Mobilus koronanviruso patikros punktas Utenoje ruošiasi atverti duris visos Utenos apskrities gyventojams. Kaip jau informavome, punktas įkurtas „Utenio“ stadione (Užpalių g. 100, Utena), pasiekti jį bus galima pro pagrindinius stadiono vartus važiuojant tik su savais automobiliais. Primename, kad į punktą atvažiuoti taksi, viešuoju transportu ar ateiti savarankiškai negalima.

 

Pajutę pirmuosius kvėpavimo takų infekcijai būdingus simptomus, pirmiausia turite skambinti trumpuoju telefono numeriu 1808. Tik gavę konsultanto siuntimą, galite vykti į mobilų punktą.
Mobilus punktas Utenoje, kaip ir įpareigojo Vyriausybės nutarimas, darbui yra parengtas: aprūpintas visa reikalinga įranga ir priemonėmis, parengtos komandos, teiksiančios paslaugą atvykstantiems, darbuotojai supažindinti su darbo specifika. Punktas darbą pradės, kai bus gautas Sveikatos apsaugos ministerijos leidimas.
Mobiliame punkte apsilankė Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė, kiti savivaldybės atstovai, atsakingi už padėties valdymą karantino laikotarpiu. Su mobilaus punkto pasirengimu darbui atvykusius supažindino VšĮ „Utenos ligoninė“ direktorius Dalius Drunga ir direktoriaus pavaduotoja slaugai Jūratė Stankevičienė.

Utenos rajono savivaldybės inf.

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • ale

  Nuoroda

  kas cia durnas

  Prieš 2 savaičių
 • Technikene

  Nuoroda

  Pasibaigus važiuoti negalima autobusai ne važinės iki Utenos pėškom iš Anykščių potalei aisiu į savo stodijoną

  Prieš 2 savaičių
 • Tai kas

  Nuoroda

  kad tas punktas Utenoje ir kitur veikia. O Veryga ir kiti veikėjai dejuoja, kad trūksta medžiagų nustatyti virusui, kažkokių reagentų. Tai aišku, kad netirs visų, gal tik pasirinks gimines ir artimuosius. Kaip bet kur neasgfaltuoja kelių, tik išrinktiesiems, taip ir tyrimų neatliks bet kam, tiktai saviems.

  Prieš 2 savaičių
 • Taip...

  Nuoroda

  panašu, kad žodžio "mobilus" reikšmę pamiršo... Ar čia "mobilus" reiškia, kad punktą galima bet kada nugriauti ir pastatyti kitoje vietoje?

  Prieš 2 savaičių
 • tai pas mus

  Nuoroda

  nebus ,turbut

  Prieš 2 savaičių
 • ale

  atsakymas į: tai pas mus Nuoroda

  tu ir durnas

  Prieš 2 savaičių