Sveikatos apsaugos, vidaus reikalų ministrai bei policijos generalinis komisaras su šalies savivaldybių vadovais aptars klausimus dėl karantino.

 

Kaip BNS sakė vidaus reikalų ministrės Ritos Tamašunienės patarėja Božena Zaborovska-Zdanovič, bus aptartos įvairios kylančios problemos, įskaitant ir kai kurių gyventojų privalomo karantino nesilaikymą.

„Pagrindinės temos – dėl saviizoliacijos, karantino laikymosi nuostatų. Bus aptarti ir visi kiti klausimai, rūpintys savivaldybėms, į kuriuos jos laukia atsakymų“, – BNS sakė ministrės patarėja.

Pasitarime, rengiamame nuotoliniu būdu, dalyvaus ir sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga bei policijos vadovas Renatas Požėla, jame sudaryta galimybė dalyvauti visų 60-ies savivaldybių atstovams.

Ministerija tokius pasitarimus su savivaldybėmis nuo šiol ketina rengti kiekvieną savaitę.

Lietuvoje dviejų savaičių karantinas dėl koronaviruso grėsmės įvestas prieš savaitę, jį Vyriausybė planuoja pratęsti. Daliai iš užsienio grįžusių gyventojų nesilaikant privalomo nurodymo izoliuotis dviem savaitėms, Teisingumo ministerija parengė pataisas, numatančias laisvės atėmimą iki vienų metų. Baudas be visuomenės sveikatos specialistų galėtų skirti policija, pasieniečiai, viešojo saugumo pareigūnai.

Siekiant išvengti koronaviruso, sveikatos specialistai ragina visus esant galimybei likti namuose. Didžiausia komplikacijų rizika yra vyresniems ir lėtinėmis ligomis sergantiems žmonėms.  

BNS

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Taigi

  Nuoroda

  Pavyzdį reikia imti iš protingo vadovo vadovaujamos Baltarusijos.
  https://www.youtube.com/watch?v=RRRm7Qz71M8

  Prieš 2 savaičių
 • Reikia

  Nuoroda

  Pradėti bausti pačią pirmą valdžia kai prasidėjo viruso plitimas kad uždaryti sienas sustabdyti žmonių judėjimą į tas šalis nesimimė jokių priemonių susivežė visus apsikrėtus iu ir dar tebeveža, tas veryga maišų trenktas ar jis ką supranta išvis apie tai kaip stabdyti jei tik postringavo ai gal ne važiuokit, visa tai reikėjo daryti iškarto o nepalaiko, reikėjo žmonės ir palikti kur yra o dabar tik viena išeitis aptverti palapinių miestą įvesti komendanto valandą ir į tą palapinių miestą vežti visus apsikrėtus iu laikyti apsaugoti, o dabar nesuprasi kur kas nori ten ir vaikšto yra tokių kad neturi nei teliko nei radijo nesuvokia kas vyksta eina snargliuotom vietom ir taip platina vaikšto be reikalo, tik komendanto valanda įvesta gali viską toliau sustabdyti

  Prieš 2 savaičių
 • Pritariu

  atsakymas į: Reikia Nuoroda

  Patys ministrai važineja po Lenkija, darosi testus ir toluau eina į darba, gal internetu nsaudotis nemoka. Gal parodo taip, kad dirba.

  Prieš 2 savaičių
 • nebuvo pasimokyta

  Nuoroda

  is KINIJOS,dabar prisiveze viruso ir nebezino ka daryt,geda

  Prieš 2 savaičių