Šiandien  sušauktame 12-ajame Anykščių rajono tarybos posėdyje anykštėnų išrinktieji priėmė 47 sprendimus. Ilgiausiai apsistota ties vienu klausimu, kuomet buvo svarstomas 2020-ųjų metų Anykščių rajono savivaldybės biudžetas. Į jau parengtą biudžeto projektą opozicija dar bandė įnešti naujovių, tačiau į nuvažiuojantį valdančiųjų  traukinį įšokti nebespėjo.

 

 

Kadangi biudžeto projektas jau buvo pristatytas Jungtiniame komitetų posėdyje, Anykščių rajono tarybos posėdyje jis papildomai nebepristatinėtas, Tarybos nariams tik leista užduoti rūpimus klausimus.
Tokia tvarka nepatiko Anykščių rajono tarybos nariui Kęstučiui Tubiui, kuris ėmėsi savivaldybės vadovus mokyti, kaip turėtų būti posėdyje pristatomas biudžeto projektas.
"Mes svarbiausio sprendimo projekto pristatymo per Anykščių rajono tarybos posėdį negirdime. Todėl tokio aptarimo žmonėms ir Tarybos nariams kaip ir nebėra", - stebėjosi K.Tubis.
Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė aiškino, kad papildomai Anykščių rajono tarybos posėdyje biudžeto projekto pristatinėti nebūtina, nes jis esą buvo pristatytas komitetų posėdžiuose ir jam buvo pritarta.

 

Rajono Tarybos narys Audronius Gališanka dar bandė pateikti porą biudžeto projekto pakeitimų - bibliotekininkų premijoms siūlė skirti 10 tūkst. Eur, žirginio sporto jodinėjimo aikštelei Niūronyse įrengti - 8 tūkst. Eur.

"Šiandien su teikiamais pasiūlymais jau pavėluota, nes realiai tada reikėtų persvartyti visą biudžetą", - aiškino savivaldybės administracijos direktorė L.Kuliešaitė.

Į A.Gališankos pasiūlymus atsižvelgta nebuvo.

Už 2020 metų Anykščių rajono savivaldybės biudžeto projektą Anykščių rajono taryba balsavo beveik vienbalsiai - susilaikė vos du rajono Tarybos nariai.

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • jootube

  Nuoroda

  Klausai Tubio sapalonių ir stebiesi, kaip žmogus nesugebantis sujungti dviejų žodžių į rišlų tekstą galėjo vadovauti policijai, rajonui?

  Prieš mėnesį
 • Geeras

  Nuoroda

  tipo opozicionieriai bandė klausinėti apie savo paskutinių metų pravalus, neuvezkes ir kitą briedą, kurį pridirbo, bais įdomu kaip dabartiniams sekasi išsrėbti visą šitą š..ą paliktą. Džiugina mus, kad stengiasi, kuopia š..ą ir eina greitai į priekį.

  Prieš mėnesį
 • Ale

  Nuoroda

  žiopliai ir slabakai, o ne opozicija. Skystos kinkos, net graudu žiūrėti ir klausytis tuščių tauškalų per posėdžius.

  Prieš mėnesį
 • Pritariu

  atsakymas į: Ale Nuoroda

  Gaila Anykščių. Sparčiai eina atgal.

  Prieš mėnesį
 • anykštėnė

  atsakymas į: Pritariu Nuoroda

  Norėjai pasakyti, kad ėjo atgal Tubiui vadovaujant, dabar, panašu, jau vėl stojasi.

  Prieš mėnesį
 • anykštėnei

  atsakymas į: anykštėnė Nuoroda

  Noėjau pasakyti, kad nepanašu, kad per ateinančius 3 metus nors ant kelių atsistos

  Prieš mėnesį
 • D.:)

  atsakymas į: anykštėnė Nuoroda

  Kam ten dabar stojasi? Kai 2015 liberalai atėjo su veržliais pokyčiais ir savo meru, tai ir patarėjai jauni buvo ir kiti darė pagal merą - žybt ir sprendžiama vieno skabučio pagalba arba pyst ir išbarškinama siena :)

  Prieš mėnesį