Šiandien į "Anykštos" redakciją užsukęs vyras skundėsi, kad Anykščių seniūnijos specialistai tik žada, bet jau gerą mėnesį netvarko duobėto žvyrkelio, vedančio nuo komunalinio ūkio į Gylių kaimą.


Vyras pasakojo, kad problema dėl kelio tokia didelė, kad šiuo keliu kai kurie vairuotojai net atsisako važiuoti.
"Taksi išsikvietus ir pasakius, kad norim važiuoti į Gylių kaimą, taksistai tokiu keliu žmones vežti atsisako", - pasakojo šio kaimo gyventojas.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Vilma

  Nuoroda

  O ar neplanuojamas atnaujinti kelias Kurkliai - Anykščiai, mašinų srautas didžiulis, Lajų takas, apverstas namas, spa..... o važiuoti tenka kaip arimais, ar negėda prieš svečius?

  Prieš 3 mėnesių
 • Taigi aha

  atsakymas į: Vilma Nuoroda

  Gali būti teismas dėl poveikio. Tiek suinteresuotų naudos gavėjų išvardinot, o kaip kitų krašto kelių naudotojams jaustis? Turi būti koalicinis susitarimas- arba visiems ar niekam.

  Prieš 3 mėnesių
 • Šeimininkas

  Nuoroda

  Važiuos Japonijos ir atsiklausti Japonijos imperatoriaus kaip ar galima greideruoti kelius nors šiemet tai pašalo nebuvo

  Prieš 3 mėnesių
 • Kristina de'Fogel iš Paryžiaus

  Nuoroda

  Dažnai grįžtu iš Prancūzijos į gimtinę Keblonyse. Kelias nuo UAB Anykščių vandenys iki Keblonių tiesiog "nuostabios" būklės !
  Dieve, Dieve - sarmata draugus net atsivežti iš Prancūzijos paviešėti ....Močiutė pasakodavo, kad po karo, Tarybiniais laikais šis kelias šimtus kartų geresnės būklės buvo.....
  Liūdna, kai toks miestas dar neturi tikro šeimininko !

  Prieš 3 mėnesių
 • Paneveze ribokas Algiokas

  atsakymas į: Kristina de'Fogel iš Paryžiaus Nuoroda

  Vazioju kožnu nedeliu jusu rajona azeran Rubykes žvejaut..Nu kelias na Anykstiu iki Keblaniu tai tikriausiai pats pizdavaciausias int visas litvas ? Vos bobas nepartrinkiau, aina tumsiais ryzais apsviniojus - a kelias platuma, tai kaip karves vadega...vos valtis nenulake na priekabas, ale tik tik buč nulakis ravan su sava audyti...

  Prieš 3 mėnesių
 • petras

  Nuoroda

  labai bloga kelio atkarpa LAUKAGALIAI - TROŠKŪNAI.

  Prieš 3 mėnesių
 • ku tu čia šneki šudu

  atsakymas į: petras Nuoroda

  miesti rajuona savivabaldybes šulai sau gatvių pre namu nesustvarka, tau gi kaimi nori kad išaspaltuotu ir plentu padarytu ?

  Prieš 3 mėnesių
 • Kreipkitės

  Nuoroda

  Į seniūną kad nugreideriuotu ta kelią, ar ten nėra senkuno

  Prieš 3 mėnesių
 • Tai ar

  Nuoroda

  Kad kad ten penkios gyvenamos sodybos kitos tik vasarnamiai

  Prieš 3 mėnesių
 • Algis

  Nuoroda

  Ale ti tam kaimi vien vagys gyven boba toke yra oj apgavike tai ir tegul duobem kratus

  Prieš 3 mėnesių
 • kavarsko

  Nuoroda

  kavarsko seniunijoj kelias dabuziai - malgazatava praktiskai jau dviraciu nebegalima pravaziuot nepataikius i duobes, apie auto jau nesneku. Arba tvarkykit, arba visai naikinkit, nes jis tikrai jokiu reikalavimu neatitinka.

  Prieš 3 mėnesių
 • Tikrai

  atsakymas į: kavarsko Nuoroda

  Prie Skvernelio susisiekimo ministras visai apsileido. Ko norėt, kai ekspolicajus net nemato, jog jo keliuką asfaltuoja. Pasinaudokite proga, kad Skvernelio nėra Lietuvoje ir praneškite kelio savininkams. Jų ar

  Prieš 3 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  žvyrkelis į Gylių kaimą veda ne nuo Komunalinio o nuo Dujų kontoros.

  Prieš 3 mėnesių
 • Taigi vat

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Teisybė. Kas pas mus valdo dujas, tas valdo rajonų ir jo geležinkelį ir telegrafų ir spaudų ir kelius ir vandenis ir net po žemi pakištus kanalizacinius kanalus. Viskas prasideda nuo dujų sukaupimo ir baigisi dujų išleidimu. Svarbiausia čia patikimas ventilis!

  Prieš 3 mėnesių
 • As

  Nuoroda

  Yra ir blogesniu keliu.praktiskai visi zvirkeliai neimanoma vaziaut!

  Prieš 3 mėnesių