Neseniai kilęs skandalas dėl „Grigeo Klaipėda“ į Kuršių marias leidžiamų nuotekų paskatino pilietines Lietuvos iniciatyvas boikotuoti nešvarų verslą ir jo gaminamą produkciją. „Iki“- vienas  didžiausių šalies prekybos tinklų – atsisakė prekiauti šios bendrovės gaminamu popieriumi, o žmonės, ypač jaunesni – atsisakė „Grigeo Klaipėda“ produkciją pirkti.
Prieš Naujuosius Lietuvos kultūros ministerija atlikusi patikrinimą nustatė, kad Anykščiuose UAB „Atvirai“ leidžiamas laikraštis „Šilelis“ klaidino visuomenę nurodydamas savo tiražą. Savaitraštis „Šilelis“ buvo leidžiamas 1000 egzempliorių tiražu, tačiau bendrovės direktorius Linas Bitvinskas deklaravo, kad laikraštis eina 3000 egzempliorių tiražu, tokiu būdu apgaudinėdamas ne tik  valstybės institucijas, bet ir reklamos davėjus – užsakydami skelbimą žmonės tikėjosi, kad jį pamatys bent 3000 skaitytojų, o skaitė trigubai mažiau.
Ar Jums svarbus paslaugų teikėjo ar prekių gamintojo skaidrumas?

 

Donatas KRIKŠTAPONIS, buvęs Anykščių vicemeras, socialdemokratas:

-Nuo „Grigeo Klaipėda“ produkcijos boikoto aš susilaikyčiau. Gamtos teršti negalima, tai nusikaltimas, tačiau nepirkdami šios  lietuviškos įmonės produkcijos mes turėtume nepamiršti, kad už šio fabriko durų dirba ne dešimt ir ne dvidešimt žmonių. Jie duoną pelnosi iš savo darbo, o mes ją atimame ir atiduodame svetimos šalies gamintojams. Įmonės savininkai, aplinkos apsaugos darbuotojai privalo užtikrinti, kad gamta nebūtų teršiama, kad išleidžiamos nuotekos atitiktų reikalavimus.
O „Šilelio“ norą, pagarsinti save pagražinant skaičius, vertinu kaip negarbingą. Bendrovės savininkai turėtų išsiaiškinti, kaip tai atsitiko, atsiprašyti visuomenės bei skaitytojų ir daugiau nebeapgaudinėti.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • tai

  Nuoroda

  Gal gana ta pati rasinet apie Sileli vienakart paraset ir viskas. O cia gal keliolika identisku straipsniu. Lyg didziausias kriminalas butu.

  Prieš mėnesį
 • Jonas

  atsakymas į: tai Nuoroda

  Taip ir yra. Sukčiai turi būti išaiškinti ir nubausti.

  Prieš mėnesį
 • svente

  Nuoroda

  Su svente Donatai-ne tik valstybine,be ir sava.

  Prieš mėnesį
 • senjorė

  Nuoroda

  Per "Kas ir kodėl" laidą paklausė kuo dirbi, atsakė- melagiu, t.y. vadybininku, tai viskas ir pasakyta. Daug įstaigų pagražina, nemanau kad Anykšta viską teisingai rašto.

  Prieš mėnesį
 • Garbinga,negarbinga?

  Nuoroda

  Negarbinga buvo naudotis bendroves paslaugomis, kai pričiupo teko susimokėti. Situacija privertė būti garbingu....:-)

  Prieš mėnesį
 • Pritariame

  Nuoroda

  UAB ,, Atvirai" privalo apgautų žmonių atsiprašyti, o savivaldybė neturėti jokių reikalų su neskaidria bendrove. Žmonės teisingai sako - jeigu melagiai tai ir vagiai. Didžiausi nusikaltimai prasideda nuo melo. Didelė gėda melagiams žurnalistams o ypač perbėgėliui Linui Bitvinskui.,, Anykšta" jį rašyti kiek pramokė, bet sąžinės niekas neįdės.

  Prieš mėnesį
 • Tai va kaip...

  atsakymas į: Pritariame Nuoroda

  Sakai Liną išmokė "Anykšta"? Tikrai? Na, kaip išmokė - taip ir elgiasi. Kokie mokytojai - toks ir mokinys. Kad ir geras mokinys, kad ir gabus, bet mokytojų dar nepralenkė. Tegu stengiasi. Viskas priešakyje !!! :) Tai tik pirmyn. :)

  Prieš mėnesį
 • Nieko nebus

  atsakymas į: Tai va kaip... Nuoroda

  Baisiai jau senas.

  Prieš mėnesį
 • Pilietė

  Nuoroda

  Labai protingai pašnekėjote. Šioje įmonėje dirba daugybė žmonių, kurie neprisidėjo prie to kad turčiai savininkai terštų gamtą.

  Prieš mėnesį
 • Tai gal ir algos trigubai padidėjo ... :) Ar pavydas bambą griaužia ... :) ?

  Prieš mėnesį
 • Jonas

  atsakymas į: . Nuoroda

  Kas ten padidės. Linas su Dalina sako už tą pačią algą ir grindis plauna

  Prieš mėnesį
 • Džonas

  atsakymas į: Jonas Nuoroda

  Sako, ar pats matei?

  Prieš mėnesį
 • gerbiu

  Nuoroda

  Su švente p.Donatai. Jus atsakėte į klausimą korektiškai be išvedžiojimų.

  Prieš mėnesį
 • Algis

  Nuoroda

  Nepirkdami produkcijos nieko nelaimim, tik konkurentai trina rankas .

  Prieš mėnesį
 • Aš pasakyčiau kad visi jie kalti, ymonė bendrai nusikalto ir dabar turi uostiti kitiems padus

  Prieš mėnesį
 • L.Al.

  Nuoroda

  A tai tau jau septyniasdešimt? Tai štai kodėl tujen toks protingas... Sveikinu Donatai! Prisimenu. Bačką veikatos tau ir krepšį pinigų. Visa kita tu jau turi. Pilnutėlį eėžerą. :)

  Prieš mėnesį