Anykščių kultūros centro etnografė Regina Stumburienė įsitraukė į gerumą skleidžiančią iniciatyvą ir siuva kaukes veidui, kurias vėliau ketina atiduoti tiems, kuriems jos labiausiai reikalingos.Prireikus, skatina kreiptis asmeniškai,praneša Anykščių kultūros centras.


"Anykštos" žiniomis, nuo koronaviruso galinčias apsaugoti kaukes Anykščių rajone siuva daugybė žmonių. Vieni jas gaminasi savo reikmėms, kiti jas dovanoja draugams ir artimiesiems.
Internete galima rasti skelbimų ir apie parduodamas rankų darbo kaukes veidui. Jų kaina svyruoja nuo 5 iki 10 Eur. Tokias kaukes, jas po panaudojimo dezinfekavus, galima nešioti daug kartų.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Kas?

  Nuoroda

  Kas duos garantiją,kad jos saugios?

  Prieš savaitę
 • Paprastas logiškas paklausimas

  Nuoroda

  Labai įdomu,iš kokių medžiagų Stumburienė siuva kaukes?Ar tos medžiagos žmogaus sveikatai,ypač kvėpavimo takams, yra saugios?O ar pati siuvėja "nenešioja"kokių kenksmingų bacilų?

  Prieš savaitę
 • Nijolė

  Nuoroda

  "siuva kaukes veidui, kurias vėliau ketina atiduoti tiems, kuriems jos labiausiai reikalingos. Prireikus, skatina kreiptis asmeniškai" - tai ar skaitot tekstą? Ar kokią nuovoką turit? Apie kokį biznį jūs čia vozgurnaujat?
  Reginute, tu nuostabi! Ačiū tau.

  Prieš 2 savaičių
 • Medike

  Nuoroda

  Kokia saunuole ,tikrai labai truksta kaukiu,labai laukiam

  Prieš 2 savaičių
 • tai Šaunuolei,

  Nuoroda

  negaliu atsistebėti, kiek savigarbos pas žmogų, kuris valdžios apsileidimu laiko tai, kad jam kaukės neįteikė.Gal šaliko iš viso nėra mačiusi.

  Prieš 2 savaičių
 • anykstene

  Nuoroda

  Šaunuolė

  Prieš 2 savaičių
 • Šaunuolė

  Nuoroda

  Regina ir jos kolegės kultūros darbuotojos, darančios tokį reikalingą darbą. O ką darysi, jei mūsų šalies valdžia tokia apsileidusi, nepasirūpina savo gyventojais. Sunku suprasti. Iš pradžių buvo aiškinama, kad tos kaukės niekuo nepadeda, o dabar reikalauja antsnukius nešioti. O jų prekyboje, vaistinėse taigi nėra. Kad daugiau tokių iniciatyvų būtų.

  Prieš 2 savaičių
 • maro metu

  Nuoroda

  bizni atidare,kazi ar dauguma turi tokius pinigus kaukei

  Prieš 2 savaičių
 • Pažanga

  Nuoroda

  ...nors vieną naudingą darbą atliks dabartiniu momentu.Tai jau pažanga!

  Prieš 2 savaičių