Karantino metu mokiniams, gaunantiems nemokamą maitinimą, maitinimas bus organizuojamas atiduodant maisto davinius, skelbia Anykščių rajono mokyklos.


 Davinių atidavimas už atostogų laikotarpį planuojamas šią savaitę.
Gyvenantys netoli mokyklų, moksleiviai ar jų tėvai maisto davinius kviečiami atsiimti mokyklose, o gyvenantiems kitose vietovėse daviniai bus pristatomi geltonuoju autobusu.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Pastabi

  Nuoroda

  Taigi tam ir duodami vaikams pinigėliai,kad maitinti vaikus,reikia tuos pinigus žmoniškai panaudoti ir pamaitinti tikrai užtenka,baikit virkauti,nesėdėkit ir nelaukit,kad tik duokit,mums priklauso.Jau visai nebeliko nei gėdos.Jeigu visai neremtú,tai kà tada darytumėte.Anksčiau niekas nerėmė,tai mamos ir daržus dirbo ,ir vaikams megzdavo ,ir kojinytes užadydavo.

  Prieš mėnesį
 • Yla

  atsakymas į: Pastabi Nuoroda

  Nereikėtų kažko kalrinti ir žeminti. Yra šeimų, kurioms tikrai reikalinga socialinė parama. Beto, tai savivaldybės reikalas, kad toks pragyvenimo lygis tėra...

  Prieš mėnesį
 • Tuoj, tuoj,

  atsakymas į: Yla Nuoroda

  Savivaldybė ne tik dabartinius pašalpinius šelps, šets ur viską už juos darys, bet dar krūvos Tėvynę Lietuvą prisiminę bėgs pašalpėlių užtarnautų atsiimti. Nu tikrai visiems norintiems mes dar kažkaip dirbantys susimesim, pašersim, ant alučio sumesim.

  Prieš mėnesį
 • Nu niekaip nebaigia šitie Anykščių kaimelio pavydnikai pavideti. Argi gaila to maistelio varganu pasalpeliu,rasote tie kurie imituojant darbą biudžetinėse įstaigose.Geda ! Po karantino,gal ir jūs eisit į užimtumo tarnyba,labai jau esat pasikėlė,nereikia atsižadėti lazdos ir terbos !

  Prieš mėnesį
 • teisingai

  Nuoroda

  paplatinkim mes virusa, taigi namie sedi, namie tegul ir eda, ar jau tokie ubagai per savo tinginyste pasidare

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnė

  Nuoroda

  Tegul mamos,sėdėdamos namuose pasuka galvà,kad reikia vaikams sriubytės išvirti,kad kotletukú iškepti,o nelaukti,kad kokį krepšelį gauti su sausainiais,ar dar ten su kuo.Juk vaikú pinigus gauna,tai ir galvoti reikia,o ne ant lėkštutės viskà gatavai paduokit.Tai gerai dar,kad neįpareigojo kavinėms gatavai ,viskà paruošus ,pristatyti į namus.Dabar jeigu tokia krizė,tai gėda ir galvoti apie tokius dalykus,gaminkitės namuose ,gyvenkite taupiai ir nelaukite,kad vis turi duoti ir duoti....O kas nieko iš niekur negavo niekada ir negauna,sugeba suktis ir gyventi.Pasisekite svogūnú ant palangės,ridikėliú,salotú šiltnamiuose,virkit košes,sriubas ir turėsite kà veikti,o negyventi laukimu kad duotú ir dar Su pretenzijom.

  Prieš mėnesį
 • Kaimietis

  Nuoroda

  Mielieji dar kartą primenu dabar 2020 ,nemaisykyt ne 1965 m.

  Prieš mėnesį
 • Aha

  Nuoroda

  "Juozo" slapyvardį nuolat vagia sąrašo "Bitės nevagia" pagrandukas

  Prieš mėnesį
 • Chi chi

  atsakymas į: Aha Nuoroda

  Donaldas šitaip dirba nuotoliniu būdu

  Prieš mėnesį
 • D.:)

  atsakymas į: Chi chi Nuoroda

  Naudok apsisaugojimo kotraceptines priemones, kad kartais nepastotum nuotoliniu būdu :) kaip....

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  atsakymas į: Aha Nuoroda

  Kažkas vis bandote išprovokuoti. Nebežinote nieko orginalaus ką parašyti:)

  Prieš mėnesį
 • Nu

  Nuoroda

  Nesupratau-karantino metu ateit i mokykla pasiimt maisto davinio...

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano nuomone maitinimo paslaugomis turėtų užsiimti socialinių paslaugų įstaigos, o mokyklos mokymu turi užsiimti, o ne atvirkščiai.

  Prieš mėnesį
 • Jooo

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Tai kad kai kurios socialių paslaugų įstaigos pačiu atsakingiausiu metu neria į krūmus. Pav. Socialinės gerovės centras, kai jo indelis labai reikalingas, karantino metu sustabdė veiklą. Gėda!

  Prieš mėnesį
 • Ela

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Ponas Juozai, mokykla organizuoja vaikų nemokamą maitinimą, tai ir už maisto davinius atsakinga ji

  Prieš mėnesį
 • Pastaba

  atsakymas į: Ela Nuoroda

  Nemokamas maitinimas skiriamas iš savivaldybės biudžeto lėšų. Suprantama, kad įprastiniu mokyklos veiklos metu vaikų maitinimas organizuojamas mokyklose. Dabar šalyje situacija ekstriamali ir kiekviena veikla turėtų būti organizuojama racionaliausiu sprendimu , pasitelkiant visas savivaldybės įstaigas ir įmones bendram tikslui pasiekti su mažiausiais resursų ir lėšų praradimais. Atrodytų, kad socialinių paslaugų skyrius šiai veiklai labiausiai yra išvystęs darbo organizavimo procesus ir šeimų lankymą dėl paslaugų suteikimo.

  Prieš mėnesį