Lietuvoje dėl pasaulyje plintančio koronaviruso jau antrą savaitę tęsiasi karantinas. Daugelio gyvenimas pastarosiomis dienomis apsivertė aukštyn kojomis, mieste uždaryta daugelis parduotuvių, neveikia grožio salonai, nevyksta kultūriniai renginiai…
,,Anykšta” pašnekovų teiravosi, kaip jie jaučiasi, gyvendami pasikeistusiomis sąlygomis, domėjosi, kaip saugosi nuo koronaviruso.

 

Rimantas SEREIČIKAS, anykštėnas, Alantos technologijos ir verslo mokyklos Anykščių filialo mokytojas:

-Šiuo metu į darbą fiziškai eiti nereikia, bet jis vyksta nuotoliniu būdu - palaikau ryšį su moksleiviais kompiuteriu ir kitomis ryšio priemonėmis. Nemanau, kad dėl to ugdymo procesas nukentės, nes pas mus mokymo procesas kiek kitoks nei bendrojo ugdymo mokyklose. Toks sutapimas, kad vienai moksleivių grupei dabar, berods iki birželio mėnesio, yra praktika. Jie bet kuriuo atveju nuo tiesioginio mokymosi proceso mokykloje yra atsitraukę.
Dabartinis metas yra grėsmingas, bet, blaiviai žiūrint ir elgiantis protingai, tikiuosi, kad kažkaip išgyvensime.Svarbu nepainikuoti, nesielgti lengvabūdiškai ir nežaisti su ugnimi. Klausant ir matant, ką skelbia žiniasklaida, matyti, kad yra visokių atvejų.
Gyvenu privačiame name, tad galima sakyti, kad esu tam tikroje saviizoliacijoje. Be tam tikro reikalo į miestą neinu. Paskutinį kartą parduotuvėje lankiausi kovo 15 dieną.
Net pats Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga nelabai kažką gali prognozuoti, kada visa šita suirutė dėl koronaviruso plitimo baigsis, tad ir aš nesiimu to spėlioti. Matyt, realiai gyventi karantino sąlygomis dar reikia nusiteikti.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.