Vakar atšauktas reikalavimas savivaldybėms, valdiškose patalpose izoliuoti visus iš užsienio grįžusius asmenis. Iki šio reikalavimo atšaukimo Anykščių rajonas technologijų ir verslo mokyklos bendrabutyje spėjo ,,sukaupti’’ 17 asmenų.

 

 Šiandien į Lietuvą grįžtantys žmonės gali izoliuotis savarankiškai. Anykščių rajono vicemeras, rajono Ekstremalių situacijų komisijos operacijų vadovas Dainius Žiogelis ,,Anykštai’’ sakė, jog nors ankstesnis reikalavimas atšauktas, tačiau dar šiandien savivaldybės transportas važiuos į Klaipėdą parsivežti anykštėno. ,,Žmogus atplaukė keltu, aiškina, kad neturi nei kaip parvažiuoti, nei kur apsistoti. Turėsime siųsti mašiną jo parsivežti’’, - ,,Anykštai’’ sakė D.Žiogelis.

Vicemeras dėstė, jog 8 iš 17 izoliuotųjų prašosi į namus. Pagal dabartinius reikalavimus, žmones, turinčius kur izoliuotis, galima išleisti iš valdiškų patalpų, tačiau prieš tai reikia paimti jų mėginius tyrimams dėl koronaviruso. ,,Niekas nežino, kokiais būdais tuos mėginius paimti. Net karštąja koronos linija skambinome…’’   - pasakojo D.Žiogelis.

Pasak Ekstremalių situacijų komisijos operacijų vadovo, vienas iš anykštėnų bendrabutyje izoliavosi su draugu iš Šilutės, kitas - su bičiuliu iš Biržų. Viena į laisvę besiveržianti šeima gyvenamąją vietą yra deklaravusi ne Lietuvoje.

Rytą vienas asmuo iš bendrabučio balkono šaukė, kad nori valgyti...

Izoliuotuosius maitina kavinė ,,Seklyčia’’. Buvo atliktas maitinimo paslaugos viešasis pirkimas. ,,Seklyčia’’ pasiūlė mažesnę kainą nei kitas pretendentas. Vieną asmenį tris kartus per dieną ši kavinė maitina už 11 eurų. Lėšos izoliuotųjų maitinimui skiriamos iš rajono biudžeto.

 

Plačiau - ,,Anykštoje’’

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • stai

  Nuoroda

  ir pasimato buduliu noras pasirodyt bajorais....deja jie tik plikbajoriai....okai gryzta-tai koki bmw ar paspirtukus elektrinius demonstruoja...o pasirodo bomzu lygio-nors bomzai nepraso ju maitinti-jie susirenka-o sitie liuzeriai tik reikalauja.....

  Prieš 3 mėnesių
 • Na jo

  Nuoroda

  Negaliu suprasti už ką juos maitinti dykai????Tegul susimoka!!!Prisigėrė.ui pinigų užtenka,tai užteks ir prisivalgymui!!!!

  Prieš 3 mėnesių
 • Trinidada

  Nuoroda

  Mero patarėja turėjo nusišalinti nuo konkurso maitinimo paslaugai pirkti

  Prieš 3 mėnesių
 • trinidadai

  atsakymas į: Trinidada Nuoroda

  Tokia durna, kad galėtum eiti į nevagiančių bičių sąrašą. Mero patarėjai niekados viešųjų pirkimų konkursuose nedalyvavo dar nuo administratoriaus Juodelio laikų.

  Prieš 3 mėnesių
 • Tranas

  atsakymas į: trinidadai Nuoroda

  Matosi,kad kažkuris iš bičių sąrašo tau suvarė didelę geluonį,net dabar tebežagsi.

  Prieš 3 mėnesių
 • aha

  Nuoroda

  Vakar lyg ir dingo keli karantiniai iš profkės ir niekam neįdomu.

  Prieš 3 mėnesių
 • Mh

  atsakymas į: aha Nuoroda

  Jie nedingo, juos isleido :)

  Prieš 3 mėnesių
 • Algis

  Nuoroda

  Reiketu tuos grizusius "uzsieniecius "uz ju islaikyma apmokestint , juk jie miljonieriai ....

  Prieš 3 mėnesių
 • Keista

  Nuoroda

  Visi išvykę i Londoną ar Norvegiją dirbti,juokėsi iš likusiu Lietuvoje,kad už centus dirba. Dabar tuos ,,milijonierius" dar šerti reikia.Aišku,kad jiems daugiau pinigų liks pragerimui. Valdžia džiaugiasi,kad buduliai grįžta. Prieš rinkimus galės girtis,kad per kadenciją padarė ,,gerovės Valstybę",ir vĕl juos rinksime.

  Prieš 3 mėnesių
 • Ruta

  Nuoroda

  Reikia elgtis atsakingai , aprupina maistu ,gal dar imuniteto pastiprinimui ir nuotaikai pakelti papildomai pagal pageidavima dar ir alkoholio patiekia .

  Prieš 3 mėnesių
 • Robertas

  Nuoroda

  Vaškis vadas bosas ten ...

  Prieš 3 mėnesių
 • O mes ir neprasem, kad mum duotu nemokamai valgyt, neprasem, kad dar del musu kazka darytu (bent kaikurie)
  Mes nezinom ar esame uzsikrete, gal nera cia nei vieno sergancio. O gal mes visi jau sergame. Beda ta, kad mes patys bijome kai visi bendrai einame pasiimti mum duoto maisto, mes visi susitinkam. Dusai... dusai net neuzsirakina, gali ateit kas nori kai prausiuosi. Mes norim i savo namus, kad neuzsikrestume.. nes bet kokiu atveju po 14 dienu mus isleis ir mes tada jau galim sirgti to nezinodami.. kol dar nevelu prasom paimti is musu meginius, nesergancius tegul paleidzia.. nes veliau gali buti tik blogiau. Juk mus paleis ir nemanau kad po 14 dienu tikrins. Ir jeigu bent vienas cia praeivis siose patalpose turi si virusa, mes per dvi savaites iseisim visi su juo. O tada jau mums nebebus privaloma sedeti vienam namuose, mes tada jau ir i parduotuve patys galesime uzeiti. Galvokit ne sikna o galva prasau.. kaikurie zmones nori apsaugoti jus, savo seimas.. dabar paleisti nori paemus megini, jeigu mum jo dabar neima, kas paims kai iseisim? Niekas. Patys turesime vaziuoti ir prasyti, taip negalima. Mes jeigu sergantys vaziuosime tada vel busim blogi.. o mes juk to galim nezinoti ir nejausti...

  Prieš 3 mėnesių
 • Darka

  atsakymas į: . Nuoroda

  Kokio b... čia rašinėji, skambink Verygai, kuris užvirė šitas nesąmones

  Prieš 3 mėnesių
 • Jonas

  Nuoroda

  Žinant BGK praktiką, tai jis tikrai gali pereiti sieną mišku, tada prisistatyti į pasienį ir patekti į karantiną. O ten suokti, suokti ir pasitenkinti.

  Prieš 3 mėnesių
 • BGK

  atsakymas į: Jonas Nuoroda

  Tu čia iš trijų brolių, kur du protingi, o tu ivanuška pavadintas, bet vėliau, kai pamatė potraukį varlytėm?

  Prieš 3 mėnesių
 • Senam milicijos mylėtojui

  Nuoroda

  Seksualiai įdomus BGK kodėl nebekomentuoja? Ar sunku per karantiną rasti jaunų berniukų? Gal atvirkščiai, pavyko saviizuoliuotis su kokiu nors narkomanu? Ar nėra temų apie tavo mylimo Tubio teismą? Pralinksmink savo kliedesiais skaitytojus. A, u !!!! Atsiliepk, senas pedike.

  Prieš 3 mėnesių
 • Pasiilgai, zoofile, na ne pilnatis, tai ir nekomentuoju, va o tada dar ir tave aplankysiu. O tai tėvas ne kartu su tavim, kad prašai atsiliepti, negražu taip vadinti, nors ir tave mažą padarė, girtas būdamas, bet gal ne nuo to karto pydaru tapai, toks gimei, kai bent penkių gamybos esi

  Prieš 3 mėnesių
 • va ja

  Nuoroda

  kodel klajoklius isleist,ali gal valdzia nebesuvokia ka daro,kasdiena prie ju gyvenamo ploto apsauga nepastatys,ir vel valkiosis po butus ir uzkres nekaltus zmones,dar to nebuvo,be baimes ne vienos dienos,-cia uzdaro cia paleidzia.kada bus tvarka,-niekam neidomu.

  Prieš 3 mėnesių
 • Tikrai

  Nuoroda

  Net ligonines priemime žmogaus ne maitina ,nors jis lieka stebejimo palatoj parai ,o čia ? Dvigubi standartai ? Jie patys uzsikrete ,nes atostogavo ,vadinasi pinigu turi savo malonumui ,tai privalo susimoket ir uz maista .tegul savieji padeda jei ka .

  Prieš 3 mėnesių
 • Hm...

  Nuoroda

  A kuom čia "draugas iš Šilutės" skiriasi nuo "Bičiulio iš Biržų" ?

  Prieš 3 mėnesių
 • Istorija

  atsakymas į: Hm... Nuoroda

  ankščiau visi vienos partijos, kuri viena ir buvo valstybėje , nariai buvo draugai, o po ''perestroikos'' -bičiuliai.

  Prieš 3 mėnesių
 • Tikrai?

  atsakymas į: Istorija Nuoroda

  Tipo vienas aktyvas - kitas pasyvas ? :) :) :)

  Prieš 3 mėnesių
 • Čia rimta

  atsakymas į: Tikrai? Nuoroda

  BGD bendrabutyje? Manau , kad bus kaip Vilniuje. Atminkite iš visų peilius.

  Prieš 3 mėnesių
 • Kaimietis

  Nuoroda

  Pagaliau grįžo ir baxuru ir normalių žmonių ,ne visi marozai.O kaip gyvensit ,verket bijot.Daugelis veikėjų žinomų .O jūs neapvaginejot valstybės?Visi legaliai samdet ,visi mokejot mokesčius??Vietinė fauna?Tai daugeliui tylet ,buvot vergų įvaldę o dbr sunku bus.

  Prieš 3 mėnesių
 • Dar

  Nuoroda

  Anykščių savivaldybė važinėjo į Kiniją. Gal tegul ima pavyzdį, kaip Utenos savivaldybės turėdama partnerius Kinijoje sutarė susitarimą dėl apsaugos priemonių gavimo. Visa info yra jų puslapyje. Gal laikas kas važiavo į Kiniją pagalvoti apie tai. Dar rudenį Seimo rinkimai kandidatai čia Jūsų būtų pasirodymas. Geriau nei lankstinukai.

  Prieš 3 mėnesių
 • uteniškis

  atsakymas į: Dar Nuoroda

  Utena nieko iš Kinijos negavo, kaip ir Molėtai, nėra ko girtis, kai dar nieko nesi gavęs, girdėjau, kad ir Anykščiams kinai išsiuntė apsaugos priemones, bet Anykščių meras ne toks durnas, kad girtųsi, kol nėra gavęs

  Prieš 3 mėnesių
 • Jo

  Nuoroda

  Po 11 eurų dienai. Gali ir patys susimokėti ir 14 dienų pasėdėti dėl kitų anykštėnų ramybės.

  Prieš 3 mėnesių
 • ku

  Nuoroda

  aš sedžiu saviizliacijoj ir maitinuosi krupomis iš savo pensijos, o ka jie neturi susimokėti už maista? Gal jau gana

  Prieš 3 mėnesių
 • Linkiu nenusikalbėti

  atsakymas į: ku Nuoroda

  Jei nesėdėtute saviizoliacijoje tau duotų didesnę pensiją ir daugiau kruopų nusipirktum?

  Prieš 3 mėnesių
 • uz maista

  atsakymas į: Linkiu nenusikalbėti Nuoroda

  patys turi susimoketi

  Prieš 3 mėnesių
 • Jo

  Nuoroda

  Joooo nieko naujo.O pirmas daigas gali zoliaedziam tiekt

  Prieš 3 mėnesių
 • Pirmas daigas

  Nuoroda
  Prieš 3 mėnesių
 • tuoj bus

  Nuoroda

  paleisti namo

  Prieš 3 mėnesių
 • Rita

  Nuoroda

  Niekaip nesuprantu Verygos kvailo populizmo. Kodėl už mokesčių mokėtojų pinigus šitie žmonės maitinami? Kuo jie nusipelnė?

  Prieš 3 mėnesių
 • Todėl

  atsakymas į: Rita Nuoroda

  Kad nesėtų mirties.

  Prieš 3 mėnesių
 • blyn

  atsakymas į: Todėl Nuoroda

  durna tu boba,jeigu patys susimokėtų, tai sėtų mirtį?

  Prieš 3 mėnesių
 • Norėčiau

  Nuoroda

  gauti tokias privilegijas. Ir maitina kavinė už dyką, ir būstas nemokamas, visi tik šokinėja kaip apie kokius ponus. Ir dar atsiranda nepatenkintų. Reikia šitiems karantininkams duoti darbo, tegu atidirbinėja, dažo kambarius, valo langus ir pan. Nėra ko veltėdžius visokius šelpti. Pinigingi grįžo iš užsienių, gali užsimokėti.

  Prieš 3 mėnesių
 • Na taip

  atsakymas į: Norėčiau Nuoroda

  ...jiems dar blogai, tapetai atšokę, -bijo, kad užmuš griūdami...
  Drąsūs po pasaulį bastytis

  Prieš 3 mėnesių
 • To

  atsakymas į: Na taip Nuoroda

  Apsikeisk vietom jei bais mandras ar mandra čia rašynėti...savas sėdėtų kitaip čiulbėtum

  Prieš 3 mėnesių
 • Tegul

  Nuoroda

  Tegul ten tik sėdi. Maitinasi per viena diena už 11 eurų. Patiems mokėti nereikia. Ne visi namie gali skirti maistui per dieną 11 eurų. Maistas iš kavinės. Jeigu rajone nėra fiksuota dar susirgimų, tai ir ten tegul lieka 14 dienų. Bus visiems ramiau.

  Prieš 3 mėnesių
 • zodziu

  Nuoroda

  didele betvarke

  Prieš 3 mėnesių