"Anykšta" gavo pranešimą, jog šiandien, kovo18-ąją, iš Anykščių Statybininkų gatvės daugiabučio medikai išvežė galimai koronavirusu užsikrėtusį asmenį. Tokią išvadą skaitytojas padarė todėl , kad žmogų išgabenę medikai devėjo "skafandrus". Vėliau paaiškėjo, kad ligonis nebuvo išvežtas.

 

Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius "Anykštos" paklaustas apie galimai koronavirusu užsikrėtusį žmogų sakė, kad "skafandrais" dėvintys medikai dabar jau yra Anykščių kasdienybė - kiekvieną dieną tyrimams dėl galimo susirgimo koronavirusu išvežama ne po vieną žmogų. "Dažniausiai tyrimams dėl koronaviruso išvežami tie žmonės, kurie po kelionių užsienyje izoliuojasi ir jiems pakyla temperatūra", - aiškino meras.

Anykštėnai piktinasi asmeninimis, kurie pastaruoju metu grįžo iš užsienio ir nesiizoliavo. Pasak mero S.Obelevičiaus, tokius žmonias reikia skųsti, jiems netgi gali būti pritaikyta baudžiamoji atsakomybė. Tačiau, rajono vadovas kalbėjo, kad yra nemažai atvejų, kai dėmesys buvusiais užsienyje yra perdėtas. "Tie, kas buvo užsienyje, kaip raupsuoti. Nebesvarbu, kada tam užsienyje buvo, kur buvo... Jau tie žmonės prašo, kad juos gelbėtume, visi puola", - apie tai, kad lazda turi du galus, kalbėjo S.Obelevičius.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Patarėja

  Nuoroda

  Konatatuoju, kad komentaruose naudojama žmogaus pavardė ir viešai skelbiami įvairūs apibūdinimai prieš privatų asmenį yra asmens duomenų apsaugos pažeidimas, taip pat galimas nusikaltimas pagal CK .
  Verta susimąstyti ir viešai atsiprašyti tiems, kas pasielgė neatsakingai.

  Pagarbiai,
  Jūsų patarėja, linkėdama susipratimo ir sąmoningumo bei susilaikymo nuo asmeninių ambicijų ten kur jos visai nerikšmingos ir nerikalingos tokios, kokias parodote.

  Prieš 2 savaičių
 • P.s.

  atsakymas į: Patarėja Nuoroda

  Klaidos atitaisymas: Konstatuoju ( pirmas žodis)

  Prieš 2 savaičių
 • Red.

  Nuoroda

  "JUozas" vardu rašo Vaičiūnas

  Prieš 2 savaičių
 • Juozas

  atsakymas į: Red. Nuoroda

  Kas galėjo patikėt, kad Vaičiūnass taip nusiris... O dirbo savivaldybėje, mus atstovaujamoj įstaigoj. Tiesa sakant, man jis pasitikėjimą prarado, kai skundė vairuotojus, sustojusius "Anykštos" sankryžoje.

  Prieš 2 savaičių
 • ? Kas nustatė

  Nuoroda

  Ar iš Panevėžio niekas netnešė coronės bacilų? Čia visaip gali būti! Gal jau reikia kelio užtvarą statyt ir visus įvažiuojančius pašvytint UV spinduliais, kad neįvežtų viruso bakterijų.

  Prieš 2 savaičių
 • as

  Nuoroda

  anyksciuose betvarke,-is parduotuves galima parsinesti korona,-ir niekam neidomu,niekas nieko nekeicia.KARANTINAS,-bet nesimato jo. Norfose zmoniu pilna,tasosi gryze is uzsienio,ir tai neaisku ar jie neturi tos karonos.Nieks tvarkos nepalaiko prie kasu.kada pagaliau bus dirbama zmogaus saugumui.Ir apsisaugok kad geras,kai gryzia is uzsienio negalvoja apie kita salia esanti.

  Prieš 2 savaičių
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Ačiū "Anykštos' korespondentams už informatyvumą.Tai ar sunku, ar "nepriklauso" mūsų vietiniam merui, medikam, policijai TINKAMAI informuoti gyventojus, kokia situacija yra Anykščiuose dėl plintančio viruso? Nejau visur prikabinti tie žydri bendro pobūdžio plakatėliai yra visa informacija ? Turi kiekvieną dieną valdiškų institucijų atstovai pranešti, kas yra daroma, kaip keičiasi viešojo gyvenimo tvarka mūsų mieste. Kodėl parduotuvėse neatsiranda ,pavyzdžiui , tvarkos reguliuotojų : miesto gyventojai nesilaiko vaistinėse, parduotuvėse saugaus atstumo eilėse, lipa , grūdasi, tarsi skubėtų į lėktuvą. Galų gale, kur įsigyti Anykščiuose medicininių kaukių, respiratorių? Kam apskritai reikalinga valdžia, jei net informuot nesugeba savo gyventojų?

  Prieš 2 savaičių
 • to vincui ir kitiems

  atsakymas į: Anykštėnas Nuoroda

  ko neskaitote savivaldybės puslapio , o vien tik duodatės per laikraščius

  Prieš 2 savaičių
 • Vincas

  atsakymas į: Anykštėnas Nuoroda

  Tikrai, bėda Anykščiuose su informacija. .nėra jokios informacijos iš atsakingų institucijų apie padėti rajone, dėl koronaviruso. Ekstremalių situacijų prevencijos priemonių planą pasiskelbę, bet kaip jis įgyvendinamas, kokia reali padėtis rajone -tyla. Sklinda įvairūs gandai, gyventojai panikuoja. Vis dėlto turėtų būti periodiškai, kaip ir centrinės valdžios, teikiama pilna informacija apie situacija rajone dėl viruso, ypatingai karantino laikotarpiu, o ne įkelti keli lankstinukai su rekomendacijomis ir viskas.

  Prieš 2 savaičių
 • pilietė

  atsakymas į: Vincas Nuoroda

  Kokio durnumo turi būti, kad nieko nežinotui apie virusą ir kaip nuo jo saugotis, kai jau gal mėnesį dieną naktį visais žiniasklaidos kanalais kalama į galvą. Kokios dar reikia informacijos? Jos per daug. Žmonės be reikalo gąsdinami. Nėra korono Anykščiuose, kai bus, manau, sužinosim greitai.

  Prieš 2 savaičių
 • Vidma,

  atsakymas į: Anykštėnas Nuoroda

  Baik save liaupsint su tokiais komentarais po savo intriginiais bstraipsneliais, patampi panašus į Juozą ( donaldą - leoną)

  Prieš 2 savaičių
 • atsakymas

  atsakymas į: Anykštėnas Nuoroda

  Nepriklauso, nes ponas Veryga labai putojasi, jei informaciją paskelbia ne jis.

  Prieš 2 savaičių
 • Danutė

  Nuoroda

  Tegu geriau tikrinasi tie kurie grįžo iš užsienio o ne vaikšto po miestą!!!!

  Prieš 2 savaičių
 • vv

  Nuoroda

  kodel ziniasklaidos atstovai nebaudziami uz keliama panika gyventoju tarpe,uz skleidziama neteisinga ir nepatvirtinta informacija???

  Prieš 2 savaičių
 • atsakymas

  atsakymas į: vv Nuoroda

  visi savi ir tie kurie turi bausti ir tie kurie gali būti atsakingi už panikos skleidimą. Čia gera gyventi #...

  Prieš 2 savaičių
 • Anykštenė

  Nuoroda

  Jei žmogus sunegaluoja, Tai turi teisę kreiptis I medikus, bet kad žurnalistai geriau żino ir diagnoze patys nustato gėda...

  Prieš 2 savaičių
 • rasyti tiesa

  Nuoroda

  nera nusikaltimas ,dekokim ANYKSTAI,kad raso,operatyviai

  Prieš 2 savaičių
 • Juozas

  Nuoroda

  labai nemalonu, kad tiek žiniasklaidos atstovai, tiek politikai, einantys rajono vadovo pareigas, neatsakingai skelbia nepatikrintą informaciją, o savivaldybės administracijos vadovai nesiima griežtai koordinuoti padėties ir nuolatos oficialiai perduoti visuomenei svarbias žinias, kurios reikalingos tiek dėl gyventojų tiek dėl medicinos darbuotojų veiksmų, apsaugant vieni kitus nuo pavojingo viruso plitimo ir/ar perdavimo tą virusą nešiojant.
  Mano galva čia galėtų aktyviau pasireikšti mūsų prezidentas, vadovaujantis ligoninių asociacijai, bei dirbantis rajono savivaldybėje patarėju, gerb. gydytojas, už kurį daugelis balsavome rinkimų į merus metu. Manau, kad ir vietinė žiniasklaida tokias oficialias žinias paskelbtų savo informacijos kanalais už nekomercinę kainą.

  Prieš 2 savaičių
 • ir vėl

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  tikras Juozas taip nenusikalba

  Prieš 2 savaičių
 • Doncė

  atsakymas į: ir vėl Nuoroda

  randasi saviizoliacijoje. Jis net su mergom nesusitinka...

  Prieš 2 savaičių
 • Tai

  atsakymas į: ir vėl Nuoroda

  Gi čia pats patarinėtojas ir rašo...

  Prieš 2 savaičių
 • Anykstene

  atsakymas į: Tai Nuoroda

  Netikiu. Jis protingas vyras ir tokių blėnių nerašytų.

  Prieš 2 savaičių
 • Kaimynė

  atsakymas į: Anykstene Nuoroda

  tai kodėl tupi uodegą užspaudęs ir nieko nepataria nei merui nei žmonėms. Palaida bala iš gerbiamojo pusės.

  Prieš 2 savaičių
 • Kaimynas

  Nuoroda

  Niekas nieko nesiveže, greitoji atvažiavo pas serganti žmogu itariama plaučiu uždegimu, o del vežimo niekas nebuvo vežta ir jokio viruso nerasta

  Prieš 2 savaičių
 • Gyventojas

  Nuoroda

  Eilinis anykštos pletkas...

  Prieš 2 savaičių
 • Anykštenė

  atsakymas į: Gyventojas Nuoroda

  Manau tuoj bus paneigimas, nes uż neteisingus straipsnius gali žurnalistai użsitraukt nemalone

  Prieš 2 savaičių
 • Kaimynai

  atsakymas į: Gyventojas Nuoroda

  Pirma reikia tiesa sużinoti, tada pletkus skleisti juk taip nežinant rašyti gėda žurnalistams!!!

  Prieš 2 savaičių