Teisingumo ministerija patvirtino, kad steigiamo Nacionalinio susivienijimo įstatai, programa ir steigėjų sąrašas atitinka įstatymų reikalavimus. Ši ministerijos išvada suteikia teisę partiją registruoti Juridinių asmenų registre. Taip pat patvirtintas naujas jau veikiančios partijos pavadinimas: Kartų solidarumo sąjunga nuo šiol vadinsis Kartų solidarumo sąjunga-Santalka Lietuvai.


Naujai steigiama partija privalo turėti ne mažiau kaip du tūkstančius steigėjų, kurie po partijos įregistravimo tampa jos nariais. Teisingumo ministerija sutikrina steigėjų sąrašą su Gyventojų registro duomenimis ir kitų registruotų politinių partijų sąrašais bei patvirtinta partijos steigėjų sąrašą. Nacionalinio susivienijimo steigėjais yra 2 106 asmenys.
Kartų solidarumo sąjunga savo suvažiavime pakeitė pavadinimą ir nuo šiol vadinsis Kartų solidarumo sąjunga-Santalka Lietuvai. Teisingumo ministerija patvirtino ir suvažiavime išrinktą naują partijos pirmininką Arvydą Juozaitį.
Šiuo metu Lietuvoje įregistruotos 27 politinės partijos, vienijančios daugiau negu 114 tūkst. narių.
Teisingumo ministerija nagrinėja politinių partijų steigimo, reorganizavimo, pertvarkymo ir likvidavimo dokumentus, tvirtina surašytų duomenų tikrumą.
Visos politinės partijos kiekvienais metais iki kovo 1 d. ir iki spalio 1 dienos, Teisingumo ministerijai privalo pateikti savo partijos narių sąrašus. Šie sąrašai teikiami ir tikrinami Politinių partijų narių sąrašų informacinėje sistemoje.

 

Pranešimas spaudai

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Oi vai a ja jai

  Nuoroda

  Naujų keiksmažodžių atsirado politinėje padangėje.

  Prieš 2 mėnesių
 • Oi vai

  atsakymas į: Oi vai a ja jai Nuoroda

  Įdomu kas juos finansuoja?

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: Oi vai Nuoroda

  Žmonės perveda pinigus, 1 proc. partijoms. Įtariu, kad rinkimuose patys kandidatai save finansuos, kaip tai per 2016 m. darė Rolando Paulausko vadovaujamo partinio darinio kandidatai.

  Prieš 2 mėnesių
 • Na na

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Ar vėl galima vesti 1 proc? Gal nemeluoja.

  Prieš 2 mėnesių
 • Blyn

  Nuoroda

  Maža dar durnių seime, užtenka verygų ir širinskienių.

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: Blyn Nuoroda

  Širinskienė nors turi tinkamą įstatymų leidybai specialybę, ne taip, kaip koks fizikas Kubilius, pianistė Radvilė Morkūnaitė ar dainininkas Juozapaitis.

  Prieš 2 mėnesių
 • kiaučiausias

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  krepšinykas seimi, nu dar disko metykas su imtyninku nieko byčai.

  Prieš 2 mėnesių
 • Vieni

  Nuoroda

  Vogė seniau vagia ir vogs koks bebūtų pavadinimas tu valdžių, da dabar žmonės sustabdė nuo darbo visiškas karosas bus

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Kartų solidarumo sąjunga anksčiau vadinosi Pensininkų partija. Pensininkų partija buvo įkurta 2007 m., jos vadovas nuo pat įkūrimo buvo Vytautas Jurgis Kadžys. Pavadinimą Pensininkų partija pakeitė 2018 m. 2019 m. gruodžio pabaigoje susijungus Kartų solidarumo sąjungai su organizacija Santalka Lietuvai, partijai Kartų solidarumo sąjunga-Santalka Lietuvai pradėjo vadovauti Arvydas Juozaitis.

  Prieš 2 mėnesių
 • Mylintis Lietuva

  Nuoroda

  Už tokias partijas niekada, niekada, niekada. Ar dėl Lietuvos jas kuria? Baikit, nepažįstu nei vieno, kuris tuo tiki.

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: Mylintis Lietuva Nuoroda

  Tai sisteminės partijos dėl Lietuvos, o ne dėl savų interesų dirba? O tai kodėl per trisdešimt metų Lietuva išvogta ir milijardais praskolinta, kodėl toks skurdas, kad gyventoams reikia dalinti sriubas ir kruopas? Tos partijos trisdešimt metų tai pozicijoje, tai opozicijoje valdžioje sėdi dėl to, kad už jas vis balsuojate, nes žinote jų pavadinimus, ar tai ne marazmas?

  Prieš 2 mėnesių
 • Antonia Diaz

  Nuoroda

  Rašytojo paskambinęs dr. Ajayi padėjo man susigrąžinti savo vyrą po dvejų metų išsiskyrimo dėl nesusipratimo ir aš kelis kartus paprašiau jo sugrįžti namo, kad būtų su manimi ir trimis mūsų vaikais, bet atsisakau likti pas kitą moterį, kuri, tikiu. manipuliuoja juo. Aš mačiau liudijimą apie rašytoją dr. Ajayi, kai internete ieškojau pagalbos, kuris paaiškino, kaip jis padėjo jai išvežti brolį iš kalėjimo atlikus jai malonės burtą. Aš labai noriu, kad mano vyras grįžtų namo, todėl aš rašau „WhatsApp“ rašybos rašytojas: +2347084887094 ir papasakojo, ką reikėjo padaryti, k laikėsi visų nurodymų, o šiandien aš taip pat turiu pasidalyti savo liudijimu, nes mano vyras grįžo namo po trijų dienų po to, kai daktaras Ajayi padarė rašybą, kad jis norėtų grįžti namo, dabar gyvename laimingai. Aš abejojau, bet dabar nebeturiu abejonių, nes viskas, kas pasakyta rašybos ratu, man nutiko taip, kaip jis man paaiškino, taigi, jei jums reikia rašybos raštvedžio pagalbos iškilus bet kokioms gyvenimo problemoms, susisiekite su Dr. Ajayi el. : drajayi1990@gmail.com arba „WhatsApp“: +2347084887094.

  Prieš 2 mėnesių