Sandros Andriuškevičiūtės nuotr.

Jungtinėje Karalystėje, Kembridžo priemiestyje, gyvenanti anykštėnė Sandra Andriuškevičiūtė, ,,Anykštos“ pakalbinta apie anglų pasiruošimo karonavirusui ypatumus, pateikė beveik tiesioginį reportažą. Šiandien apie 14 valandą apsilankiusi viename iš savo miestelio prekybos centrų, Sandra vardijo, kokių prekių yra parduotuvėje, kokių nėra. Iš mėsos produktų ji rado avienos ir jautienos, o vištienos ir kiaulienos nėra. Nėra muilo, nėra skutimosi peiliukų, nėra miltų, kruopų, cukraus. Nėra ir ilgą galiojimą turinčio pieno.

 

Tualetinis popierius jau prieš savaitgalį Anglijoje tapo deficitu. Anykštėnė sakė, kad praėjusią savaitę apvažiavo kelias parduotuves, kol rado tualetinio popieriaus. Taip pat ilgai vargo, kol rado smėlio katės tualetui.

Pokalbis su S.Andriuškevičiūte - šeštadienio ,,Anykštoje“. Primename, kad portale anyksta.lt paprastai spaudiname tik laikraščio ,,Anykšta“ tekstų anonsus. Suprantame, kad dabar ne laikas blaškytis po parduotuves ir pirkti laikraščius, tačiau turite alternatyvą - prenumeruoti laikraštį. Paštininkas ,,Anykštą“ saugiai pristatys į jūsų pašto dėžutę.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Grigeo sandeliai

  Nuoroda

  pilni popieriaus kuris pelyja - o mūsų pasiputeliai kalakutai iš Maximos ir Ikiuku atsisako juo prekiauti !

  Prieš savaitę
 • Lidloks

  atsakymas į: Grigeo sandeliai Nuoroda

  Tai tam Grigeo ir reikia.

  Prieš savaitę
 • kiek debilu turim

  Nuoroda

  kas buvo ,bet kas dar bus,kokia betvarke pas mus tai pasibaisetina ,kiek naciku ir nezinanciu kodel nafta piginama ,bet lietuvoje kuras taip nepinga,kaip ji pigsta irTAIGI raso tiesa ir ka visas pasaulis zino ,visi krypsta i RUSIJA,nes be jos es bus pyze o tuo labiau LIETUVAI,per 30 metu tik zombina sukurem,net med priemoniu neturim,o kas bus jai maisto nebus neduok dieve,mes dar daug gyvenanciu ir atsimenanciu ,kaip vezdavosi mus tevai iduonos eile pries parduotuves buvusios pries knygyno,kad gaut o po to atsigavom ir jau gyvenom gerai ,sociai ir turtingai ir be jokiu virusu ir tiek debilu ,iskrypeliu,jaunimas tevus gerbdavo ir ju zodis buvo istatymas o dabar kas dedasi istorike tu susyktas,tai kodel nesakai visos istorijos ,nes turbut bijai ir esi isislaptines 75 metams su kitais ,nedoreliais,jai tokia tvarka bus kaip yra ,bus pyze

  Prieš savaitę
 • Vazelionka

  atsakymas į: kiek debilu turim Nuoroda

  Negerk definkavimo skysčio, mintys bus raiškesnės.

  Prieš savaitę
 • @@@

  Nuoroda

  Lietuva-Britai yra didžiausias Pasaulio gyvulynas.. O gydymas ten labai blogo požiūrio į žmogų-lietuvaitis palaukia gydymo įstaigoje Britanijoje 4 val- susimoka 99 švarus gauna dvi aspirino tabletės ir neoamatuoja nei spaudimo, nei temperatūros.. VA TODĖL IR BĖGA ATGAL MŪSŲ TAUTIESIAI Į LIETUVĄ DABAR...

  Prieš savaitę
 • Taigi

  atsakymas į: @@@ Nuoroda

  O kiek mokesčių Lietuvai sumokėjo tie bėgantys į Lietuvą ir norintys, kad juos Lietuva gydytų?

  Prieš savaitę
 • sudina tavo

  Nuoroda

  istorija,kiek nori zombink ,bet realybe turbut bus kitokia ,aisku neduok dieve

  Prieš 2 savaičių
 • Nieftesransk

  atsakymas į: sudina tavo Nuoroda

  Šudina tavo tarybinė istorija, nes tos šalies jau nebėra. Tuoj nafta bus po 5 $, tai nebeliks ir tos šalies įpedinės. Ir visiems nuo to bus tik geriau.

  Prieš 2 savaičių
 • Taigi

  atsakymas į: Nieftesransk Nuoroda

  Pigi nafta labiausiai pakeks Saudo Arabijai ir Amerikai. Rusija yra pasiskaičiavusi, kad žemiau 20 dolerių jai būtų negerai, bet nekritiška, nes turi sukaupusi rezervą ir gali kažkiek metų išgyventi, kai kas sako, kad net dešimt metų. Rusija pasistengė padaryti, kad nebūtų priklausoma nuo naftos pramonės. Kol kas WTI nafta (Brent naftos kaina keliais doleriais aukštesnė, anksčiau būdavo 4-5 doleriais aukštesnė) nebuvo nusiritusi žemiau, nors pagal techninę analizę gali ir iki 15 nukristi, o ten jau laukia pirkėjai. Bet ir tai, kad momentą, dieną ar net savaitę nukristų iki 15, tai nieko nereiškia, nes Rusijoje skaičiuojama vidutinė naftos kaina.
  Anksčiau Trumpas reikalavo, kad nafta būtų pigesnė, dabar jau spaudžia, prašo naftos eksportuotojas, pirmiausia, Saudo Arabiją, kad tos nenuleistų kainos iki JAV pavojingo lygio. 20-30 dolerių už barelį jau sunaikintų pusę JAV skalūnininkų. Paskutinę savaitę WTI naftos kaina svyruoja tarp 20 ir 25 dolerių

  Prieš savaitę
 • Gasmias

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Šitas pasakas kaip sugrius Amerika ir doleris girdžiu nuo 1968 - ųjų. Per tą laiką sugriuvo tik CCCP. Dabar vėl bando sugriauti Ameriką, bet griūna pati Rusiją ir rublis. Dar prieš porą savaičių euras kainavo 68 rublius, o šiandien 85 rubliai. Po Putino išnulinimo inauguracijos pasieks ir 200 rublių. Valio.

  Prieš savaitę
 • Taigi

  atsakymas į: Gasmias Nuoroda

  Tai Rusijai tik į naudą, galės didinti eksportą ir uždirbti. Ištisus metus Trumpas kritikavo Federalinio rezervo vadovą, kad tas nieko nedaro, kad doleris pigtų, o brangus doleris neša nuostolius JAV. Dabar šalys kariauja valiutų karus, kad tik valiuta būtų pigesnė, tai taip pat Trumpą labai pyktina, kai kitoms valstybėms pavyksta atpiginti savo valiutas.

  Prieš savaitę
 • Import

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Įdomu ką Rusija gali eksportuoti į pasaulį, be to ką randa arba iškasa iš žemės? Nei vieno daikto pagaminto Rusijoje ir eksportuojamo į platujį pasaulį nežinau. Kalašnikovo automatas dalinamas nemokamai Afrikos laukinėms žmogėdroms nesiskaito.

  Prieš savaitę
 • Taigi

  atsakymas į: Import Nuoroda

  Rusija daug ką eksportuoja, daug stambių pramonės gamyklų pristatyta. Taip pat eksportuoja žemės ūkio produkciją, pavyzdžiui, grudus.
  JAV nemažai karo pramonės ginklų eksportuoja, Trumpui vienu metu net buvo svarbiau ginklų prekyba nei naftos ir dujų eksportas

  Prieš savaitę
 • matai ,kad

  Nuoroda

  nesu buves komunistu ,bet maista dar gali tekti pirkti ir is ten,kai ziuriu didziausi vatnkai buve ir nemegsta kaimynu

  Prieš 2 savaičių
 • Istorija

  atsakymas į: matai ,kad Nuoroda

  Maistą niekada nepirkome iš ten, nes ten maisto niekada nebuvo. Kadangi per amžius rytų kaiminystėje buvo badas, tai alkani ir ginkluoti lysdavo pas kaimynys ir iš jų atiminėjo maistą. Puikiausias pavyzdys holodomoras Ukrainoje.

  Prieš 2 savaičių
 • Taigi

  atsakymas į: Istorija Nuoroda

  Vakarų Ukraina, kurioje taip pat buvo holodamoras, tuo metu priklausė Lenkijai. Beveik tais pačiais metais per Didžiąją depresiją holodamoras buvo Jungtinėse Valstijose, žmonės mirė iš bado, o kapitalistai maistą naikino tonomis, negi žmonėms už dyką atiduosi.

  Prieš 2 savaičių
 • UK

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Sovietinį vatnyką visur atpažinsi iš melo. Meluoja visur ir visada. Tai genetinis kodas, einantis nuo mongolų ordos laikų. Kaip čia nepaminėjai kad patys lenkai Chatynėje iššaudė savus?

  Prieš 2 savaičių
 • Taigi

  atsakymas į: UK Nuoroda

  Katynė, o ne Chatynė.

  Prieš savaitę
 • Taigi

  atsakymas į: UK Nuoroda

  Nei Lenkijai, nei Lietuvai tiesa nereikalinga, reikalinga tik propaganda. Lenkijos karių nužudymas yra neaiškus reikalas, nes yra tyrimai, kurie teigia, kad tai fašistų darbas. Iš kitos pusės ir Lenkijos Armija Krajova yra nužudžiusi kitų tautų žmonių, įskaitant ir lietuvius, kodėl apie tai nekalbama, ar dėl to, kad propagandai nenaudinga?

  Prieš savaitę
 • Istorija

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Istorijoje visada kalbama apie didžiausius žudikus, o Rusijos čia niekas nepralenks, gali lygiuotis tik su kitu kruvinu komunistu Mao Zedunu.

  Prieš savaitę
 • Taigi

  atsakymas į: Istorija Nuoroda

  Rusiją pralenkė ir JAV, ir Didžioji Britanija, ir, žinoma, fašistinė Vokietija.

  Prieš savaitę
 • Statistika

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Iš trylikos didžiausių pasaulio išsigimelių, net šeši buvo komunistai ikvėpti kruvinos bolševikų revoliucijos:
  https://m.delfi.lt/uzsienyje/article.php?id=76582473 />
  Parašyk kurioje vietoje yra Ameriką , Britanija? Bent pafantazuok kaip Solovjovas.

 • Taigi

  atsakymas į: Statistika Nuoroda

  Kam tą Lietuvos spaudos propagandą dedate.

  Prieš savaitę
 • Manau

  Nuoroda

  Šaunuolė, ten dirba normalų, legalų darbą ir nelekia į tėviškę su coron virusu. Ir dar daug yra tokių tautiečių. Ir visai ji nesiskundžia, tik pasakoja ir nuotraukom iliustruoja dabartinę padėtį savo miestelyje. Sveikatos Sandrai ir visiems, kurie ten kuria savo gyvenimą:))

  Prieš 2 savaičių
 • Pamenu

  atsakymas į: Manau Nuoroda

  Puiki labai sąžininga yra Sandra! Sveikatos Tau Mieloji !

  Prieš 2 savaičių
 • mano nuomone

  Nuoroda

  neuzilga ,kad ir pas mus taip gali buti,o PUTINASpadeda ITALIJAI,ko to nedaro es,atsakymas daunui kas daugiau liaudi naikina dar didelis klausimas,tuoj isitikinsi

  Prieš 2 savaičių
 • Untans

  atsakymas į: mano nuomone Nuoroda

  Vakar per Echo Moskva radiją kalbėjo plaučių ligų profesorius, minėjo kad Rusijoje jau mirė 1600 žmonių. Valdžia slėpdama ligos mastą, mirties priežastis nurodo pneumonija. Manoma kad šiuo metu užkrėstųjų Rusijoje apie 400 tūkstančių. Vien Rusijoje kiniečių legaliai gyvena pusę milijono, o nelegaliai priskaičiuojama apie 2 milijonus. Taip kad geriau jūs padèkite sau, bet ne italams, nes Rusijoje bus blogiau nei bet kur.

  Prieš 2 savaičių
 • Taigi

  atsakymas į: Untans Nuoroda

  Matyt, tas profesorius naktį susapnavo mirusiųjų nuo viruso skaičius, nes kitaip neįsivaizduoju kaip galima sužinoti :)

  Prieš 2 savaičių
 • susikišk savo nuopmonę senas komuniste į veltinį

  atsakymas į: mano nuomone Nuoroda

  Durniau perjunk Ostankino televiziją. Per PTP sužinosi kad Solovjovas pataria gerti šlapimą.

  Prieš 2 savaičių
 • Nabagė

  Nuoroda

  Prifotografavo tuščias lentynas, prisidejavo. Jei jau ten taip bloga, tai ko sėdėti toje Anglijoje? Važiuok į Anykščius, čia dar parduotuvėse ne visos lentynos tuščios. Susiviliojote užsienietišku gyvcenimu, didesniu pinigu, tai nedejuokite.

  Prieš 2 savaičių
 • ?

  atsakymas į: Nabagė Nuoroda

  Niekas ir nedejuoja. Tiesiog informacija apie kitą šalį iš pirmų lūpų. Ką jau ką, o burnoti mokat.

  Prieš 2 savaičių
 • Taigi

  Nuoroda

  “Jeigu mūsų tarybinė liaudis kada nors praras budrumą, jeigu patikės saldžiomis kalbomis, tačiau akivaizdžiu Vašingtono melu, jeigu nustos būti tuo Atlantu, kuris didele kaina sulaiko laukinį kapitalo pasaulį, bėda bus visai planetai...
  Vietoje atominių bombardavimų jie veiks daug rafinuočiau, tiesiog siųsdami ištisoms tautoms marą ir epidemijas. Atsiras tokie virusai, kurie pasirinktinai veiks nepaklusnias tautas, ir būkite tikri, taikiniais visada taps Kapitalo priešai – ar tai Didyjį Tėvynės karą išgyvenusi ir išlaikiusi kursą į socializmą tarybinė liaudis, nuožmių japonų antpolį atlaikiusi Kinija arba fašizmą nugalėję Italijos darbininkai.
  (I.V.Stalinas, 1947 metai, Rinktiniai raštai, tomas Nr.16, apibraiža „Ar kapitalas apsiribos numestomis bombomis“)

  Prieš 2 savaičių
 • Sovietinė bjaurastis

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Nereikės tau jokių bombų ir virusų, tau padės nustipti pats fašistinis vadas Putinas. Tokie labiausiai mėgsta naikinti savo liaudį, priemonių tam nepagailės, gulagai tuoj suklestės, Hitleris niekaip neapleks didžiožios tėvynės žmogėdrų.

  Prieš 2 savaičių