Šiuo metu UAB Anykščių komunalinis ūkis laidojimo namuose dirba septyni darbuotojai. Pasiteiravus, ar koronavirusui šienaujant gyventojų gyvybes laidojimo namai nepritrūktų darbo rankų,bendrovės direktorius Kazys Šapoka apie naujai į darbą priimamus darbuotojus nekalbėjo.


„Esant poreikiui bus pasitelkta papildomų žmonių iš kitų įmonės padalinių”, - teigė K.Šapoka.
Taigi, susidarius kritinei situacijai, laidojimo namuose dirbtų tiek atsakingi už daugiabučių administravimą, tiek šiukšlių vežėjai.

 

Plačiau - laikraštyje ANYKŠTA

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Diva

  Nuoroda

  Kodėl laidojimo namuose dirbantiems darbuotojams komunalinio ūkio administracija,neparūpina veido kaukių,Laidojant mirusiijį,didelė tikimybė užsikrėsti korono virusu,nes susirenka daugiau nei 5 žmonės.

  Prieš savaitę
 • Maryte

  Nuoroda

  Dar niekas dėkui Dievui nemirė,o jau apie laidotuves kalbat ir dar taip šlykščiai.Būkite sveiki,kantrūs,daugiau šypsokitės.

  Prieš savaitę
 • Taip taip

  Nuoroda

  Kažkokius"koncertus" prie mirusių grabo atlieka(giedoriai),net sunku suprasti ką,šimtines užsiprašo,o mirusiųjų artimieji už tokius"koncertus"sukrapšto euriukus,nes juk reikia pasirodyti prieš kitus,kad laidotuvės buvo gražios,daug gėlių ir giedoriai giedojo,tik deja-numirėlis neatsikėlė...

  Prieš 2 savaičių
 • Kur?

  Nuoroda

  Labai nuliūdę visokio plauko giedoriai,kuriems pakasynos- tiesiog aukso gysla,o gaudami į kišenę,tikrai mokesčių nemoka.Kur tokią "a.g."kitur rasi?

  Prieš 2 savaičių
 • ku

  Nuoroda

  Šapoka ans tau sės už šiūkšliadėžės,jo alga nelaidžia už tiek vairuot.Šoperis gauna minimalų,o anas x 8 k.

  Prieš 2 savaičių
 • juozui

  Nuoroda

  su vardadieniu

  Prieš 2 savaičių
 • As

  Nuoroda

  Amfibija gal Kaušų uždėjus galėtų kasti

  Prieš 2 savaičių
 • Kad

  Nuoroda

  Šienas masiškai aš net nebejoju

  Prieš 2 savaičių
 • Nuoroda

  Neskelbia, pilna prirašyta kinai išrado vaistus kurie bus tikrai išbandyti gal po metų amerikonai jau atlyko bandymus ant savanorių aprašo juos taip pat išrado ir rusai juk gal neviena anykšta skaitai

  Prieš 2 savaičių
 • Tvarkyti

  atsakymas į: Nuoroda

  Tai tik įrodo, kad virusą padarė rusai.

  Prieš 2 savaičių
 • jaučiu,

  atsakymas į: Tvarkyti Nuoroda

  kad Lanzbergis, griaudamas leninio keliu ir pitmyn į komunizmą kolūkius, paleido iš fermų palėpių apdžiųvusius virusus, kurie, pasiekę kitajų, mutavo ir grįžo keršyti lietuviams, koncervatorių mylėtojams.

  Prieš 2 savaičių
 • Kodėl

  Nuoroda

  žiniasklaida niekuomet neskelbia apie koronovirusą kokių nors geresnių žinių? Pavyzdžiui, apie naujos vakcinos bandymus, apie medikų pastangas išgydyti žmones, apie protingų žmonių pastangas apsisaugoti nuio viruso ir kitus apsaugoti ir t.t. Vien tiktai negatyvi informacija sklinda visur. Net su pasimėgavimu kai kurios informacinės priemonės skelbia kiek naujai užsikrėtusių, kiek mirė, kokiose šalyse virusas paplito labiausiai ir pan. Jei nėra kitų temų, tai neberašykit nieko, leiskit laikraščius tuščiais puslapiais.

  Prieš 2 savaičių
 • Todėl

  atsakymas į: Kodėl Nuoroda

  Primityvus žurnalistai kažkur girdėjo, kad geriausiai parduodamos blogos naujienos. Net jeigu bus išrasta vakcina nuo koronos, tai bus pateikta su pesimizmo gaida. Jie kitaip nemoka. Daugelis jų nuo nuolatinio negatyvo turėtų lankytis pas psichologus, kas netapti tokiu kaip respublikos leidėju.

  Prieš 2 savaičių
 • Red.

  Nuoroda

  "Juozas" vardu rašo Vačiūnas

  Prieš 2 savaičių
 • Nu jo

  atsakymas į: Red. Nuoroda

  Nemeluok,aš ne Vaičiūnas,bet Juozas.

  Prieš savaitę
 • aha

  atsakymas į: Red. Nuoroda

  "Juozas" rašo "Red." vardu (slapyvardis -raudonas - trump.), slapstydamasis nuo galimo honorarų pajamų mokesčio mokėjimo.

  Prieš 2 savaičių
 • Angelė pragaro merga

  atsakymas į: aha Nuoroda

  geriau paklausk Donaldo, kas jam labiau patiko: skųsti vairuotojus ar rašyti už Juozą?

  Prieš 2 savaičių
 • Chi- chi- chi

  atsakymas į: Angelė pragaro merga Nuoroda

  žinai, kad nepataikei. Labiausiai patiko vaidinti teatro scenoje viešai, o visa kita asmeninė imtymi tema, čia ndiskutuojama. Tai ir Tau to paties ....

  Prieš 2 savaičių
 • Donce,

  atsakymas į: Red. Nuoroda

  , kuo skiriasi profesionalus skundikas nuo provokatoriaus mėgėjo?

  Prieš 2 savaičių
 • infoanykščiai

  Nuoroda

  galimai tokie klausimai žiniasklaidos atstovui kyla dėl padidėjusio jautrumo, kuris susidarė dėl sustojusių reklamos užsakymų. Reikėtų prieš publikuojant tokius straipsnius ar panašiais atvejai pasitarti su savivaldybės visuomenės sveikatos centro specialistais apie galimas pasekmės.

  Prieš 2 savaičių
 • Jurgelis meistrelis

  Nuoroda

  Visiškai bereikalinga tema. Ir taip visi įbauginti dėl to viruso, dar tokia diskusija, toks rašinys pasirodė. Jei jau virusas masiškai visus šienaus, nebereikės ir laidojimo namų paslaugų. Galvojate pakaks tų dviejų mizernų salių visiems nabašnyka,s pašarvoti? Juk, kaip parodė užsienio šalių gyvenimas, miršta tūkstančiai. Tokiu atveju gal apsieinama be ilgiausiai trunkančių šermenų, giesmių giedojimo, bažnytinių apeigų, gedulingų pietų ir visokio kitokio bereikalingo dalyko. Be to, nereikia Anykščių komunal;ininkams perdaug susireikšminti. Yra ir daugiau šarvojimo salių, miesteliuose ir kaimuose pristeigta. Jei bus pats liūniausias variantas, tai bus ieškoma ir išeiučių.

  Prieš 2 savaičių
 • vietoj katafalko-šiukšliavežė su Šapoka už vairo...

  Prieš 2 savaičių
 • elementaru,

  atsakymas į: O Nuoroda

  jei gyveni kaip šiukšlė, tai ir palaidos tave šiukšliadėžėje.

  Prieš 2 savaičių
 • Nu jo

  Nuoroda

  dekit pastangas,kad isgydyt zmones,o ne apie laidojimus kalbekit.,saugokit mus dar neuzkrestus,o ne duobes kaskit,-ziauru idaugiau nuo infarktu numirs zmoniu ,kai taip gasdinami,net apie duobiu kasima jau rasoma,-o siaube kas darosi.

  Prieš 2 savaičių
 • Juozas

  Nuoroda

  Ar tap jau ištikrųjų yra, kaip skelbiate gerb. portalo redaktoriau, ar ant skaudžios temos patinka užminti, kaip kam nors ant skaudančios nuospaudos?
  P.s. už komentarą honoraro atsisakau.

  Prieš 2 savaičių
 • PAKARTOTINAI:

  Nuoroda

  Nuotraukas išvydęs JAV krepšininkas pratrūko: „Turėkite širdį, nutraukite sezoną“ „Scanpix“ nuotr. / Mike’as Hallas liko sukrėstas vaizdų Bergame, kur kereiviai išvežė kūnus iš perpildytų kapinių. Šaltinis: 15min 101 Italijoje rungtyniaujantis amerikietis Mike’as Hallas nebeišlaikė savo emocijų, kai išvydo, kaip Italijoje į kareiviškus sunkvežimius nešami kūnai. Kai pasirodė prie perpildyto Bergamo miesto morgo darytos kraupios nuotraukos, M.Hallas išliejo savo nuoskaudą socialiniame tinkle Twitter. „Vakar 475 žmonės mirė Italijoje, iš viso 3 tūkst. Kariuomenė išveža mirusiųjų kūnus iš miesto, kur viskas perpildyta.

  Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/24sek/naujiena/europa/nuotraukas-isvydes-jav-krepsininkas-pratruko-turekite-sirdi-nutraukite-sezona-874-1292324?copied

  Prieš 2 savaičių