Viliamės, jog ,,Anykštos“ laikraštis ir per karantiną Jus pasieks antradieniais ir šeštadieniais – taip, kaip buvo įprasta. Tačiau redakcijos darbo režimas keičiasi. Stengsimės mažinti kontaktus, taip saugodami Jus ir save pačius.

 Į redakcijos žurnalistus kviečiame kreiptis telefonais (8 671) 76995 (Robertas Aleksiejūnas) arba 8 618 25835  (Vidmantas Šmigelskas) bei elektroniniais paštais: robertas.a@anyksta.lt arba vidmantas.s@anyksta.lt.

Reklamą į laikraštį ,,Anykšta“ ir portalą anyksta.lt taip pat prašome perduoti elektroninais paštais - reklama@anyksta.lt ir  anyksta@anyksta.lt arba telefonu (8 678) 09764.

Prenumeratoriai, atsiimantys laikraštį ,,Anykštos“ redakcijoje, turėtų, kaip įprasta, eiti į redakciją -  laikraščiai jų lauks redakcijos koridoriuje. Rekomenduojame vienu metu į koridorių įeiti po vieną asmenį.

Tie skaitytojai, kurie neturės galimybės pratęsti ,,Anykštos“ prenumeratą antrajam 2020 metų ketvirčiui per laiškininkus, nuėję į paštų skyrius arba elektroniniu būdu, turėtų skambinti į ,,Anykštos“ redakciją - (8 678) 09764. Kartu spręsime šią problemą.

Išlikime drauge šiuo sunkiu metu – stengsimės dirbti taip, kad žinotumėte, kas vyksta Anykščių krašte.

-ANYKŠTA