Lietuvoje dėl pasaulyje plintančio koronaviruso jau antrą savaitę tęsiasi karantinas. Daugelio gyvenimas pastarosiomis dienomis apsivertė aukštyn kojomis, mieste uždaryta daugelis parduotuvių, neveikia grožio salonai, nevyksta kultūriniai renginiai…
,,Anykšta” pašnekovų teiravosi, kaip jie jaučiasi, gyvendami pasikeistusiomis sąlygomis, domėjosi, kaip saugosi nuo koronaviruso.

 Violeta LEBEDEVIENĖ, anykštėnė, kirpėja-stilistė:

Šimis dienomis, kaip žinote, mes, grožio meistrai, negalime vykdyti veiklos, todėl šiuo metu turiu pasiėmusi  atostogas. Labiausiai bijau, kad Lietuvos neištiktų Italijos scenarijus, kur užsikrėtusiųjų koronavirusu žmonių skaičius yra ypač didelis ir jis nuolat auga.
Manau, kad dar ne visi supranta, kokia šiuo metu yra tikroji padėtis. Be abejo, tiek man sunku, tiek kitiems, turintiems nuosavus verslus. Būkime šiuo laikotarpiu vieni kitiems pakantūs.
Karantino laiką leidžiu namuose, tvarkausi buitį, sukuosi virtuvėje. Nelabai norisi kur eiti iš namų, nes sveikata svarbiausia.
Esu apsirūpinuosi viskuo, kas būtiniausia pragyvenimui tokiomis sąlygomis.. Šiai dienai pakanka visko. Bet jei karantinas užsitęs, o tai labai tikėtina, tada, manau, bus prastesnė padėtis daugumai žmonių.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Tata

  Nuoroda

  Naturali atranka reikalinga nes pasaulis nuėjo klyskeliais niekas dirbti nebenori patyčios ne tik mokyklose bet ir kabinetuose išlepom ir tapom lepioškom. Viskas turi būti paduota padaryta kitu aš tai nedarysiu visi kiti kalti tik ne aš pradėjom išsidirbinėt iš gamtos ir žmoniu. O tai nepatinka gamtai ir ji pasirupins tvarka.

  Prieš 2 mėnesių
 • 123

  Nuoroda

  Ir vėl Putinas kaltas... Tautiečiai-SUGYVULEJOM per 30 metu nuo laisvės, intrigų ir beribio melo... Čia Sąjūdžio nuopelnas, kad mūsų Tauta išaugino intrigantu kartą!!! Mums iki rusų tautos labai toli-pas mus gi Amerika žydo šiknoj, nes nebegalima karantino metu pasigaminti paprastos kaukės-tai ką čia bekalbėti apie valstybę ir santvarka...

  Prieš 2 mėnesių
 • Užjaučiu

  atsakymas į: 123 Nuoroda

  Tipiškas pavyzdys, kad iki bet kokios tautos toly

  Prieš 2 mėnesių
 • Prie

  Nuoroda

  Ko jums tas putinas jei šį virusą paskleidė amerika

  Prieš 2 mėnesių
 • zita.

  Nuoroda

  tai ne virusas o pokario 40 tų-50 tų metų gimimo paskutinio šaukimo metas. jau senų senovėj žinojo kad daugiausiai mirčių būna rudenį arba pavasarį,gamtos virsmo metu. kas ir atsitiko. bet šiuolaikiniai buratinai,infantilai to nesuvokia .iš jų ir pelnosi farm korporacijos. pradėkit gavot.

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  O kas žino tikrą Italijos situaciją, ne iš pletkų spaudos, bet tikrą, kiek žmonių mirė tikrai nuo viruso, o kiek žmonių ne nuo viruso, bet mirties liudijime įrašė, kad nuo viruso. Kas žino kodėl pasaulio valstybių valdžios nusiteikusios naikinti savo ekonomikas, išskyrus, valstybes, kurios sprendimus priima savarankiškai, kaip, pavydžiui, Baltarusija.

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi -

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Kodėl Putinas apsišiko ir įlindo į geltoną skafandrą? Pasaulio valstybių valdžios gelbėja savo žmones, o fašistas Putinas tik save.

  Prieš 2 mėnesių
 • zita

  Nuoroda

  gal konservatore esi ,kad tokio mastymo

  Prieš 2 mėnesių
 • zita.

  Nuoroda

  tikrai ne visi suvokia jog vyksta totalus tamsių masių durninimas.juk mirtingumas neviršyja nei užpraeitų,nei praeitų metų ar mėnesių vidurkio nei tėviškėj nei italijoj nei kinijoj. užduokit sau klausimą kam tai naudinga?

  Prieš 2 mėnesių
 • zita esi melagė

  atsakymas į: zita. Nuoroda

  Esi tokia durna, kad galėtum stot į nevagiasnčių bičių komitetą. O už melavimą gali susilaukti bausmės. Tikri faktai yra tokie. Apie Bergamą Per praėjusius 10 metų vidutiniškai būta 45 mirčių per savaitę. Vasario gale jų buvo jau 64. O nuo kovo 15 iki 21 dienos mirė 313 žmonių.
  Tarp 45 ir 313 nėra skirtumo?

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: zita esi melagė Nuoroda
  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi -

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Ačiū už nuorodą, pasirodo rimtas virusas ir šienauja italus iš peties. Dar kartą ačiū, kad davėte nuorodą , kur aiškiai parašyta kad Italijoje mirtingumas padidėjo net 6 kartus.

  Prieš 2 mėnesių
 • Ei anykštėne !

  Nuoroda

  Kam lemta numirti – tas numirs. Vaistų nėra, apsaugančių skiepų nėra. Virusui nesvarbu ar tu Britanijos premjeras, ar sporto žvaigždė, ar suvargęs pensininkas. Jis bijo tik tavo imuninės sistemos. Jei ji tvirta ir gerai veikia - nugalėtojas tu. Jei ne – tai nugalėtojas jis. Ne tu. Tai ar turi smegenų, kad visa tai suvoktumei? Ar esi tik vienas iš tos norinčių išnykti durnių tautos, kuri vadinasi lietuviais?

  Prieš 2 mėnesių
 • Kodėl dar laisvėje gyvena?

  Nuoroda

  Šituos dalykus reikės per rinkimus pasakyti. Neįsivaizduoju, kaip toks gobšumas gali būti“ - pavardinęs skaičius, pašnekovui sakė K.Tubis. „Visų nagai į vieną pusę...“ - pritarė R.Kugys.

  Prieš 2 mėnesių