Anykščių savivaldybės administracijos puslapyje skelbiama, kad rajone nustatyti jau 4 susirgimo koronavirusu atvejai. Anykščių rajono ekstremalių situacijų operacijų vadovo, rajono vicemero Dainiaus Žiogelio duomenimis, du nauji asmenys, kuriems šiandien diagnozuotas susirgimas koronavirusu, yra pirmojo Anykščių rajone susirgusiojo asmens, Janušavos gyventojo, vaikai.

Abu jie gyvena Anykščių mieste. Vienas iš jų dirba pas ūkininką, kitas, pasak D.Žiogelio, "privačioje įmonėlėje". Susirgusiųjų darbadaviai, pasak vicemero, apie darbuotojų susirgimus yra informuoti.

 

Susirgusiojo Janušavos gyventojo žmonos tyrimų mėginio atsakymo dar nesulaukta. Mėginiai imti ir iš asmenų, kuriems šiandien diagnozuotas koronavirusas, antrųjų pusių. Nustatyta, kad susirgusiųjų sutuoktiniai neserga.  

 

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Jesse Kowoski

  Nuoroda

  Sveiki draugai, tai yra mano liudijimas. Mes susituokėme 5 metus ir buvome kartu 9 metus. Mes buvome atskirti 4 mėnesius. Jis nori ir nenori išgelbėti mūsų santuokos. Mes buvome puiki pora (bent jau aš tuo tikėjau) ir ginčijamės retai. Mėnesius prieš išeidamas iš namų jis buvo toks neaktyvus ir daug miegojo. Supratau, kad jis su kažkuo sieja emocinius reikalus, ir jis patvirtino, kad jį traukia. Tada jis pasakė, kad nebesimyli manęs ir negali su manimi gyventi. Aš mėnesių mėnesius maldavau, verkdavau ir panašiai. Man labai reikėjo pagalbos ir norėjau, kad mano vyras grįžtų. Naršiau internete, kai pamačiau vienos ponios liudijimą, kaip dr. Ajayi, puiki burtų žinovė, padėjusi išgydyti fibroidą ir sugebėjusi turėti savo vaiką, kuris savo ruožtu atkūrė taiką namuose. ji nutraukia jo kontaktą ir aš jį nukopijavau, iš pradžių skeptiškai norėjau susisiekti, bet man tikrai reikia ilgalaikio mano problemos sprendimo, todėl siunčiu jam žinutę, paaiškinančią mano situaciją, jis man liepė būti tikram, kad mano vyras ateis jei aš turėčiau daryti taip, kaip jis liepė, padariau viską, ką liepė, ir ketvirtą dieną gavau iš jo atsiprašymą, kuriame sakoma, kad jis nežino, kas nutiko. Tą vakarą jis grįžo namo ir paprašė už visus jo neteisingus veiksmus ir nuo to laiko mūsų meilė ir vedybos buvo stipresnės. Noriu ypač padėkoti puikiam rašytojui dr. Ajayi už jo gerą darbą ir už tai, kad mane vėl nudžiugino. Jei patiriate tą pačią santuokinę problemą arba turite kitų problemų, dėl kurių jums reikia kreiptis, susisiekite su dr. Ajayi šiandien el. Paštu: Drajayi1990@gmail.com arba „Whatsapp“ numeriu: +2347084887094. Jis sugeba atlikti bet kokį burtą, apie kurį galite pagalvoti, aš esu gyvas liudijimas.

  Prieš mėnesį
 • Megan Hules

  Nuoroda

  Sveiki, vaikinai, kaip aš greitai gavau mano buvusį vyrą, dr. Ilekhojie meilės rašybos rašyba tikrai suveikė!
  Mano vyras prieš tris mėnesius paliko mane pas kitą moterį ir nuo to laiko mano gyvenimas buvo kupinas skausmo ir širdies plakimo, nes jis buvo mano pirmoji meilė, su kuria praleidau visą gyvenimą. Mano draugas man pasakė, kad jis pamatė keletą burtininkų, vadinamų dr. Ilekhojie, liudijimų, kad jis gali per kelias dienas sugrąžinti meilužį. Aš jį nusijuokiu ir pasakiau, kad manęs nedomina, bet dėl ​​meilės, kurią mano draugė man pačiai surašė, ji pasikonsultavusi su dr. Ilekhojie mano vardu, o mano didžiausia staigmena po 11 valandos, mano vyras pirmą kartą man paskambino po trijų mėnesių, kad manęs trūksta ir kad jam labai gaila dėl visų dalykų, kuriuos jis privertė mane išgyventi. Jis grįžo pas mane ir dabar mes kartu esame laimingi. Aš vis dar negaliu tuo patikėti, nes labai neįtikėtina. Ačiū dr. Ilekhojie, kad sugrąžinote mano meilužį, taip pat ir mano mielam draugui, kuris užtarė mano vardu, bet kuriam, kuriam gali prireikti šios puikios dr. Ilekhojie pagalbos, el. Pašto adresas: (gethelp05@gmail.com) ir „WhatsApp +“. 2348147400259

  Prieš 3 mėnesių
 • Agathe Travis

  Nuoroda

  KAIP GRĮŽTI SAVO LOVERĄ PO 24 VALANDŲ PAGAL GALINĮ SPELDINIMO RAKTUVĄ, KURIUO PRADĖTAS DR PADMANAS

  Šis straipsnis yra liudytojo, su kuriuo sutikau ieškodamas ratuko, liudytojas, kuris galėtų padėti man susigrąžinti buvusį vyrą po pertraukos, ir aš labai džiaugiuosi galėdamas pasakyti, kad mano buvęs vyras grįžta pas mane ir jis šiuo metu yra mano vyras. ir šiuo metu esu vedęs Jude'ą Rotšildą. Jude mano vyras, ir mes taip mylėjome vienas kitą, bet mano tėvai buvo prieš mus, matydami vienas kitą. Turėjome nesusipratimą dėl šeimos ginčo ir išsiskyrėme, bet mano meilė jam nepaliko manęs, nes jis buvo mano pirmoji meilė. todėl susisiekiau su DR PADMAN, kad padėčiau man ją atkurti. Šiandien džiaugiuosi, kad mano buvęs vyras dabar yra su manimi. Ačiū DR PADMANU ir linkiu visiems, kuriems reikia pagalbos, paprašyti pagalbos iš šio rašybos keitiklio ir išspręsti jūsų problemas. Susisiekite su jo el. Pašto adresu info@padmanspell.com arba https://twitter.com/padman_dr. (padmanlovespell@yahoo.com) https://padmanspell.com/index-3.html arba paskambinkite jam per „WhatsApp“ +19492293867

  Prieš 3 mėnesių
 • Nesvarbu

  Nuoroda

  Vienas dirbo pas ūkininką Šinkūna kitas kiaulideje

  Prieš 4 mėnesių
 • na taip

  Nuoroda

  Aukstos kulturos zmones ,-jei neturi ka rašyt,tai geriau nieko.

  Prieš 4 mėnesių
 • Išsitepkit

  Nuoroda

  Šūdais niekas neis ir nelips tik musės prie jūsų, jei taip kaukių reikia

  Prieš 4 mėnesių
 • KODEL

  Nuoroda

  Kodel nesiekiama uzkirsti virusui kelia rajone,kodel Ziogelis nemato kas vyksta istaigose,-be respiratoriu dirba,kodel neispejami vadovai,nes darbovietese tas pats kaip vaiku darzeliuose,-viskas gerai kol neatsitiko.Kai atsitinka,-tada Ziogelis ir pats Meras prabyla,-tada jau nebereikia.Manau saugoti reikia zmones kol dar sveiki.

  Prieš 4 mėnesių
 • ???

  atsakymas į: KODEL Nuoroda

  Todėl, kad esi durnas. Įstaigose nė vienas neužsikrėtė. Kaip meras su Žiogeliu galėjo apsaugoti, jeigu šeimos nariai užsikrėtė?

  Prieš 4 mėnesių
 • Jakuntaucius

  Nuoroda

  Jei ka,dekites ant galvos gandonus,niekas per ji neylys.

  Prieš 4 mėnesių
 • Visiems

  Nuoroda

  Zmones, bukit suprotingi, zmones sergantys mieste. Atliko savo pareiga kaip nurode istatymai, po karantino ivedimo, stengesi nesilankyti be butinybes parduotuvese, nesiojo apsaugos priemones, nes zmones supranta, kas per velniava cia vyksta,o jus puolate! Gal ten buvo, gal ten, o tie kurie komentuoja, patys gerai jauciates? Neturit jokiu simptomu? O i parduotuve einat? O gal ir jus sergat! Tik simptomu neturite, o kitiems platinat.... Supraskite visi, butu jusu seima, tai nenoretumet skaityt tokiu komentaru. Palaikymo sergantiems!

  Prieš 4 mėnesių
 • Kaimietis

  Nuoroda

  Supratau pasakė ,net adresus ,o kokiose kontoruose dirbo?????Kodėl nesako niekas ,ar todėl kad bendri interesai?Ar ne Kokioj savivaldybėje sėdi Jono Petro pažįstami.Užteks čia šitų slėpynių ..Uodegų sukimas ir tiek.Juk čia visi viską žino .Ir berots muilo fabriko neturime

  Prieš 4 mėnesių
 • VIRUSAS

  Nuoroda

  Viskas apsaugo,kad ir skarele uzrista.Svarbu denkti veida,ir maziau klausykit neismananciu,kad neapsaugo.Visi eitu uzdenktais veidais ir taip nesirktu.Perlis mat virusas kiaurai per medziaga,-nesamone.

  Prieš 4 mėnesių
 • Išmanėli/-e

  atsakymas į: VIRUSAS Nuoroda

  COVID-19 diametras 5-10 μm. Koks skuduras tokį išfiltruos? Ar bent tokį skaičių pažįstate?

  Prieš 4 mėnesių
 • Ponai ir ponios

  Nuoroda

  Baikit jus skleisti tas erezijas. Sunus izoliaves save, darbovetes zino. Kelias atsektas. Ko daugiau reikia. Kiekvienam asmeniskai parodyti kas tokie. Ir gerai kad duomenu apsauga, nes dabar zmones tokie pikti dar ir uzpult nukentejusius gali. Pilni Anyksciai be kaukiu vaiksto, bet va gi jums Janusavo kliuna. Pagailekit serganciu. Stiprybes jiems. Taip pat jums ziurekit pirmiausia saves.

  Prieš 4 mėnesių
 • abalys

  atsakymas į: Ponai ir ponios Nuoroda

  o kaip uzpuls, jei namie sedes?

  Prieš 4 mėnesių
 • O kur

  Nuoroda

  gauti tuos respiratorius su filtrais? Tokius matosi nešioja tik valdžios grietinėlė. O paprastiems mirtingiesiems ir paprastos skepetos tinka. Ir tų pačių iš paprasčiausių ryzų pasiūtų deficitas pas mus.

  Prieš 4 mėnesių
 • Ar

  atsakymas į: O kur Nuoroda

  Tikrai Tubis buvo su tokios kokybės filtru? Kiti tarybos nariai buvo sa paprastomis kaukėmis.

  Prieš 4 mėnesių
 • jaučiu

  atsakymas į: Ar Nuoroda

  specialiesiems tremtiniams - milicininkams skverelis padalino iš vis minimo valstybė rezervo, nes kitos įstaigos ar ligoninės tai nieko iš jo negauna, tik denatūruoto baisiai dvokiančio spiritėlio padalino. Matyt geruosius respiratorius gavo visi milicijos pencinykai.

  Prieš 4 mėnesių
 • Faktas

  atsakymas į: jaučiu Nuoroda

  Korupcijai viruso nėra

  Prieš 4 mėnesių
 • Mergaitė

  Nuoroda

  Idomu o kokiu būdu turizmo sodybos teikia apgyvendinimo paslaugas ?t.y kaip nustato ar asmuo neapsikrėtęs nes internete tai reklamuojasi?

  Prieš 4 mėnesių
 • Mergaitei

  atsakymas į: Mergaitė Nuoroda

  O kam reikia nustatyti jog neapsikrėtęs? Tu bent supranti kaip virusas plinta?

  Prieš 4 mėnesių
 • Mergaite

  atsakymas į: Mergaitei Nuoroda

  Manau Uždelsta bomba plius dar yra kas apartamentus nuomoja bus blogai

  Prieš 4 mėnesių
 • saulenas

  Nuoroda

  jei paprasta be filtru kauke tai nuo viruso neapsaugos.dedasi tik del vaizdo.arba jei sergantis kad kitu neapkretu.jei nori apsisaugot tai kauke turi buti respiratoriai su voztuvais ir filtrais FFP2 arba FFPI .apsaugo iki 95% nuo sio viruso

  Prieš 4 mėnesių
 • Nuomonė

  Nuoroda

  Suprantama, kad nevalia skelbti žmonių pavardžių. Tai svarbu dėl duomenų apsaugos. Tačiau, jei dėl tos pačios duomenų apsaugos, nežinodami pavardžių kaimynai užsikrės nuo kaimyno, o ypač senyvo amžiaus žmonės, kuriems gali viskas baigtis mirtimi. Jei nors koks komentatorius žino, kas tie, kurie nesilaiko karantino arba kitaip nedrausmingi šiuo Lietuvai ir visam pasauliui sunkiu metu, bent aprašykite kiek įmanoma tiksliau tą pilietį, kuris gali nužudyti kitą. Čia pilietiškumas, čia jau viešas interesas, čia jau konstitucija.

  Prieš 4 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: Nuomonė Nuoroda

  Žiogelis pasakė, kad vienas iš Dariaus ir Girėno 3 namo o kitas iš Statybininkų 4

  Prieš 4 mėnesių
 • kaimynė

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  gal kas žinote iš kurios laiptinės statybininkų gatvėje? kažkaip neramu, ten gyvenu

  Prieš 4 mėnesių
 • Tre

  Nuoroda

  O gal grudus

  Prieš 4 mėnesių
 • Kaimietis

  Nuoroda

  Man tai kažkaip nuojauta ,kad tas ūkininkas auginantis agurkus.

  Prieš 4 mėnesių
 • ..

  atsakymas į: Kaimietis Nuoroda

  O man atrodo, kad pas Janušavos ūkininką.

  Prieš 4 mėnesių
 • Kaimietis

  atsakymas į: .. Nuoroda

  Tikėtina ,tikėtina ,bet ar dabar prisipažins kas ?

  Prieš 4 mėnesių
 • Patys nežino

  Nuoroda

  Visiškai neaišku kuo tikėti. Tai aiškinama, kad nieko nepadeda ta kaukė, nereikia jos nešioti, tai dabar reikalaujama nešioti. Tai šnekama apie priverstinį atvykėlių karantinavimą, tai jie paleidžiami laisvai izoliuotis. Vis gąsdinama, kad bus griežtai baudžiami pažeidę karantiną, bet pažeidimų pilna, niekas nieko nekontroliuoja ir nebaudžia.

  Prieš 4 mėnesių
 • Rekomenduoja

  atsakymas į: Patys nežino Nuoroda

  kaukę nešioti rekomenduoja. Bet reikia griežtai laikytis nešiojimo reikalavimų, netinkamas dėvėjimas gali blogai baigtis.

  Prieš 4 mėnesių
 • saulenas

  Nuoroda

  neserganciam zmogui kauke nereikalinga.nieko ji nepade.pirstines reikalingos

  Prieš 4 mėnesių
 • Valdui-atsakymas

  Nuoroda

  Užsidėk prezervatyvą ant savo ilgos nosies ir vaikščiok. Savo kvailus patarymus sau pasilik.Per Valentino dieną galėsi ir kitiem padalinti.

  Prieš 4 mėnesių
 • Anupras

  Nuoroda

  URA draugai!!!!!!! Pagaliau ir anykšta turės apie ką rašyti kas valandą!!

  Prieš 4 mėnesių
 • Valdo

  Nuoroda

  Jeigu kas turite prezervatyvu maukites juos ant galvos,ir nebus jokia korona nebaisi.

  Prieš 4 mėnesių
 • Komentaras

  Nuoroda

  Labai ačiū Anykštai, kad informuojami gyventojai!

  Prieš 4 mėnesių
 • Gal

  Nuoroda

  dalins kada už dyka Anykščiuos medicinines kaukes ir pirštines, kaip buvo dalijami prezervatyvai per Valentino dieną. Per nevalią kišo tuos prezervatyvus, reklamavo, gyrėsi, o kur dabar tie aktyvistyai? Kas svarbiau- ar nuo koronoviruoso apsaugos priemonės, ar kažkokie prezervatyvai ? Kur jūs, atsiliepkite, atsibuskite.

  Prieš 4 mėnesių
 • Ats.

  atsakymas į: Gal Nuoroda

  Beveik visi aktyvistas dabar bėga į krūmus. Donaldas su gerovės centru- pirmasis...

  Prieš 4 mėnesių
 • Vaja

  Nuoroda

  Parnes visiems,senukai neatitverti sienom gyvena,tuose paciuose butuose ju seimos nariai, o tie seimos nariai dirba be apsauginiu priemoniu,pulke zmoniu ,o ar mes zinome ar jie nebendravo su siais serganciais,-anyksciai mazas miestas.Paskelbtu pavardes ir kiekvienas kontaktaves atsilieptu,o dabar kas surinks pasetus grudus.Visi zino kad lietuvoje gyvena virusas,bet kas saugosi. nesaugo saves,nesaugo kitu.gal kas zinot kokia darbuotoja is ligonines serga,-rasykit,o gal ir mes su ja bendravome,kam slepti,nes jau si liga paliete mus visus.

  Prieš 4 mėnesių
 • Būtent

  Nuoroda

  Kokios tai įmonės ir ūkininkas?Nes dabar visus aplinkinius teks vaikyt ,nes baisu .Nežinomybė baisiausia

  Prieš 4 mėnesių
 • Jo

  atsakymas į: Būtent Nuoroda

  Dirbo pas ukininka Šinkuna is janusavos

  Prieš 4 mėnesių
 • Norėtųsi

  Nuoroda

  aiškiau žinot,kur tie sūnūs dirba? Vienas rašo pas ūkininką,kitas privačioje įmonėlėje. Ar negresia mūms susirgt? Gal dirba kur maisto gamyboje? Tai jūs įsivaizduokite kiek pasėtų viruso. Na pav:gaminant rūkytas dešras ar lašinius. Juk dešrą pasiimi,nusilupi ir valgai. O gal apčiupinėta sergančio žmogaus.

  Prieš 4 mėnesių
 • btxgasfydh

  atsakymas į: Norėtųsi Nuoroda

  Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

  Prieš savaitę
 • Anupras

  atsakymas į: Norėtųsi Nuoroda

  neimk dešros be gumos

  Prieš 4 mėnesių
 • nu

  Nuoroda

  tuoj ligoninej neliks slaugytoju,kodel nera testu,uzkres visus

  Prieš 4 mėnesių
 • tiesa

  Nuoroda

  I parduotuves leidzia be kaukiu,aptarnauja taip pat be kaukiu,kaimu parduotuvese padetis tokia pati.Istaigose dirba be kaukiu,ir tai kalti vadovai,-grust tokius ,o ne leisti dirbti,-anyksciu rajone visiskai tvarkos nera,niekas nekontroliuoja kas vyksta.Zmones nebesugeba pasisiuti kaukes,-aiskina nera kur pirkti,bet manau siulu ir adatu visi turime gabaliuka medziagos ar marles kiekvienas rasim ir rankomis pasiuti visai nesudetinga.I darbus vyrus isleidziate taip pat be kaukiu ir ar negalvojate,kad jums parnes virusa. Niekas jumis nepasirupins,kiekvienas turime matyti savo seimoje .Nei viena istaiga musu negydys,-pasirupinkime patys.

  Prieš 4 mėnesių
 • saulenas

  atsakymas į: tiesa Nuoroda

  ir ka ta merle apsaugos????nieko

  Prieš 4 mėnesių
 • Saunu

  Nuoroda

  Visa padeti labai puikiai suvoke ligonines direktorius,kuris pats net nedevi apsaugines kaukes ligoninej.Apsaugos priemoniu nulis.Tai koke rizika kad visas ligonines personalas i savo šeimas neparneš viruso.Tik laikraščiuj lb graziai pasakoja kai p ligonines darbuotojai aprupinti apsaugos priemonem.GĖDA!

  Prieš 4 mėnesių
 • Pencinykas

  Nuoroda

  Tie Anykščiuos gyvenantys užkrėstieji galėjo dar bent po dešimtį užkrėsti. Baisu. Gerai, kad senjorai sėdi namuose ir niekur neina. Ale kai kas nenusėdi, pletkus nešioja, vaikšto po krautuves, važinėja už dyką autobusais. O rajono valxdžia galėtų nemokamai dalinti kaukes, pirštines ir dezinfekcijos skystį. Jų negalima gauti, spekuliantai kainas užkėlė, o iš kur vargšams pencionieriams paimti pinigų?

  Prieš 4 mėnesių
 • Taskas

  Nuoroda

  Jau kaip ir aiškus taškas.

  Prieš 4 mėnesių
 • Gyventoja

  Nuoroda

  Daugiausia virusą atsinešame su batais juos palikite bent už durų juk spjaudanciu į žemę beveik kas antras saugome veidą akis bet plaukite ir batus nesipuoskim naudokit tuos pačius vėliau ismesit

  Prieš 4 mėnesių
 • Matematika

  Nuoroda

  4 X 10 = 40

  Prieš 4 mėnesių
 • taip

  Nuoroda

  Mūsų liaudis dar nesuvokia padėties rimtumo
  Jau garantuotai koks 100 yra tik nesikreipia į gydymo įstaigas.
  Platintojus bausti.

  Prieš 4 mėnesių
 • Bus

  Nuoroda

  ir 400. Jeigu žmonės taip nesisaugos patys ir kitų nesaugos. Molėtų savivaldybė nupirko ir dalina gyventojams nemokamai kaukes. Kada taiop bus Anykščių rajone?

  Prieš 4 mėnesių
 • pasiteirauk

  atsakymas į: Bus Nuoroda

  Molėtų, ar jau dalija ir kiek jų padalys, o kiek rajone gyventojų. Paklausk Lazdijų iš kokių pinigų tos dezinfekcijos daromos. Kai turėsi atsakymus, pasidalink.

  Prieš 4 mėnesių
 • Dar

  atsakymas į: Bus Nuoroda

  Lazdijų savivaldybė gyventojams nemokamai dezinfekuoja laiptines 2 kartus į savaitę

  Prieš 4 mėnesių
 • nu

  atsakymas į: Dar Nuoroda

  verge ar turesi 50 euru uz buta sumoketi?? ,atvaziuos ir dezinfekuos

  Prieš 4 mėnesių
 • Anyksciuose

  atsakymas į: Dar Nuoroda

  O čia viskas mokama.

  Prieš 4 mėnesių
 • Netvarka

  Nuoroda

  Net keista kaip žmonės nesisaugo. Tikrai visur valkiojasi, be kaukių, pirštinių, skrepliuojasi, čiaudo, kosti, nesėdi namie, platina užkratą. Negi policija negali tokių nubausti, kurie būriuojasi, pulkais valkiojas, nedėvi apsauginių priemonių. i

  Prieš 4 mėnesių
 • SKRAJA

  Nuoroda

  Svarbiausia neslėpkit turėję kontaktus, matuokit temperatūrą, negaluojantys neikit ę darbą. Stiprybės ir atsakomybės, Janušava.

  Prieš 4 mėnesių
 • suomis

  Nuoroda

  tai pilnas miestas be kaukiu, ir toks keistas noras trintis vienam prie kito,kol nepasakai nieko tai nedasunta, matosi be lazdos nieko nebus

  Prieš 4 mėnesių
 • LOL

  atsakymas į: suomis Nuoroda

  Ir kuo tos kaukės padės? Gal ir kiekvieną kartą drabužius dezinfekuoji, batus išsipurški ir akių apsaugas nešioji? Dar neužmiršk ir veido nusiprausti.

  Prieš 4 mėnesių
 • suomis

  atsakymas į: LOL Nuoroda

  tau tikrai niekas nepades......

  Prieš 4 mėnesių