“Anykšta” gavo elektroninį laišką, kuri pasirašė žmogus, pasivadinęs “UAB “Lyksna” staliumi”. Anonimas nuogąstavo, kad netrukus koronavirusas gali pasibelsti ir į anykštėnų duris. Pavojingas užkratas esą bet kada gali pasklisti iš Anykščių seniūnijos Naujųjų Elmininkų kaime veikiančios medienos apdirbimo įmonės UAB “Lyksna” teritorijos.

 Skundžiasi darbo sąlygomis per karantiną

“Klastingas virusas Kovid-19 jau kėsinasi į žmonių gyvybes jau aplinkui Anykščių rajoną. Masiškai užkrėsdamas gydytojų komandas šiandien ar rytoj jis tikrai visa savo jėga belsis ir į Anykštėnų duris. Kodėl dėl aplaidumo neatsakingų vadovų veiksmų, ar neveikimo kenčia visiškai nekalti žmonės ? Kodėl nesiimama jokių veiksmų situacijai suvaldyti ?
Jei dar neturime "Koronos" Anykščiuose, tai manau tuoj turėsime.
Į medienos įmonę Elmininkuose gaunama mediena iš Baltarusijos kelių transportu ("furomis) vis dar kiekvieną dieną, nors jau jaučiamu sumažėjusiu srautu. UAB Lyksna (dir. Tomas Šližius) ir ją valdanti UAB Galanis (dir. Remigijus Jakaitis) savininkai nesiima jokių veiksmų susijusių su viruso plitimo sustabdymu ! Įmonėje dirba apie 50 darbuotojų. Atvykstantis užsienio transportas ir vairuotojai nedezinfekuojami. Patalpos nedezinfekuojamos, dezinfekcijos priemonės neduodamos ir nenaudojamos, respiratoriai neduodami - nors jie privalomi darbuotojams pastoviai dėl ore esančių medienos dulkių, geriamojo vandens aparatu visi naudojasi vienu prie jo padėtu puodeliu !
Sanitarinės salygos apgailėtinos, nes kartais jau jaučiamas muilo rankoms ir tualetinio popieriaus stygius, po darbo visi, o gal kai kurie ir viruso nešiotojai neplautomis rankomis pasklinda po Anykščių miesto maisto parduotuves ! Darbuotojai turi galimybę eiti kasmetinių atostogų mažiausiai 2 sav., bet įmonei gal tai yra nenaudinga, nes SODRA os duomenimis įmonė turi finansinių sunkumų, bei tikisi valstybės paramos ?
Keista, nors savininkai nesuvokia tikrosios klastingo viruso padėties ir padarinių, kodėl Anykščių rajono vadovybė nesiima veiksmų pažaboti šios ir panašių įmonių kurios gamina ne pirmo būtinumo prekes savininkų verslo apetito ? Kodėl laukiama kol padariniai bus katastrofiški ir negrįžtami ?”, - laiške rašė “UAB “Lyksna” stalius”.(laiško kalba netaisyta, - red.pastaba).

Plačiau - laikraštyje ANYKŠTA

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Giedrius

  Nuoroda

  Darbuotojai ne bijo jie nenori dirbti praneše kad valstibe mokes tai dabar kam dirbti jei taip duos....pasalpiniu tauta

  Prieš savaitę
 • Dia

  Nuoroda

  Murziai kurie rankų neplauna, įsteikit rankų plovėjo etatą, tuo pačiu ir šiknų valytojo ????

  Prieš savaitę
 • Kiek dirbančiu Ukmergėje ir į Anykščius grįžtančių!

  Prieš savaitę
 • Nuoroda

  Tai ir Baldjoda dirba. Ir Timberis dirba. Ir siuvyklos dirba....

  Prieš savaitę
 • Jo

  atsakymas į: Nuoroda

  O kaip ten timbery situacija?

  Prieš savaitę
 • paklausk geriau

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  kodel iš timberio vairuotojai gryže iš užsienio nesikarantinuoja ir laksto po parduotuves ? Juk yra ir užsikrėtusių !

  Prieš savaitę
 • pritariui komentarui aš

  Nuoroda

  Tai tiesa kas vyksta Elmininku medienos imoneje lyksna .Is baltarusijos vien atvykstantys,-pavojus.darbuotoju didelis skaicius,dirba be respiratoriu,-apsigyventi koronos virusui tinkamiausios salygos ir tikrai paskambinkite ir praneskite kas vyksta,nes patys darbuotojai neisdris,nes komentatorius Dirbantis net su keiksmazodziais raso pasipyktines,kad stalius kreipesi pagalbos .

  Prieš savaitę
 • Jonas

  atsakymas į: pritariui komentarui aš Nuoroda

  Invalide tu baltarusijai 10000000zmoniu ir kiek tik uzsikrete kelio lietuvoi...baltarusijoi ramu. Tu ziurek kur veza iš uzkratu šaliu tuos.

  Prieš savaitę
 • niekas

  atsakymas į: pritariui komentarui aš Nuoroda

  Niekas nelaiko ir atostogu galima eiti ir bileteni imti,nepasakok

  Prieš savaitę
 • tai į darbo inspekciją dėl tokių ir panašių veiklų paskambint nesusiprantat?

  Prieš savaitę
 • oi , oi kaip suvaldys situaciją

  atsakymas į: o Nuoroda

  darbo inspekcija :-) Medikai jau situacijos nebevaldo ! Patys, suaugę žmonės būdami nemokate sau "subinės nusivalyti" - niekas jums neateis jos nuvalyti ! "Apsišiksite iki ausu tuoj" , idiotai !

  Prieš savaitę
 • Skubiai persiorentuoja restoranai

  Nuoroda

  i maisto pristatymo paslaugų tiekimą į namus, Senukų prekybos tinklas skubiai persiorentuoja i maisto pristatymo paslaugas i namus !
  Pateisinančiau šios įmonės tolimesnę veiklą, perorentavus gaminti jau didelės paklausos prekes - MEDINIŲ KARSTŲ GAMYBA , imantis darbuotojų apsaugos reikalavimų visomis įmanomais priemonėmis !

  Prieš savaitę
 • Tai ko imone uzsipuolet tarsi ji viena dirbtu anyksciuose visi i darbus vazineia siuvykla dirba tai visus uzdarom ko butent ant sios imones sokat konkurentu uzsakytas straipsnis?

  Prieš savaitę
 • Siuveja Brone

  atsakymas į: $ Nuoroda

  Ar į jūsų minimą siuvyklą atvyksta kroviniai ir netikrinti vairuotojai sergantys Korona ?
  Žmonės, "nepūskit burbulo" straipsnis šmaikštaus pobūdžio dėl elementarių sanitarinių, epidemiologinių sąlygų nesilaikymo, būten ten kur kiekvieną diena lankosi žmonės iš užsienio !
  Keista, kai kurie dar nesuvokia kas vyksta ?

  Prieš savaitę
 • $

  atsakymas į: Siuveja Brone Nuoroda

  O tamstele jusu siuvyklele jau pirmo butinumo istaiga? Uzdaryti visas pindas viruso skleidejas

  Prieš savaitę
 • Ar i tavo siuvykla

  atsakymas į: $ Nuoroda

  atvažiuoja iš Baltarusijos netikinti vairuotojai ?

  Prieš savaitę
 • Kodėl

  Nuoroda

  Angljoi sustabdė darbus ir 85 procentus darbuotojams moka algas valstybė, sakė Lietuvai įveikti korone Europa skirė 1,5 milijardo tai ko valdžia nestabdo ir Lietuvos darbininkams algų nemoka ar jau čia nebeauropa

  Prieš savaitę
 • Nuoroda

  Visa tai,jai tai tiesa,kad dirbama,konkrečiai aš ryt paskambinsiu ten,kur priklauso,pagalbos telefonu,ir pranešiu,kad visgi dar yra dirbama,mat vargšeliai,ko dėl euro nerizikuos,dzin jiems ant tų draudimų...ryt tikrai paskambinsim ir pranešim,ačiu už info.

  Prieš savaitę
 • pritariu

  Nuoroda

  apsaugoti zmones nuo koronos viruso,-tiktai laikinas imones uzdarymas.

  Prieš savaitę
 • Būtina

  Nuoroda

  Daryt reidus ir vadovams premijas... , arba laikinai uždaryt įmones.

  Prieš savaitę
 • ar tiesa

  Nuoroda

  Kazin ar tas DIRBANTIS dirba toje imoneje.Saunuolis stalius kad nelaukia,kol pakirs virusas ir iesko pagalbos.Be reikalo zmogus nesikreips.

  Prieš savaitę
 • Patikrinti

  Nuoroda

  Reikėtų visas dirbančias įmonėles, kurios net nesuteikia savo darbuotojams reikiamų apsaugos priemonių, o ką kalbėt apie veiklos pristapdyma...

  Prieš savaitę
 • Anupras

  Nuoroda

  ar nuo coronos miršta visi 100 proc., ir per penkias minutes po apsikrėtimo?

  Prieš savaitę
 • Keista

  Nuoroda

  Ką veikia ekstremalių situacijų komisija,jei tokia Anykščiuose yra sudaryta.Ar vyksta pasėdžiai,kas joje dalyvauja? Ar apie jos darbą informuoja portalai? Ar visi dirba nuotoliniu būdu,tai yra-atostogauja?

  Prieš savaitę
 • Nekeista

  atsakymas į: Keista Nuoroda

  Pagal visą teksto logiką, esate toks , kad tiktumėte į nevagiančių bičių sąrašą. Skaitykite Ankštą ( o ne kyšininkų šlovintojų portalą) ir žinosite, kad posėdžiauja ir priima sprendimus. Dirbti nuotoliniu būdu, tai nereiškia atostogauti.

  Prieš savaitę
 • ???

  atsakymas į: Nekeista Nuoroda

  Tai kokie žmonės dirba toje komisijoje nuotoliniu būdu? Ar paslaptis komijos sudėtis.

  Prieš savaitę
 • Dirbantis

  Nuoroda

  Straipsnio autoriau klizma statysim ;)))) vietoj vadovu kreipciausi i anyksta redakcija autoriaus IP adresui suzinoti ir spirti toki aferista is darbo skleidzianti visiska mela. Direktoriu issakimas isduodas seniausia pastebejus galimai serganti kolega ar blogai jauciantesi pranesti meistrui, tuolete padetos pirstines ir dizenfekcinis skystis,visi dirbame cehuose atstumu vienas nuo kito. Visu taisykliu laikomasis tad ir dirbam. Straipsnio autoriau p1zdink ryzhiu pakuotese ryziu kiekius skaiciuoti jeigu problemu turi,sorry uz keiksmazodzius,bet tokię skleidziantis mela ERZINA! Shotautas MYLIMAI FANIERKAI!! <333

  Prieš savaitę
 • Vaizdo kameros

  atsakymas į: Dirbantis Nuoroda

  Nesnervuok "stukačiau" Juozuk, turėjai matyti per įrengtas kameras, prie kurių prisijungi nelegaliai ir stebi kaip moterys atlieka savo fiziologinius kūno pasikasymo veiksmus , o kad pirštinių dėžutė buvo pavogta iš kart kai tik ji buvo padėta po 12 minučių nematei ?...
  Kaip dar ten tau niekas iki šiol, tavo apgailėtino "snukio po kapišonu nesudaužo" ?

  Prieš savaitę
 • Chi chi

  atsakymas į: Vaizdo kameros Nuoroda

  čia gal į Donaldą kreipiesi...

  Prieš savaitę
 • Net keista

  Nuoroda

  Žmonės "skambina varpais" iš viso pasaulio ! Kas čia per keistuolių šalis, dar nesuvokia situacijos !
  Manau dar per maža bauda 6000 € numatyta šiandien buvo įmonėms platinančioms šį klastingą virusą ?
  50.000 € dėti baudą - gal protas prašviesėtu viruso platintojams ?

  Prieš savaitę
 • Merui

  Nuoroda

  Kaip pandemijos laikotarpiu darbą organizuos Socialinės gerovės centras? Kokią pagalbą teiks izoliuotiems ir karantinuotiems žmonėms? Ar tos įstaigos darbuotojai nešios senukams maisto produktus į namus? Tokiu sudėtingu rajonui laiku, įstaiga, kuri remiama biudžeto pinigais, gal užsiiminės kažkokia neaiškia veikla?

  Prieš savaitę
 • Chi chi

  Nuoroda

  "Juozo" vardu rašo socialinis ančiukas

  Prieš savaitę
 • Studentė

  atsakymas į: Chi chi Nuoroda

  Doncė man primena sudegusio teatro artistą

  Prieš savaitę
 • Neaisku dar

  Nuoroda

  Kas baisiau, virusas ar idiotai.

  Prieš savaitę
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano nuomone būtų etiška žurnalistui išklausyti ir kitą pusę ir pateikti informaciją nešališką. Dabar kažkoks anonimas naudojasi spaudos atstovų neatsakingumu ir galimai nepagrįstai žemina verslo įmonės vadovų reputaciją, kurie suteikia nemažam skaičiui rajono gyventojų darbo vietas ir socialines garantijas, taip pat papildo rajono biudžetą, mokėdami privalomus mokesčius, nesinaudodami lengviausiu būdų - prašinėtojo skirti iš biudžeto lėšų verslui išlaikyti. Mano galva, jeigu ir yra kokių trūkumų, juos galima ištaisyti ir be tokių spaudos akcijų. Būkite visi atsakingi ir turėsime mažesnes bėdas.

  Prieš savaitę
 • tai kodel tų kvailų trūkumų

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  netaisote ?

  Prieš savaitę
 • paklausk Vaičiūno

  Prieš savaitę
 • Donaldai

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Kaip sekasi gaminti žvakes karantino sąlygomis ?

  Prieš savaitę
 • patariu

  Nuoroda

  Anyksta kol sureaguos,kol kazka uzjudins,kol kazkas nuvyks pasiziureti kaip ,kokiom salygom dirba Lyksna darbininkai,tai koronos virusas isguldis visus dirbanciuosius ir ju seimas. -PATARIU STALIUI IR VISIEMS DIRBANTIESIEMS,-KREIPKITES I DARBO INSPEKCIJA,GAL TEN GREICIAU SUREAGUOS,-DELSTI NEGALIMA,-PAVOJUS JAU CIA PAT.

  Prieš savaitę
 • Komentaras iš interneto

  Nuoroda

  Nežinau ar egzistuoja "kolektyvinis protas"..., bet "kolektyvinė beprotybė" tikrai egzistuoja ir sparčiai plinta po pasaulį... sparčiau negu virusas... Vaka Indija pranešė, kad uždaro išorės sienas ir sienas tarp regionų, gyventoams draudžiama išeiti iš savo namų, o policija gatvėse su pagaliais vaiko praeivius... Indijoje milijardas gyventojų, susirgusių suskaičiuota 600, ir "o siaube!"- "net" 10 numirusių... Šalyje kasmet miršta apie 6,5 milijono žmonių, tai yra apie 17 tūkstančių kiekvieną dieną!!! Ir kaip jie sugebėjo tuos "10" surasti? :)

  Prieš savaitę
 • Melas

  Nuoroda

  Tai ko dejuojat ir laukiat? Eikit, bėkit, dumkit iš šitos įmonės, jei jau toks pavojus yra. Kreipkitės į Darbo inspekciją, o ne į redakciją.

  Prieš savaitę
 • pakuotojas

  atsakymas į: Melas Nuoroda

  a kam mum kur "dumti", vakare geriau pasidalinsime virusu Norfoje su tavimi !

  Prieš savaitę
 • tiesa

  Nuoroda

  Komentatoriai nedirbate imoneje UAB lyksna,ir nenusnekekit . Ten pavojus dirbantiesiems ir kur rajono valdzia,kad nesiima veiksmu,kad uzkirsti kelia siam klastingui virusui isisukti dabuotoju gretose.

  Prieš savaitę
 • Ne Juozas

  Nuoroda

  Jei jau taip bloga dirbti toje Lyksnoje, jei jau tokie pavojai tyko, tai ko laukiat? Rašykit pareiškimus ir išeikit ten, kur saugiau, geriau. Ko kreipiatės į laikraštį ir dar anonimiškai? Nereikia panikuoti ir nešioti pletkus.

  Prieš savaitę
 • dirbti mum ten gera

  atsakymas į: Ne Juozas Nuoroda

  niekur mes ir nenorime išeiti ! Mum patogiau tuo virusu pasidalinti su tavimi maisto parduotuvėje vakare !

  Prieš savaitę
 • Atsilošusiam,

  Nuoroda

  nu tikrai tas atplyšęs tapetas negalėjo priblokšti taip, kaip nevagiančių bičių video klipas su baltuoju megztuku Tapiną pribloškė, net atsilošė...

  Prieš savaitę
 • Kur mūsų

  Nuoroda

  Kur mūsų metas. Kodėl nepateikia informacijos apie padėtį rajone, mieste. Kaip daro kiti metai.

  Prieš savaitę
 • Meras

  atsakymas į: Kur mūsų Nuoroda

  Meras ne metas

  Prieš savaitę
 • nenuostabu

  atsakymas į: Meras Nuoroda

  žodis mentas labai visiems per ketveris metus įgaugo giliai.

  Prieš savaitę
 • Bliam!

  Nuoroda

  A tai nuo kurio medžio yra didesnis pavojus koronvurusu užsikrėsti: eglės, pušies, ąžuolo, uosio ar alksnio, a?

  Prieš savaitę
 • didžiausias

  atsakymas į: Bliam! Nuoroda

  nuo karščiuojančio, kosinčio "furos" vairuotojo ! Kuris vežė prieš savaitę medieną iš Minsko į Latviją ir Italiją o šiandien į Anykščius !

  Prieš savaitę
 • Taigis Kaipgis

  Nuoroda

  Robertai, rašinėtri pletkų lygio informaciją remiantis anonimo pletkais ir tuo kelti paniką - žemo lygio žurnalistika. Nedaryk iš "Anykštos" šikpopierio!

  Prieš savaitę
 • Senoliu ismintis byloja

  atsakymas į: Taigis Kaipgis Nuoroda

  Didziausi pletkininkai yra anoniminiai komentatoriai

  Prieš savaitę
 • look

  Nuoroda

  Kamunalini da baiseu per ta nevisproti sapoka

  Prieš savaitę
 • Saule

  Nuoroda

  Turetu sureguot imones vadovai ir uztikrinti darbuotoju sauguma suteikti reikiamas priemones.

  Prieš savaitę
 • Šioje įmonėje visada veikia dvigubi standartai visais atvejais,nenuostabu,kad ale vadovai ir vietinės reikšmės vadovai nesugeba užtikrinti sąlygų dirbantiesiems.Bet yra ir priemonės dabar tokiems „vadovams”.

  Prieš savaitę
 • Tt

  Nuoroda

  Nepatinka, tai pareiškimą ant stalo ir sparčiu žingsnių namo.

  Prieš savaitę
 • Kas iš to

  atsakymas į: Tt Nuoroda

  Vienas išeis, o kiti liks.

  Prieš savaitę
 • ..

  Nuoroda

  Baisu! Ką galvoja įmonės vadovai? Skūsti aukštesnėm instancijom! Mes visi šiuo metu esam atsakingi vienas už kitą.

  Prieš savaitę