Vyriausybės sprendimu karantinas Lietuvoje dėl plintančio koronaviruso tęsis iki balandžio 13 dienos, tad kiek kitokiu režimu gyvensime gan dar ilgą laiką. "Anykšta” teiravosi pašnekovų, kaip paskelbtas karantinas pakeitė jų kasdieninę rutiną, kokių viešojo gyvenimo dalykų jie labiausiai pasigenda šiuo laikotarpiu ir kokiais dalykais tai kompensuoja.

 Žilvinas SEBEIKA, muzikos grupės “Kiti Kambariai” vokalistas:

Programuoju iš namų ir kiekvieną vakarą važiuoju į garažą ką nors suvirinti su naujai įsigytu suvirimo aparatu - pasaka! Mes su žmona karantino laikomės atsakingai!
Šiandien (bendravome per feisbuką šeštadienio vakarą, - red.pastaba) skambino  grupės “Kiti Kambariai” klavišininkas Arnoldas Lukošius. Nebaigtų dainų jau prikaupėme pakankamai, bet kadangi karantino metu turime tiek daug laiko - vis norisi dar kažką pataisyti. Turėtume tikrą “deadline” - jau ir antrą albumą būtume baigę.
Likite namuose, stenkitės eiti į parduotuvę kuo rečiau, nevažiuokit į Ukmergę be reikalo, rūpinkitės savimi ir artimaisiais ir viskas bus gerai.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • karantinas

  Nuoroda

  Taip paskelbtas karantinas,-tai kodel istaigose jo nera visiskai.Darbuotojai dirba net be jokiu apsaugos priemoniu,-vadovams tai visai neidomu.Mes namuose,-karantine,-seimos narys dirba,-gyvenimas nerime,tai koks cia karantinas.,kai nestabdomos imones ir dar jose nesilaikoma karantino .

  Prieš 3 mėnesių
 • beda ta

  Nuoroda

  kad niekas netiria anykstenu ,nera tyrimo ,juk niekas nezino ,nei kiek serga ,nei kiek uzsikrete,netirk ir nebus ,dabar dirba pagal toki principa,visi korantinuokimes ,bet tyrimu nera,kai jau islenda ,tada ir ziogelis islenda ,bet nei merui nei kitems vadovams rajono nerupi ,juk matom ,tiek siuvyklu o negali suorganizuot del maskiu ,geda tingi rura nuo kreslo atplest

  Prieš 3 mėnesių