Koncerno „MG Baltic“ valdoma alkoholio gamintoja „MV Group Production“ šią savaitę Kauno „Stumbro“ gamykloje pradeda gaminti dezinfekcinį rankų skystį, pranešė bendrovė.

 

Šiuo metu gamykla baigiama ruošti jo gamybai – balandį planuojama pagaminti nuo 400 tūkst. iki 1 mln. litrų skysčio.

„Pirmiausia nemokamai skysčiu aprūpinsime savo darbuotojus ir miestus, kur veikia mūsų gamyklos“, – pranešime teigia „MV Group Production“ generalinis direktorius Algirdas Čiburys.

„MV Group Production“ valdo keturias gėrimų gamyklas – Kauno „Stumbrą“, Alytaus „Alitą“, „Anykščių vyną“ bei Šiaulių alaus daryklą „Gubernija“, todėl pirmąsias skysčio partijas bendrovė padovanos Kauno, Alytaus, Anykščių ir Šiaulių savivaldybėms.

Vėliau jis bus parduodamas ligoninėms ir kitoms prioritetinėms įstaigoms bei gyventojams. Planuojama, kad masinė prekyba bus pradėta balandžio antrą savaitę.

Dezinfekcinį rankų skystį jau gamina „Vilniaus degtinė“, kosmetikos gamintoja „BIOK laboratorija“ ir kitos įmonės.

BNS

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Leiskit Paneviežui gamint

  Nuoroda

  kažkada langų plovimo skysti labai gerai gamino, babatuką, kaip jis ten vadino

  Prieš 2 mėnesių
 • Monikutės vasara

  Nuoroda

  Dezinfekuokitės!!!

  Prieš 2 mėnesių
 • jonelis

  Nuoroda

  sako bus Norfoje šių savaity,tai ,kai bus parašykit žinute

  Prieš 2 mėnesių
 • bus kai

  Nuoroda

  nebereiks

  Prieš 2 mėnesių
 • Kaimo Jurgis

  Nuoroda

  Visur skelbiama apier tų dezinfekcinių skysčių gamybą. Bet kur jo nusipirkti? Gal didžiuosiuose prekybos centruose jo ir būna, o kur gauti gyvenantiems kaimo vitovėje? Nežinia, sar to skysčio per mažai pagaminama, ar jis išperkamas spekuliantų ir pijokų dideliais kiekiais. Pasidomėkite, Anykštos žurnalistai, kaip čia yra ir kada šiytas stebuklingas skystis pasieks kaimų ir mirestelių krautuves.

  Prieš 2 mėnesių