Karantino metu Svėdasų seniūnijos Daujočių kaime vaikštinėja neaiškūs prekybininkai, pranešė vietos bendruomenė.


"Šiuo itin sudėtingu laikotarpiu, kai šalyje paskelbtas karantinas, mūsų gyvenvietėje šiandien (pirmadienį,-red.pastaba) lankėsi nežinia iš kur atvykę tamsesnio gymio asmenys. Siūlė įvairias buitinio poreikio prekes. Negana to, kad nusižengdami sveikatos saugos rekomendacijoms nesilaikė saugaus atstumo tarp žmonių, bandė pakliūti į gyvenamąsias patalpas. Stengdamiesi įgyti pasitikėjimą, tiesė ranką sveikindamiesi", - paskelbė Daujočių bendruomenės pirmininkas Aleksas Aleksiūnas.
Gyventojams A.Aleksiūnas pasiūlė vengti bet kokių kontaktų su nepažįstamais asmenimis, o kilus bet kokioms konfliktinėms situacijoms, skambinti pagalbos telefonu 112.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Vinca

  Nuoroda

  statykit pakeliamą kelio užtvarą prie įvažiavimo ir išvažiavimo. Ir be seniūno leidimo niekam neatidarykit. Dar gal koks savanorius medžiotojas su šautuvu pabudėtų ir bus tvarka.

  Prieš savaitę
 • Aleksas

  Nuoroda

  Su seniūnu buvo bendrauta ir galiu informuoti, kad iš savo pusės jis atliko visus įmanomus toje situacijoje veiksmus. Deja, nepavyko jų identifikuoti. Matytumėte, kokiu greičiu automobiliu skuodė iš gyvenvietės, net dūmai iš po ratų kilo :)

  Prieš 2 savaičių
 • Jo

  atsakymas į: Aleksas Nuoroda

  Sidabrinės spalvos. Net nesupratau ar audi.

  Prieš savaitę
 • kaimynas

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  Taigi, pagal greitį labiau panaši į bolidą...:)

  Prieš savaitę
 • Patarimas

  Nuoroda

  Fotografuoti ir reklamuoti tokius prekeivius.

  Prieš 2 savaičių
 • Durnystė

  Nuoroda

  Visokie čigonai po kaimus važinėja, o dėl to kaltas seniūnas? Visiškai durni komentsarai. Nėra ko kabinėtis prie naujojo seniūno. Jis stengiasi rūpintis seniūnijos reikalais, pamažu įeina į vėžes, susipažįsta su žmonėmis, jų rūpesčiais, problemomis. Jeigu kam seniūnas nepatinka, tai nereikia jo nepagrįstai kaltinti, rašinėti visokius komentarus. Geriau patys savo saugumu pasirūpinkime, nesileiskime į namus visokių spekuliantų.

  Prieš 2 savaičių
 • LS

  atsakymas į: Durnystė Nuoroda

  Darysime viską, kad žmogus jaustųsi pats kuriantis savo ateitį laisvoje vakarų visuomenėje, o ne būtų bauginamas posovietiniame kolūkiniais principais tvarkomame administraciniame vienete.

  Prieš 2 savaičių
 • Jadze Svedasu

  Nuoroda

  Galėtų seniūnas dabar susipažinti su seniūnijos situacija. Vistiek žmonių seniūnijoje priimti negalima, o parūkyt tai galėtų nuvažiuot į kiekvieną seniūnijos kaimą kaižkokiu maršrutu.

  Prieš 2 savaičių
 • tai ka veikia

  Nuoroda

  seniunas ,jai tvarkos neuztikrina irgi galva i smelio deze ikyseskur policija ,taip isgirta

  Prieš 2 savaičių
 • Nu kva kva kva...

  atsakymas į: tai ka veikia Nuoroda

  Na tikrai... seniūnas Rasalas tik šast į šarvus, strykt ant žirgo, ietį į rankas, kardas prie šono ir vaiko čigonus iš seniūnijos, o ypač iš Daujočių! Nepakartojamas vaizdelis...

  Prieš 2 savaičių
 • Gyventojas

  atsakymas į: Nu kva kva kva... Nuoroda

  seniūnija kaip ir turi tokią pareigą, kaip valdžios institucija, rūpintis gyventojų saugumu ir viešąja tvarka. Čia gali prisidėti ir seniūnaičiai. Taigi pastebėję įtartinus asmenis jau turėjo pranešti policijai bendruoju pagalbos telefonu ar kitu, galimu būdu.

  Prieš 2 savaičių
 • Vaikšto

  Nuoroda

  Čigonai, apgavę ir apvogė neviena žmonės nesileiskite į kalbas natidarykit durų po to gailėsites

  Prieš 2 savaičių