Dėl plintančio koronaviruso svarstoma riboti patekimą į Ukmergę ir išvykimą iš jos, sako sveikatos apsaugos viceministras Algirdas Šešelgis.

 „Greičiausiai bus ribojamas ir įvažiavimas, ir išvažiavimas, vietinis judėjimas. Tos priemonės bus gerokai griežtesnės nei yra kitur“, – ketvirtadienį LRT sakė jis.

Anot jo, situacija Ukmergėje bus vertinama ketvirtadienį, ir sprendimai priimti nedelsiant.

Koronaviruso židiniu Ukmergė tapo kovo 19 dieną, kai Ukmergės ligoninėje dirbančiai medikei patvirtintas susirgimas naujuoju koronavirusu.

Mieste nuo COVID-19 mirė trys žmonės. Ukmergės rajono administracijos direktorius Darius Varnas BNS trečiadienį sakė, kad rajone iš viso registruota 11 naujojo koronaviruso susirgimų.

Trečiadienį rajono meras Rolandas Janickas pranešė, kad Ukmergės ligoninės medikai ir pacientai pradedami tikrinti dėl koronaviruso. Ligoninė praktiškai nedirba, ten veikia tik vienas – slaugos skyrius. Čia gydomi 95 žmonės

„Pagaliau gavom mėginius, pradedame testuoti visus likusius pacientus, likusius dirbti gydytojus ir tuos gydytojus, kurie jau yra saviizoliacijoje (...) Labai svarbu, kad mes galėtume matyti visą mastą“, – teigė meras.

Pasak jo, iš viso Ukmergės ligoninėje dirba apie 300 žmonių. Dėl galimo kontakto izoliuota per 240 darbuotojų.

BNS

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • dabar atsirado

  Nuoroda

  baisios pasakos,rizikos grupe buvo ir mire ,viskas numetama ant zmoniu peciu ir tai tik ju reikalas

  Prieš 10 mėnesių
 • Kur

  Nuoroda

  Čia taip parašyta kad nuo 60 mebegydit

  Prieš 10 mėnesių
 • Kur

  atsakymas į: Kur Nuoroda

  Skaitykite Delfi sveikata - Lietuvoje pradės veikti karščiavimo klinikos. Tiesiai taip neparašyta. Linkiu nesirgti.

  Prieš 10 mėnesių
 • pirkeja

  Nuoroda

  Nera ko vazineti i ukmerge apsipirkineti,turim anyksciuose parduotuviu.Zmones nesiorentuodami kas vyksta ieskosi sau ligos ir kitiems veza.Matot koks... nuosprendis paskelbtas Verygos,-rusiuoti zmones ir nuo 60 metu nebegydyti.Visi norim gyventi sioje zemeje ar 60 ar 80 butume ir kodel taip daroma.Ieskokime iseities,kad visi butume gydomi ,visais vienodai pasirupinama.

  Prieš 10 mėnesių
 • Pirkėjai

  atsakymas į: pirkeja Nuoroda

  Gal anykštėnai ir nevažiuoja, tačiau girdėjom kad ukmergiškiai važiuoja į Anykščius saugiai apsipirkti ir mums netyčia užvežti virusą

  Prieš 9 mėnesių
 • Sodnikas

  Nuoroda

  Jėzau ku darys Anykstenai ba visi ti važiuoja apsipirkti

  Prieš 10 mėnesių