Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja: šį savaitgalį, vasario 14–16 d., policijos pareigūnai šalies keliuose vykdys transporto priemonių vairuotojų blaivumo patikrinimus

 

Reidai gali būti trumpalaikiai, jie bus organizuojami tiek valstybinės, tiek vietinės reikšmės keliuose.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Ruta

  Nuoroda

  Pries Kaledas is kaimo vaziuojam i Maxsima apsipirkt, vyras kerta istisine juosta, nusizengia taisyklem.Ateina policininkas, nusiveda i tarnybini automobili, kadangi masina uzrakinta as pasilieku prie parduotuves laukt.Telefona p[alikau namuose,lietus krapnoja, palindus po stogeliu prie parduotuves laukiu.Lukiu pusvalandi, jau ir valanda , vyras vis dar laikomas masinoj, as kantriai laukiu nors jau noriu verkt.Ziuriu isvaziuoja policijos masina ir issiveza vyra, kadangi jis zmogus visiskai nekonfliktinis, negeriantis, pasilieku sustingus visiskam nesupratime.Dar vaziuodamas pakele ranka ir viskas.Negaliu niekam nei paskambint, nebezinau ka daryt, laukiu, sugalvojau sest i taksi ir vaziuot iki policijos ieskot.Beeinant per gatve ziuriu parveza atgal.Klausiu kas nutiko, sako kompiuteris neveike , bande bande bande bande, bet neveikia, tada veze iki policijos komisariato, tai gerai, kad ten veike, butu gal savaite vezioje ir ieskoje veikiancio kompiuterio.Taip pradejau verkt nuo itampos ir nesiskaitymo su zmogum.Gal cia tik Anyksciuose taip.

  Prieš mėnesį
 • гость

  Nuoroda

  O tai iki dabar ką jie tiktino ? Pimpalų pakilimo kampą ? .......

  Prieš mėnesį
 • Valode

  Nuoroda

  O pimpalu netikrys?

  Prieš mėnesį
 • Alvyda

  Nuoroda

  Visada vairuoju blaivi , nebent kai nuvaziuoju i nuosalu vienkiemi pas draugus tai leidziu sau pasivazinet misko keliukais ir isgerus , pasigrozet gamta ,pauksciais ir zverimis , juk tada kitaip suvoki grozi.

  Prieš mėnesį
 • Anykščiuose

  Nuoroda

  Piemenys

  Prieš mėnesį
 • NESVENTI IR PATYS PAREIGUNAI. JAI ANYKSCIUOS SUSTABDO PAREIGUNAI TAI BAUDA GARANTUOTA. NE TAIP KAIP VILNIUJE MALONESNI PAREIGUNAI. ANYKSCIUOS TVERE KAIP ZVERYS.

  Prieš mėnesį
 • Būsimas meras :)

  Nuoroda

  Būtina patikrinti Seimo narių, išvažiuojančių iš Seimo rūmų aikštelės blaivumą. O tai pagal kaikuriuos šampanas nealkoholis ir t.t.

  Prieš mėnesį