Corona virusas įnešė daug netikrumo daugelyje kasdieninio gyvenimo sričių, ypač kai kuriuose verslo segmentuose. Daugiausiai nukentėjo tie verslai, kurie glaudžiai siejami su bendravimu su žmonėmis - maitinimo paslaugas teikiančios įmonės, grožio industrijos atstovai, odontologai, kiti smulkūs verslininkai.

Nepaisant to, kad dienas tenka leisti namuose sekant vis naujas žinias apie viruso paplitimą, smulkaus ir vidutinio verslo atstovai, žmonės užsiimantys individualia veikla

Reklamos technologijas kurianti kompanija Setupad.com  paskelbė apie galimybę smulkaus ir vidutinio verslo atstovams itin palankiomis sąlygomis užsakyti reklamą jų didžiuliame tinkle. Lietuvoje šis reklamos tinklas apima didžiuosius portalus, nišines svetaines, taip pat padengia daug regionų per vietines žiniasklaidos priemones.

“Nusprendėme suteikti galimybę verslininkams neprarasti ryšio su klientais, priminti apie savo egzistavimą, pasiekti potencialius klientus tiek visos Lietuvos mastu, tiek ir pasirinktuose miestuose, regionuose arba tiesiog atrinktų svetainių reklamos plotuose, kuriuos valdome savo tinkle. Kai kuriais atvejais karantino metu galima tiesiog konsultuoti klientus, su kuriais atsirastų galimybė dirbti gyvai jau po karantino. Galbūt suteikti jiems nuolaidos kuponą, rasti kitus būdus kaip pristatyti savo paslaugas. Bet kuriuo atveju užsakovus konsultuosime ir patarsime kokią žinutę geriausia komunikuoti būtent jų verslui.” - kalba Povilas Goberis, Setupad vadovas Lietuvoje. “Esame netgi pasirengę atlikti paprastus dizaino darbus užsakovams, kurie neturi reklaminės medžiagos, nemokamai.”

Daugiau apie Setupad pasiūlymą rasite reklama.setupad.com  puslapyje.

Kontaktai pasiteirauti: supportlt@setupad.com arba +370 602 26500

 

 

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.