vyksiantis Anykščių rajono tarybos posėdis jau vyks nuotoliniu būdu.


"Prisiatostogausime posėdžiaudami nuotoliniu būdu", - juokavo Anykščių rajono savivaldybės vadovas.
Prezidentas Gitanas Nausėda balandžio pradžioje pasirašė Vietos savivaldos įstatymo pataisas, kurios vietos politikams leis per karantiną visais klausimais posėdžiauti nuotoliniu būdu.Iki šio Anykščių rajono tarybos posėdžio, pasak mero S.Obelevičiaus, nuotoliniu būdų Taryba galėjo priimti tik su koronavirusu susijusius klausimus.

 Plačiau apie Anykščių rajono tarybos posėdį - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • mama

  Nuoroda

  Kam čia ta karščiavimo klinika.Žmonės ar norit greičiau mirti?O kas gidys juk nėra gydytoju Lapinskas tik nugydis.

  Prieš 3 mėnesių
 • kada parodis

  Nuoroda

  jie padarytus darbus del korono viruso tai nebutu ir kalbu apie juos

  Prieš 3 mėnesių
 • Aldona

  Nuoroda

  Reiketu atidet visus darbus bent iki 1 geguzes , saugokit savo ir kitu sveikata ,tausokit nervus.

  Prieš 3 mėnesių
 • mano nuomone

  Nuoroda

  matom visi o ypac dabar ,neveiksni musu ir kitos savivaldybes ,nei jie gali ,nei zino ,kaip spresti susidarusia problema ir tai jauciam ,tad nelabai ji mums tokia reikalinga ir ypac toks meras su komanda ,net nezino ir negali pasakyti ,kiek serga virusu ,kontroles jokios,nei prie parduotuviu ,jaunimas ,kad ir vakar kaime geria grupemis ,prie kelio ir kas juos sudrausmina ,niekas ,tik liezuviai iki keliu ,tad kyla klausimas kam tokie valdininkai ir valdininkija juk ji mums per brangi ir per didele,net kitame straipsnyja valdininke aiskinasi nera lesu padeti ,o kam ta jos organizacija sukurta ir del ko tik vieti uzumti ir pakazuchei,gal kam nepatiks ,bet mano akimis tai akivaizdu

  Prieš 3 mėnesių
 • Loreta Dough

  Nuoroda

  Kokią problemą jūs išgyvenate gyvenime ir jums reikia greito sprendimo, aš jums pasiūlysiu susisiekti su dr. Ajayi. Jis yra savo dievų palaimintas rašytojas, kad padėtų žmonėms susidurti su įvairiomis gyvenimo problemomis. Aš tai dalinuosi kaip savo naudos gavėjas. didžiulė galia, nes jis padėjo man susigrąžinti savo vyrą, kai jis paliko mane ir vaikus, kad būtų su kita moterimi, kuri jį pakerėjo, kad liktų su ja, aš tikrai džiaugiuosi, kad mano vyras grįžo namo, kaip ir gyvens meilėje ir ramybėje . Kreipkitės į puikų rašybos žinovą šiandien ir daugiau nebeverksite, nes jis turi rasti jūsų problemos sprendimą. kontaktai „Viber“ ar „WhatsApp“: +2347084887094 arba el. paštas: drajayi1990@gmail.com

  Prieš 3 mėnesių
 • As

  Nuoroda

  Ponas Mere..Auksinei Jūsų žodžiai buvo pamenu...ISMOKOME GYVENT NEDIRBDAMI...Būtent ,gal pasiduokyme ir kai sunku atsisakyme..Aš puse metų pašalpos Jūs pusė metų atlyginimo..Taip galėtume prisidėti prie bent daleles ,kurioms taip reikia ir kuriems dabar taip sunku.Juk Vistiek Mums abiems moka mokesčių mokėtojai..

  Prieš 3 mėnesių
 • Reikia dirbti

  atsakymas į: As Nuoroda

  Ar tai buvo pasakyta apie ligoninės vyriausiąjį gydytoją? Kai sužinojau, kad atsisako rengti karščiavimo kliniką, tai kraujas užvirė. Algą gauna, o dėl rajono žmonių nenori nieko daryti? Policijos pensininkė, kuri turi butą Vilniuje, siulo važiuoti į kliniką kitame rajone. Ar visi turi tiek pajamų, kad galėtų sau leisti tokias keliones temperatūrai pasimatuoti?

  Prieš 3 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Ot geri laikai atėjo biudžetininkams, tiesiog komunizmas, dirbti nereikia, algą gauna, tik klausimas iki kol jis tęsis, kada sugriauta ekonomika atvęs į feodalizmą, o gal net ir į vergovę.

  Prieš 3 mėnesių
 • Reikia dirbti

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Atrodo, kad biudžetininkam namie dirbti lengva. Matau kaip dirba mano biudžėtininkė- anksčiau nueina į mokyklą, visiems klasėje pasako, užduoda ir tik kontrolinius tikrina atskirtai. O dabar, mano biudžėtininkė, kiekvienam atskirai duoda užduotis, kiekvieną dieną kontrolinius tikrina. Sėdi iki Panoramos. Greitai apžabals. mano biudžėtininkė.

  Prieš 3 mėnesių
 • BGK

  atsakymas į: Reikia dirbti Nuoroda

  Jūsų biudžetininkė yra iš tų, kurios duoda naudą, jūs nemaišykit su biudžetinėm siurbėlėm ir kanceliarinėm žiurkėm, tarp kurių yra ir netiesioginių viršininkų jūsų biudžetininkės

  Prieš 3 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: BGK Nuoroda

  Taikliai.

  Prieš 3 mėnesių
 • išsigimeliui BGK

  atsakymas į: BGK Nuoroda

  Žmogus turintis bėdų dėl priekabiavimo prakalbo. Kaip tau per karantiną sekasi verbuoti berniukus? Kiek metų sės?

  Prieš 3 mėnesių
 • BGK

  atsakymas į: išsigimeliui BGK Nuoroda

  Bėdų turi tik tu, prakeiktas zoofile, ir penki tavo tėvai, iš kurių negali išsirint, kuris tikras(pagal statistiką- paskutinis). Pyktis ima, kad sienas uždarė, savo asiliukų palikuonių negali šlėktų bendruomenei prakalt, kaip tave prakalinėdavo? Bandai vietoj įsiūlyt, tai ne ten pataikei, bobą galėtum pasiūlyt, padėsiu, dar ne visas rajonas praėjo. O bent žinai, kas tavo vaikų tėvas?

  Prieš 3 mėnesių
 • Kitur

  Nuoroda

  Kitur nuotoliniu būdu posėdžisi vyko kovo mėnesio pabaigoje, o čia balandžio pabaigoje. Visi mėnesiu vėliau.

  Prieš 3 mėnesių
 • Ir kas

  atsakymas į: Kitur Nuoroda

  Jei posėdis buvo tik dėl karantino klausimų, tai galėjo vykti. Kitu atveju negalėjo. Jei kas ir padarė, tai sprendimai negaliojantys. Gaila kad Lietuvos valdžia nesugeba laiku priimti sprendimų.

  Prieš 3 mėnesių
 • Esmė

  atsakymas į: Ir kas Nuoroda

  ne posėdžio sprendimų teisinis galiojimas, o pačių sprendimų atsiradimas, įgyvendinimas, o paskui ir įteisinimas. Deja, tai Anykščių rajono Tarybos vadovui nėra pats svarbiausias dalykas.

  Prieš 3 mėnesių
 • Netiesa

  atsakymas į: Esmė Nuoroda

  Esmėje nusikalbate, jei nutarimas priimtas neteisėtai, tai jis net negali galioti. Atsimkite, kaip Tubis ligoninės auditą užsakė savo liepimu. Po to susiprato ir įteisino per Tarybos sprendimą. Tai įvyko 2018 10 25
  Už: 13
  Tubis Kęstutis, Obelevičius Sigutis, Kripaitienė Rita, Kazlauskienė Dalia, Griauzdaitė-Patumsienė Gabrielė, Razmislavičius Raimundas, Mažvylienė Danutė, Tuska Donatas, Savickas Alfrydas, Zlatkus Vaidutis, Pajuodis Arvidas, Liogė Arūnas, Gervinskas Alvydas,
  Susilaikė: 6 Žiogelis Dainius, Krikštaponis Donatas, Šilaika Egidijus, Juodelis Vilius, Rasalas Saulius, Sargūnas Mindaugas,

  Prieš 3 mėnesių
 • Nepatarėjas

  atsakymas į: Netiesa Nuoroda

  Kažkaip keistai Tamsta savivaldos veiklą suvedate į vieno asmens pavyzdį, tarsi Lietuvoje nebūtų kitų pavyzdžių. Beje, pastoviai žiūrint į vakar dieną, nematote šios dienos aktualijų ir vykstančių pasikeitimų ir nematote kas gali būti ateityje. Tai tiesiog trepsėjimas vietoje ir imitavimas darbų ir veiklos, kol suteikti neliečiami įgaliojimai. Faktai rodo.

  Prieš 3 mėnesių
 • O kur kiti

  atsakymas į: Netiesa Nuoroda

  O kur kiti Tarybos nariai 13 ir 6 tik 19.

  Dar kam tie komitetų posėdžiai, prieš paskutinį tarybos posėdį jų nebuvo ir nereikia. Spęndimai buvo priimti visi vienbalsiai ir nereikėjo jokių komitetų pritarimų ir klausimų svarstymų.

  Prieš 3 mėnesių
 • Yra garbingų žmonių

  atsakymas į: O kur kiti Nuoroda

  Kiti tarybos nariai protestuodami prieš Tubio savivaliavimą nedalyvavo balsavime.

  Prieš 3 mėnesių
 • Tiksli pastaba

  atsakymas į: Netiesa Nuoroda

  Va tada ir tapo Pajuodžio balsas auksiniu. Jei būtų nebalsavęs pagal Tubio norą, būtų audito nebuvę.

  Prieš 3 mėnesių
 • o Viešpatie

  Nuoroda

  dar nesuvoki kas rajone

  Prieš 3 mėnesių
 • M.Fergizienė

  Nuoroda

  Šiandien balandžio 5 d. Kitą mėnesį bus gegužės mėn.ir Anykščių taryba posėdžiaus nuotoliniu būdu.Reikia suprasti, kad karantinas dar nebus pasibaigęs. Atsikandę nemokamo pyrago,kai alga eina, o dirbti nereikia, karantinas tęsis ilgai. Ateis diena, kai policija turės suvaryti biudžetininkus į darbą. Siūlykime tokia darbo tvarką palikti visam laikui.

  Prieš 3 mėnesių
 • Reikia dirbti

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  Marijona, pati visą gyvenima buvai biudžėtinikė ir sprendi pagal save? Pasikeitė laikai.

  Prieš 3 mėnesių
 • Marijona

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  Miela Marijona. Ar savo partijos vadui Paleckiui į kalėjimą nusiuntė linkėjimų, pasveikinote su šventėmis? Jau praėjo Lenino mirties jubiliejus, tarybinės armijos diena ...

  Prieš 3 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: Marijona Nuoroda

  Jau net Dėdulės garbintoja Oželytė yra už tai, kad Palecį iš kalėjimo paleistų, nes suvokia, kad tas už tokius dalykus Europos žmogaus teisių teisme iš Lietuvos valstybės nemenką sumą prisiteis.
  https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2020/03/31/news/daugiau-nei-50-signataru-ragina-paleisti-a-palecki-is-suemimo-14290952/

  Prieš 3 mėnesių
 • Tikrai taip!

  Nuoroda

  Kokia laimė mūsų kaimui
  Ir visiems kaimynams:
  Posėdžiaus šita valdžiukė
  Būdu nuotoliniu.

  Šiuo būdu vėl Vasiliauskui
  Gadins anys nervus.
  Mat kitaip valdyt nemoka
  Valdantys konservai

  Atrodys kuolus prariję
  Socdemai su Žiogu
  Nuo tokios fainos valdžiukės
  Tautai daros bloga...

  Prieš 3 mėnesių
 • MI

  atsakymas į: Tikrai taip! Nuoroda

  Alesionka, jau ir šiaip buvęs keistas, į senatvę daraisi debilų poetu.

  Prieš 3 mėnesių
 • Ona

  Nuoroda

  Koks ten debilas rašo apie tai ,kad lovoje reikia gulėti kol ištirs tavo tyrimus? Kiek kartų ėjau į kliniką ar polikliniką, visados priduoti analizus ir kitą dieną pasako. Laukti poliklinikoje ar ligoninėje niekados nereikėjo. Jei aš gulėsiu ar sedesiu greičiau pasidarys tyrimai?

  Prieš 3 mėnesių
 • Siūlau tarybai apsvarstyti keletą papildomų klausimų:
  -ar tiesa, kad prekybos centruose dirbančios kasininkės neapsikrečia šiuo virusu ir neserga ?
  -ar tiesa, kad prekybos centruose dirbančios kasininkės nenori didesnių atlyginimų už darbą tokiomis sąlygomis ?

  Prieš 3 mėnesių
 • Rašyk kitur

  atsakymas į: . Nuoroda

  Kur radai darbuotoją kuris nenorėtų didesnių algų? Gal Taigi, kuriam, patinka visokie fašistai ir diktatoriai žino? O kodėl kasininkės turėtų nesirgti, serga Lietuvoje, serga visame pasaulyje ir sirgs. Kas jos per asabops, kad turėtų būti kitaip? O prie ko taryba? Tokius filosofinius klausimus nereikėtų nagrinėti taryboje. Tam yra filosofijos katedros, tyrimų institutai ir pn, vienetai.

  Prieš 3 mėnesių
 • ...

  atsakymas į: . Nuoroda

  Kodėl jūs galvojate, kad rūpite valdžiai. Mes maži žmogeliai esam tam, kad jiems pinigų uždirbtume. Jie nuotoliniu būdu dirbs, matai. Tingu į darbą ateiti.

  Prieš 3 mėnesių
 • Bailiai su nuotoli...

  Nuoroda

  Na tada atvaryktte į karščiavimo kliniką, jei kas. Ten per kokį tai laiką, nieks nežino ištirs- padarys kraujo tyrimus. Plaučius peršvies, nuotrauką vertint radiologo nėra, Ir taip aišku turės būti. Covid testas bus kaži kada. Pats sakėte, kad stalo ir kėdės klinikai užteks. Nieks neguldys ligoninėn, toks tarpinis punktas. Daktaras apžiūrės nebūtinai vidaus ligų. Visoks bus gerai.
  Betgi, pamiršau, mero metus, virš 60m jeigu, ten dirbančių netrukdykite Šiaip karščiavimo klinika yra lygis. Pajuskite. Kadangi pats to norite Ėskite Vasiliauską nuotoliniu būdu.

  Prieš 3 mėnesių
 • Nusibodo

  atsakymas į: Bailiai su nuotoli... Nuoroda

  Prie ko mero amžius? Veryga įsakė, jo amžiaus ir klausk. Ti, kad Vasiliauskas nori, kad anykštėnams būtų blogai ir nesteigia karščiavimo klinikos, tai akivaizdu. Kaip galima taip nusikalbėti, kad klinikoje reikia lovų? Jis gal diplomą nusipirko, o ne mokslu užsidirbo?
  Į karščiavimo klinikas bus registruojami tik šeimos gydytojo siuntimą turintys pacientai!
  Būtent šeimos gydytojas, susipažinęs su paciento situacija, priima sprendimą, ar jį nukreipti į karščiavimo kliniką, siuntimą užpildo elektroniniu būdu.

  Tuomet karščiavimo klinikos koordinatorius nedelsdamas susisiekia su karščiuojančiu pacientu jo nurodytu telefonu ir praneša karščiavimo klinikos adresą, vizito laiką, išsiaiškina, ar karščiuojantis pacientas gali į karščiavimo kliniką atvykti pats savo automobiliu arba būti atvežtas kito žmogaus.

  ????Atvykus į karščiavimo kliniką žmonėms nebus leidžiama išlipti iš automobilio ir atidaryti lango, kol nebus nurodyta kitaip.

  Kartu su savimi žmogus turi turėti tapatybę patvirtinantį dokumentą bei A4 formato lapą su užrašytu mobilaus telefono numeriu, kurį, atvykus į karščiavimo kliniką, reikės padėti koordinatoriaus nurodytoje vietoje automobilio salono viduje.
  Šiuo numeriu bus susisiekiama ir sutikrinami atvykusio žmogaus duomenys.

  ????Langą žmogus turės pradaryti tada, kai klinikos darbuotojas to paprašys, tad čia dirbančiųjų specialistų nurodymus būtina atidžiai sekti.

  Į karščiavimo kliniką žmogus galės užeiti tik gavęs darbuotojo leidimą ir užsidėjęs medicininę kaukę.

  Karščiavimo klinikose pacientams bus atliekamas išsamus sveikatos patikrinimas – bendras kraujo tyrimas, C reaktyvinio baltymo tyrimas, krūtinės ląstos rentgenografinis tyrimas, paimamas tepinėlis iš nosiaryklės dėl koronavirusinės infekcijos, kaip yra daroma mobiliuosiuose punktuose, jei reikia – paskiriamas gydymas.

  ????Priklausomai nuo karščiuojančio paciento sveikatos būklės, jis galės būti išleidžiamas izoliuotis į izoliavimo vietą arba nukreipiamas į gydymo įstaigas, gydančias koronavirusine infekcija sergančiuosius.

  ????Tiems žmonėms, kurie negalės į karščiavimo klinikas atvykti patys, savivaldybės įpareigotos užtikrinti pacientų transportavimo paslaugas.
  Dėl karščiavimo klinikų skaičiaus savivaldybėje ir dėl vienoje karščiavimo klinikoje veikiančių kabinetų skaičiaus turi apsispręsti pačios savivaldybės.

  Prieš 3 mėnesių
 • Tam nusibodo.

  atsakymas į: Nusibodo Nuoroda

  Kam tie klaustukai pastraipų priekyje? Neaišku, ką asmuo, ruošęs dokumentą, norėjo pasakyti, ar nepritariate? Man tai neaišku dėl A4 formos. Kur ją gauti ir ar su kitokia nepriims.

  Prieš 3 mėnesių
 • bus

  atsakymas į: Nusibodo Nuoroda

  kad žmogus neturės kuo atvažiuoti - ir kas jau puls jį vežti, įtariamą koronovirusu? Ir mobilaus telefono gali neturėti - ir kaip tada? Kas jį vežios, galimai sergantį?

  Prieš 3 mėnesių
 • Ramiai

  atsakymas į: bus Nuoroda

  Jei neturės mobilaus telefono, tai galės užrašyti vairuotojo telefono numerį. Viskas seniai sugalvota, tik kai kas nors pradeda galvoti,vkad šalia automobilių aikštelės reikia pristatyti lovų, tai visai nejuokinga

  Prieš 3 mėnesių
 • nesupratau!

  atsakymas į: Nusibodo Nuoroda

  Mielas, Patarėjau, ar galite nurodyti šaltinį iš kur ši informacija.
  Dėkoju.

  Prieš 3 mėnesių