Naktį iš sekmadienio į pirmadienį sukarščiavęs Janušavos gyventojas išvežtas į Panevėžio ligoninę. Pirmadienį jam nustatytas susirgimas koronavirsu.

Pasak Anykščių rajono vicemero Dainiaus Žiogelio, vyriškis pagal amžių gali būti "arti rizikos grupės". Jis praėjusią savaitę dar ėjo į darbą. Kokioje įmonėje koronavirusu susirgęs žmogus dirbo - neatskleidžiama. Pastaruoju metu užsienyje jis nesilankė. 

 Plačiau - "Anykštoje"

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Monik Streep

  Nuoroda

  Aš išgyvenau sunkius laikus santykiuose su sužadėtiniu, nes jis sakė, kad daugiau manęs nemyli ir nori, kad mes nutrauktume savo sužadėtuves. Aš paklausiau, kodėl jis to nori, bet jis man nesuteikė jokio gero atsakymo, paprašiau jo neišeiti, nes aš tikrai jį myliu, jis vis tiek išvyko ir pasilieka pas kitą panele. Tai man buvo įkalbėta, nes žinau, kad jis mane myli, todėl aš rinksiuosi pagalbos ir randu Dr. Ajayi internete, jis yra burtininkas, paaiškinau. ką aš praėjau, jis papasakojo, iš kur kyla problema ir kad su manimi sužadėtiniu yra manipuliuojama, jis man pasakė burtą ir po septynių dienų sulaukiau vyro skambučio, kad jis grįžta namo, jis atėjo atgal ir dabar mes laimingai vedę. susisiekite su gydytoju Ajayi savo „Viber“ ar „WhatsApp“ numeriu: +2347084887094 arba el. paštu: drajayi1990@gmail.com

  Prieš 6 dienas
 • Keisha Ocean

  Nuoroda

  Mano santuoka susiklostė taip gerai, kai staiga mano vyras pradėjo papildomus vedybinius reikalus su savo sekretore ir kai sužinojau, kad jis nebegrįžta namo. Aš pradėjau ieškoti pagalbos, nes negaliu auginti vaikų vienas, ir tada aš sutikau visagalį gydytoją Ilekhojie, kuris liepė man nesijaudinti ir kad jis ketina atkurti mano santuoką. Taip jis padarė rašybą ir mano vyras priėjo prie manęs maldaudamas, kad visas mano darbas buvo padarytas už nugaros. Ačiū visagaliui dr. Ilekhojie. Tu esi tavo žodžių žmogus!

  El. Paštas; gethelp05@gmail.com ir paskambinkite arba „WhatsApp“ jam telefonu +2348147400259

  Prieš 3 savaičių
 • Megan Hules

  Nuoroda

  Sveiki, vaikinai, kaip aš greitai gavau mano buvusį vyrą, dr. Ilekhojie meilės rašybos rašyba tikrai suveikė!
  Mano vyras prieš tris mėnesius paliko mane pas kitą moterį ir nuo to laiko mano gyvenimas buvo kupinas skausmo ir širdies plakimo, nes jis buvo mano pirmoji meilė, su kuria praleidau visą gyvenimą. Mano draugas man pasakė, kad jis pamatė keletą burtininkų, vadinamų dr. Ilekhojie, liudijimų, kad jis gali per kelias dienas sugrąžinti meilužį. Aš jį nusijuokiu ir pasakiau, kad manęs nedomina, bet dėl ​​meilės, kurią mano draugė man pačiai surašė, ji pasikonsultavusi su dr. Ilekhojie mano vardu, o mano didžiausia staigmena po 11 valandos, mano vyras pirmą kartą man paskambino po trijų mėnesių, kad manęs trūksta ir kad jam labai gaila dėl visų dalykų, kuriuos jis privertė mane išgyventi. Jis grįžo pas mane ir dabar mes kartu esame laimingi. Aš vis dar negaliu tuo patikėti, nes labai neįtikėtina. Ačiū dr. Ilekhojie, kad sugrąžinote mano meilužį, taip pat ir mano mielam draugui, kuris užtarė mano vardu, bet kuriam, kuriam gali prireikti šios puikios dr. Ilekhojie pagalbos, el. Pašto adresas: (gethelp05@gmail.com) ir „WhatsApp +“. 2348147400259

  Prieš mėnesį
 • Laura Stigaite

  Nuoroda

  Aš per santuoką išgyvenau pragarą, kai sutikau ponios, vardu Daiva, liudijimą. Ji papasakojo, kaip ji sugebėjo išsaugoti savo santykius padedant rašybos patarėjui dr. Ajayi, nes jos vyras ją paliko kitai moteriai be jų. turėdamas reikšmingų nesusipratimų, bet rašybos žinovas dr. Ajayi, palaimintas savo protėvių, padėjo rašybos liepto galią, o jos vyras grįžo sakydamas, kad nežino, kas nutiko per jį, aš turėjau beveik panašų atvejį, nes mano vyras nori užpildyti skyrybų, bet nenoriu sulaužytų namų, nes mes jau 15 metų buvome kartu perskaitę Daivos parodymus. Kreipiausi į rašytoją dr. Ajayi ir paaiškinau jam savo situaciją, jis man papasakojo keletą tam tikrų dalykų, kuriuos reikėjo padaryti ir Aš vykdžiau jo nurodymus po savaitės burtų, mano vyras man pasakė, kad jam gaila visų skausmų, kuriuos jis man ir vaikams pateikė, pažadėdamas, kad visi jis bus šalia mūsų ir nuo tada mes gyvenome persiku e. Jei turite panašių problemų, tokių kaip mano, ar bet kokių problemų gyvenime, nesvarbu, ar tai būtų darbe, mokykloje ar sveikatos srityje, susisiekite su dr. Ajayi, kad jo darbas būtų 101% garantuotas. Paštas: drajayi1990@gmail.com „Viber“ arba „Whatsapp“: +2347084887094

  Prieš mėnesį
 • Agathe Travis

  Nuoroda

  KAIP GRĮŽTI SAVO LOVERĄ PO 24 VALANDŲ PAGAL GALINĮ SPELDINIMO RAKTUVĄ, KURIUO PRADĖTAS DR PADMANAS

  Šis straipsnis yra liudytojo, su kuriuo sutikau ieškodamas ratuko, liudytojas, kuris galėtų padėti man susigrąžinti buvusį vyrą po pertraukos, ir aš labai džiaugiuosi galėdamas pasakyti, kad mano buvęs vyras grįžta pas mane ir jis šiuo metu yra mano vyras. ir šiuo metu esu vedęs Jude'ą Rotšildą. Jude mano vyras, ir mes taip mylėjome vienas kitą, bet mano tėvai buvo prieš mus, matydami vienas kitą. Turėjome nesusipratimą dėl šeimos ginčo ir išsiskyrėme, bet mano meilė jam nepaliko manęs, nes jis buvo mano pirmoji meilė. todėl susisiekiau su DR PADMAN, kad padėčiau man ją atkurti. Šiandien džiaugiuosi, kad mano buvęs vyras dabar yra su manimi. Ačiū DR PADMANU ir linkiu visiems, kuriems reikia pagalbos, paprašyti pagalbos iš šio rašybos keitiklio ir išspręsti jūsų problemas. Susisiekite su jo el. Pašto adresu info@padmanspell.com arba https://twitter.com/padman_dr. (padmanlovespell@yahoo.com) https://padmanspell.com/index-3.html arba paskambinkite jam per „WhatsApp“ ..+19492293867.

  Prieš mėnesį
 • Nu

  Nuoroda

  Jankiu kolonijos agonija ??

  Prieš 2 mėnesių
 • Kodėl

  Nuoroda

  Dar nera informacijos apie padėti rajone. Ar butina pirkti laikrasti, kad galetum paskaityti. Kodel kitos rajonu savivaldybes ar merai skelbia infirmacija.

  Prieš 2 mėnesių
 • Komentaras

  atsakymas į: Kodėl Nuoroda

  Kad mūsų raj. meras, savivaldybė negauna tos infirmacijos. Įslaptinta juk. Duomenų apsaugos įstatymas neleidžia skelbti... Išmirs žmonės, jei niekas nieko nedarys, jei izoliuotų nekontroliuos ar jie nevaikšto už savo kiemo ribų. Nesu tikras ar neturėjau kontakto su sergančiu. Čia juk kaimas. Kiek tų gyventojų? Greit virusas pasklis, jei kontaktų atsekti dar negalima. Kodėl slepiama?! Kur tvarka!

  Prieš 2 mėnesių
 • Todėl

  atsakymas į: Kodėl Nuoroda

  O mūsų meras neskelbė? Pasižiūrėk kiek jo skelbimu pasidalino žmonių. Pagarba merui, kad viską ką žino greitai praneša visuomenei, o neklauso Verygos norų ir netyli.

  Prieš 2 mėnesių
 • įmonės

  Nuoroda

  Kodėl rajono valdžia ne informavo įmonių, kurios nuomojasi patalpas Puntuko viešbutyje , kad ten bus izoliuojami žmonės grįžę iš užsienio dėl korono viruso?

  Prieš 2 mėnesių
 • Todėl

  atsakymas į: įmonės Nuoroda

  O koks skirtumas įmonei?

  Prieš 2 mėnesių
 • jei ką

  atsakymas į: įmonės Nuoroda

  šiaip tai reikia klausti savininkų kas pernuomuoja patalpas

  Prieš 2 mėnesių
 • ?

  atsakymas į: įmonės Nuoroda

  O kam?

  Prieš 2 mėnesių
 • tiesa

  Nuoroda

  bausti i darbdavius,kad nepriziuri savo darbuotoju,liga leidzia saknis,-nerupi niekas ka sdarosi savam kieme,nebekalbu apie vienas kito saugojima,kur rajono valdzia,kad nemato

  Prieš 2 mėnesių
 • Ooo

  Nuoroda

  Bet mačiau ,prieš kelias dienas Ramybėj pasmeigė žmogu,va ten tai baisu

  Prieš 2 mėnesių
 • Sauliaus Čaplinsko konentaras facebooke

  Nuoroda

  Koronaviruso infekcijos plitimą lemia žmonės, neturintys išreikštų COVID-19 ligos simptomų, rodo apžvalgos. Kokia turėtų būti testavimo dėl COVID-19 strategija?
  DĖMESIO: Italijoje, nedideliame Vo mieste, kuris jau įveikė epidemiją, dėl COVID-19 ligos buvo ištirti visi gyventojai: 60% žmonių, kurių tyrimo rezultatas (PGR testas) buvo teigiamas, jokie simptomai nepasireiškė. Kinijoje, išanalizavus 375 mietų epidemijos vystymosi rezultatus, nustatyta, kad 86% patvirtintų koronaviruso infekcijos atvejų buvo besimptominiai arba su lengvais simptomais. Nors pastarųjų užkrečiamumas (viruso išskirimas į aplinką) pusiau mažesnis nei žmonių, turėjusių simptomus, tačiau jie lėmė didžiąją dalį - 79 proc. visų užsikrėtimo atvejų. Šie pavyzdžiai rodo, jog testavimo apimtys ir socialinės grupės turi būti labai plačios, siekiant kuo greičiau įveikti infekcijos plitimą šalyje.
  Priminsiu, jog COVID-19 ligos inkubacinis laikotarpis siekia nuo 2 iki 14 dienų ir pusei užsikrėtusiųjų simptomai dažniausiai pasireiškia iki šeštos dienos, bet lengvi ir besimptominiai koronaviruso infekcijos atvejai gali likti visai nepastebėti ir reikšmingai nulemti tolimesnį viruso plitimą, ypač jeigu bus tiriami tik simptomų turintys asmenys.

  Prieš 2 mėnesių
 • janusava

  Nuoroda

  BUKIM TOLERANTISKI ,NUSTOKIT KALTINTI KAS ATSITIKO TAI GALI KIEKVIENAM TAI ATSITIKTI,VISI PALAIKYKIM JO SEIMA ,O LIGONUI TIK PALINKEKIM SVEIKATOS .DABAR VISI KARTU TURIME DRAUGISKAI GYVENTI PALINKETI VIENI KITIEMS SAULETOS IR SVEIKOS DIENOS.

  Prieš 2 mėnesių
 • Komentaras

  atsakymas į: janusava Nuoroda

  Kaltinti nereikia. Visiems linkiu suvokimo, kad reikia šitą karantino laiką išbūti namie, savo kieme! Neikim į svečius, nelankykim savo vyresnio amžiaus tėvų, neikim į parduotuves reikia nereikia kiekvieną dieną, nevažiuokim pas draugus. Juk nuo mūsų pačių priklauso ar virusas toliau plis, ar ne. Maistą vyresnio amžiaisaus žmonėms ir vienišiems platina savanoriai Anykščiuose. Pasidomėkim kur kreiptis. Savanoriai maistą paliks prie durų, nekontaktuos su gyventojais. Jei tikrai labai svarbiu atveju į viešumą būtina išeiti, laikykimės vienas nuo kito mažiausiai 2 m atstumu. Dažnai plaukim rankas su muilu ir šiltu vandeniu. Nelieskim veido neplautom rankom. Jei nešiojate kaukes pasisiuvę, parėję į namus išvirkite jas, po to išlyginkite. Atsiminkite jos juk neturi didelės apsaugos! Gydytojai prie corona ligonių dirba su specialiomis kaukėmis, respiratoriais, o tokių apsaugos priemonių dabar labai sunku gauti. Labai prašau jūsų būkim, mielieji, atsakingi ne tik už save pačius, bet ir už savo šeimos narius, gimines, kaimynus, draugus, medikus! Savo kieme kiek norit galit vaikščiot, nes grynas oras yra būtinas, stiprėja imunitetas, o saulės spinduliai gamina vitaminą D. Nesukelkim masinių laidotuvių, kaip Italijoj ar kitose šalyse. Būkim saugūs ir atsakingi!

  Prieš 2 mėnesių
 • Būtent

  atsakymas į: Komentaras Nuoroda

  kad savo kieme, dauguma šito nesupranta.

  Prieš 2 mėnesių
 • Komentaras

  Nuoroda

  Plačiau Anykštoje... Dabar ieškok, kur tą Anykštą nusipirt. Dėl jos į parduotuvę eit... Kodėl visos straipsnio negalima buvo įdėt?

  Prieš 2 mėnesių
 • Elementaru

  atsakymas į: Komentaras Nuoroda

  Galima užsisakyti.

  Prieš 2 mėnesių
 • Ats

  atsakymas į: Elementaru Nuoroda

  Galima, bet, manau, neatneš taip greit ir būtent šitą nunerį.

  Prieš 2 mėnesių
 • Nenusimink

  atsakymas į: Ats Nuoroda

  paguosk save, kad bus dar daugiau sergančių karoną.

  Prieš 2 mėnesių
 • ..

  atsakymas į: Nenusimink Nuoroda

  Juokas juokais, bet taip, matyt ne vienas atvejis Janušavoj. Nors viliuosi...

  Prieš 2 mėnesių
 • na taip

  Nuoroda

  rSaviizoliacija,-pateike pavyzdi.ot visus sugryzusius reikejo numatyti patalpinti i lukiskiu buvusi kaleima,ir niekas butu neatsitike ir tokiu skaudziu pasekmiu neturetume ir kiek galima baimeje gyventi.

  Prieš 2 mėnesių
 • Ojei

  Nuoroda

  Mano vaikai negrai kas būtų juk jie barzdos ir pipkes nelaiko dantyse a) je

  Prieš 2 mėnesių
 • Sėdėtų karantinuoti namuose,nelakstytu sutemus,tai ir žmonės kiti nebuvę užsienį nesirgtu,gal ir bendravo žmogus su kokiu grįžusių.

  Prieš 2 mėnesių
 • Savanoris

  atsakymas į: C Nuoroda

  Visi riteriai uz kito laido galo. labai daug informacijos asmenines atskleidziat, vardus, pavardes, gimines,tai ir patys pasirodykit kas tokie esat, ko myzat i bata? Supuveliai jus komentatoriai. Nuo tokiu dalbajobu kaip jus galejo apsikresti zmogus. Isnykit nuosmaukos.

  Prieš 2 mėnesių
 • Darius

  atsakymas į: Savanoris Nuoroda

  Inga nerodyk savo kultūros lygio... Tavo vietoj pirmas adekvatus žingsnis būtu: pasidaryk testą ir izoliuokis. Nes šiai dienai esi potenciali grėsmė visam kaimui... Ir nebevartok tų pigių nar...

  Prieš 2 mėnesių
 • Savanoriui šlykštynei

  atsakymas į: Savanoris Nuoroda

  Iš kur tiek rinktinių žodžių ir kam jie skirti? Gal čia nuo amžino gėrimo, bet akivaizdžiai negerai su protu ir bendravimo maniera.

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: Savanoris Nuoroda

  Pasirasyk pavarde ereli

  Prieš 2 mėnesių
 • Giedrius

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Kam pavarde yra juk komentatoriu id kodas ....ivedi programele todo kokio parasyto vaivajaus aiski pavardes ..dievekas čia bando protingais pabuti....

  Prieš 2 mėnesių
 • Darius

  atsakymas į: Giedrius Nuoroda

  Bet ir yra kvailų žmonių. Baudžiamoji gresia už saviizoliaciijos nesilaikymą. Taip kad parazitai tylekit ir atsiprasynekit visuomenės. Nes dar palosite priduosim atsakingoms tarnyboms.

  Prieš 2 mėnesių
 • Savanoriui

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Čia matyt toks erelis esi su vištos sparnais.

  Prieš 2 mėnesių
 • Darius

  Nuoroda

  Problema ta kad svogeris buvo iš Anglijos grįžęs nesilaikė karantino... Plius sesės vaikai vienas iš Anglijos kitas iš Vokietijos... Dar Dabužių k. Lankėsi...

  Prieš 2 mėnesių
 • Savanoris

  atsakymas į: Darius Nuoroda

  Darius, daug zinai ziuriu, tai pasakyk savo Varda Pavarde viesai atskleisk kas toks esi, kitus tai viesint sugebi nuosmauka tu.

  Prieš 2 mėnesių
 • Nesupratau

  atsakymas į: Darius Nuoroda

  Visiškas interenacionalas. Vienas vaikas vokietis, kitas anglas. Įsivaikino?

  Prieš 2 mėnesių
 • Darius

  atsakymas į: Nesupratau Nuoroda

  Bet tada buvo populiacijos 1.8 milijardo . Dabar 7.8 taip kad nusimato 256mln po žeme per 3 metus pasaulyje vien nuo šios ligos... Taip kad ačiū debilams emigrantams kad parvežė t dovanų į Lietuvą ... Ačiū Neriau ir Aurimai... Kad atvežėt į Dabužių k...

  Prieš 2 mėnesių
 • Atsakymas Dariui

  atsakymas į: Darius Nuoroda

  Debileli tu nelaimingas. Bent jau zinaj kada Aurimas su Nerijum buvo atvaziave? Dar nei Vokietyjoje ir nei Anglijoje niekas nesirgo ir karantinas nebuvo paskelbtas. Taj, kad persisviesk galva ir atsinaujink informacija debileli. Linkiu, kad taves neaplenktu ta pati covid 19

  Prieš 2 mėnesių
 • Atsakymas Dariui

  atsakymas į: Darius Nuoroda

  Debileli tu komentatoriau, Nerijus su Aurimu buvo pries tiek laiko, kaip dar nebuvo paskelbtas karantinas ir Europoje dar niekas nesirgo, prasisviesk galva ir atsinaujink informacija debileli.

  Prieš 2 mėnesių
 • Atsakymas Dariui

  atsakymas į: Darius Nuoroda

  O tau debileli nezinoma informacija, kad pats susirges asmuo buvo Anglijoje nesenai? Va, kad tave pagautu covid 19, tai nors nauda butu, maziau liktu siame gyvenime tokiu debilu.

  Prieš 2 mėnesių
 • Atsakysiu Dariui...

  atsakymas į: Darius Nuoroda

  Ziurek neispruses zmogau, tavo mineti zmones Aurimas ir Nerijus pries kiek laiko buvo Lt? Pries karantina, is kur tavo zinios kad jie kontaktavo su infekuotoju kuriam patvirtintas civid-19? Kodel nusprendei, kad jie isplatino virusa? Kaip taip metytis kaltinimais? Laikykites, saugokites zmones, o ne pletkus skleiskit..

  Prieš 2 mėnesių
 • 123

  atsakymas į: Darius Nuoroda

  o is kur tu zinai tai nori pasakyt kad buvo gryze aure su nerioku ir lankesi pas sese dabuziuos kuri gyvena pas seneli

  Prieš 2 mėnesių
 • Darius

  atsakymas į: 123 Nuoroda

  Jo užuojauta Ingai ...mes su tavimi Aliau laikykis!

  Prieš 2 mėnesių
 • viusas

  Nuoroda

  Elmininku lyksnos darbininkai gal nemirtingi,ar jie niekam nerupi ir neidomu,kad toje istaigoje greit gali isipliekst coronos zidinys,be kaukiu be nieko.kol nelames nera,-visiems dzin.

  Prieš 2 mėnesių
 • o

  atsakymas į: viusas Nuoroda

  kam tos kaukes, jei jos padeda tiek pat, kiek stringai nuo šalčio.

  Prieš 2 mėnesių
 • To visausas

  atsakymas į: viusas Nuoroda

  Man tai baisu kas dedasi komunaliniame, visi be jokiu apsaugos priemonių

  Prieš 2 mėnesių
 • Kazkuris

  atsakymas į: To visausas Nuoroda

  Dalbajobas Man kažkada atrase.Ką tau spjaudo komunalininkas ant tavęs,debile ką tu nori kad niekas nedirbtų.Čia kai žymėjo konteinerius per karantina.Šiai dienai sakyčiau Nedelsiant atleist!!!!!!

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Ne taip toli ta janusava, nemažai žmonių dirba Anykščiuose, daugiau atsakomybės visiems, ypač darbdaviams.

  Prieš 2 mėnesių
 • Tankistas

  Nuoroda

  Nu aš unt rotary klubų kreipsiuos .Maz kokį kaukę padovanos?

  Prieš 2 mėnesių
 • Kur karščiavimo klinika Anykščiuose. Kada bus.

  Prieš 2 mėnesių
 • Pataisymas

  atsakymas į: O Nuoroda

  Yra paruoštos patalpos nuo karantino paskelbimo.Su karščiavus,prašome kreiptis.

  Prieš 2 mėnesių
 • valdo

  Nuoroda

  ir dar ,taigi dabar viska nurasys tai koronai,kad ir kuom besusirgsi,ijunkit smegenys zmones.

  Prieš 2 mėnesių
 • Aurimas

  atsakymas į: valdo Nuoroda

  Butent

  Prieš 2 mėnesių
 • Psichai

  Nuoroda

  Pusė komentatorių yra pdsichai. Jiem eikia važiuot karantinuogtis į Rokiškio psichuškę arba Aknysytų pensionatą. Nieko rimto, nieko pozityvaus tuose komentaruose, tik nusišnekėjimai, klierdesiaoi, pletkai.

  Prieš 2 mėnesių
 • Prieštarauju

  atsakymas į: Psichai Nuoroda

  Jau nereikia. Yra puikių komentarų.
  Pradžioje valgyti reiktų mažus vaikus. Įdomu kur mergaitė? Gal žino teta Neringa? O gal jau suvalgė?
  Lankėsi Norfoje, Iki, Maximoje, Ukmergės Lidle, visose Anykščių rajono kooperatyvo part\parduotuvėse, Žiburio filialuose ir t.t. Sėdėk dabar ant klozeto ir naudok popierių. Prisipirkai tualetinio popieriaus, o dabar apsitriedei. Sveikinu. Dar galiu PATARTI PASIKARTI
  Dar Petrauskas, Jankauskas, Kazlauskas, Ramanauskas, Stankevičius, Žukauskas, Balčiūnas, Vasiliauskas, Urbonas, Pocius; mergaičių – Stankevičiūtė, Petrauskaitė, Kazlauskaitė, Butkutė, Jankauskaitė, Navickaitė, Pociūtė, Rimkutė, Ramanauskaitė, Balčiūnaitė.
  Visą straipsnį galite rasti https://www.tv3.lt/naujiena/lietuva/959073/ivardytos-50-populiariausiu-lietuvisku-pavardziu-pasitikrinkite-savaja
  Dabar pasirodys visi durniai. "Bendradarbiai turi žinoti". Jei esi bendradarbis, tai ir žinai, jei nesi tai ne tavo reikalas. Atsiras oficialiame COVID 19 tinklapyje visas infekuotų maršrutas ir žiūrėk.

  Prieš 2 mėnesių
 • valdo

  Nuoroda

  nu ir prasidejo masine psichoze......gripas cia,kaip ir kiekvienais metais sergam,tik va kazkas jau perlenkineja lazda,nors lazda turi du galus...

  Prieš 2 mėnesių
 • jo, gripas

  atsakymas į: valdo Nuoroda

  Bet prieš kurį nėra vaistų. Prieš 100 metų siautė ispaniškasis gripas. 50 milijonų aukų?

  Prieš 2 mėnesių
 • Dabužių k.

  atsakymas į: jo, gripas Nuoroda

  Bet tada buvo populiacijos 1.8 milijardo . Dabar 7.8 taip kad nusimato 256mln po žeme per 3 metus pasaulyje vien nuo šios ligos... Taip kad ačiū debilams emigrantams kad parvežė t dovanų į Lietuvą ... Ačiū Neriau ir Aurimai... Kad atvežėt į Dabužių k...

  Prieš 2 mėnesių
 • Drabužiai

  atsakymas į: jo, gripas Nuoroda

  Bet tada buvo populiacijos 1.8 milijardo . Dabar 7.8 taip kad nusimato 256mln po žeme per 3 metus pasaulyje vien nuo šios ligos... Taip kad ačiū debilams emigrantams kad parvežė t dovanų į Lietuvą ... Ačiū Neriau ir Aurimai... Kad atvežėt į Dabužių k...

  Prieš 2 mėnesių
 • Darius

  Nuoroda

  Verksniu tauta ko verket visi prasirgsim.ziurekit per stresa nereiktu vogti eiti zudyti nes zmones nuo bado ziauresni.viskas cia gerai burbulas ispustas

  Prieš 2 mėnesių
 • atsakymas į: Darius Nuoroda

  rašote, ar galvojate? Taip prasirgs dauguma jaunų ir tikėtina be komplikacijų. Jūs gal tėvų ar senelių neturite? O ką daryti ir tiems kūrių imunitetas nusilpęs dėl tam tikrų ligų pvz:vėžys...

  Prieš 2 mėnesių
 • ...

  atsakymas į: Nuoroda

  Ne tik vėžys..., taip pat labai pavojinga sergantiems įvairiomis širdies, plaučių ligomis...

  Prieš 2 mėnesių
 • Suprantate

  atsakymas į: ... Nuoroda

  ką daugtaškis reiškia...

  Prieš 2 mėnesių
 • Dariui

  atsakymas į: Darius Nuoroda

  Pradžioje valgyti reiktų mažus vaikus. Įdomu kur mergaitė? Gal žino teta Neringa? O gal jau suvalgė?

  Prieš 2 mėnesių
 • tai aiskinkites

  Nuoroda

  gal kokiose parduotuves lankesi ,o dabar uzslaptinta ,kodel

  Prieš 2 mėnesių
 • Ko pati ten ėjai ?

  atsakymas į: tai aiskinkites Nuoroda

  Lankėsi Norfoje, Iki, Maximoje, Ukmergės Lidle, visose Anykščių rajono kooperatyvo part\parduotuvėse, Žiburio filialuose ir t.t. Sėdėk dabar ant klozeto ir naudok popierių. Prisipirkai tualetinio popieriaus, o dabar apsitriedei. Sveikinu. Dar galiu PATARTI PASIKARTI

  Prieš 2 mėnesių
 • Jo

  Nuoroda

  Čia nedelsent daugely reik salint nuo pareigų ,tiek seniūnijų tiek savivaldybių darbuotojus.Jus nemanau ,kad igalus esat kažką daryt.Atsiprašau mano nuomonė.

  Prieš 2 mėnesių
 • Jo jo

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  Tuo pačiu ir kleboną reiktų? Ar dar palauks?

  Prieš 2 mėnesių
 • Kaimietis

  atsakymas į: Jo jo Nuoroda

  Klebonas puikiai WiFi dėsto misias,o kai kurie nesugeba.Ir pasirodo chebryte kas dabar Vatinukai?!A?

  Prieš 2 mėnesių
 • Pritariu kaimiečio sveikam protui

  atsakymas į: Kaimietis Nuoroda

  vatinukų sąrašas
  Jo
  gal
  Taigi -atsakymas
  Oksi
  Skiedalai
  Patikėkit ir t.t.

  Prieš 2 mėnesių
 • KUILIS

  Nuoroda

  A tai kas dabar mani ir mano kiaulas šers? Kas mano vaikus paršiokus penės, bliam ?! Pats Gindrėnas gal?

  Prieš 2 mėnesių
 • As

  atsakymas į: KUILIS Nuoroda

  Sako pogrindziuos mėsa aina gerai

  Prieš 2 mėnesių
 • Tu

  atsakymas į: As Nuoroda

  Sakė pasakė per šikinę pliaukšt! :)

  Prieš 2 mėnesių
 • gal

  Nuoroda

  Žiogeli irgi nušalinti nuo pareigu

  Prieš 2 mėnesių
 • atgal

  atsakymas į: gal Nuoroda

  Kaž Žiogelį nuo pareigų? Geriau tu pats nusišalink nuo komentarų! :)

  Prieš 2 mėnesių
 • klm

  Nuoroda

  malūne ir kiaulyne

  Prieš 2 mėnesių
 • soske

  Nuoroda

  ko cia trydaliojat. dar neaisku ar aplamai ten koronas ar gripas. kitas dalykas, nereiskia, kad kiekviena sutikta ir apkrete. panevezyje koronuota gyde, ir tai nei vienas daktaras neapsikretes. geriau pirma laiko nestresuokit. o jei ir apsikretes, tai issigydis, kokia cia problema.

  Prieš 2 mėnesių
 • Jo

  Nuoroda

  Nebus čia židinio pas mus.Ar neperanksti prisigedojom.

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi -atsakymas

  Nuoroda

  Paminėjot Jurkėno darbovietę. O kur Dragunas su Puoliu dirba? Tai išeina, kad ne vienas, bet trys iš Janušavos užsikrtėtę?

  Prieš 2 mėnesių
 • u

  atsakymas į: Taigi -atsakymas Nuoroda

  Dar Petrauskas, Jankauskas, Kazlauskas, Ramanauskas, Stankevičius, Žukauskas, Balčiūnas, Vasiliauskas, Urbonas, Pocius; mergaičių – Stankevičiūtė, Petrauskaitė, Kazlauskaitė, Butkutė, Jankauskaitė, Navickaitė, Pociūtė, Rimkutė, Ramanauskaitė, Balčiūnaitė.
  Visą straipsnį galite rasti https://www.tv3.lt/naujiena/lietuva/959073/ivardytos-50-populiariausiu-lietuvisku-pavardziu-pasitikrinkite-savaja

  Prieš 2 mėnesių
 • taigi

  Nuoroda

  tai GRAZVYDAS JURKENAS is JAROS kiauliu fermos ,kuri priklauso VL.GINDRENUI

  Prieš 2 mėnesių
 • Jau

  Nuoroda

  netoli Traupio tas virusas, eina apilnk. Prie Svirnų, Dabužių, Piktagalio ir kitur gal jau nuėjo. Negi užtversi sieną virusui, jei patys žmonės platina, nesisaugo.

  Prieš 2 mėnesių
 • Kas esi

  Nuoroda

  Vataip virusa ir platyna nesakidami kur kas su kuo bendravo jau gal i kita kaima atnese ziauru jokio supratymo

  Prieš 2 mėnesių
 • Www

  Nuoroda

  Baisiausia liga panika ir psichozė, iš komentarų jau matosi kam reikia gydytis...

  Prieš 2 mėnesių
 • Nu joooo

  atsakymas į: Www Nuoroda

  Pritariu

  Prieš 2 mėnesių
 • Oksi

  Nuoroda

  Pikta kodėl neatskleidžia kur dirba,kokia čia paslaptis,kaip visam pasauly taip daros.Gal norit kad visi kaip musės iškristu.Žinodami kur dirbo nors tie karantinuosi ,ot tvarka pas mus.

  Prieš 2 mėnesių
 • \

  atsakymas į: Oksi Nuoroda

  KAIP NEATSKLEIDŽIA? KAM REIKIA TAM PRANEŠĖ. SKAMBINK VANDAI.

  Prieš 2 mėnesių
 • Skiedalai

  Nuoroda

  Ko ukmergišiams važinėt apsipirkt į Anykščius- juk ir ten krautuvių ant kiekvieno kampo, gal net daugiau kaip Anykščiuos. Tik durniai gali važinėti iš savo miesto kažkur kitur.

  Prieš 2 mėnesių
 • Nerimas nerimas

  atsakymas į: Skiedalai Nuoroda

  Nesikeikus b..t, ko jus varot ant tos ukmerges....! Paziurekit kas darosi kituose miestuose,Klaipedoj. Vaziuot visi vaziuojat mazai kavarskas slampioja ukmergej po prekybcentrius ,pazystu labai gerai kiekviena sutikta ir kiekviena savaitgali susitiksi. Ir is seriu . O duotis duodasi patis kaip korona virusai. Pirmiause pradekit nuo saves o poto sakykit apie kitus. Nes jau slykstu darosi????????????

  Prieš 2 mėnesių
 • Tai kad

  atsakymas į: Nerimas nerimas Nuoroda

  Šeriuose svarbu nesutikti prie tvoros pririšto su lenciugu BGK.

  Prieš 2 mėnesių
 • BGK

  atsakymas į: Tai kad Nuoroda

  Tavęs turbūt pydaras tėvas toliau to kaimo ir neišleidžia

  Prieš 2 mėnesių
 • klausymas

  atsakymas į: Tai kad Nuoroda

  o tai BGK Šeriuos ganas?:)

  Prieš 2 mėnesių
 • kkk

  atsakymas į: klausymas Nuoroda

  Už lindimą prie berniukų BGK buvo pririštas Šeriuose Gėlių gatvės pradžioje prie tvoros.

  Prieš 2 mėnesių
 • BGK

  atsakymas į: kkk Nuoroda

  Tai tavo močia negi berniukas

  Prieš 2 mėnesių
 • Interesna

  atsakymas į: kkk Nuoroda

  A tai čia tas pats BGK kur komiteto fun klubui vadovauja?:)

  Prieš 2 mėnesių
 • Žiogeli

  Nuoroda

  nelauk niekada "stebuklo" - jis visada pats ateis pas tave ..!
  G.K.

  Prieš 2 mėnesių
 • Kad spėti suvaldyti

  Nuoroda

  Ar teko susidurti ,kad Ukmergės gyventojai jau važinėja į Anykščius apsipirkti maisto, ir kaip Jums atrodo... ,ka galim pakeisti mes,jeigu valdžia nieko nesprendžia?

  Prieš 2 mėnesių
 • Arminas J.

  Nuoroda

  Izuoliuot visą Ukmerge,gal iš ten atsivežė.Janušava netoi ir ukmergės.

  Prieš 2 mėnesių
 • Nors

  atsakymas į: Arminas J. Nuoroda

  Vienas protingas komentaras. Pritariu Ukmergė izoliuoti. Tikrai parsivežė iš Utenos.

  Prieš 2 mėnesių
 • Anykstenas

  Nuoroda

  Bus cia daug kas usikretes

  Prieš 2 mėnesių
 • Anykstenui

  atsakymas į: Anykstenas Nuoroda

  Ir durnam aišku, kad bus. Sedėk k..rva namie ir niekur neik.

  Prieš 2 mėnesių
 • Patikėkit

  Nuoroda

  Bendradarbiai jau informuoti, kaip ir visas kaimas - viską žino, kad kaip iš kur. O kitiems žinoti nebūtina. Neturit ten giminaičių - nėra reikalo ir panikuoti.

  Prieš 2 mėnesių
 • Oi

  atsakymas į: Patikėkit Nuoroda

  tikrai visas kaimas nežino. Sklando gandai, tikslios informacijos nėra, žmonės išsigandę.

  Prieš 2 mėnesių
 • Dirbo kavarsko gaisrinej, zmona ukmerges sodroj

  Prieš 2 mėnesių
 • anykstėnas

  Nuoroda

  Čia buvo laiko klausimas,žmogus nesilankė užsienyje,o epicentras tai Ukmergė,o Veryga rėkia dar ne izoliuosim ,dar nėra baisu,o paskui bus vėlu,ir vėl paskui pasakos nepagalvojom ,kad taip bus...

  Prieš 2 mėnesių
 • Darius

  atsakymas į: anykstėnas Nuoroda

  Problema ta kad svogeris buvo iš Anglijos grįžęs nesilaikė karantino... Plius sesės vaikai vienas iš Anglijos kitas iš Vokietijos...

  Prieš 2 mėnesių
 • Darius

  atsakymas į: anykstėnas Nuoroda

  Problema ta kad svogeris buvo iš Anglijos grįžęs nesilaikė karantino... Plius sesės vaikai vienas iš Anglijos kitas iš Vokietijos...

  Prieš 2 mėnesių
 • Issiaiskinti

  atsakymas į: Darius Nuoroda

  Būtinai reikia išsiaiškinti.o kas nesilaikė karantino- bausti bauda.kol nebus baudu-nebus tvarkos.

  Prieš 2 mėnesių
 • Izoliuoti

  Nuoroda

  Reikia izoliuoti visą Janušavos kaimą arba gal ir Kavarsko seniūniją. Kai kas to ir norėtų, jei taip nori siužinoiti tp žmogaus pavardę, darbovietę, judėjimo maršrutą ir t.t. Nereikia panikuoti ir nešioti pletkus. Geriau visi rūras suraukę namie sėdėkit ir mažiau valkiokitės po krautuves ar kaimynus.

  Prieš 2 mėnesių
 • Janusava

  Nuoroda

  Dragunas isveztas izuoliuoti jurkenas ir puolis

  Prieš 2 mėnesių
 • Kokioje imonėje dirbo neatskleižiama. Kas per paslaptys? Nu gryni klaunai,tai kaip tik reikia aiškintis kur dirbo su kuo bebdravo...,nes tikrai užkrėstų bus ir daugiau.Kaimų kaimas,daugiau nieko,be jokios atsakomybės! Bausti tokius!

  Prieš 2 mėnesių
 • ?

  atsakymas į: N Nuoroda

  Neskleiskite paskalų ko nežinote

  Prieš 2 mėnesių
 • To N

  atsakymas į: N Nuoroda

  Ar tau ne po.. Šalin rankas nuo Verygos

  Prieš 2 mėnesių
 • sakyciau

  Nuoroda

  ne jusu reikalas jo pavarde, kur dirbo ir t.t. ziurekit saves o nesigylinkit apie kitus.

  Prieš 2 mėnesių
 • Kaimietis

  Nuoroda

  Pavėluotą jau senai aišku ir taip.Nes ismokom gyvent....

  Prieš 2 mėnesių
 • Nuoroda

  Nors neinam iš namų, bet geriau žinot

  Prieš 2 mėnesių
 • Aš tau

  atsakymas į: Nuoroda

  Tad žinok, visi tavo kaimynai jau nešioja virusą. Pardavėjos serga. Sėdėk namie ir niekur neiti. Viskas.

  Prieš 2 mėnesių
 • Ui ui ui

  Nuoroda

  Dabar pasirodys visi durniai. "Bendradarbiai turi žinoti". Jei esi bendradarbis, tai ir žinai, jei nesi tai ne tavo reikalas. Atsiras oficialiame COVID 19 tinklapyje visas infekuotų maršrutas ir žiūrėk.

  Prieš 2 mėnesių
 • AS

  atsakymas į: Ui ui ui Nuoroda

  PRITARIU

  Prieš 2 mėnesių
 • OK

  Nuoroda

  ikti., kad pranešė anksčiau nei jis. Bet meras yra vyras ir Kildišienės bendražygių nepaiso.

  Prieš 2 mėnesių
 • Tiksliau

  Nuoroda

  Ne Anykštėnas, o Anykščių rajono gyventojas iš Janušavos kaimo. (neklaidinkit)

  Prieš 2 mėnesių
 • Tada

  atsakymas į: Tiksliau Nuoroda

  anykštėnų apskritai nėra.

  Prieš 2 mėnesių
 • Pikta

  Nuoroda

  Kodėl nesamokot įmonės pavadinimo? Kas per paslaptys? Kokioj šali gyvenam??? Baisu!!! Žmonės turi žinoti viską!!!!!

  Prieš 2 mėnesių
 • Manau

  atsakymas į: Pikta Nuoroda

  Ateis laikas ir sužinosite. Kai bus tikrai patvirtinta oficialiai.

  Prieš 2 mėnesių
 • Justas

  Nuoroda

  Kas čia dabar? Koks dar slaptumas? Į sovietiją gryžom?

  Prieš 2 mėnesių
 • Nuoroda

  Kodėl nesakot imonės manau turi ir žmonės žinoti o čia neatskleidžiama cirkai

  Prieš 2 mėnesių
 • Paslaptinga

  Nuoroda

  Tokia visur padėtis, o jus dar slepiate.

  Prieš 2 mėnesių
 • pilietis

  atsakymas į: Paslaptinga Nuoroda

  Kol nėra oficialios info iš medikų, niekas neturi teisės skleisti nepatvirtintos informacijos.

  Prieš 2 mėnesių
 • Tai

  atsakymas į: pilietis Nuoroda

  Jei nustatyta infekcija - tai jau oficialu. SKUBIAI praneškit kur dirbo!!!!

  Prieš 2 mėnesių
 • nesuprantu

  atsakymas į: Tai Nuoroda

  Koks tau skirtumas? Jei bus mokykloje, tai ką pro Kavarską važiuosi kitu keliu? O jei bus darbo biržoje, tai ką darysi?

  Prieš 2 mėnesių
 • .

  atsakymas į: nesuprantu Nuoroda

  BENDRADARBIAI PRIVALO ŽINOTI!!!!!!

  Prieš 2 mėnesių
 • Irma

  Nuoroda

  Kas cia per slaptumas ,kodel taip daroma ,ar ,kad daugiau apsikrestu

  Prieš 2 mėnesių
 • ???

  Nuoroda

  Nu jo, šitos paslaptys prives prie didesnio plitimo.

  Prieš 2 mėnesių
 • Algis

  Nuoroda

  Reiketu bent jau inicialus zmogaus parasyt , o gal as su juo bendravau , kokia cia paslaptis ?

  Prieš 2 mėnesių
 • SOS

  Nuoroda

  Ar ekstremalios situacijos operacijų valdymo vadovas ėmėsi veiksmų, kad būdų izoliuoti asmenys, su kuriais susirgęs asmuo bendravo? Ar dabar tyliai platinsime virusą???

  Prieš 2 mėnesių
 • To N

  atsakymas į: SOS Nuoroda

  Nuo dabar pradės platinti garsiai. A, U, aš virusą nešu.
  Jei butum bent kiek protingesnis už bato aulą, tai žinotum, kad dabar infekuotas vardina visus kontaktus ir su visais bus susisiekta. Bet kadangi esi durnesnis už bato aulą, tai gali balsuoti už Gretą, už nevagiančių bičių sąrašą, už Frontą ir t.t.

  Prieš 2 mėnesių
 • Nagas

  atsakymas į: SOS Nuoroda

  Turbūt paties neatsiklausė. Nepradėkite vadovauti žmonėms, kurie dirba

  Prieš 2 mėnesių
 • Paklausimas

  atsakymas į: Nagas Nuoroda

  O kas čia taip nedirba?

  Prieš 2 mėnesių
 • 50

  Nuoroda

  Butina planest ir kur dirba ir kur pastaruoju metu lankesi.

  Prieš 2 mėnesių
 • dar po 100

  atsakymas į: 50 Nuoroda

  tuoj kad planešiu.

  Prieš 2 mėnesių
 • jo

  Nuoroda

  i koki darba Janusavoj,kiaulyden arba malunan

  Prieš 2 mėnesių
 • 53

  Nuoroda

  kokia čia gali būti paslaptis? Būti pranešti, kad žmonės žinotų su kuo dirbo ar bendravo.

  Prieš 2 mėnesių
 • Marytė

  atsakymas į: 53 Nuoroda

  Šnekate visi nesąmones, skleidziate kažkokias paskalas. Kas koktaktavo tas žino tie informuoti ir izoliuoti.

  Prieš 2 mėnesių
 • Kraštietis

  atsakymas į: 53 Nuoroda

  Būtina pasakyti, kad žmonės žinotų! Kad jie sektų savo sveikatą ir neitų iš namų!

  Prieš 2 mėnesių
 • nagi

  atsakymas į: Kraštietis Nuoroda

  ir taip uždrausta kontaktuoti su kitais.

  Prieš 2 mėnesių
 • Jo

  atsakymas į: nagi Nuoroda

  Batonu kepykloj

  Prieš 2 mėnesių
 • na

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  ir piktumas žmonių.

  Prieš 2 mėnesių