Ekstremalių situacijų komisijos operacijų vadovas Dainius Žiogelis ,,Anykštai" sakė, jog į UAB Anykščių komunalinis ūkis kreipėsi moteris prašydama mirusio sūnaus kūną atgabenti į Anykščius

Šį vakarą ,,Anykštos" redakcija sulaukė skaitytojo skambučio apie neva pirmąją koronaviruso auką Anykščiuose. Sunerimęs skaitytojas prašė redakciją išsiaiškinti ar po miestą sklandanti informacija yra tikra.

 

Anykščių rajono vicemeras, rajono Ekstremalių situacijų komisijos operacijų vadovas Dainius Žiogelis ,,Anykštai" sakė, jog į UAB Anykščių komunalinis ūkis kreipėsi moteris prašydama mirusio sūnaus kūną atgabenti į Anykščius, o vėliau nuvežti į Kėdainių krematoriumą. Skambinusioji, neva nurodžiusi, kad sūnus mirė nuo koronaviruso.

Tačiau, pasak D.Žiogelio, neaišku ar vyriškis tikrai mirė nuo koronaviruso. Galbūt, tai tik jo motinos spėjimas, nes kol kas viešoje erdvėje nėra informacijos apie penktąjį šalyje nuo koronaviruso mirusį asmenį - nuo koronaviruso mirė trys ukmergiškiai ir panevežietis.

Jaunas vyras mirė Santaros klinikose. Pasak D.Žiogelio - jis ukmergiškis. Vicemero žiniomis ir mirusiojo asmens motina negyvena Anykščiuose. Kodėl ji kreipėsi į Anykščių komunalininkus - neaišku.

"Anykšta" susisiekė su UAB Anykščių komunalinis ūkis direktoriumi Kaziu Šapoka, tačiau direktorius sakė, kad jis informacijos apie tai, jog komunalininkai šiandien yra gavę prašymą iš Santaros klinikų parvežti mirusiojo palaikus neturi.

Tačiau "Anykštos šaltinio teigimu (kad toks prašymas buvo patvirtina operacijų vadovo D.Žiogelio redakcijai pateikta informacija), UAB Anykščių komunalinis ūkis atsisakė iš Santaros klinikų paimti mirusio žmogaus kūną.

 

-Anykšta

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • stasys

  Nuoroda

  kad lyg lietuvoje dar niekas nemire nuo korono viruso. vienas mire nuo senatves, du nuo siaip ligu, bet skiedziama, kad visi nuo korono viruso. jei zmogus pasikars ar avarijoje zus, tai irgi bus nuo korono viruso?

  Prieš 10 mėnesių
 • Ar?

  Nuoroda

  Tai ar mirė anykštėnas,kad reiktų jo lavoną pargabenti į Anykščius?Kam priklauso tas tegul pasirūpina savo mir.artimuoju.

  Prieš 10 mėnesių
 • Bū meee me ke keee...

  Nuoroda

  Kažkas kažkur kažkaip kažkam...
  Gal sakė, gal nesakė!
  Kai kam šikna vietoj galvos
  Ir didžios baimės akys...

  Prieš 10 mėnesių
 • PABUSKITE

  Nuoroda

  Gal nežinote,kad Ukmergės versmė valo gatves,važinėja jų mašinos tai ar nereikėjo apie tai pamastyti.,o gal jau per vėlu. Kiek yra "gudrių" žmonių su komentarais ,kurie labai norėtų pakeisti Veryga. Klauso radiją,žiūri teliką ir nė bum,bum,o Veryga tą patį per tą patį kalba ir kalba,kad saugotis,saugotis ir vis vien nedaeina. iki musų galvyčių.. Juk kalbėjo iš Vilniaus visuomenės centro atstovė,kad reikia susidaryti gerą nuotaiką,viskuo džiaugtis,juoktis netgi dainuoti tai viskas prisideda prie imuninės sistemos stiprinimo.

  Prieš 10 mėnesių
 • M.F.

  Nuoroda

  Vyriausybė lyg tai įspėjo žiniasklaidą, kad neplatinti nepatikrintų žinių, bet Anykšta matomai negirdėjo. Galite Anykštai pasakoti sapnus, vaikystėje darytas nesąmones, paskelbs.

  Prieš 10 mėnesių
 • Patyliu..

  atsakymas į: M.F. Nuoroda

  Kokie jūs visi bjaurus... šeimos nariai (žmona, vaikai) negali tuo pasirūpinti, nes sėdi uždaryti visai kitoj šaly. O be kito ko tai įvyko vakar, todėl niekur nieko ir negirdėt. Nešnekėkit patys, kad čia klaidinga info jei patys nežinot!
  Užuojauta žmonai, vaikams ir kitoms giminems!

  Prieš 10 mėnesių
 • kokioj sajungoj gyvenam,

  Nuoroda

  tai toks ir poziuris i paprasta zmogu o ypac sena isrado nauja pasaka ,jie buvo rizikos grupej.,cinikai

  Prieš 10 mėnesių
 • Reikia

  Nuoroda

  Siųsti Nato karius vistiek jų dauguma serga tegul giną Lietuvą nuo korones

  Prieš 10 mėnesių
 • Nebereikia

  atsakymas į: Reikia Nuoroda

  Šnipo žinutė rusams: NATO kariai ir Lietuvoje, ir Latvijoje jau virusu serga. Kontaktų daug. Kariuomenė iškris. Ant gegužės 9-sios galite pulti laisvai. Ginti nebebus kam. Nereikės nei raketų, nei armatų... Kerzavykais pozicijas užimsite.

  Prieš 10 mėnesių
 • ziauru

  Nuoroda

  Koks gali buti rusiavimas zmoniu gydymui,-ziauriau ir buti negali,-jei tau per 60,tai gydyti nebereikia,ka daro tas veryga,kodel niekas jo nenusalina.Nelaukime,kol mus virs 60 uzpuls si liga,kreipkimes kazkur,-to neturetu buti.Zmones,-nebetylekime.Priveze bastunu,iveze baisia liga,o tada gydyt nebereikia.

  Prieš 10 mėnesių
 • Čia

  atsakymas į: ziauru Nuoroda

  ne Veryga sugalvojo - tai karo medicinos ( o juk pandemija prilygsta karo sąlygoms ) principas - teikti pirmiausiai pagalbą tiems, kurių pakenkimai mažesni, kurie turi didesnį šansą išgyventi. Civilinėje medicinoje - atvirkščiai

  Prieš 10 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: Čia Nuoroda

  Klausot ir nesuprantat. Sakė, kaip yra kitose valstybėse - Italijoje, Ispanijoje. Sakė todėl, kad pasistengtumėte, jog pas mus taip nebūtų. Kad laikytumėmės karantino visi ir kuo daugiau būtume namuose. Negi visi jau tiek nubukėję, kad nebesupranta, kas kalbama.

  Prieš 10 mėnesių
 • jo

  atsakymas į: ziauru Nuoroda

  tai kuom gydit,ar supranti kad vaistu nera.

  Prieš 10 mėnesių
 • Tai

  atsakymas į: jo Nuoroda

  ventiliavimas -kvėpavimo palaikymui, o viruso sukeltos ligos turi vaistus.Suprantu,kad pajungs prie aparato ir mirk. Jei taip, tai čia genocidas.

  Prieš 10 mėnesių
 • Bet

  atsakymas į: jo Nuoroda

  Prie ventiliatoriaus vyresniu nejungs. Taupys Veryga. Kaip kad testus taupe....

  Prieš 10 mėnesių
 • susidaro nuomone

  Nuoroda

  kad musu valdzia yra problemine,gal jai apsirgtu prezidentas ,seimo nariai ,gal tada pradetu zmoniskai mastyti apie pavoju ,juk pavyzdziu su premjero liga turejom ir iskart tu ligoniu padetis aiskiai pagerejo,kol kas tik vezam ir niekas nezino ka,kad ir sitas valdininkelis ,gandus tik skleidzia

  Prieš 10 mėnesių
 • nu va

  Nuoroda

  kelnes pridetos a popieriaus tuliki tai ner...

  Prieš 10 mėnesių
 • Tam nu va

  atsakymas į: nu va Nuoroda

  Popierius ne pridėtom kelnėm valyti, pridėjai, neškis namo, į unitazą grūsti irgi nevalia.

  Prieš 10 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Kai valstybėje valdžia sudarė nenormalią padėtį, tai ir atsiranda visokių, kuriems psichinės ligos tokiose situacijose paūmėja.

  Prieš 10 mėnesių
 • kaimas gilus

  Nuoroda

  Kaimu kaimas, gluduma.... Niekaip nesulaukia sensaciju, kad butu galima paskelbti, tai kuria patys, kaip daznai buna ir ramiais laikais, gaila....

  Prieš 10 mėnesių
 • faktas

  Nuoroda

  akivaizdu kas lieka iš valdžios viską tvarkyt , Dainiau kas nešė tave į tą galerą? pagarba , bet tau pavyks!!!

  Prieš 10 mėnesių
 • Svarbu

  Nuoroda

  Gal Anykščių komunalinis, ar kokia kita įmonė turi techniką kurią būtų gali siūst į Ukmergę dežinfekuoti gatves, nes vėlai suregavus, viskas gali persimesti į Anykščius.

  Prieš 10 mėnesių
 • Numire

  Nuoroda

  Ukmergiskis. Tai gal Ukmerges komunalinis del koronos uzsidares, ir butent del to buvo kreiptasi i Anykscius? O numire tai gal ne nuo koronos....

  Prieš 10 mėnesių
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  mano nuomone niekas nieko nesukrėtė. Tiesiog viename miesto galia kažkas garsiai dujas išleido kažkam iš šalies girdint tai ir pasmardino per visą spaudą. Pas mus tokia mada,kad liežuviai palaidi be pagrindo gandus garsina.

  Prieš 10 mėnesių
 • Jonas

  atsakymas į: Anykštėnas Nuoroda

  Taigi Žiogas aiškina kad kažkokia moteris skambino bet matyt ne tiesiai komunalinio direktoriui o tie pridėjo į kelnes

  Prieš 10 mėnesių
 • taigi

  atsakymas į: Jonas Nuoroda

  ir dėl to žiniasklaida ''triūbuoja'', kad kažkas be smegenų viduriuoja.

  Prieš 10 mėnesių