Į Anykščius iš Kalvarijos parvežtas pėsčias vakar Lenkijos-Lietuvos sieną perėjęs vyras. Jo parvežti važiavo Anykščių PSPC automobilis bei Anykščių rajono policijos komisariato pareigūnų ekipažas. Pasitikti anykštėno į Kalvariją keliavo ir jo motina, dabar abu jie izoliuoti Anykščiuose, technologijos ir verslo mokyklos bendrabutyje. Šis žmogus, anot rajono vicemero, operacijų vadovo Dainiaus Žiogelio, yra "probleminis, tačiau jeigu neužgers, viskas turėtų būti gerai".

 

Po kelis žmonias, kurie atskrido lėktuvais, į Anykščius parvežta iš Vilniaus ir Kauno.

Vienas anykštėnų ekipažas nuosavu automobiliu važiuoja iš Klaipėdos. Šimtus keltu atplaukusių lietuvių lydi policijos konvojus, o pakeliui juos "periima" regionų policijos ekipažai. Beje, į Anykščius iš Klaipėdos grįžtantis anykštėnas įspūdžiais dalinasi savo "Facebook"-o profilyje.

Grįžtančiųjų į Lietuvą parsigabenimui paruošti du savivaldybės administracijos mikroautobusai. Vairuotojai nuo keleivių atskirti širmomis ir, pasak rajono operacijų vadovo D.Žiogelio, "aprengti iki pat ausų".

D.Žiogelis "Anykštai" sakė, kad artimiausiomis dienomis į Lietuvą nuolat plauks keleiviniai keltai, oro uostose leisis lėktuvai. Ir šiąnakt savivaldybės mikroautobusas važiuos parsivežti į namus anykštėnų, ir rytoj.

"Profkės" bendrabutis greičiausiai nesutalpins visų grįžusių ir privalančių karantinuotis. Valdžia jau ieško kitų vietų nakvynei.

Bendrabutį saugo samdyta apsaugos firma. Sudaryta sutartis su maisto karantinuotiesiems tiekėjais.

Dalis žmonių iš užsienio, pasak D.Žiogelio, grįžta todėl, kad juos tiesiog išveja kitos šalys, dalis turi kitų priežaščių. Vicemeras sakė nėra užtikrintas, ar į namus grįžo ir visi poilsiautojai. "Tikrai žinau, kad viena anykštėnų pora atostogų išskrido kovo 12-ąją." - kalbėjo operacijų vadovas.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • turbut valdzia

  Nuoroda

  problemine ,ji nesugeba zmoniu saugumu pasirupinti o meta ant zmoniu sunkuma ir nezino ka daryti ,tik karantinas o kas toliau migla ir liga ir neduok dieve mirtis,prie ko privede laukinis liberalizmas issocializmo salies perkam maskes ,regentus ,kaukes o kur es ko tyli tos mozes ,kurios atvede i si aklygatvi,kapstykites ,kaip norit

  Prieš metus
 • Dėl aiškumo

  atsakymas į: turbut valdzia Nuoroda

  Kas Jums neaišku? Ne probleminė, o be kompetencijos valdžia. Tiesiog šernų maro užkardymo patirties tolimesnis diegimas koronoviruso metu :-)

  Prieš metus
 • nu jo,

  atsakymas į: Dėl aiškumo Nuoroda

  ale tu durnių durnius.

  Prieš metus
 • Siaubas

  Nuoroda

  Siaubas !
  Patys emigrantai žinojo,kad karantinas Lt paskelbtas. Vis tiek skrenda. Tai kaip kitaip juos reikia suvaldyti,dar džiaugiasi tegu,kad tik musės,o ne pelės.
  Pasipils nešiotoju.

  Prieš metus
 • Siaubas

  atsakymas į: Siaubas Nuoroda

  Puse KIK užkrėtė kodėl niekas netikrina , berods ir vyr. Buhalterė serga

  Prieš metus
 • Dariau

  Nuoroda

  Abu šimkūnai ne tik numirė, bet juos ir palaidojo, oj ne palaidojo, o sudegino ir pelenus išbarstė ant tavo daržo

  Prieš metus
 • klausimas dariui

  Nuoroda

  Kur tas Sinkunas Marius gyvena,kad serga ir niekas netiria,o gal patys niekur nesikreipia.

  Prieš metus
 • Pritariu staliui

  Nuoroda

  keista,kad niekas nesidomi kokia situacija yra Elmininku medienos imoneje UAB Lyksna,-korono vyrusui apsigyventi imoneje sudarytos visos salygos.Kaip niekas nesidomi,-ten pavojus dirbantiesiems kiekviena minute,juk dirba dauk zmoniu.

  Prieš metus
 • Jops

  Nuoroda

  Pažiūrėjus per teliką į gryžtančių budulių veidus, tai matosi kad jie ir be viruso pavojingi visuomenei. Pirma juos gerai turėtų prafiltruoti policija ir uždėti elektronines apykojes, kad žinotume kurioje Lietuvos vietoje šie pavojingi elementai nusės. Vilkinčius adidas treningus iš karto galima vežti į tuščias Lukiškes, jie ten vistiek anksčiau ar vėliau atsidurs.

  Prieš metus
 • Darius

  Nuoroda

  Šimkūnas Marius serga cono virusų ko jo niekas netikrina yra paslaptis jo žmona serga ir paslaptis ir dar yra .jų giminaičių.

  Prieš metus
 • nnn

  atsakymas į: Darius Nuoroda

  is kur zinai, kad serga ?

  Prieš metus
 • Jo jo.

  Nuoroda

  Kuo gi pildosi tas jusu bendrabutis-nebent utelem.

  Prieš metus
 • Virusu didžiausi platintojai

  Nuoroda

  Yra krovininiu auto vairuotojai - "furistai" .Ju niekas nei tikrina, nei purškia, jiems nereikia net karantinuotis 2 sav. Apsisuka ir vel vaziuoja ....

  Prieš metus
 • Virusu didžiausi platintojai

  Nuoroda

  Yra krovininiu auto vairuotojai - "furistai" .Ju niekas nei tikrina, nei purškia, jiems nereikia net karantinuotis 2 sav. Apsisuka ir vel vaziuoja ....

  Prieš metus
 • Mano

  Nuoroda

  Nuomone su jais turi su kiekvienu turi gerai padirbėt policija

  Prieš metus
 • nieko gero

  Nuoroda

  tik kol kas atsivezam ir platinam,teigiamu rezultatu kolkas nera ir greit ne bus

  Prieš metus
 • Įdomumui dėl įdomumo

  Nuoroda

  Kas neaišku dėl vadovo? Svarbiausia patirtis. O patirtis kiaulių maro metu neįkainojama. Nežinau koks beprotis tada nurodė mokėti už šernų gaišenas po 30 eurų, kas ir iššaukė kai kurių asmenų tų gaišenų ieškojimą po miškus,kurie ir prisidėjo prie kiaulių maro išplitimo privačiuose ūkiuose, o ką jau bekalbėti apie iniciatyvą seniūnijų darbuotojams be jokių apsaugos priemonių važinėti po ūkius ir tikrinti kas augina kiaules, taigi smagiai buvo paplatintas šernų -kiaulių maras tomis iniciatyvomis. Ar istorija nesikartoja? Ir vėl iniciatyva tik truputi kitokia - suvaryti atvykstančius į vieną vietą, kuri panaši į fermą, jei kas ir sveikas tikrai virusas garantuotas. Jau nekalbant apie tai, kad virusą gali sveikas asmuo pasigauti ir 14 dieną, ir jam po to bus leista grįžti į šeimą, ar tikrai jis nepaplatins to užkrato? Visi vertinami pagal vieną kurpalį, kaip ten ministeris pirmininkas pasakė- " jų negalima vadinti žmonėmis"...Na va visi staiga tapo antrarūšiai? Ar tikrai? Kodėl nebeliko saviizoliacijos? Daugelis turi sodo namelius, sodybas kaime, kur gali praleisti karantiną, tik reikia valdžios geranoriškumo. Pakanka seniūnų, seniūnaičių, bendruomenių atstovų rekomendacijų apie vieną ar kitą asmenį ir galimybės tikrinti kaip laikomasi karantino. Atrodo tiek nedaug reikia, kad dėl kelių degradų kiti nebūtų klaidingai įtraukti į problematiškų asmenų sąrašą. Atrodo mūsų valdžiai tai per sunki užduotis, geriau laikytis instrukcijų užmirštant žmogiškąjį faktorių. Ir dar vis Anykščiai savo Šimašiaus neturi.....

  Prieš metus
 • vardas

  atsakymas į: Įdomumui dėl įdomumo Nuoroda

  Pasakyk tam buduliui is kelto apie saviizoliacija... Arba tai porelei is Birzu, kuri uzkrata po miesta isplatino. O juk turejo saviizoliuotis. O tu, kurie kovo 12 isskrido poilsiaut is Anyksciu, reiketu ne tik i Anykscius neileist, bet ir i LT neisileist, kol sita stichine nelaime nepraeis. Tai ar pakankamai pavyzdziu pateikiau apie pilieciu "samoninguma" ? Tai kaip su tuo zmogiskuoju faktorium tokiais atvejais ?

  Prieš metus
 • As

  atsakymas į: Įdomumui dėl įdomumo Nuoroda

  O tai ir Jūs auginote kiaulias?

  Prieš metus
 • Kaimietis

  Nuoroda

  Ir vėl sovietiniai požiūriai susirinkę .Kada tą kartą ateis nauja.Palinkėjimas daugeliui pagyvenusių rašytojų. Saugokite save ,nes daugelis patenkate i riziką

  Prieš metus
 • Nnn

  Nuoroda

  Gėdos neturi.Kur dirbo tegul ten ir karantinuojas.Grižo matai LT patriorai ,kai niekam nebereikalingi ir dabar iš mūsų mokesčių mokėtojų pinigų karantinuosis! Tegul susimoka patys!

  Prieš metus
 • Zmogus

  Nuoroda

  Zinot baisu tiek apleistu pastatu anksciuose kaip ir minejo Lol juk sena ligonine sena policijos pastatas ten juos veskit o ne cia i profkes mokiniu bendrabuti juk aplink daug zmoniu gyvena jie stovi balkonuose pilna ju visai gal nebegerai pagarba anyksciu vyriausybej juk veskit i lukiskiu kalejima ten tuscia ir ju daug tilpspatys liepiat saugotis o jus ar mus saugot atitisdami siuos zmones cia

  Prieš metus
 • To žmogus

  atsakymas į: Zmogus Nuoroda

  Man rodos nuo tokių kaip tu reik saugotis,kalbi visiškas pievas!

  Prieš metus
 • stalius

  Nuoroda

  kad Elmininkuose dirba medienos įmonė UAB Lyksna ir gauna medieną kiekvieną dieną krovininiu transportu iš Baltarusijos, iš kur žinote kad vairuotojai neplatina viruso ? Furgonu gi niekas nepurškia nedezinfekuoja nes neturi kuo, kaukiu niekas neturi ...Imones darbuotojai vakare skuba i parduotuves pasidalinti virusais ! Kaip niekas nesudrausmina imones ? Juk lentos nameliams nepirmo būtinumo ?
  Žiogeli ar nesiimsi priemoniu ?

  Prieš metus
 • Staliui

  atsakymas į: stalius Nuoroda

  Ne tik Elmininkuose nesiima priemonių , pažvelkim plačiau Komunalinis ūkis žmones dirba be jokių apsaugos priemonių ,vairuotojai , prikabinėtojai kurie surenka šiukšles p;visą rajono be jokių apsaugos ir kiti , stambagabaričių surinkimas nesilaikoma higienos ir gamtos reikalavimų , viskas verčiama vienoje vietoje tiesiog ant žemes , televizoriai , šaldytuvai priskiriami prie pavojingų atliekų , kur aplinkosauga , higienos centras ir kiti.

  Prieš metus
 • Niekaip nesuprantu,

  atsakymas į: stalius Nuoroda

  Jei taip blogai, tai nedirbkit. Negi jus kaip jaučius už mašnų pririša prie staklių ar BY furų , pilnų medinių virusų.

  Prieš metus
 • atsakau

  atsakymas į: stalius Nuoroda

  Ministras A. Veryga apie tai nieko nesako

  Prieš metus
 • Jonas

  Nuoroda

  Juos neizuoluot reike o i Rukla ir prie sienos kaip karo laikais kam jie reikalingi sitie veltedžiai kur dirbo tegu ten ir sedi ka jie dave Lietuvai marozai o dabar išmokeščiu moketoju pinigu karantinuojas

  Prieš metus
 • Tikrai taip!

  Nuoroda

  Užsienyje Koronavirusas diagnozuotas Latvijoje tarnaujančiam NATO kariui (1) Viena

  Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/moters-pagalbos-sauksmas-uzdaryta-lietuvoje-neturi-i-ka-kreiptis.d?id=83878393

  Prieš metus
 • Nu

  Nuoroda

  Kai blogai tada namo nafik jie cia nereikalingi

  Prieš metus
 • Dėl įdomumo

  Nuoroda

  Žiogelis-ekstremalių situacijų vadovas,o kas daugiau tame centre dirba. Niekur nerandu informacijos. O gal visas problemas spręndžia vien tik Žiogelis?

  Prieš metus
 • doysjasulz

  atsakymas į: Dėl įdomumo Nuoroda

  Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

  Prieš metus
 • Elementaru,

  atsakymas į: Dėl įdomumo Nuoroda

  kieno patirtis veža, tas ir dirba. Visi kiti pradėjo „dirPti” nuotoliniu būdu.

  Prieš metus
 • jyxkmrnggw

  atsakymas į: Elementaru, Nuoroda

  Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

  Prieš metus
 • Nu jo

  atsakymas į: Elementaru, Nuoroda

  Labai išsamiai paaiškinai. Dabar visi komisijos nariai aiškūs,su visom pavardėm. Nors tai Valstybės paslaptis.

  Prieš metus
 • Lol

  Nuoroda

  Nu tai sena ligoninė,naują poliklinika,pliucujos pastatas,trečias profkes bendrabutis,ir ttt????

  Prieš metus
 • Almantas

  Nuoroda

  Bukim vieningi usdaryt ,nes kelem nykscius us,anykscius as senai sakiau postai turejo but ,dabar ukmerge netoli

  Prieš metus