Anykščių savivaldybės administracijos puslapyje skelbiama, kad rajone nustatyti jau 4 susirgimo koronavirusu atvejai. Anykščių rajono ekstremalių situacijų operacijų vadovo, rajono vicemero Dainiaus Žiogelio duomenimis, du nauji asmenys, kuriems šiandien diagnozuotas susirgimas koronavirusu, yra pirmojo Anykščių rajone susirgusiojo asmens, Janušavos gyventojo, vaikai.

Abu jie gyvena Anykščių mieste. Vienas iš jų dirba pas ūkininką, kitas, pasak D.Žiogelio, "privačioje įmonėlėje". Susirgusiųjų darbadaviai, pasak vicemero, apie darbuotojų susirgimus yra informuoti.

 

Susirgusiojo Janušavos gyventojo žmonos tyrimų mėginio atsakymo dar nesulaukta. Mėginiai imti ir iš asmenų, kuriems šiandien diagnozuotas koronavirusas, antrųjų pusių. Nustatyta, kad susirgusiųjų sutuoktiniai neserga.  

 

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Megan Hules

  Nuoroda

  Sveiki, vaikinai, kaip aš greitai gavau mano buvusį vyrą, dr. Ilekhojie meilės rašybos rašyba tikrai suveikė!
  Mano vyras prieš tris mėnesius paliko mane pas kitą moterį ir nuo to laiko mano gyvenimas buvo kupinas skausmo ir širdies plakimo, nes jis buvo mano pirmoji meilė, su kuria praleidau visą gyvenimą. Mano draugas man pasakė, kad jis pamatė keletą burtininkų, vadinamų dr. Ilekhojie, liudijimų, kad jis gali per kelias dienas sugrąžinti meilužį. Aš jį nusijuokiu ir pasakiau, kad manęs nedomina, bet dėl ​​meilės, kurią mano draugė man pačiai surašė, ji pasikonsultavusi su dr. Ilekhojie mano vardu, o mano didžiausia staigmena po 11 valandos, mano vyras pirmą kartą man paskambino po trijų mėnesių, kad manęs trūksta ir kad jam labai gaila dėl visų dalykų, kuriuos jis privertė mane išgyventi. Jis grįžo pas mane ir dabar mes kartu esame laimingi. Aš vis dar negaliu tuo patikėti, nes labai neįtikėtina. Ačiū dr. Ilekhojie, kad sugrąžinote mano meilužį, taip pat ir mano mielam draugui, kuris užtarė mano vardu, bet kuriam, kuriam gali prireikti šios puikios dr. Ilekhojie pagalbos, el. Pašto adresas: (gethelp05@gmail.com) ir „WhatsApp +“. 2348147400259

  Prieš 2 savaičių
 • Agathe Travis

  Nuoroda

  KAIP GRĮŽTI SAVO LOVERĄ PO 24 VALANDŲ PAGAL GALINĮ SPELDINIMO RAKTUVĄ, KURIUO PRADĖTAS DR PADMANAS

  Šis straipsnis yra liudytojo, su kuriuo sutikau ieškodamas ratuko, liudytojas, kuris galėtų padėti man susigrąžinti buvusį vyrą po pertraukos, ir aš labai džiaugiuosi galėdamas pasakyti, kad mano buvęs vyras grįžta pas mane ir jis šiuo metu yra mano vyras. ir šiuo metu esu vedęs Jude'ą Rotšildą. Jude mano vyras, ir mes taip mylėjome vienas kitą, bet mano tėvai buvo prieš mus, matydami vienas kitą. Turėjome nesusipratimą dėl šeimos ginčo ir išsiskyrėme, bet mano meilė jam nepaliko manęs, nes jis buvo mano pirmoji meilė. todėl susisiekiau su DR PADMAN, kad padėčiau man ją atkurti. Šiandien džiaugiuosi, kad mano buvęs vyras dabar yra su manimi. Ačiū DR PADMANU ir linkiu visiems, kuriems reikia pagalbos, paprašyti pagalbos iš šio rašybos keitiklio ir išspręsti jūsų problemas. Susisiekite su jo el. Pašto adresu info@padmanspell.com arba https://twitter.com/padman_dr. (padmanlovespell@yahoo.com) https://padmanspell.com/index-3.html arba paskambinkite jam per „WhatsApp“ +19492293867

  Prieš mėnesį
 • Nesvarbu

  Nuoroda

  Vienas dirbo pas ūkininką Šinkūna kitas kiaulideje

  Prieš mėnesį
 • na taip

  Nuoroda

  Aukstos kulturos zmones ,-jei neturi ka rašyt,tai geriau nieko.

  Prieš mėnesį
 • Išsitepkit

  Nuoroda

  Šūdais niekas neis ir nelips tik musės prie jūsų, jei taip kaukių reikia

  Prieš mėnesį
 • KODEL

  Nuoroda

  Kodel nesiekiama uzkirsti virusui kelia rajone,kodel Ziogelis nemato kas vyksta istaigose,-be respiratoriu dirba,kodel neispejami vadovai,nes darbovietese tas pats kaip vaiku darzeliuose,-viskas gerai kol neatsitiko.Kai atsitinka,-tada Ziogelis ir pats Meras prabyla,-tada jau nebereikia.Manau saugoti reikia zmones kol dar sveiki.

  Prieš mėnesį
 • ???

  atsakymas į: KODEL Nuoroda

  Todėl, kad esi durnas. Įstaigose nė vienas neužsikrėtė. Kaip meras su Žiogeliu galėjo apsaugoti, jeigu šeimos nariai užsikrėtė?

  Prieš mėnesį
 • Jakuntaucius

  Nuoroda

  Jei ka,dekites ant galvos gandonus,niekas per ji neylys.

  Prieš mėnesį
 • Visiems

  Nuoroda

  Zmones, bukit suprotingi, zmones sergantys mieste. Atliko savo pareiga kaip nurode istatymai, po karantino ivedimo, stengesi nesilankyti be butinybes parduotuvese, nesiojo apsaugos priemones, nes zmones supranta, kas per velniava cia vyksta,o jus puolate! Gal ten buvo, gal ten, o tie kurie komentuoja, patys gerai jauciates? Neturit jokiu simptomu? O i parduotuve einat? O gal ir jus sergat! Tik simptomu neturite, o kitiems platinat.... Supraskite visi, butu jusu seima, tai nenoretumet skaityt tokiu komentaru. Palaikymo sergantiems!

  Prieš mėnesį
 • Kaimietis

  Nuoroda

  Supratau pasakė ,net adresus ,o kokiose kontoruose dirbo?????Kodėl nesako niekas ,ar todėl kad bendri interesai?Ar ne Kokioj savivaldybėje sėdi Jono Petro pažįstami.Užteks čia šitų slėpynių ..Uodegų sukimas ir tiek.Juk čia visi viską žino .Ir berots muilo fabriko neturime

  Prieš mėnesį
 • VIRUSAS

  Nuoroda

  Viskas apsaugo,kad ir skarele uzrista.Svarbu denkti veida,ir maziau klausykit neismananciu,kad neapsaugo.Visi eitu uzdenktais veidais ir taip nesirktu.Perlis mat virusas kiaurai per medziaga,-nesamone.

  Prieš mėnesį
 • Išmanėli/-e

  atsakymas į: VIRUSAS Nuoroda

  COVID-19 diametras 5-10 μm. Koks skuduras tokį išfiltruos? Ar bent tokį skaičių pažįstate?

  Prieš mėnesį
 • Ponai ir ponios

  Nuoroda

  Baikit jus skleisti tas erezijas. Sunus izoliaves save, darbovetes zino. Kelias atsektas. Ko daugiau reikia. Kiekvienam asmeniskai parodyti kas tokie. Ir gerai kad duomenu apsauga, nes dabar zmones tokie pikti dar ir uzpult nukentejusius gali. Pilni Anyksciai be kaukiu vaiksto, bet va gi jums Janusavo kliuna. Pagailekit serganciu. Stiprybes jiems. Taip pat jums ziurekit pirmiausia saves.

  Prieš mėnesį
 • abalys

  atsakymas į: Ponai ir ponios Nuoroda

  o kaip uzpuls, jei namie sedes?

  Prieš mėnesį
 • O kur

  Nuoroda

  gauti tuos respiratorius su filtrais? Tokius matosi nešioja tik valdžios grietinėlė. O paprastiems mirtingiesiems ir paprastos skepetos tinka. Ir tų pačių iš paprasčiausių ryzų pasiūtų deficitas pas mus.

  Prieš mėnesį
 • Ar

  atsakymas į: O kur Nuoroda

  Tikrai Tubis buvo su tokios kokybės filtru? Kiti tarybos nariai buvo sa paprastomis kaukėmis.

  Prieš mėnesį
 • jaučiu

  atsakymas į: Ar Nuoroda

  specialiesiems tremtiniams - milicininkams skverelis padalino iš vis minimo valstybė rezervo, nes kitos įstaigos ar ligoninės tai nieko iš jo negauna, tik denatūruoto baisiai dvokiančio spiritėlio padalino. Matyt geruosius respiratorius gavo visi milicijos pencinykai.

  Prieš mėnesį
 • Faktas

  atsakymas į: jaučiu Nuoroda

  Korupcijai viruso nėra

  Prieš mėnesį
 • Mergaitė

  Nuoroda

  Idomu o kokiu būdu turizmo sodybos teikia apgyvendinimo paslaugas ?t.y kaip nustato ar asmuo neapsikrėtęs nes internete tai reklamuojasi?

  Prieš mėnesį
 • Mergaitei

  atsakymas į: Mergaitė Nuoroda

  O kam reikia nustatyti jog neapsikrėtęs? Tu bent supranti kaip virusas plinta?

  Prieš mėnesį
 • Mergaite

  atsakymas į: Mergaitei Nuoroda

  Manau Uždelsta bomba plius dar yra kas apartamentus nuomoja bus blogai

  Prieš mėnesį
 • saulenas

  Nuoroda

  jei paprasta be filtru kauke tai nuo viruso neapsaugos.dedasi tik del vaizdo.arba jei sergantis kad kitu neapkretu.jei nori apsisaugot tai kauke turi buti respiratoriai su voztuvais ir filtrais FFP2 arba FFPI .apsaugo iki 95% nuo sio viruso

  Prieš mėnesį
 • Nuomonė

  Nuoroda

  Suprantama, kad nevalia skelbti žmonių pavardžių. Tai svarbu dėl duomenų apsaugos. Tačiau, jei dėl tos pačios duomenų apsaugos, nežinodami pavardžių kaimynai užsikrės nuo kaimyno, o ypač senyvo amžiaus žmonės, kuriems gali viskas baigtis mirtimi. Jei nors koks komentatorius žino, kas tie, kurie nesilaiko karantino arba kitaip nedrausmingi šiuo Lietuvai ir visam pasauliui sunkiu metu, bent aprašykite kiek įmanoma tiksliau tą pilietį, kuris gali nužudyti kitą. Čia pilietiškumas, čia jau viešas interesas, čia jau konstitucija.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Nuomonė Nuoroda

  Žiogelis pasakė, kad vienas iš Dariaus ir Girėno 3 namo o kitas iš Statybininkų 4

  Prieš mėnesį
 • kaimynė

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  gal kas žinote iš kurios laiptinės statybininkų gatvėje? kažkaip neramu, ten gyvenu

  Prieš mėnesį
 • Tre

  Nuoroda

  O gal grudus

  Prieš mėnesį
 • Kaimietis

  Nuoroda

  Man tai kažkaip nuojauta ,kad tas ūkininkas auginantis agurkus.

  Prieš mėnesį
 • ..

  atsakymas į: Kaimietis Nuoroda

  O man atrodo, kad pas Janušavos ūkininką.

  Prieš mėnesį
 • Kaimietis

  atsakymas į: .. Nuoroda

  Tikėtina ,tikėtina ,bet ar dabar prisipažins kas ?

  Prieš mėnesį
 • Patys nežino

  Nuoroda

  Visiškai neaišku kuo tikėti. Tai aiškinama, kad nieko nepadeda ta kaukė, nereikia jos nešioti, tai dabar reikalaujama nešioti. Tai šnekama apie priverstinį atvykėlių karantinavimą, tai jie paleidžiami laisvai izoliuotis. Vis gąsdinama, kad bus griežtai baudžiami pažeidę karantiną, bet pažeidimų pilna, niekas nieko nekontroliuoja ir nebaudžia.

  Prieš mėnesį
 • Rekomenduoja

  atsakymas į: Patys nežino Nuoroda

  kaukę nešioti rekomenduoja. Bet reikia griežtai laikytis nešiojimo reikalavimų, netinkamas dėvėjimas gali blogai baigtis.

  Prieš mėnesį
 • saulenas

  Nuoroda

  neserganciam zmogui kauke nereikalinga.nieko ji nepade.pirstines reikalingos

  Prieš mėnesį
 • Valdui-atsakymas

  Nuoroda

  Užsidėk prezervatyvą ant savo ilgos nosies ir vaikščiok. Savo kvailus patarymus sau pasilik.Per Valentino dieną galėsi ir kitiem padalinti.

  Prieš mėnesį
 • Anupras

  Nuoroda

  URA draugai!!!!!!! Pagaliau ir anykšta turės apie ką rašyti kas valandą!!

  Prieš mėnesį
 • Valdo

  Nuoroda

  Jeigu kas turite prezervatyvu maukites juos ant galvos,ir nebus jokia korona nebaisi.

  Prieš mėnesį
 • Komentaras

  Nuoroda

  Labai ačiū Anykštai, kad informuojami gyventojai!

  Prieš mėnesį
 • Gal

  Nuoroda

  dalins kada už dyka Anykščiuos medicinines kaukes ir pirštines, kaip buvo dalijami prezervatyvai per Valentino dieną. Per nevalią kišo tuos prezervatyvus, reklamavo, gyrėsi, o kur dabar tie aktyvistyai? Kas svarbiau- ar nuo koronoviruoso apsaugos priemonės, ar kažkokie prezervatyvai ? Kur jūs, atsiliepkite, atsibuskite.

  Prieš mėnesį
 • Ats.

  atsakymas į: Gal Nuoroda

  Beveik visi aktyvistas dabar bėga į krūmus. Donaldas su gerovės centru- pirmasis...

  Prieš mėnesį
 • Vaja

  Nuoroda

  Parnes visiems,senukai neatitverti sienom gyvena,tuose paciuose butuose ju seimos nariai, o tie seimos nariai dirba be apsauginiu priemoniu,pulke zmoniu ,o ar mes zinome ar jie nebendravo su siais serganciais,-anyksciai mazas miestas.Paskelbtu pavardes ir kiekvienas kontaktaves atsilieptu,o dabar kas surinks pasetus grudus.Visi zino kad lietuvoje gyvena virusas,bet kas saugosi. nesaugo saves,nesaugo kitu.gal kas zinot kokia darbuotoja is ligonines serga,-rasykit,o gal ir mes su ja bendravome,kam slepti,nes jau si liga paliete mus visus.

  Prieš mėnesį
 • Būtent

  Nuoroda

  Kokios tai įmonės ir ūkininkas?Nes dabar visus aplinkinius teks vaikyt ,nes baisu .Nežinomybė baisiausia

  Prieš mėnesį
 • Jo

  atsakymas į: Būtent Nuoroda

  Dirbo pas ukininka Šinkuna is janusavos

  Prieš mėnesį
 • Norėtųsi

  Nuoroda

  aiškiau žinot,kur tie sūnūs dirba? Vienas rašo pas ūkininką,kitas privačioje įmonėlėje. Ar negresia mūms susirgt? Gal dirba kur maisto gamyboje? Tai jūs įsivaizduokite kiek pasėtų viruso. Na pav:gaminant rūkytas dešras ar lašinius. Juk dešrą pasiimi,nusilupi ir valgai. O gal apčiupinėta sergančio žmogaus.

  Prieš mėnesį
 • Anupras

  atsakymas į: Norėtųsi Nuoroda

  neimk dešros be gumos

  Prieš mėnesį
 • nu

  Nuoroda

  tuoj ligoninej neliks slaugytoju,kodel nera testu,uzkres visus

  Prieš mėnesį
 • tiesa

  Nuoroda

  I parduotuves leidzia be kaukiu,aptarnauja taip pat be kaukiu,kaimu parduotuvese padetis tokia pati.Istaigose dirba be kaukiu,ir tai kalti vadovai,-grust tokius ,o ne leisti dirbti,-anyksciu rajone visiskai tvarkos nera,niekas nekontroliuoja kas vyksta.Zmones nebesugeba pasisiuti kaukes,-aiskina nera kur pirkti,bet manau siulu ir adatu visi turime gabaliuka medziagos ar marles kiekvienas rasim ir rankomis pasiuti visai nesudetinga.I darbus vyrus isleidziate taip pat be kaukiu ir ar negalvojate,kad jums parnes virusa. Niekas jumis nepasirupins,kiekvienas turime matyti savo seimoje .Nei viena istaiga musu negydys,-pasirupinkime patys.

  Prieš mėnesį
 • saulenas

  atsakymas į: tiesa Nuoroda

  ir ka ta merle apsaugos????nieko

  Prieš mėnesį
 • Saunu

  Nuoroda

  Visa padeti labai puikiai suvoke ligonines direktorius,kuris pats net nedevi apsaugines kaukes ligoninej.Apsaugos priemoniu nulis.Tai koke rizika kad visas ligonines personalas i savo šeimas neparneš viruso.Tik laikraščiuj lb graziai pasakoja kai p ligonines darbuotojai aprupinti apsaugos priemonem.GĖDA!

  Prieš mėnesį
 • Pencinykas

  Nuoroda

  Tie Anykščiuos gyvenantys užkrėstieji galėjo dar bent po dešimtį užkrėsti. Baisu. Gerai, kad senjorai sėdi namuose ir niekur neina. Ale kai kas nenusėdi, pletkus nešioja, vaikšto po krautuves, važinėja už dyką autobusais. O rajono valxdžia galėtų nemokamai dalinti kaukes, pirštines ir dezinfekcijos skystį. Jų negalima gauti, spekuliantai kainas užkėlė, o iš kur vargšams pencionieriams paimti pinigų?

  Prieš mėnesį
 • Taskas

  Nuoroda

  Jau kaip ir aiškus taškas.

  Prieš mėnesį
 • Gyventoja

  Nuoroda

  Daugiausia virusą atsinešame su batais juos palikite bent už durų juk spjaudanciu į žemę beveik kas antras saugome veidą akis bet plaukite ir batus nesipuoskim naudokit tuos pačius vėliau ismesit

  Prieš mėnesį
 • Matematika

  Nuoroda

  4 X 10 = 40

  Prieš mėnesį
 • taip

  Nuoroda

  Mūsų liaudis dar nesuvokia padėties rimtumo
  Jau garantuotai koks 100 yra tik nesikreipia į gydymo įstaigas.
  Platintojus bausti.

  Prieš mėnesį
 • Bus

  Nuoroda

  ir 400. Jeigu žmonės taip nesisaugos patys ir kitų nesaugos. Molėtų savivaldybė nupirko ir dalina gyventojams nemokamai kaukes. Kada taiop bus Anykščių rajone?

  Prieš mėnesį
 • pasiteirauk

  atsakymas į: Bus Nuoroda

  Molėtų, ar jau dalija ir kiek jų padalys, o kiek rajone gyventojų. Paklausk Lazdijų iš kokių pinigų tos dezinfekcijos daromos. Kai turėsi atsakymus, pasidalink.

  Prieš mėnesį
 • Dar

  atsakymas į: Bus Nuoroda

  Lazdijų savivaldybė gyventojams nemokamai dezinfekuoja laiptines 2 kartus į savaitę

  Prieš mėnesį
 • nu

  atsakymas į: Dar Nuoroda

  verge ar turesi 50 euru uz buta sumoketi?? ,atvaziuos ir dezinfekuos

  Prieš mėnesį
 • Anyksciuose

  atsakymas į: Dar Nuoroda

  O čia viskas mokama.

  Prieš mėnesį
 • Netvarka

  Nuoroda

  Net keista kaip žmonės nesisaugo. Tikrai visur valkiojasi, be kaukių, pirštinių, skrepliuojasi, čiaudo, kosti, nesėdi namie, platina užkratą. Negi policija negali tokių nubausti, kurie būriuojasi, pulkais valkiojas, nedėvi apsauginių priemonių. i

  Prieš mėnesį
 • SKRAJA

  Nuoroda

  Svarbiausia neslėpkit turėję kontaktus, matuokit temperatūrą, negaluojantys neikit ę darbą. Stiprybės ir atsakomybės, Janušava.

  Prieš mėnesį
 • suomis

  Nuoroda

  tai pilnas miestas be kaukiu, ir toks keistas noras trintis vienam prie kito,kol nepasakai nieko tai nedasunta, matosi be lazdos nieko nebus

  Prieš mėnesį
 • LOL

  atsakymas į: suomis Nuoroda

  Ir kuo tos kaukės padės? Gal ir kiekvieną kartą drabužius dezinfekuoji, batus išsipurški ir akių apsaugas nešioji? Dar neužmiršk ir veido nusiprausti.

  Prieš mėnesį
 • suomis

  atsakymas į: LOL Nuoroda

  tau tikrai niekas nepades......

  Prieš mėnesį