Mirusiųjų nuo koronaviruso skaičius - 9, iš jų 6 iš Ukmergės. Visi mirusieji ukmergiškiai priklausė labai didelei rizikos grupei, pastaroji, jau 6-oji mirtis – garbaus amžiaus gyventojas, turėjo lėtinių ligų, mirė namuose, pranešė Ukmergės rajono savivaldybės administracijos vadovas Darius Varnas.

 

„Šiai valandai Ukmergėje iš viso turime 54 susirgimo atvejus, iš jų – 28 sergantys medikai ir 1 Ukmergės ligoninės administracijos darbuotojas. Lietuvoje patvirtintų ligos atvejų iš viso turime 649“, – naujausią informaciją skelbė jis.

-DELFI

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
  • kad

    Nuoroda

    visi sie 9 mire ne nuo korono viruso, o nuo kitu ligu ir senatves. lietuvoje nera nei vieno mirusio nuo korono viruso.

    Prieš metus
  • Faiba

    Nuoroda

    Jei būtų pasimokinta iš Kinijos ir įsteigtos karščiavimo klinikos, mobilus patikros punktai, tai būtume išvengė bėdos

    Prieš metus
  • Londonas

    Nuoroda

    Gerbemi Anyktos zurnalistai, is komentaru akivaizdu kad daug anykstenu absoliuciai nesuvokia kas tai per virusas. Labai jaudinuosi del mano Anyksciuose gyvenanciu seimos nariu.Gal galetumete parasyti konstruktiviu straipsniu sia tema. Vitebske Baltarusijoj visos ligonines perdarytos kovai su plauciu uzdegimu ir mirtis priskiria prie plauciu uzdegimo taip nuslepdami tikraja mirties priezasti.Italijoj, Ispanijoj vienam plauciu aparatui atveza 10 ligoniu ir prijungia jauniausia ir sveikiausia o kitus issiuncia namo numirti.Sis virusas isplinta 6 kartus greiciau nei gripas,patenka i kvepavimo takus,dvi savaites gali nebuti jokiu simtomu.Veliau prasideda karsciavimas,sausas kosulys, pradeda tinti plauciai ir zmogus uzdusta.Nusikosejus daleles nuskrenda iki 6metru,nusiciaudejus iki 8.Ant kartono isgyvena para ant kitu pavirsiu 3paras.Paziurekit statistika kiek isgyja ir kiek numirsta.Kai visi dirbtinio kvepavimo aparatai taps uzimti,zmones kris kaip muses.Visi turetu jau dabar vaikscioti prisidenge veidus.Kokybisku kaukiu truksta visam pasauli.

    Prieš metus
  • Taigi

    atsakymas į: Londonas Nuoroda

    Tai ir pažiūrėkite statistiką nuo kokių ligų daugiausiai numiršta ir neskleiskite čia savo fantazijų.

    Prieš metus
  • Londonas

    atsakymas į: Taigi Nuoroda

    Kol Anyksciuose Lamborghini nevazineja tai ir statistikos negali but. Jei koks 100 atvaziuotu tai ir statistika butu galima paziuret.
    https://www.worldometers.info/coronavirus/
    Ar zinai kiek tavo Lukasenka skolingas kinieciams, rusams ir kt.?

    Prieš metus
  • Taigi

    Nuoroda

    Lukašenka labai teisingai siūlo iškelti ir atsakyti į du klausimus.
    https://www.youtube.com/watch?v=O2DqAi_w07Q

    Prieš metus
  • Taigi

    Nuoroda

    Baltarusijai vadovauja protingas vadovas. Klausykite ir išmokite į valdžią rinkti protingus, išmintingus žmones, jeigu norite, kad valstybei protingai būtų vadovaujama, o ne narcizus, kvailus, vykdančius svetimų valstybių nurodymus. Vienintelis Brazauskas dar turėjo proto, tik ne visada jį naudojo, nes nugalėdavo savanaudiški interesai, o visi kiti užsienio statytiniai tik grožio ir tarnavimo Vakarams vietoje.
    https://www.youtube.com/watch?v=ICl4oQxVJAg />
    https://www.youtube.com/watch?v=MWiEZeO36F0

    Prieš metus
  • Taigi

    atsakymas į: Taigi Nuoroda

    Antrame vaizdo įraše nuo 6:30 apie tai kas gali laukti po viruso.

    Prieš metus
  • Galvokit

    Nuoroda

    Nepanikuokit ,Visad buvo mirčiu gripo metu ,o kad senyvo amziaus miršta ,tai atejo ju laikas ..amžina atilsį ,jiems ,,ir tiek .

    Prieš metus
  • Taigi

    Nuoroda

    Pirmą kartą istorijoje Lietuvą užklupo virusas, iki tol nebuvo jokių virusų ir mirčių nuo gripo, tuberkuliozės ir kt. ligų virusų, žmonės buvo nemirtingi. Durnių laivas.

    Prieš metus
  • Aha

    atsakymas į: Taigi Nuoroda

    Kaip nekeista, tavo mylimas Putleris paskelbė karantiną iki balandžio pabaigos. Tokioje didelėje dalyje kaip Rusija pirmą kartą pasirodė virusas?

    Prieš metus
  • nemeluok

    atsakymas į: Aha Nuoroda

    paskelbė ne karantiną, o visuotines atostogas, taip nusiimdamas savo atsakomybę dėl milijonų žmonių išgyvenimo. Viską paliko vietiniams gubernatoriams ir merams, nes jie turės suorganizuoti atlyginimo už atostogas išmokėjimą ir apsisaugojimą nuo bado. Vakar atsistatydino jau du gubernatoriai...

    Prieš metus
  • Taigi

    atsakymas į: Aha Nuoroda

    Rusija iki šiol nėra savarankiška valstybė, vis seka Vakarų pavyzdžiu, galbūt turi kokių nors interesų iš to karantino.

    Prieš metus