Ant senosios Anykščių gaisrinės bokšto jau sumontuotas 5 metrų stiebas, ant kurio Vasario 16-ąją suplevėsuos istorinė Lietuvos vėliava.

Vasario 16 -ąją Anykščiuose, ant senosios gaisrinės bokšto, suplevėsuos didžiulė 1,5 metro pločio ir 2,5 metro ilgio istorinė Lietuvos vėliava. Vėliavą, stiebą ir prožektorių jai apšviesti anykštėnams dovanojo Labdaros ir paramos fondas ,,A. ir A.A. Avižienių fondas“. Anykščių rajono savivaldybės informacijoje apie Vasario 16-osios renginius žymiųjų anykštėnų fondo dovana Lietuvos valstybės atkūrimo dienai net nepaminėta.

 

 

Norėjo papasakoti apie dovaną anykštėnams

Penktadienį, vasario 14-ąją į ,,Anykštos“ redakciją užsukęs Labdaros ir paramos fondo ,,A. ir A. A. Avižienių fondas“ vykdomasis direktorius Albinas Šližys pakvietė žurnalistus dalyvauti Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos proga fondo dovanotos 1,5 m pločio ir 2,5 m ilgio (tradicinės vėliavos išmatavimai - 1 m x1,5 m) istorinės Lietuvos vėliavos kėlimo ant senosios Anykščių gaisrinės ceremonijoje. Ši vėliava bus iškelta ant 5 m ilgio stiebo, kurį taip pat dovanoja miestui fondas.

Vėliava bus iškelta Vasario 16-ąją, apie 12.30 valandą. ,,Po to, kai bus pakelta Lietuvos valstybės vėliava Laisvės aikštėje, pakviesime anykštėnus ateiti iki senosios gaisrinės ir čia pakelti istorinę Lietuvos vėliavą“, - sakė A. Šližys. Vėliavą pakelti planuoja pats šios akcijos sumanytojas A. Šližys, kuris fondo steigėjo buvusio Kalifornijos universiteto profesoriaus IT inžinieriaus bei Vytauto Didžiojo universiteto atkūrėjo ir buvusio rektoriaus Algirdo Antano Avižienio giminaitis. Jam padės arba dukra, arba anūkas. ,,Kviečiau į renginį atvykti ir profesoriaus sūnų, nano technologijų mokslų daktarą Audrių, gyvenantį Kaune, tačiau jis tą dieną jau suplanavęs dalyvauti kituose renginiuose“, - kalbėjo fondo vykdomasis direktorius A. Šližys.

Paklaustas, kaip kilo mintis apie tokią dovaną Anykščiams, A. Šližys sakė: ,,Labai gražiai, įvažiuojant į Kauną, atrodo virš miesto plazdančios didžiulės vėliavos. Pagalvojau, kad ir Anykščiuose turėtų gražiai atrodyti. Be to, tas gaisrinės bokštelis toks atrodė tuščias ir pobaisis, pagalvojau, kodėl ne.... Pagal vėliavos kėlimo įstatymą, jeigu vėliavos nenukabini nakčiai, tai ji naktį turi būti apšviesta, tai nupirkom taip pat ir prožektorių, kuris nakčiai bus įjungiamas... Taigi, tikimės, kad joks niekadėjas nei iš Rytų, nei iš Vakarų tos vėliavos nenukabins...“

5 m stiebą A. Šližys nupirko Kaune ir atvežė į Anykščius, o ant gaisrinės bokšto jį sumontavo UAB Anykščių komunalinis ūkis darbuotojai.

Bendra dovanos vertė - apie 300 eurų.

Apie istorinės Lietuvos vėliavos dovanojimą Anykščiams fondas informavo ir Kalifornijoje (JAV) gyvenantį prof. Algirdą Antaną Avižienį bei jo seserį Aldoną Avižienytę - Venckūnienę, kurie mielai pritarė šiai gražiai iniciatyvai.

Tiek profesorius, tiek jo sesuo kiekvieną vasarą atvyksta į Anykščius, dažniausiai per Miesto šventę.

Procese...

Nors šios dovanos finansinė vertė nėra ypač didelė, tačiau ji miestui bei anykštėnams svarbi emocine prasme: juk dovaną teikia Anykščiuose ypač gerbiamo profesoriaus A.A. Avižienio fondas.

,,Anykšta“ aiškinosi, kodėl vasario 14-ąją, likus vos porai dienų iki Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos, niekur nėra paskelbtos informacijos apie šią iniciatyvą.

Kadangi vėliavos iškėlimas - lyg ir kultūrinis įvykis, ,,Anykšta“ pirmiausia paskambino Anykščių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyriaus vedėjai Audronei Pajarskienei (tiesa, Anykščių rajono savivaldybės internetiniame puslapyje Audronė Pajarskienė yra nurodyta kaip laikinoji skyriaus vedėja - red.past.).

Pasiteiravus, kas nutiko, jog nė vienoje šventei skirtoje afišoje nėra informacijos apie ,,A.ir A.A. Avižienių fondo“ dovaną Anykščiams, A. Pajarskienė pasakojo: ,,Apie šią iniciatyvą sužinojau tik šiandien (vasario 14-ąją - red.past.) apie 11.30 val. Jau susiskambinau su Rita Babeliene, taip pat Kultūros centru - viskas procese... (Procesas iki 15 val. vis dar nebuvo pasibaigęs - informacijos apie renginį vis dar niekur nebuvo - red.past.)“.

Raštą savivaldybei apie ketinamą Anykščiams įteikti dovaną A ir A.A. Avižienių fondas išsiuntė šių metų sausio 15 dieną. Ant rašto, kurį gavo savivaldybė, uždėta rezoliucija rodo, kad raštas savivaldybėje ir registruotas sausio 15 dieną.

Kas gi nutiko, kad raštas blaškėsi po visą savivaldybę, bet taip ir nepasiekė Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyriaus?

Šio skyriaus vedėja aiškino, kad jeigu rašte nėra nurodyta, ,, kad raštas adresuotas Pajarskienei, tai jis jos ir nepasiekia. Raštus ir įgaliojimus duoda meras, vicemeras arba direktorė. O manęs niekas su šiuo raštu nesupažindino. Jeigu rezoliucijoje nurodyta -,, Bendrasis ir ūkio skyrius“, tai ten ir skambinkit“, - kalbėjo A. Pajarskienė.

Atskleidė rašto ,,kelionę“

Toliau skambinome Anykščių rajono savivaldybės administracijos Bendrojo ir ūkio skyriaus vedėjui Algirdui Žalkauskui.

Paklausus apie rašto klajones, vedėjas kalbėjo: ,,Kadangi ,,vienas langelis“ priklauso mano skyriui, tai ant jo ir dedama mūsų skyriaus rezoliucija. Aš pats raštų niekur nenukreipiu, bet, jeigu reikia, galiu per e-kontorą pasižiūrėti, kur jis buvo nukreiptas“.

Po kiek laiko paskambinęs A. Žalkauskas viską smulkiai paaiškino: ,,Raštą meras Sigutis Obelevičius nukreipė vicemerui Dainiui Žiogeliui su prierašu - ,,prašau kuruoti klausimą ir derinti su nuomininkais. O direktorė šį raštą nukreipė ,,susipažinti“ Gasiūnienei (Daiva Gasiūnienė - Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja - red.past.) ir Savickienei (Audronė Savickienė - Viešųjų pirkimų ir turto skyriaus vedėja - red.past.).

Dvi vedėjos susipažino su raštu

Savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja D. Gasiūnienė, paklausta, ar mačiusi šį raštą, sakė: ,,Caro riuriko laikais manęs paklausė, ar aš neprieštaraujanti, kad ant senosios gaisrinės bus iškelta vėliava. Lai plevesuoja – pasakiau, ir viskas, daugiau nieko nežinau...“

Jau šiek tiek daugiau žinojo Anykščių rajono savivaldybės Viešųjų pirkimų ir turto skyriaus vedėja A. Savickienė.

 

Plačiau skaitykite šeštadienio "Anykštoje"

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Linda Mark

  Nuoroda

  KAIP IŠSISKOLIAU IŠ ŠIOS DIDŽIOSIOS BENDROVĖS

  Sveiki, mano brangūs žmonės, aš esu Linda McDonald, šiuo metu gyvenanti Austine Teksase, JAV. Šiuo metu esu našlė su trimis vaikais ir 2018 m. Balandžio mėn. Buvau pakliuvusi į finansinę padėtį ir man reikėjo refinansuoti ir sumokėti sąskaitas. Bandžiau ieškoti paskolų iš įvairių privačių ir verslo paskolų firmų, bet niekada nesėkmingai. Dauguma bankų atmetė mano kreditą, nesiskundė tomis paskolų įmonėmis, kurios jas vadina savų pinigų skolintoju, nes jos visos yra apgaulės, visos jos nori pinigų, ir jūs iš jų dar negirdite, jie du kartus man tai padarė prieš susitikdami su ponu Davidu Wilsonu. Pats įdomiausias dalykas yra tas, kad mano paskola man buvo pervesta per 74 valandas, todėl patarsiu kreiptis į p. Davidą, jei jus domina paskolos gavimas ir esate tikri, kad galėsite jį laiku grąžinti, galite susisiekti su juo el. paštu ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Nėra kredito patikrinimo, nėra jokio kredito davėjo, turintį tik 2% palūkanų normą ir geresnius grąžinimo planus bei grafiką, jei turite susisiekti su bet kuria įmone dėl paskolos užtikrinimo be užstato, tada susisiekite su p. Davidu Wilsonu dėl paskolos

  Jie siūlo visų rūšių paskolas

  Trumpalaikė paskola (5_10 metų)
  Ilgalaikė paskola (20_40)
  Žiniasklaidos terminuota paskola (10_20)
  Jie siūlo paskolą kaip
  Būsto paskola ............., Verslo paskola ........ Skolos paskola .......
  Studentų paskola .........., verslo pradinė paskola
  Verslo paskola ......., įmonės paskola .............. ir kt
  El. Paštas .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com)
  Kalbant apie finansinę krizę ir paskolą, tuomet reikia kreiptis į Davido Wilsono paskolą, tiesiog pasakykite jam, kad ponia Linda McDonald nurodo jums sėkmės ................... ....

  Prieš 4 mėnesių
 • Redakcijai

  Nuoroda

  Ar atsiprašė Avižienių?

  Prieš 4 mėnesių
 • Skaitytojas

  Nuoroda

  Gerbiama Redakcija uždarykite komentarus. Neleiskite vatnikams tyčiotis iš šventų dalykų. Jūsų straipsnis pakankamai aiškiai atskleidė kad savivaldybei ir jos merui nerūpi valstybės simboliai ir Anykščius pasaulyje išgarsinę kraštiečiai. Tačiau paprasti anykštėnai džiaugiasi iš tolo matydami didžią vėliavą. Ačiū už dovanas. Nepykite, kad tarp mūsų yra visokių žmonių. Jie gal ir dabar meldžiasi prieš Putino abrozdėlį. O mes melskimės kad Himno žodžiai apie tamsumų pašalinimą išsipildytų.

  Prieš 4 mėnesių
 • Inlips

  Nuoroda

  Popas rūkytos dešros bokštan

  Prieš 4 mėnesių
 • Ceremonija

  Nuoroda

  Nusmazgos "Anykšta" langus
  Kad matytų vaizdą brangų :
  Kaip didžiulę vėliavą
  Kels su kumpiu ir dešra!

  Plos delnukais Amiliutė,
  Šmigis susgraudins truputį...
  Senas kuinas Pagiežinskas
  Aus su Vaiginapu mintį!

  Bandys merui jie patarti
  Lašiniais ištrint tą kartį!
  Duos visiems mums po gramelį
  Ir po šaltienos bliūdelį.

  Prieš 4 mėnesių
 • Mindaugas

  atsakymas į: Ceremonija Nuoroda

  Ir kaip negėda tokią dieną tyčioti iš valstybės simbolių?! Atsiprašau už šito kėgėbisto keverzone profesoriaus A. Avižienio ir jo Fondo. Tikrai ne visi anykštėnai tokie bjaurūs.

  Prieš 4 mėnesių
 • Taigi aha

  atsakymas į: Mindaugas Nuoroda

  Leonui - tai labai įprasta!

  Prieš 4 mėnesių
 • Tikrai taip!

  atsakymas į: Mindaugas Nuoroda

  Visiškai Jums, ponas Mindaugai, pritariu. Valstybės simboliai - vėliavos - neturi būti kilojamos kaip nori ir ant ko pakliūna. Šiuo atveju ant buvusios gaisrinės bokštelio, visiškai nepritaikyto šiam tikslui. Nemanau, kad tai tyčiojimasis iš vėliavos, fondo norai lyg ir geri, bet... jums pritariu.

  Prieš 4 mėnesių
 • nu tai

  atsakymas į: Tikrai taip! Nuoroda

  paaiškint fondo prezidentui, kad senas bokštas, ne vieta vėliavai, juk jis pats užsigeidė šio vietos.

  Prieš 4 mėnesių
 • Konserviniam Mindei

  atsakymas į: Mindaugas Nuoroda

  Nusišneki kaip koks "Nef-Nefas". Galėjo ir originaliau tas tavo "Avižienio fondas" save pasireklamuoti per tą pačią "Anykštą" . Neverkšlenti ir savivaldybės nekaltinti, kad neišreklamavo. O visa kita... na kaip gi nesivaidens tau "kėgėbistai", kai tavo konservuose tupi skūras išvertę ir į rajono valdžią sulindę komunistai ?

  Prieš 4 mėnesių
 • Nesupratau

  atsakymas į: Konserviniam Mindei Nuoroda

  O kur jūs matote reklamą? Kultūringas žmogus kultūringai pakvietė žiniasklaidą į renginį. Taip ir turi būti, nes fondas aukšto lygio, vadovai išsilavinę, etiketą išmanano. O paaiškėja kad savivaldybės bobos per rėksmus kas bus vedėja pražiopsojo A. Avižienio fondo raštą.
  Užuot atsiprašiusi Visatos Saulelė įsijautė į amžinąją ,,Nosies" rolę ir užlelekino... Kas žino gal ir su Eugenijum iš vakaro buvo užbaliavojus.
  Žodžiu mūsų Anykščiuos dabar tikra kultūrkė.

  Prieš 4 mėnesių
 • Alfa

  Nuoroda

  Be komunalinio vyrų, turinčių aukštalipio darbų pažymėjimus niekas negali ant stogo lipti ir pradėti kokias tai akcijas.

  Prieš 5 mėnesių
 • Kaip čia pasakius

  atsakymas į: Alfa Nuoroda

  Nereikia lipti į stulpą kad pakeltum vėliavą

  Prieš 5 mėnesių
 • Ona

  atsakymas į: Kaip čia pasakius Nuoroda

  Kai vėliavos stulpas stovi ant žemės tai ir vaikui aišku. Kaip bus ant stigo??? Turi būti prisirišę ir gal aplink bokštą ištiesta gelbėjimo pklodė, jeigu kuris kristų žemyn?

  Prieš 5 mėnesių
 • Vasaris

  Nuoroda

  Kada kels vėliavą virš senosios gaisrinės?

  Prieš 5 mėnesių
 • Skaitytoja

  Nuoroda

  Ale savivaldybės darbuotojai tur but nuvargo kol rado visus galus galiukus. O jeeeeeee

  Prieš 5 mėnesių
 • Pasakykite man nūnai

  Nuoroda

  Kur Tubis bus iki balandžio pabaigos? O jį išleis? Kiek stebiu situaciją, kasmet tokiu laiku palieka savo pakalikus, o pats pasišalina, jau kažkelinti metai. Reikės pasidomėti rimčiau ir pranešti.

  Prieš 5 mėnesių
 • Antai

  atsakymas į: Pasakykite man nūnai Nuoroda

  Paklausk Donaldo

  Prieš 5 mėnesių
 • Seklys morka

  atsakymas į: Antai Nuoroda

  Pedofilas BGK irgi panašiu laiku prapuola. Gal Marijona ką nori tą žino?

  Prieš 5 mėnesių
 • BGK

  atsakymas į: Seklys morka Nuoroda

  taigi užims laiko jus, politines kur...s krūvon surinkt

  Prieš 5 mėnesių
 • Kaip ten buvo?

  Nuoroda

  Kaip ant kažkokio pimpo vandenbokščio plėvėsa vėliava irgi padovanavo. Ir ne tik vėliavą, bet ir vksą vandenbokštį. Kita tema. Antroji fotkė yra kažkokio riebokšlio. Išleiskite į pensiją, nes tokį riebokšlį užauginti čia jau rimta liga. Ėsk, gerk kiek tik nori, bet tokio kiaulinio neužauginsi.

  Prieš 5 mėnesių
 • As

  Nuoroda

  Nebus norinčių kelt. Koncertas gi kulturnamy

  Prieš 5 mėnesių
 • Polka "Ragai" :)

  Nuoroda

  Vėlava lai plėvesuoja
  Skamba lūpose daina
  Konservatoriai žygiuoja
  Komunistų pamaina!

  Gigantmanija jie serga
  Kuo didesnių vėliavų!
  Vos tik valdžią jiems mes duodam -
  Tuoj mums šika ant galvų!

  Baltas bokštas pastatytas
  Iš sovietinių plytų.
  Suplazdės jam vėliavytė
  Virš dešrų ir lašinių!

  Prieš 5 mėnesių
 • P.S.

  atsakymas į: Polka "Ragai" :) Nuoroda

  Vėliava lai...

  Prieš 5 mėnesių
 • Daug įdomiau

  Nuoroda

  Keliems metams bus pasodintas Tubis?

  Prieš 5 mėnesių
 • Tikrai?

  atsakymas į: Daug įdomiau Nuoroda

  Meilė Tubiui jojo širdy liepsnoja!!! :)

  Prieš 5 mėnesių
 • Skaitytojas

  Nuoroda

  Ar ne geriau paskelbti Vasario 16 -osios programą. Nes garantuotai po šventės bus komenarų kad nežinojo, niekas neinformavo...

  Prieš 5 mėnesių
 • Liepa

  Nuoroda

  Tai kels rytoj Avižienio dovanotą vėliavą ar nekels? Nieko nesupratau. Nors perskaičiau visą straipsnį laikraštyje.

  Prieš 5 mėnesių
 • Vasaris

  atsakymas į: Liepa Nuoroda

  Bereikalo sunaudojote savo laiką beprasmei rašlevai. Rašantieji pasiklydo tarp savo interesų ir visuomenės informavimo etiško kodekso...

  Prieš 5 mėnesių
 • Manyčiau,

  atsakymas į: Vasaris Nuoroda

  laikraštėlio rašytojai net nesupranta apie ką tu čia pasakei, jiems tai svetima.

  Prieš 5 mėnesių
 • Tiesiog

  Nuoroda

  diskusijos prasmei paįvairinti siūlyčiau paskaityti čia:http://www.universitetozurnalistas.kf.vu.lt/2015/03/ka-mums-pasakoja-veliavos/

  Prieš 5 mėnesių
 • Nu kva kva kva

  Nuoroda

  Kokie linksmi komentarai! Labai šventiški. :)

  Prieš 5 mėnesių
 • Ką ten

  Nuoroda

  Sutvarkė tas nuomininkas bokštas kaip stovėjo taip ir stovi ir kad pakels visiems matomoje vietoje ir kur lankosi daug žmonių gražu džiaugtis reikia o vis murmėti nuomininkas gal to bokšto nenamuoja ir bokšte lašinių ne Indija tegyvuoja mūsų Lietūva visus su šventėm!!!

  Prieš 5 mėnesių
 • anau

  Nuoroda

  niekam tos veliavos ten ir nereikia.

  Prieš 5 mėnesių
 • Anykstene

  Nuoroda

  Kodėl niekas nekabino jokios vėliavos kaip buvo apleistas gaisrinės pastatas?

  Prieš 5 mėnesių
 • Taigis kaipgis

  atsakymas į: Anykstene Nuoroda

  Nebetūri savivaldybė elementarios pagarbos nei žmonėms nei valstybės simboliams. Svarbu gera alga ir dukterų amžiaus mergos

  Prieš 5 mėnesių
 • Ab

  atsakymas į: Taigis kaipgis Nuoroda

  Nereikia taip dažnai priminėti apie Tubį. Be to tos mergos, narkomanės.

  Prieš 5 mėnesių
 • Todel

  atsakymas į: Anykstene Nuoroda

  kad rajonui vadovauja pajarskienės

  Prieš 5 mėnesių
 • Skaitytojas

  Nuoroda

  Bokštas aukštas, pastatas sutvarkytas o vėliava mūsų. Kas čia negražaus? Švęskime ir dėkokime tiems, kurie skatina gerbti valstybės simbolius.

  Prieš 5 mėnesių
 • Skaitytoja

  Nuoroda

  Šis bokštas jau senei apšviestas ir pastatas papuoštas pagal galimybes. Visai nesenai plevėsavo ir veleva dovanota Gerb seimo nario. Kai buvo senas apleistas pastatas niekam jis nerūpėjo. Padekokim nuomininkui kad anyksciuose nebeliko dar vieno vaiduoklio. Per šventes ir Eglė buvo ir lemputės švietė net nuotrauka gražią įdėjo ponas guobis. Ačiū jam. Nemanau kad čia pati geriausia vieta vėlėvai. O dar ant pobaisio bokšto kaip sako šitas ponas.

  Prieš 5 mėnesių
 • Atrodo kad

  Nuoroda

  Šližio išmislas ko čiavisiems nervintis .

  Prieš 5 mėnesių
 • Oncė

  Nuoroda

  Nu šakės! Nupezimas aukščiausio lygio.

  Prieš 5 mėnesių
 • Nu jo

  Nuoroda

  Baikit su tais Pajarskais. Vienas geria kita kaip iš mėnulio iškritusi. Tarsi žmonių Anykščiuos nebūtų

  Prieš 5 mėnesių
 • Miksiukas

  Nuoroda

  Apmaudus nesusipratimas Vakstybės šventės proga. Tenka apgailestauti, kad taip negražiai anykštėnai pasielgė.

  Prieš 5 mėnesių
 • Aha

  Nuoroda

  Netinkamas vizų kelionės maršrutas- štai kur bėda. Meras turėjo vizuoti vicemerui ir patarėjui kultūros klausimais. Vicemeras- Pajarskienei, o Gabrielė- Kultūros tarybos nariams. Toliau: Kultūros vedėja turėjo organizuoti darbuotojų pasitarimą ir aptarti vėliavos pakėlimo scenarijų. Gabrielė -parengti padėkos raštą mero pasirašymui

  Prieš 5 mėnesių
 • Juokaujate

  atsakymas į: Aha Nuoroda

  Apie ką ir kalba. Savivaldybė visiškai nusivažiavo. Išaiškėjus problemai Pajarskienė turėjo skubiai išplatinti pranešimą spaudai ir atsiprašyti už savivladybės nekompetenciją.
  Bat parašyti yra sunkiau negu vaidinti ,,Nosyje".

  Prieš 5 mėnesių
 • Ingrida

  Nuoroda

  Perskaičiau ,,Antkštoje" visą straipsnį. Meras Sigutis Obelevičius ir administracijos vadovė Ligita Kuliešaitė turėtų kuo skubiau atsiprašyti profesoriaus A. Avižienio ir jo Fondo vykdančiojo direktoriau už šį nesusipratimą.
  Labiausiai kaltinu panelę Ligitą. Gal reikėtų daugiau galvoti apie darbą, o ne madas?
  Kultūros skyriaus vedėja Audronė Pajarskienė taip pat akivizdu yra neįgali tinkamai reaguoti ir atsiprašyti už parodytą nepagarbą dovanotojui - Fondo vykdantysis direktorius turėjo būti pakviestas į Vasario -16 - tos renginį, apie dovaną pranešta per žiniasklaidos priemones ir mandagiai padėkota.
  Prof. A. Avižienis tokio rango asmuo, kad jo dovanota vėliava turėtų būti priimama su didele, išskirtine pagarba ir dėmesiu.
  Labai negražu, kad rajono savivaldybė nusirito iki tokio lygio, kad nebesusiorientuoja kas yra kas, o nustuminėja problemą kaip darželinukai. Gal iš tiesų mero S. Obelevičiaus žavesys jaunų merginų komanda susideda iš jo seniokiško gėrėjimosi jaunomis moterimis, o jų darbinė kompetencija tampa nesvarbi.
  Man gėda dėl tokios Anykščių valdžios.
  Išsilavinę ir patriotiški anykštėnai džiaugiasi Profesoriaus dovana ir ją vertina.
  Apgailestauju, kad anykštėnai taip negražiai pasirodė. Man gėda dėl mūsų valdžios.

  Prieš 5 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: Ingrida Nuoroda

  Nieko nuostabaus dabar prie šitų visada viskas taip vyksta. Tiksliau niekas nevyksta. Paskui ką nors apkaltins, o patys niekada nebus kalti

  Prieš 5 mėnesių
 • Jonas

  atsakymas į: Ingrida Nuoroda

  Pritariu. Obelevičius perdaug žavisi gražiom moterim. Savivaldybei reikia ne gražių o protingų.

  Prieš 5 mėnesių
 • Gera vieta

  Nuoroda

  Kelia vėluavą virš parduotuvės. Gal galima rasti geresnę vietą Lajų tako bokštas, Šeiminiškėlių menamo dvaro bokštas, apšvalgos ratas prieš įvažiuojant į Anyjščius nuo Kavarsko ir kita.

  Prieš 5 mėnesių
 • Tai

  atsakymas į: Gera vieta Nuoroda

  Nupirk, suderink ir akabink! Vienas niurzgelynas ir patarskynas

  Prieš 5 mėnesių
 • Čia klausimas dovanotojams

  atsakymas į: Gera vieta Nuoroda

  Taigi seneliai iš fondo norėjo vėliavos ant dešrų kiosko, kad čia neaišku.

  Prieš 5 mėnesių
 • nejuokas

  Nuoroda

  Nebėra laiko diskutuoti apie dovanotą vėliavą. Nesusikalba tarp savęs,kadangi per daug darbuotojų.

  Prieš 5 mėnesių
 • Keistoka2

  Nuoroda

  Ar straipsnio autorius nebendrauja su kultūros tarybos nariais, kurie veikia kaip patariančioji organizacija savivaldybėje ?

  Prieš 5 mėnesių
 • Vava kom

  atsakymas į: Keistoka2 Nuoroda

  O kas tie kultūros tarybos nariai? Čypas su Griauzdaite?

  Prieš 5 mėnesių
 • Jonas

  atsakymas į: Keistoka2 Nuoroda

  Taigi Griauzdaičia serga. Parašyta. O ji rajono Kultūros tarybos pirmininkė.

  Prieš 5 mėnesių
 • Keistoka

  Nuoroda

  Nelabai matau kur čia koks detektyvas. Greičiau susireikšminimas ir desperatiškas ieškojimas smegenų ten kur jų nėra. Gaila, kad taip žemai krentama su noru nors kaip daryti įtaką jau toli nuėjusiems procesams.

  Prieš 5 mėnesių
 • Faktas kaip blynas !

  Nuoroda

  O viršūnėje vėliavos koto bus užmautas ne antgalis, Bukausko kilbasa ! Tik pabandykit paneigti.:)

  Prieš 5 mėnesių
 • Ir dar

  Nuoroda

  Ar gali valstybės vėliava kabėti virš dešrų?

  Prieš 5 mėnesių
 • Aš irgi

  Nuoroda

  Pritariu, o kodėl Savickienė Gasiūnienė ir Pajarskienė pačios negali pakabinti vėliavos? Viena stovi kita laiko trečia riša.

  Prieš 5 mėnesių
 • keista

  Nuoroda

  pastatas išnuomotas. Ten vyksta maisto produktų gamyba ir prekyba, o kas ką sugalvoja ir daro, lando po virtuvę, po parduotuvės patalpas... Jeigu pastatas išnuomotas, nuomininkas už jį pinigus moka, tai negali kas ką sugalvojo tą ir daryti. Savivaldybė ten nė prie ko, o Bukausko vietoje neįsileisčiau nieko. Įdomu kur žiūri VMVT inspektoriai? Kas garantuotas, kad kokios "zarazos" neužneš?

  Prieš 5 mėnesių
 • Chi chi

  atsakymas į: keista Nuoroda

  O išnuomotos patalpos ar tikrai tokiai veiklai naudojamos, kaip numatyta sąlygose buvo? Klausimas nuomotojui!

  Prieš 4 mėnesių
 • Siaubas

  Nuoroda

  Ot turim kultūros skyrių. Be komentarų

  Prieš 5 mėnesių
 • GASIŪNIENĖ FU

  Nuoroda

  Caras riurikas ir Valstybės vėliavos pakėlimas virš dešrinės pastato? Ko dar sulauksim?

  Prieš 5 mėnesių
 • kitais metais

  atsakymas į: GASIŪNIENĖ FU Nuoroda

  siūlyčiau ant Biliūno paminklo ar ant bažnyčios bokšto kelti - ir aukštai, ir iš toli matysis...

  Prieš 5 mėnesių
 • Jo

  Nuoroda

  Kokia betvarkė savivaldybėje.

  Prieš 5 mėnesių
 • Įdomu

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  katroj vietoj matai bėdą. Ar kad vėliavą padovanojo, ar kad anykštoj reklamėlės nenupirko. Nu ateis pencinykai pirkti norgan nukainuotos duonos ar pas Bukauskų nupygintos senos šaltienos ir panatys tų vėliavų vietoj eglutės viršūnėj, o po pusmečio bus vėjo sudraskytas skuduras, katras jau niekam neberūpės ir tiek.

  Prieš 5 mėnesių
 • Parapijietė

  atsakymas į: Įdomu Nuoroda

  100 % pritariu. Redakcija iš organizatorių paprašyta paviešinti šį renhinį vietoj to, kad gražiai pakviestų pagerbti istorinės vėliavis pakėlimo ceremoniją, ieško šiaudo įstrigusio vienoje vietoje...

  Prieš 5 mėnesių
 • ?

  atsakymas į: Parapijietė Nuoroda

  O nuo kada redakcija Vasario 16- tos šventes organizuoja?

  Prieš 5 mėnesių
 • Karamba Bliamba !

  Nuoroda

  Na numirk iš juoko :",prašau kuruoti klausimą ir derinti su nuomininkais." Kaip TSRS laikais! Derinti, kuruoti, duoti, neduoti... Gal tą vėliavą aukštyn kojomis kabins? :)

  Prieš 5 mėnesių